121189

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #32335
    Nah, batman főszál vége,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    knightfall protocol jön.

    Aztakikúrtmocskoskurvaélet micsoda rendezés volt itt a végén. Állam a földön. Fentrengek.

    9.5/10. Legszebb currgen cím. Legjobb rendezés&voiceacts. Legjobb batman game evör.

    /annyira semmi baj nem volt a batmobilozással, hogy arra szavaim sincsenek. Tökéletesen beleillett a játékba, jó kivitelezés, és nehéz sem volt. De kurvára nem. Élvezetes volt végig.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.13. 01:00:26
  • Moby
    #32334
    Meg azt elmondhatnátok hol jön a batmobil üvöltvehányós rész, mert eddig imádtam minden pillanatát, és
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Sajnos már nincs is meg.

    Szal lesz még valami, vagy az eddiginek kellett volna szarnak lennie?
  • Moby
    #32333
    Én bírtam. Tök jól fel lett építve. Ha ezt csak úgy beletolják az arcomba, sem lett volna jobb, sőt...egy csomó hiányérzetem lett volna, hogy ez a szál miért lett feledve eddig.
  • TDC Geronimo
    #32332
    Kár, hogy már jóval a leleplezés előtt tudja az ember a knight kilétét. Maradhatott volna végig egy misztikus figura
  • Moby
    #32331
    Délelőtt kicsit nyomogattam a Batmant. Mán tudom ki a knight. Nagyon cukee volt, ahogy leállított minden streamelést, meg felvételt, meg minden baszt a lényegi rész alatt. Mindenre odafigyeltek. Lávolom a srácokat/lyányokat, akik összehozták ezt a játékot.
  • Moby
    #32330
    Egyetlen olyan játékom sincs one-ra, ami kakás lenne. Illetve de: a AC Unity. Mondjuk abból is épp a one-os a jobb... (ugyanaz a sztori, mint a wicserrel)
  • SlickAdam
    #32329
    jatekok aranyarol van szo, ami allitasod szerint hasonlo, mint a lenti kepen, tehat nagy valoszinuseggel vannak olyan multiplatform jatekaid is, amik a kaki verziok. csak ennyit szerettem volna.
  • Moby
    #32328
    Van nálam egy kölcsönpéldány. Akkor addig ittartom...(boxra képtelen vagyok szerezni. digitbe vette mindenki, homeolva, akármi).
  • Moby
    #32327
    Máhogylenne lényegtelen? Najó, nem csak ez az ok. Tényleg szívesebben játszok azon. Jobb kontroller, hangtalan gép. Ergo nem is esik nehezemre oda megvenni, amikben nincs nagy különbség/ex/olcsó/akármi.
  • SlickAdam
    #32326
    a miertje lenyegtelen.:)
  • TDC Geronimo
    #32325
    jövő héten jön
  • Moby
    #32324
    Asse egy űrtechnika:(

    Más. Witcheregyhét kijött már :)
  • Kandurex
    #32323
    Ha működne a tunner "távirányítója" PS-en, már a 0 day azt vettem volna.
  • Moby
    #32322
    Egyébként tényleg vicces, hogy ezekre a teves rektes japószájbakúrtgecikre az elmúlt 10 évben kb 5x annyi pénzt áldoztam, de egy kibaszott normális akciót nem tudnak a nagyobb címeikre adni, vagy legalább valamti hozzábaszni az emberhez az 5 éves plusért. Az ms-től kell megvennem olcsóbban ugyanazt. Már nem merek megvenni semmit lemezen, mer tuti hohgy a köv héten akciózzák, ld. LotFallen most.
  • Moby
    #32321
    Jah, szar olcsóbban vásárolni. Tényleg szégyellem is magam miatta :D (arról nem beszélve, hogy azok nem csak fost adnak a multielőfizetésért).
  • Moby
    #32320
    Nekem már mindkettő pusztuláson van. És egyik akksija sem megy 5 óránál többet.
    Fél évesek.
    Kösziszoni.
  • SlickAdam
    #32319
    az tenyleg nem rossz, de a jatekaid aranya ettöl meg valoban vicces.:D
  • Kandurex
    #32318
    Pláne, ha mindkettőre ugyanaz az anyag csöpög...
  • Moby
    #32317
    Pedig nem olyan rossz ám, amikor az emberbek nincs egyetlen gyártó seggébe szorulva a feje.
  • Kandurex
    #32316
    Na dehogy, tönkrement a kontrollerem, rendeltem másikat és mivel be volt duga a gépbe folyamatosan észre se vettem, hogy a bluetooth része nem jó, nosza, vissza javításra..., 3 hét unalom,... ezen a héten megjön a futár és hoz egy rossz bal analóg karost...faszom...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.07.12. 18:53:47
  • Kandurex
    #32315
    Pontosan, vicc.
  • Moby
    #32314
    a vicc, hogy nekem is kb ilyen arányban van az xbox-ps4 játékom
  • Kandurex
    #32313
    100k+ TV tunner, gratulálok....
  • darkSectorxxx #32312
  • kutyakiki81
    #32311
  • TDC Geronimo
    #32310
    Ez a PSN ez tiszta vicc. Elkezdte szedni gép BF patchet. Kint nézem downloadsba szedte kb 500kb/sal. Mondom csodás. Ráindítok játékra akkor ugye kijön egy ablak hogy szedi updatet és vagy itt megvárom vagy elindítom patch nélkül. Na ennél az ablakál ha hagyom elkezdi fullal szedni, de amint kilépek visszaesik 500kb/s körnéykére. Ki-beléptem vagy 4*, hogy tényleg változik-e vagy random és változott. Úgyhogy most az update képernyőn hagyom, mert itt fullal szedi LOL. Japók...
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.07.12. 16:19:20
  • darkSectorxxx #32309
    várom már! :PPPPPP
  • Moby
    #32308
    Driveclub meg fizika ROFL
    Csinálok ma egy videót, melyik autóversenyes játékban jut el magára hagyott kotrollerrel, kipeckelt gázzal a gép starttól célig. Szórakoztató lesz, teszek alá bennyhill zenét :)
  • heady
    #32307
    Izlesek es pofonok, de nekem kontrollerrel sokkal jobban bejon a Driveclub fizikaja, mint a Horizon 2ben levo. FH2 evek ota az elso autos jatek amit nem tudok cockpit vagy front bumper kameraval jatszani, muszaj hatso nezetbol jatszanom...
  • Moby
    #32306
    Mondjuk ezen az uszadékfa-szimuláción sokatnem ront, de nem, semmiféle kontrollerimitáció nincs. Ffb van. Fos ffb, de ffb.
  • samsung123
    #32305
    Az már jó kategória konzolon :P
  • heady
    #32304
    FYI T300-al sem valami nagy szam az FFB a Driveclubban. Szodaval elmegy kategoria.
  • samsung123
    #32303
    Értem, és lehet egy dolgot kihagytam a gondolatmenetemből (így utólag elég lényeges dolgot), hogy miért szar a FFB T100-ba, mert konkrtan nem a mechanikájára rossz, hanem hogy nincs 100% támogatottsága DC-ben. A kontrollert unátozza le konkrétan, mert csak a T300 és afelett van megírva ténylegesen. Ugye a T80 támogatja hivatalosan (de abban meg nincs ffb), de félhivatalosan a T100-is csak ekkor meg az FFB full kamu kontroller imitáció. Ezért olyn az FFB amilyen.
    Utoljára szerkesztette: samsung123, 2015.07.12. 14:31:37
  • arty
    #32302
    t100 ffbje a momot simán veri, konkrétan teljesen használható cucc - amikor hozzám került, assettoval (szerintem legjobb a célra) meghajtottam és ledöbbentem, hogy a momo felett hogy eljárt az idő (gt6 miatt volt nálam mindkettő) és h mennyire adja így is az élvezetet (vs. bill/gamepad)
    haver dfgtjével összevetve már nem ennyire rózsás a helyzet, a th esetén a 270 fokos elfordulás komoly bökkenő, viszont pl a pedáljai simán kárpótolnak (logiteché szvsz döglött angolna ellenállását váltja ki :D ), ahogyan a fülek is korrektek a százason

