121189

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #32255
    Enyim, v1.0
  • darkSectorxxx #32254
    Ez sem rossz. :)
  • heady
    #32253
  • darkSectorxxx #32252
    Hidd el a fülestől nagyobb dolgok elkeverednek itt , ezt tapasztalatból mondom. :D

    Valamint a monitor és tv fénye nem elég mert erőltetem a szemem, az azstali lámpa meg ha lenne sem lenne elég. :D
    Ha a háta mögé vetül a falra többet látom mint a monitor fénye, de még mindig erőltető. :)
  • Ragnar360
    #32251
    Ja oks. Headset: elfér oda a tv mellé, szépen összehajtva. Hogy tűnne el, meg az nem porosodna ;) Tuti.
    Pc-nél a monitor fénye elég fényt ad végülis. de persze nem árt ha van más fény is. Amit te mondassz a kislámpával kapcsolatban az attól függ hogy hol van elhelyezve. Vagy lehet állólámpa ami szépen bevilágítja a szobát falat és legyen mögötted/oldalt. Amúgy fasza :)
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.10. 23:38:16
  • darkSectorxxx #32250
    Hát lehet azt kéne, de vannak akadályok, pár kábel még nem tisztázott a végleges állapotában, és van ami rövidsége miatt nem tudnám normálissan odakötegelni, valamint szétszereléskor kicsit komplkált lenne a ki-be dugásuk. :D Így is a fontosak össze vannak kötegelve. :)

    Modem/Router x2 - PC - Monitor - TV - STB - Media Box - X360 - PS3 2x - PS TV - PS4 - PC erősítő 2.1 - PC erősítő 5.1
    Ezek vannak összekötve, minden szinte mindennel elérhető.

    Csak 4-5 kábel lóg itt-ott, amivel tölteni tudok eszközöket, telefon-kontroller. :D

    X1-hez ha veszek, lehet új szoba kell majd. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.10. 23:25:28
  • darkSectorxxx #32249
    :D
  • Totti5
    #32248
    Kötegelő csodákra képes:)
  • Moby
    #32247
    Baze dark én nemtudom mekkora lehet az a pók, ami ilyen hálót sző, de én elemlámpával, meg dugóspuskával a takaró alatt vészelném át az éjszakákat
  • darkSectorxxx #32246
    ŐŐŐŐŐŐŐ a pohár? Ja bocs abból haverom itt volt és ivott, még nem sikerült elpakolnom. :D

    Viccen kívül, azok őskori leletek, a hátam mögött van még egy 63cm-es G képcsöves tv is a szekrényemen. :D nem tudom mire használni, ha ezeket bekötném, Avi-s dvd lejátszó-VHS lejátszó, Sima DVD lejátszó, DVD felvevő. Akkor itt olyan elektroszmog lenne hogy felállna a hajam, így is kb 17 aljzat van használatban. :D
    Most ha azokat még bedugnám? :D

    Minden mindennel össze van most kötve, keresztbe-kasul, nekem általában festéskor 3-4 óra szétszedni és visszaállítani ebbe az állapotba. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.10. 23:18:16
  • darkSectorxxx #32245
    Hát nem éppen annyira full-os, de korrekt gamerplace. :D
  • darkSectorxxx #32244
    Hát a többiek ismernek, hulladékokat gyüjtök :D
    Neeem, amúgy mert a 40GB-os másra kell, soginak, 2 kontroller ugye, éppen kellett valami célból és olcsóbban megkaptam egy itteni régi kollegától, régi darab, de pár dologra jó, van egy HDD az enyim csak 12GB-os volt, és így 2 kontrollerem is., bár ez a használt kontroller már szinte alig lehet feltölteni, meg értelemszerűen megviseltek a gombjai, de a kollegával tisztában voltam ezügyben, nem vert át, ott helyben megmutatta , kipróbáltam, láttam mit veszek...korrekt is volt, minden apró "hibáról elmondta mi merre hány méter". :)
  • SlickAdam
    #32243
    en inkabb erre szeretnek magyarazatot :D
  • darkSectorxxx #32242
    Hát ha úgymond premier van akkor fullosba játszom, de ha csak maga a játék kell és elég látnom a játékot, mint a BB a 2. végigjátszás után....bár az első végigvitelnél is így mentem néha, de egy Uncharted-nél oda kell figyelnem akkor természetessen fullba tolom. :D

