121209

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #31633
    Hogyakicsodamicsodamiközömvanamihez?:)
  • TomStorm
    #31632
    Igen.Visszahúzta az account-ot.Deaktiválta webes felületen.30 naponta lehet megtenni ott de 2.deaktiválás után számolja csak.
    Acc.-ot csak úgy szabad venni,hogy megkapod a hozzá tartozó mail-t is mindent
  • Ra1n
    #31631
    Profil lockos?
  • Ragnar360
    #31630
    Hahh, na fasza. A kapott batman profil lockos lett, ennyit az ilyen trógerek megbízhatóságáról.
    Aztán ha vissza is kerül, kitudja mikor... Moby nem volt jó ötlet lehet ez a prohardveres gyerek:)
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.05. 22:37:20
  • Moby
    #31629
    Hát akkor nyeljenek faszt a kedves konzolgyártók...
    De azé köszi! (mondjuk egy ilyen fisemfos t100-ra még be is neveznék de inkább a f5-f6-hoz kéna majd valami, driveclubot má nem játszom szinte soha)
  • darkSectorxxx #31628
    Jah akkor neked csak a karja van meg? :D
  • arty
    #31627
    boxra csak a tx jo.... apron van alkukepes 75k iranyaras most :(

    fanatecec szerint a konzolgyarosok kikotottek, h NEM kap licenszt az a kormany ami a masik konzollal is meg..........
  • Moby
    #31626
    one-al gondolom nem megy?
  • Ra1n
    #31625
    A terminator 1-ben t101-es volt. A 2-ben t800-asként volt említve. A 3-ban megint t101.
    Könyvben 800-as széria t101-es modell.
    Ezügyben van kavar jócskán.:)
  • arty
    #31624
    az t800 volt :PPP
  • Newfronter
    #31623
    Menj a kurva anyádba Skyline!
  • darkSectorxxx #31622
    Nemár egy igazi swárcenegger robot!?
    Basszameg, mennyiért adod? :D
  • Ragnar360
    #31621
    :D Jó ezt értem. Köcsögség volt, és adod tovább:d Vagy helyesbíted ha ilyen van. Egyébként így már vicces.
  • arty
    #31620
    van egy t100am, fontolgatom az eladását... (bár tudom, h neked ujonnan éri meg venned, számlával)
    ha gondolod, kölcsönadom, kipróbálod, veszel ilyet vagy elfelejted egy időre ... (amig veszel egy t300at, mittomén :D )
    de persze nálam is kipróbálhatod (csak itt ps4-drájvklub az nincs)

    nu?
  • SlickAdam
    #31619
    altalanos iskolaban talan a 4. osztalyban egyszer azt mondtam tanarneninek, hogy legyszi. na akkor elmondta, hogy az hibas, mert amugy nem tegezem. na azota tudom. ugy latszik van, akinek több idö kell hozza.:D
  • Ragnar360
    #31618
    Ne szellemeskedj inkább, meg hogy mindenbe belekötsz. Persze ha azt jól írom, akkor feltehetőleg nem is reagálsz rá semmit :)
    Na mindegy, lényegtelen.
  • Moby
    #31617
    Szörnyű ez a kormányhelyzet ebben a genben. Szörnyű. Nincs nap, hogy felesleges lenne a rinya :(
  • Totti5
    #31616
    Pcn meg billel tolják :)))

    Itt mérnöki pontossággal kell rajzolni a köröket, el nem tudom képzelni kormány nélkül ennek mi értelme van, de aki kontrolerrel tolja tegye... azért vannak a segítségek. Üzemanyag fogyást és a gumikot folyamatosan menedzselni kell... kézzel nem tudod.
  • Moby
    #31615
    De ha van használható pécéd inkább arra vedd. A ps4 verza kurvaszar.
  • joss68
    #31614
    köszönöm :)
  • Moby
    #31613
    Magyarán ez konzolra nem való.
  • SlickAdam
    #31612
    akkkoooo szkip.
  • Totti5
    #31611
    A válasz egyszerű, sehogy. Ha nincs igényed rá hogy pontosan F1 stílusban menj, akkor végig lehet darálni a pályán, de annak nincs értelme szvsz.

    2013ban pont emiatt volt a sírás hogy real gumikopást leszimulálták, és ríttak a kontrolleresek hogy hama kinyírják a hátsókat segítségek kikapcsolása mellett. Erre ezek a lököttek peccselték és tettek bele kikapcsolhatatlan kipörgésgátlót, így kontrollerrel erőszakolva is tovább bírta az abroncs, a júzerek meg heppyk voltak utána... a vezetési élmény meg romlott vagy 40%al.

    Itt az első dolgom lesz kikapcsolni a steam peccselést és az első warez verzát arhiválom, ha később a sírások miatt butítva lenne.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.05. 20:06:58
  • Moby
    #31610
    Belenéztem a videóba. tearinggel mint a rosseb
  • Totti5
    #31609
    F1 2013 kiváló lett, azt miért hagytad ki?!

    Látvány csodás, olyan részletek vannak benne hogy besírok. Mozog a karakter lába, teste is ( és nem csak a feje ) ahogy hat rá az erő.

    90%ban 60 azt mondta, bár én ennek semmit nem hiszek el. Nekem PCre jön pénteken, remélem elviszi a gép, nem akarok fejleszteni:DDD
  • Moby
    #31608
    El nem tudom képzelni hogy lehet ezt kontrollerről irányítani. Gondolom szarul.
  • Moby
    #31607
    Elvileg van,
  • SlickAdam
    #31606
    ezer eve vagyok egy jo F1 jatekra. imadkozok, hogy meglegyen a fix 60 (esöben is). ha bejön, tuti megveszem. latvany nem olyaaaaaan nagy cucc, szal latok ra eselyt.

    szerk.: *esöben is... monaco-ban :D
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.07.05. 19:58:19
  • Totti5
    #31605
    Kész vagyok ettől, annyira nyálcsorgatósan jónak tűnik!
  • darkSectorxxx #31604
    Ciánt nem innék rá de:

    KATT
  • SlickAdam
    #31603
    ITT keress ra!
  • SlickAdam
    #31602
  • joss68
    #31601
    Sziasztok!
    The Witcher III
    Region - Sweden The game is standart multi language !!!
    Szerintetek van benne magyar felirat?
    Köszönöm a választ!
  • SlickAdam
    #31600
    *legyetek szivesek

    legyszi = legyszives (TE legy szives)
  • Ragnar360
    #31599
    De azért hagyjátok már a személyeskedést légyszi. :)
  • Felgolos
    #31598
    Hand of Fate ps4-en is magyar felirattal van ellátva?
  • Ra1n
    #31597
    Párdon.
  • Moby
    #31596
    Naés? Én is rajongója vagyok. Ki nem hagynám egyik bohózatát sem! Mégiscsak az egyik legnagyobb nevettetőről beszélünk kérem, több tiszteletet!
  • Ra1n
    #31595
    Ennek az agyhalottnak semmilyen mondanivaló nem megy át, Ph-s Abu fan.:)
    Nem kell foglalkozni vele.
  • darkSectorxxx #31594
    Elnézésedet kérem, remélem nem ebédeltél még. :D
    Legalább hihető okokat hallanék, de nem tudom a BB látvány miért és kinek B kategória. :D