121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #112313
    Hú baszki hogy néz ez ki még mindig :D Nagy dilemma lesz ebben a genben, hogy behugyozós RT-s graf 30, vagy performance 60 legyen.
  • AntiHero
    #112312
    Jöhetne màr


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2020.11.11. 16:09:05
  • Rage47
    #112311
    nope
    sztem emlitesre sem melto
  • mucsácsó
    #112310
    hát...valakinek biztos :D
    mondjuk ez (sem) sorolható a PS5 launch húzócímek közé....

    ez az egész nextgen launch olyan, mint a komplett 2020-as év... :D
  • Kandurex
    #112309
    Komolyan? Az eddigi videók, bemutató alapján, volt egyetlen olyan másodperc is amikor ez jónak tűnt?
  • darkSectorxxx #112308
    Igen. Nem mindenhol valszeg, de vannak gondok.
  • mucsácsó
    #112307
    Godfall - Metacritic - 62

    nyilván csak 6db review eddig, és az egyik 4/10 az nem felfele húza, de én kb ezt is tippeltem neki.. :( :D
    egy max 6-7 pontos game, de egy próbát megérhet :)
  • Voltan
    #112306
    A hangokkal kapcsolatos bugba én is belefutottam. Nem fullra némul el időnként, csak egy két hangsáv abbahagyja a közvetítést.
    Ilen volt akkor is, amikor hajózás közben énekelnek az emberek, na ebből nálam semmi nem hallatszott sokszor.
  • darkSectorxxx #112305
    Ez gondolom valami kamu poén felvétel lehet. :D
  • darkSectorxxx #112304
    Mondtam én... Én az elején felültem a hype vonat-ra, csak ugye ps-en sajnos full ps plus kell.
  • AntiHero
    #112303
    Nézem ezt a Godfall (Fextralife) streamet..amúúúgy nekem ez a jàték tetszik.

    Grafika kicsit "csicsàs" vagyis az art style...de minden màs baràti.
  • mucsácsó
    #112302
    füstölnek az XSX-ek :DDDD

    https://twitter.com/Arek_Adamowicz/status/1326449364630462470?s=19

    https://twitter.com/NICKBLanco_/status/1326420671723941893

    amúgy eskü jól néz ki :DD
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.11.11. 12:15:09
  • darkSectorxxx #112301
    Watch Dogs pc-n viszont nem hallottam gondokat nagyon csak, hogy az Ray Tracing mellett kemény vas kell hozzá.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.11.11. 11:35:48
  • darkSectorxxx #112300
    PC-n?
    Belenéztem streamekbe:

    - Indításkor fagyás win10-nél.
    - Epic-en vett Uplay kulcsok sok embernél nem indultak el.
    - Van hogy elnémul random a játék hangja
    - Grafiaki bugok
    - Volt amikor az NPC--k akadályozták pl hogy egy adott tereptárgyat elhuzz, vagyis nem tudsz továbbjutni adott helyzetekben, max később amikor nincsenek veled társak
    - Ismerősnek 1070-en nagyon gyengén fut, ahogy a Watch Dogs is, a látvány viszont nem sokkal szebb mint az előzőek.... vagyis optimalizálatlan

    És ez 1 nap alatt láttam.
    és nem is néztem túl sok embert és sok részt a játékból...

    Konzolon ezekből viszont sok dolog nincs, sőtt XSX-en ~1800-2160p/60fps.

    Nem szakértősködni akartam, ezeket csak másoknál láttam.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.11.11. 11:32:38
  • mucsácsó
    #112299
    pedig pont ömlengenek róla, hogy végre egy milyen jól optimalizált day1 egy AC - nekem mondjuk nem tűnt eddig fel semmi komolyabb, ám de a menüben levő grafikont megnézve tényleg elrettentő kilengések vannak.. :D

    a HDR viszont világi szar benne PC-n perpill.. :\
  • Voltan
    #112298
    Nekem eddig bejön, a viking kor, meg a mitológia amúgy is a szívem csücske, nagyon régóta foglalkozom vele (mondjuk ezért aztán értek is hozzá, ennek következtében elég gyakran fel is cseszem magam a hülyeségeken, pontatlanságokon ). A hangulata jó, és egyelőre élvezem.

    Viszont ahogy PC-n fut, az eléggé röhejes. Szerintem semmivel nem szebb, mint az Odyssey, ami riccenésmentesen futott, itt viszont pl. az elején az otthoni kis fjordban sok helyen bekacsint 60 FPS alá, Very High-on is 1080p-ben, egy i79700k és egy 2080s mellett, hát ne szórakozzunk már.
  • darkSectorxxx #112297
    Azt várom hogy kijöjjön az a szar Beyond God & Evil és végre lássam ami szerintem 99% hogy nem fogja megközelíteni a régi résznek a minőségét se és végre nem élek úgy bizonytalanságba hogy várok rá.