    Amúgy részletkérdés de ez nem pip, van olyan is, de ez PAP.... 2 kép egymás mellett, míg a pip-nél takarásban vannak, itt tudom állítani a 2 kép méretét, ez az amikor a bal fel 80% a jobb 20%, és lehet dfinoman korrigálni ellenkező irányba, 20-80%-ra. :)
    Na mindegyis. :)

    Arra a kicsire gondoltam, de itthon semmi féle hardvert nem tartok a zsebembe, hanem egy dobozban mert annyira ritkán kell a cucc, akkor minek kint porosdjon? vagy eltünik pakolás közben....itt sokszor egy ps3 ha eltünik nem venném észre nemhogy egy kis headset. D:

    Most így szoktam lenni, mert kell a fény ha irkálni kell, kislámpát utálom, mert söötétben a szemnek egy kislámpa még mindig káros, erőlteted akkor is a szemed.
  • TDC Geronimo
    #32241
    Csak a konzolos pultot tudom mutatni, előtte/mellette van a pcs :p


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.07.10. 23:07:30
  • Kongy
    #32240
    Miért van annyi PS3-ad? :D
  • Ragnar360
    #32239
    :O Hogy faszba lehet játszani és közbe pip-be tvzni, ha ez ilyen ritkán csak akkor ok, amúgy... húúú :)
    Amúgy bocs ha nem a kis headsetre gondolsz amit adtak hozzá, de ha arra akkor az miért van elrakva, zsebbe elfér:dkirakod valahova, ha kell dugod rá és kész:d de mégha nagyobb, elfér ott a szobába szerintem sok helyen:)
    Egyébként nagyon világos van, nem szeretem az ilyet annyira :d inkább egy kislámpa akkor, mint nagy csillár éjszakának vadán
  • darkSectorxxx #32238
    Aha, de nem tudom már feljebb tenni, ert leolvadnak a hungarocel táblák a mennyezetről. :D
    Kitalálhatnának már valamit hogy ezeket a hardvereket meg pc-tv mind össze lehessen kötni kábel nélkül, sokat lendítene rajtam a dolog. :D


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.10. 23:01:44
  • SlickAdam
    #32237
    PS4 tul alacsonyan van, nem?
  • darkSectorxxx #32236
    Melegszendvicset, de fél6 óta egyfolytában ettem. :D
  • darkSectorxxx #32235
    Jó egye bassza, felfedem a titkos "Batman" barlangomat. :D



    Nektek milyen gametermetek van? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.10. 22:56:33
  • Kongy
    #32234
    Mit ettél ? :D
  • TDC Geronimo
    #32233
    áhá tehát itt születnek az utánozhatatlan kommentek
  • darkSectorxxx #32232
    Na a képek:

  • darkSectorxxx #32231
    Hát most végeztem, holnap folyt köv.

    Na a kérdéseidre válaszolva:

    1. Shared Play nem megy, pirosba mutatja a csikot a tesztnél és nem inditja el...:S Ellenben a sima közvetítés megy, igaz folyamatosan csak mediumon, a trükk az hogy Shared-hez hogy átadod az irányítást sokkal erősebb net kell.
    2. Szívesen megmutatok bármit, csakhogy 1 bibi van.Profilt csak akkor adok, ha közösen vásárolnánk, mivel bizalmam van egy kollega felé nem fogok megosztani profilt amiben ő is érintett, sorry, ez nem fér bele...:S
    3. Van mikrofon, mondtam már, csak ha nincs fontos téma, nem kell éppen valamiben segíteni, nem szoktam csak úgy előkotorni a dobozából, mert én játék közben tv-zek....:D
    Mutatok majd képet.....nem azért nem veszem elő minden csörrenéskor mert nem merem vagy nincs meg hanem akkor érdemes elővennem ha fontos, ha szólsz hogy xyz-ben kell segítség (és itt vagy chatben nem megy a dolog) elővezsem, de így főleg este 22:00-kor csak buliból nem hangoskodk. :D

