121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • balee4
    #112353
    Nem mindenhol, Platinumshop még meg sem kapta őket. Mondjuk nem értem miért nem egységes ez.
  • darkSectorxxx #112352
    ja a játékok már mától kaphatóak, csak a konzol 19.-e
  • deep
    #112351
    Melyik boltból?
  • kutyakiki81
    #112350
    Ma érkeztek
  • Rage47
    #112349
    akit erdekel a hardwired ujjaszuletett rewired neven :D
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2020.11.12. 17:47:22
  • Rage47
    #112348
    vegre
  • AntiHero
    #112347
  • darkSectorxxx #112346
    Arra érti hogy amit írnak a negatívhoz az faszság maximum a tárhely ami értelmes negatívum.....
    Nincsen gyorsváltás a játékokban?

    Miért ez az Xbox miatt már alap követelménynek kéne lenni vagy mi? Ez baromság....
    Tárhely is olyan hogy MIHEZ KÉPEST.
    40-60 gb-os játékok vannak, 10+ ráfér... mi a baj a tárhellyel?
  • mucsácsó
    #112345
    nyilván nem tanultam újságírást vagy hasonlót, de még nyelvtanórákról megvan az, hogy full alapnak kéne annak lennie, hogy hírezésnél objektív marad a szerkesztő, és mellőzi a "szerintem" meg hasonló érzelmek/vélemények beleírogatását egy hírre vonatkozóan.
    nemtom, nekem nagyon nemgyerebe néha az ottani stílus..
    ha lenne egy saját origi stílusa az egész lapnak - pl akár nemtom ki emlékszik a HARDWiRED-re innen esetleg :D -, akkor még aszondom jó persze, poén az egész, és kitérdekel..

    úgyhogy elsőkörben erre gondoltam, hogy az áltsulis nyáritábor élménybeszámoló szintű cikkeket és híreket mellőzni kéne egy ekkora nemzetközi háttérrel bíró sajtónál :D azért ez nem a pistike gportal gaming oldala..
    de akkor valszeg csak én látom így..

    nem mondom, hogy ez minden hírnél/cikknél jelen van most is még, de azért elő-elő fordul... linkelek szívesen majd, ha látok ilyet :D

    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.11.12. 16:08:34
  • Ulthanito
    #112344
    Hogyan kéne szakmaibbnak lenniük szerinted?
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.11.12. 15:19:54
  • mucsácsó
    #112343
    jah, nem rossz :D
    PC-n meg lehetett oldani a legtöbb játéknál (némi kókányolással), de azért így sokkal jobb :)
  • darkSectorxxx #112342
    Na jó, a hitelességét nem tudom, én poénnak vettem.
  • Tikal #112341
    OMG, harminc éve erre várok
  • Mephike
    #112340
    Eléggé vérszegény teszt.
  • mucsácsó
    #112339
    PS5 Will Automatically Skip Studio Logos At Boot After Viewing Them Once

    na ez mondjuk fasza! :D
  • mucsácsó
    #112338
    jó, magyar IGN... haggyukmár :D vicc és full szakmaiatlan banda...
  • Kandurex
    #112337
    Negatívum, nehéz a gép.

    ....hát....hogy....ehh...nem? Mi?
  • AntiHero
    #112336
    ign ps5 kritika (olvasni való)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2020.11.12. 08:44:44
  • Mephike
    #112335
    Pár napja olvastam valahol, hogy az MS azt tervezi, hogy megpróbál betörni a Nintendo és a PS hazájába az XBox-val. Most reggel olvastam, hogy Phil Spencer már kipróbálhatta az Elden Ringet, és azt mondta, hogy "a japán stúdió új játéka messze a legambiciózusabb projekt, amit eddig tőlük láthattunk".
    Több se kellett, összemostam a két hírt, és adtam hozzá egy kis kiegészítést, majd beléptem a fürdőbe, ahol életem értelme éppen munkába készülődött és közöltem vele:
    - Az MS felvásárolta a Fromsoftvert, Phil pedig nemrég ki is próbálta ennek örömére az Elden Ringet, és azt mondta, hogy király játék lesz. Jah és az első évben Xbox exkluzív lesz a játék.
    Sajnos csak pár másodpercig bírtam ki mosolygás nélkül, de megérte :) Az más kérdés, hogy mit vágtak a fejemhez. :)

    Persze jót mosolyogtam a dolgon, de azért ez akár meg is történhet.
  • Ulthanito
    #112334
    Nincs ezzel semmi baj. Milliós példányban gyártott bármi esetén mindig van selejt.