    t80al ne viccelődj már, nem ffbés kormányokra szót sem érdemes pazarolni, annyira nem adják az "élményt"

    aki teheti, nyilván a t300as th-t vegye, mert egész más élmény (viszont 3-5x (!!!) annyiba kerül...)

    ---

    moby: nem gondoltam, hogy a driveclub-ot ennyire elhanyagolják kormányos szempontból ... noha azért én a magam mércéjével is megnézném szívesen (majd egyszer meg is fogom), mert én a kormányos irányításért bármit megadok... más kormányos topikokban hülyének is néznek, amiért most wanted2-t és therun-t is azzal toltam, gamepad helyett :) viszont a helyedben a boxra is alacsony elvárásokkal készülnék, az ottani forzák sem a csúcsot képviselik az ffb tekintetében, a többi multiplat autós meg ugye ott jóval sz*rabb...
    Utoljára szerkesztette: arty, 2015.07.12. 12:32:21
  • Ragnar360
    #32301
    Tök jó ez a Batman, bár
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a harc néha kibillenti a feelingből. olykor meg az is elég jó tud lenni.
    Keveslem a silent-es dolgokat, ahol TÖBB embert csendes módban egyszerre eltudsz intézni. Illetve ha olyan módba kapod el - mert az special - akkor 1 ütés, amúgy meg sok és akkor már néha picit gyengébbnek érződik Batman.
    Pl. volt olyan rész ahol 5x kinyírtak min., 3 Brute volt, megvagy 20 kicsi. De az kamu azért hogy ököllel megüt és über ruhába, ami fejlesztve van 1/3 életet levette kábé. Utána meg egyszer jól sikerült indítani és tök könnyen meglett.
    Na de itt se volt olyan, hogy be szedsz Silent takedown-al többet stb. Rendesen arra vitt, hogy csapd szét őket a gecbe. A fejlesztett Batarang kb semmit nem ért ellenük, de azért megszórtam őket távolról.

    Egyébként ma volt, vagyis még tart is a léghajó/aircraftos rész és olyan érzés volt ott a sok barangolás, mintha nem is Batmant játszanék...annyira jó sci-fi volt. Billegtetni, a hajót meg ilyenek. Egyből vízionáltam is vmi jó kis scif-is játékra, meg mintha a Dead Space lenne csak hasonló részben (kimaradt, de amit láttam belőle) jöhetnek ilyen cuccok egyébként, ahol megvan ez a interakció, kütyük, scifis okosságok (és esetleg az űrben játszódik)

    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.12. 00:23:00
  • Ragnar360
    #32300
    Nem semmi dolgok ezek:) (jó mindenkié)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ""kis""élet nagy hobbi, s komoly pénzek ezek:)
  • TDC Geronimo
    #32299
    kevesebb, mint 1 hónap és gamescom. Elvileg ott már kapunk DS3 gameplay videót is
  • Moby
    #32298
    Olyan gow ascensionös bögrém nekem is van, az az irodai bögrém :D
  • Moby
    #32297
    Aztakurva. Szép gyűjtemény.


    /ja, és rohattyámek a plazmáddal :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.11. 16:19:06
  • TDC Geronimo
    #32296
    comic conról is jött pár morpheus hands on és egyelőre csupa csupa pozitív visszajelzés jött.