    Főként hogy most vacsoráztam bb-zés közben. :D

    Semmi más oka nincs, ezt másnak is szoktam mondani....képek minnya allul:

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.10. 22:42:26
  • Ragnar360
    #32230
    Küldtem hangüznetet asszem, am baszki, most mentem rá és pont akkor mentél offline?:d btw hogy streamelsz ha share playhez nem volt elég a feltöltésed?:D aha.
    Na hadd nézzem csak BB-t, amúgy pont azt akartam, hogy ha tieden van, oszd már meg légy olyan kedves:) vagy ha épp nincs másnál a profilod.
    Szerk.: na m1 bezártam, szólj ha elindítod még. Am ennyire nutalsz beszélni vagy nincs mic neked se. Eszemfaszommegáll, a fél psn társaságnak (hun) kb nincs headset, pedig már adnak a géphez alapból:d
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.10. 22:27:14
  • Ragnar360
    #32229
    :DDD elöször a képet néztem, aztán a hint-t akkor jól tippeltem:d hát érdekes: d azért a 20fps-nél nem szaggat még:D de a játék 80%-nál 20 fölött megvan ps-en is nem?:D
  • TDC Geronimo
    #32228
    Te cseréltél vinyót PSbe? Ha backupot visszaállítasz pendriveról, akkor visszarak minden rendszerbeállítást, login baromságot, témákat stb, mintha ki se cserélted volna vinyót?
  • darkSectorxxx #32227
    Azért nem lépkedek most ps4-en party-kba mert stream-elek, de twitch-re ha jössz apránként irhatok
  • darkSectorxxx #32226
    Csá, mond mi ez a party téma amíg kajálok? :)
    Épp felbasztam magam ezen a BB-n és ki akartam kapcsolni a gépem. :D
  • Moby
    #32225
    Hát videón más. Ott 20. Amúgy hatvan, csak a videón húsz.
  • SlickAdam
    #32224
    " jó, fasza meg minden és semmi nagy gond nincs vele"

    az ilyet felpofoznam kicsit.
  • Moby
    #32223



    Az. Jó. Sosevótilyenjó.

    /hint: Nem. Nem a ződ az.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.10. 21:21:08
  • Ragnar360
    #32222
    Videón nyilván más, de akkor is. Vagyunk páran (akik végig is vitték ps4-en) akik aztmondják hogy jó, fasza meg minden és semmi nagy gond nincs vele:)
  • Moby
    #32221
    Pontosan. Látatlanban még nekem is jó volt. Aztán sajnos láttam. Ma már visszacsinálnám. Jó volt az úgy. Látatlanban.
  • darkSectorxxx #32220
    Én már nem is kellek ide. :D
  • Kongy
    #32219
    Épp ez az, hogy látatlanban okoskodsz :)
  • Ragnar360
    #32218
    Jó lesz ez, és így látatlanba is úgy gondolom hogy túl izélitek az egészet, hogy játszhatatlan, meg frém:)
  • SlickAdam
    #32217
    lesz az 3 is. vagy vödör kaki.
  • Kongy
    #32216
    A sámánok megcsinálják, nem kétséges! 2 hónappal a játék megjelenése után játszható státuszba kerül a game. Ez az új trend. Adjunk ki félkész moslékot, majd félév után befejezzük, aki meg addig végigvitte, az így járt.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.07.10. 20:49:19