121189

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #32295
    Nem is szar. :D

    EIZO ugrásra készen? :D
  • Kongy
    #32294
    Hát persze, hogy felesleges, hisz nincs játék!
  • Totti5
    #32293
    Jó játékok miatt? de csak egy tipp!
  • n000rbi
    #32292
    Tényleg ott vannak, ideje szemüveget cserélnem.
    XBox One? Dehát azt fölösleges tartani :)
  • Moby
    #32291
    Forza. Meg ugyanaz néha jobban, vagy olcsóbban.
  • Kongy
    #32290
    Sötét lett a kép, de jobboldalt lenn Xbox One, fölötte PS4 :D

    Nekem a Macbook Air a fő gépem netezésre, meg néha játékra. Van rajta OSX meg Windows 7 is. Utóbbin szoktam néha játszadozni kisebb gépigényű cuccokkal (pl Ori-t is ezen próbáltam ki), de klasszikus, pár éves játékokat lazán visz a gép.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.07.11. 12:57:08
  • n000rbi
    #32289
    Nem verseny ez, Kongy. Nadeholvannak a konzolok? :)
  • darkSectorxxx #32288
    Jut eszembe a filmről, árkádba most láttam néhány 21:6-os kijelzőt azok a faszák filmre.
  • darkSectorxxx #32287
    Ne szégyeld, ilyen bemutatásban nem lehet mit szégyelni, ez nem a te hibád, nekem sem biztos hogy ennyi minden lenne ha nem tudtam volna részletezni.

    Amgy fasza, látod, nekem laptopom sincs. :)
  • SlickAdam
    #32286
    jajjj darkika...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ma is jött egy. en csak az utcan vagyok lossy... :)

  • darkSectorxxx #32285
    Ja osztom az életvitelt én is, pc-n én is demozgatok, már ha elindul az illető egyeltalán :)
  • darkSectorxxx #32284
    Cd? Hová :)
  • SlickAdam
    #32283

    hádde 2mm-röl nezed, talan meg nagyobb is a ralatasi szöged, mint nalam.
    ja es nájszos Macbook Air
  • Kongy
    #32282
    Íme az én szerény asztalom. A ti TV-itek mellett szégyellem magam ezzel a szarral :D Ja, és tipp melyik filmet nézem :D


    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.07.11. 12:32:25
  • TDC Geronimo
    #32281
    undorító minden másodpercében tearingelő szemét. Na én az ilyet nevezem HIBÁS terméknek. Ezért egy forintot se...
  • Totti5
    #32280
    Oké, a piácért erőltetik a 60 fpst azok akik nem tudják. T10 tudja egyedül, más ótóka fejlesztő NEM. Lockolják atom 30ra valami jóságos blúrral és pont.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.11. 11:33:33
  • SlickAdam
    #32279
    csoda
  • n000rbi
    #32278
  • SlickAdam
    #32277
    NAD C 316BEE erösitö + 2 x Nubert nuLine 34 hangdoboz, na meg egy regi CD jatszo. kene mar egy uj, csak rohadt dragak (mar az elfogadhato belepöszint is).
  • Kandurex
    #32276
    Mintha a TV mérete nem ütné a minimum 47-es kategóriát? Vagy tévednék?
  • Kandurex
    #32275
    Na ez rendben van, persze egy kis gyerekkel maga a pokol lenne. Nekem a játék blokkom egy kanapé és TV, az alatta meg a PS, azt puszi. Hörcsög életvitel nálam nem játszik, így mindig csak egy - két játékom van. PC -n meg csak warez demózok mit érdemes megvenni alapon.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.07.11. 11:09:06
  • n000rbi
    #32274
    Akkor csak optikai csalódás :) Milyen rendszer amúgy?
  • SlickAdam
    #32273
    nincs benne iv, csak ugy tunik. pont hogy a bal oldali uveglap vastagabb, mint az iroasztale. kb 60+ kg terhelesre tippelek, amit elbir. de a jobb oldali is siman. csak 10 kg egy doboz.
  • n000rbi
    #32272
    Szép gyűjtemény, grat!