    Mert tuti mire kijön kiderül hogy Ubisoft sémára épülő játék lesz ez is..... ilyen nyitottvilágú toronyszinkronizálós ürös játék.
  • darkSectorxxx #112296
    Hát ha arra érted hogy az AC egyik korábbi videóban sem tűnt egy fokkal jobbnak mint a final verzió, egyetértek.
    Mikor megláttam a legelső 10+ perces valódi gameplay-t MÉG rondábbnak is tűn a játék.

    Most a streamekben a vágleges mintha picit jobb lenne, de persze csak látványra.

    Megmondom őszintén NEM VÁRTAM TÖBBET, az Origins sem jobb ettől, ott szimplán jó témaválasztás volt és szerencsés környezetbe került az a rész, (szerintem) mind 3 epizód suta szerintem, csak eddig annak örültem én például hogy végre változott a régiekhez képest, de ezt már nem a Syndicate és azelőttiekhez nézem hanem amibe belecsesztem 600-700 órát.
    És ez kb hozza azt a szintet, de nekem már ez kevés, ahogy az Odyssey-ben is már kevés volt ugyanaz.

    WD Legion nem az én játékom.
    Arról egyelőre azt hallom aki ismerős játszik vele, többnyire elégedettek.
    Csak mondjuk nem mindenki örül annak hogy nincs egy fix főhős a játékban és ha már van karakterválasztás igazából nem nagy jelentősége van. Szóval kicsit hazudtak a marketinggel....
    Sebaj RTX tesztelésre tuti jó lesz....
    Engem már az Ubisoft nem mozgat meg a játékaival.

    Pláne nem a 14-ezres POP szarával.
  • Moby
    #112295
    Mondjuk a bejelentése óta nem tudom mikor volt az a pillanat, amikor ez ígéretes volt :D És ezt még lehet fokozni a WD Legionnal.
    Az elég jó második rész után ez a mocsok...áh :(
  • darkSectorxxx #112294
    pontosan egyetértek, suta, igénytelen animációk. És 2021 elején... nem várok csodát a nextgentől, ezt kivéve!!!!!
    Már egyszer változott az AC szerintme a javára, értelmes fightrenszre van benne, csak suta és gagyi, pláne amikor pl kivégzéseknél az orrunk előtt csúsztatja a karaktereket a gép hogy az animációkor pont adott helyen álljanak, vagy térdeljenek. Igénytelen nagyon ilyen téren!
  • Evoluti0N
    #112293
    Én női Eivorral játszom. Szal fogalmam sincs, h milyen a férfihang. Nekem egy dolog nem tetszik. Teljes árú single player játékban mikrotranzakció. Tudtam, h lesz benne és az előző AC-k is végigjátszhatók lazán a használata nélkül, de akkor is gusztustalan.
  • mucsácsó
    #112292
    Hát, nemtom..ezzel az a gáz, hogy ha elnyomod az átvezetőt előtte vagy nem figyelsz, akkor azt se tudod mivan :D nem várok kézfogást, de legalább valami hintet adjon arról, hogy elindult egy küldetés tulajdonképpen :D

    Ahogy nézem, másutt is szar a HDR, sokan panaszkodnak rá, sőt, még PS4en is. Pedig állítólag az Ody HDR klassz volt anno nagyon, itt viszont nem sikerült valami megint...

    +Még egy szerintem gyengepont: férfi Eivor szinrkonhangja... Te jó ég... Egy motyogó öregember :D abszolút nem illik hozzá :/
  • Evoluti0N
    #112291
    Nekem baromira tetszik a mellékküldis megoldás. Nem mondja, meg nem rágja a szádba, h mit csinálj és kényszerít, h lépésről lépésre kövesd, különben fail (lásd: RDR 2 és összes open world Rockstar játék)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fickó azt mondja, h vki megmérgezte a testvérét. A duma után elindul oda, ahol az él, aki megmérgezte. Nem írja, h kövesd, de elég egyértelmű. Odaértek, a másik azt mondja, h az elsőnek nincs igaza. Elkezdenek harcolni. Nem írja a játék, h mit csinálj. Segítesz az egyiknek vagy segítesz a másiknak. Ha akarod, mindkettőd megölöd, ha akarod végignézed a harcot és nyer, aki nyer.


    Meg az is tetszik, h nem "kell" kipucolni ellenséges bázisokat, mint az Odyssey-ben és nincs minden 50 méteren egy.