    Itt van ni.
  • Ulthanito
    #112333
    Ugye ez nem fog megakadályozni?
  • Harlekin
    #112332
    Az hát... Már cáfoló videók is vannak.....
    Így ezek a kamu videók kettő dologra jók!
    1. megetetni az éhes majmokat banánnal. Ha már savanyú nekik a szőlő.
    2. Pozitív hozadéknak tökéletesen prezentálja, hogy kikapcsolt állapotban is tökéletesen kiszellőzteti magát a gép.
    Bónuszként lehet röhögni a majmok kommentjein!
  • darkSectorxxx #112331
  • darkSectorxxx #112330
    Stream minőség miatt gyenge a kép, de így is látszik mennyire durva, a falakon a kövek geci.

  • n000rbi
    #112329
    A készítők szerint az elejétől a 60fps volt a fő cél és az, hogy a lehető legkisebb különbség legyen a két mód között látványban. Na meg itt elég sokat számít a reszponzivitás.

    @lwb: ajánlom a DF interjút mert abból kiderülne számodra is, hogy nem “csak szebb, de ugyanaz” a játék, hanem ennél jóval többet adtak hozzá.
  • mucsácsó
    #112328
    miért? :D
    nemtom mondjuk mik az eltérések, én tuti nem bírok majd magammal, és állandóan állítgatom ide-oda a 2 módot... :( :D
  • mucsácsó
    #112327
    izé, hol a francba vegyem meg (azaz foglaljam le) a PS5-öt?:DD
    alzánál 2021 februárt írnak, de gondolom előbb sehol se lesz... :D
  • n000rbi
    #112326
    Ezt megnézve el is dőlt, ezt 60-nal kell nyomni.
  • mucsácsó
    #112325
  • AntiHero
    #112324
    Digital Foundry - Demons Souls
    Modes:

    Cinematic: Native 4K/30
    Performance: 1440p/60

    They note a *slight* difference in texture/tesselation. Bluepoint are damn wizards because that 1440p is CRISP AS HELL. I'll stick with Performance.
  • lwb
    #112323
    4k30 ... :(
  • n000rbi
    #112322
    A Póki jó ellenpélda, van RT, rohadt sokat hozzáad és 4k30-cal fut.(ráadásul mindezt open worldben teszi)
  • n000rbi
    #112321
    Nekem az, hogy hogyan oldják meg, édesmindegy, de én igényelném a fejlődést, új feature-öket, nem akarom ugyanazt, ugyanúgy játszani, csak most natív 4k-ban.
  • lwb
    #112320
    Az RT a legjobb megoldás arra, ha úgy érzed, hogy túl sok a frame per sec. Ha bántja a szemed a 60-120 fps, szeretnél helyett mondjuk 18-at, akkor RT on és tied a világ.
  • Kandurex
    #112319
    Az RT egy büdös kamu, simán hozzák a mai motorok hasonló megoldást. A büdös Nvidia marketing szara...
  • hunbalee
    #112318
  • n000rbi
    #112317
    Attól még kurva jól néz ki :D
  • mucsácsó
    #112316
    13 Minutes Of PS5 Godfall 4K Gameplay With Boss Fight



    háttö..
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.11.11. 18:09:03
  • Kandurex
    #112315
    Nincs benne RT.
  • Mephike
    #112314
    Nagyon várós nálam is, de csak az első 5 percet néztem meg a videóból. :)