    /nem félsz, hogy a bal hangszóró alatt eltörik az üveglap? Van benne egy ív.
  • SlickAdam
    #32271
    jah. nem tudom minek vettem. tan rohadt olcso volt a White Edition. de idegesit amugy. nem is szeretem... :D
  • SlickAdam
    #32270
    uncharted 2? sima eszak-amerikai.
  • Totti5
    #32269
    vatta big tévé!

    Az az AC2-es szobor? Ezio?
  • roolandsan
    #32268
    Wow, az az UC2 milyen kiadás?
  • SlickAdam
    #32267
    kabelezessel nalam is vannak gondok, bar szellözös es üveg butorok vegett sok mindent nem nagyon tudok kezdeni velük. igazabol csak a tv-böl kilogok zavarnak. mig megvolt a hazimozi erösito, csak az also kisebb köteg ment a tv-be, a többi szepen az erösitöbe. de tul kicsi a szoba az X.1-hez, ez a sztereo rendszer brutalabb.:)

    PS3 helye nem fix, oda szoktam tenni öt / X360 es Wii-t (karnyujtasnyira pihennek a szekrenyben), ha tolni akarok gyorsan valamit. tegnap ejjel pont "nosztalgiaztam".


    jatekok, filmek, zenek. jatek közül csak azok vannak kint, amiket meg nem toltam le (egy par :)), vagy keznel "kell" lenniuk. audio cd-k közül is kabe meg egy sornyi a szekrenyben pihen.

    es ö lenne mr. polc. nagyon mely. 2-3 reteg jatek van meg hatrafele.:)


    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.07.11. 10:51:58
  • n000rbi
    #32266
    Nos, én anno a Forza miatt vettem, majd lett rá egy Ryse, FH2, Ori, Sunset Overdrive, plusz bizonyos indie cuccokat erre veszek, mert lényegesen olcsóbb, mint ps-en.
  • Kandurex
    #32265
    pont leszarom milyen műszer, játszok azt kész, ezért nem tartok még egy ugyanolyan eszközt, ha közel - távol minden megjelenik egyikre - másikra...
  • darkSectorxxx #32264
    Huh ezt átmazsolázom otthon a lemezek miatt, telefonon nagyon kicsi ;)
  • Totti5
    #32263
  • darkSectorxxx #32262
    Ja hát az nekemis. :)
  • n000rbi
    #32261
    Képzeld van, ahogy WiiU-n is akad :) Ne tessék szemellenzősnek lenni :)

    Egyébként bármennyire is fáj, az a "tv tunner" sokkal halkabb, finomabb műszer, mint a ps4.
  • Kandurex
    #32260
    Mi ez a bone mánia? Ahány kép mindegyiken ott van az a...őőő...tv tunner... mintha lenne rajta bármi ami a PS -en nincs....
  • n000rbi
    #32259
    Igazából egy hdmi-s erősítő kellene, pár normális hangszóróval, na de az majd a következő update-nél :)
  • darkSectorxxx #32258
    Ja hdmi switch nekem is kell, e-bay-en van 2000-ért.
    4 bemenet van, de így is a 4. bemenetbe 4 kábelt dugdosok, vagyis 8 hdmi bemenet lenne jó, mert xbox 1-nek is majd kell. :)
  • n000rbi
    #32257
    Balról jobbra: külső hdd, hdmi switch, set-top box (a szolgáltatóm egy vagyont kérne a CA modulért)
  • darkSectorxxx #32256
    Na alakul, alakul. :)
    Csak annyit kérdeznék, a kis dobozkák mik? A tv előtt?

    Amúgy ezek szerint a legtöbben eladtátok a régi konzoljaitokat?

    Amúgy megnázném a JÁTÉKGYÜJTEMÉNYEITEKET IS HA VAN.

    Csak hogy kicsit ON legyünk. :)
    Ha valakit zavarna esetleg a téma akkor szóljon, abbahagyjuk, vagy pm-be meglesném.
    Persze akinek van kedve fényképezni.

    Amúgy nektek akik mutattátok eddig, sokkal inkább van kultúráltan, szépen berendezve minden. Nekem ehhez új tv állványra lenne szükségem. :D