    A harc nem egy Tsushima, de mondjuk egy Witcher 3-hoz képest jó.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2020.11.11. 00:55:45
  • mucsácsó
    #112290
    nyomtam a Valhallát PC-n, hátttt...nemtom. nekem sótlan mint a picsa, és Cusi után rohadt nagy visszalépés minden téren, pedig maga a téma meg a környezet fekszik nekem, de egyszerűen annyira esetlen és bosszantóan suta szar a mozgás néha, darabosak animációk, a harc kiváltképp, és minden... ahh :( why?!

    meg a questek kezélését se értem...elkezdődik egy mellékküldi, de sehol semmit nem ír róla, meg az se, hogy mit csinálj, mindig csak a fő story questjét jelzi..ez miez?! :D

    látványtól meg abszolúte nem kell hasraesni, néha kifejezetten ratyi (ultra highon nyomom), és gyengusz a HDR kezelése a játéknak (legalábbis Win alatt, nálam - azonban RDR2 vagy Resi 3 gyönyörű, szal nemhinném, hogy rosszul lenne belőve valami). lovaglás szintén fos és súlytalan, RDR2-höz képest pláne..

    ettől független az összkép hangulatos, de itt is megvannak az indokolatlanul nagy helyszínek és azok kihasználatlansága..

    néhol még Odyhoz képest is visszalépést érzek :D de majd még futok vele egy kört..
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.11.11. 00:44:44
  • Moby
    #112289
    Azért abból ne induljunk ki, hogy mit tud ez a prevgenszar valhalla, ami egy retek. Húgy, ahogy fut a ps4-en is, ahogy fut a SX-en is, meg mindenhol.
  • davidka003
    #112288
    Ezt már most előre megmondom, hogy esetleg még az elején lesznek 60 FPS-el játékok aztán mikor majd kezd kevés lenni a konzol mondjuk 3 év múlva akkor nem kell meglepődni majd a fix 4k/30 FPS-en se. Vagy 1080p 60 FPS.
    Utoljára szerkesztette: davidka003, 2020.11.10. 21:36:43
  • Kandurex
    #112287
    A baj ott van, hogy ha ragaszkodnak a 4K meg 60 FPS és ezek bármilyen egyéb permutációira, nem lesznek next-gen játékok. Egy se. Megkapjuk ugyanezeket.
  • lwb
    #112286
    Én erősen szkeptikus vagyok ezzel a 4k 120 fps-sel, amikor még a 60-at sem sikerült eddig elérni. Itt is pl. az erősebb boxon az AC Valhalla is csak dinamikus resolution mellett tudja a 60 fpst. A 120 a kanyarban sincs. Ray tracing meg simán lefelez mindent majd, ahogy pc-n is. Szóval a 120 fps az legfeljebb valami multira optimalizált egyszerűbb játéknál lesz elérhető.

    De nem baj, a 60 fps is szép és eddig ez sem nagyon volt konzolon.
  • yesname #112285
    Az egy jó TV annyiért bőven. Szerintem elégedett leszel vele szerintem, de a beállításokkal majd jó sokat játszadozz el félhomályos sötétben. Tapasztald ki hogy tetszik neked a legjobban.
  • Moby
    #112284
    Absz meg lehet venni. Ne használd 120Hz-en mer moslék a képe, ezen túlmenően rendben van, ha az androiddal meg tudsz barátkozni tévében. Nem egy oled, de ezt tudod te is.
  • dzsedi
    #112283
    Üdv emberek!
    Ps5-höz nézek tv-t (egyszer majd csak lehet kapni).
    Mi a véleményetek a Sony Bravia 55xh90
    készülékről? 250 eHuf az akciós ára.
    Tudom hogy a 4k 120 hz nem nagyon fog menni rajta, és hogy az OLED szebb de ezzel együtt tudok élni és ez fér bele a keretbe.
    Előre is köszönöm a véleményeket.
  • darkSectorxxx #112282
    Igen a menüje sajnos 1080p ennek is.
  • Mephike
    #112281
    GZ!
  • Moby
    #112280
    4K a tököm az...ugyanúgy 1080p-ben rendelei a dashboardot, mint a XOX. A kimenet az 4K, igen.
  • Ulthanito
    #112279
    Ja, amúgy 4K a dashboard. Rákérdezett a tévé beállításakor, hogy meg akarom-e tartani a 4K-t, vagy váltok.
  • Kandurex
    #112278
  • darkSectorxxx #112277
    Tudni lehetett a méretet, magasságra akkora mint kb az xbox one x szélessége és 2/3-a a 2 másik oldalon.....
    Kurva kicsi, pláne az XSS

    Visont nekem már az Xbox One X is kurva kicsinek tünt, és tünik.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.11.10. 16:34:45
  • lwb
    #112276
    Platinumbn volt. Már itt is van a nappalimban, a mai nap azzal fog eltelni, hogy töltöget minden szart lefelé nyilván. Aztán ránézek az Ac Valhallára meg ha lesz megint fél napom, akkor a Gears 5-re végre rendes felbontással. PC-n persze hasított, mint a fene, de PC-n nincs türelmem ilyen shooterrel szenvedni.
  • Ulthanito
    #112275
    Nagyon picike a konzol, nagyobbra számítottam. Szép, igényes a csomagolása, minőségi anyaghasználat. Hangja nincs, egyáltalán. Lefrissítette még a kontrollert is csatlakozás után. Most állítgatom be meg töltikézem a játékokat. Asszony már választott is magának egyet. :) Ha beüt jövő hét csütörtökön a PS5, akkor amíg én a DeS-t tolom, ő is csapathat az új generációban. :)
  • n000rbi
    #112274
    Na mi az, Neked vitték ki Harlekin gépét? :D