121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tikal #112393
    performance mode.
  • Moby
    #112392
    Ugyanez.
  • AntiHero
    #112391
    Vicces lenne pont ezért "véletlen" nem kapnék. Igaz előtte vagy 3x màr telefonon meg weboldalon is tisztàztuk az adatokat. :D
  • n000rbi
    #112390
    Áh, legyen már csütörtök
  • mucsácsó
    #112389
    Demon's Souls - Graphics modes - Comparison (PS5/4K)



    normál minőségben (non-youtube) itt:
  • mucsácsó
    #112388
    IGN.com-on 6 órát mondtak rá, de "sokallom" és furcsállom :D
  • j0nNyKa
    #112387
    4-5 attol fugg mennyire vagy ugyes
  • lwb
    #112386
    Hány óra kb? Gondolkodom rajta pedig
  • kutyakiki81
    #112385
    Tudom, hogy nem a hosszú kampányokról híres a COD, de ez Cold War talán az eddigi legrövidebb...
  • n000rbi
    #112384
    Valóban mindenki megkapta (azok is, akik eleve házhozszállítással kérték), de én úgy voltam vele, hogy ne ezen múljon már és válaszoltam.
  • darkSectorxxx #112383
    Nekem tetszik, keveset tudtam még vele játszani.
    Igazából nem tudom megéri-e mindenkinek, ez egy lootolos cucc, egy kisebb fő story-val.
    A testvéred ellen kell fordulni és leegyőzni úgy hogy aki boss-ok az isteni erejét adja, azokat kiiktatni persze előtte mint boss-ok stb....
    Harc nagyon fluid, sok skill van meg cucc, bár mennyiségre nem tudom darabszában ez mennyit jelent, van minimum 12-15 páncél amikről tudok.
    Szép játék, de mivel nincs ps-em vettem egy videókari a pc-mbe és ott játszok most.

    De szerintem dettó ugyanez ps5-re is, mert haverom amcsiba él és tegnap kapta meg a gépét és láttam nála, szerintem ugyanolyan. Mármint látványban.
    Mondjuk vicces is lenne ha a mostani uj generáción rondább lenne. :D

    Nekem tetszik....

    Bár amit várok inkább, és jön ps5/xbox meleltt pc-re is (multiplatformok):

    The Medium (xbox, pc) / Kena (PS5, PC) / Unknown 9 (Xbox, PS5 PC)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.11.13. 13:23:38
  • AntiHero
    #112382
    Ja mert arra az emailre vàlaszolni kellett? (Adat egyeztetés)

    Én alapból hàzhoz szàllítàssal kértem.
  • mucsácsó
    #112381
    na milyen, mit ad? :)
  • n000rbi
    #112380
    Na akkor most már talán csak várni kell
    Egyébként nem értem miért nem lehet worldwide launch, miért kell itt éheztetni a népet.
  • Moby
    #112379
    Nekem is (mondjuk írtam is nekik reggel, hogy mivan).
  • Moby
    #112378
    17-ért megvehetitek ma több helyen(aquában pl). $50 usa sztórban. Platinára verni biztos több idő, de így sem ennek lesz a legjobb forint/óra mutatója. Ezzel együtt én megvettem DeS mellé (usákból ezt is). Így négy egész PS5 játékom lesz, ha lesz hozzá egyáltalán gépem. Csuhajja! :D

    /vagyis már van. csuhajja.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.11.13. 11:32:39
  • n000rbi
    #112377
    Most jött az e-mail
  • Kandurex
    #112376
    Nézem ezt a pókos dolgot, de mintha ilyen 6-7 órás végigjátszásokat emlegetnének?

    Nem sok a 20-on-egynéhány ezer forint ezért a kvázi dlc hosszért?
  • lwb
    #112375
    Nagyon korai erről még bármit is mondani. Azt se hiszem, hogy itt egy ps3 - x360 dolog lenne, ahol ugye a ps3 erősebb volt, de nehezebb volt rá fejleszteni. Ezek a gépek ma már nagyon pc-szerűek és nagyon hasonlóak is. Ahogy az előző generációban is.
  • Moby
    #112374
    A vas csak egy dolog. Itt a fejlesztői környezet, az API-k ugyanúgy fontosak. Ebben jelenleg láthatóan előrébb van a sony.
  • lwb
    #112373
    Egyelőre még nem járunk az erőforrások végén, a mai játékok még nem használják ki teljesen az új gent és nincsenek optimalizálva se, de a vas nem hazudik, erősebb gép a series x. A ciklus közepe felé haladva ez látszódni is fog.

    Nekem a ps4 pro hangjával csak a rdr2 alatt volt bajom. A többinél elviseltem, de ott kb olyan volt, mint a repülőn felszállás közben.
  • Ulthanito
    #112372
    Okes. Már toltam vagy 10+ orat vele.
  • Ulthanito
    #112371
    Az szopó. Akkor mázli, nálam a gyári hdmivel hibátlan.

    Bár őszintén különbséget nem látok 120 Hz és 60 Hz között.
  • Moby
    #112370
    Nem mindenkinek. És nem is készülékfüggő, van akinek C9 sem megy normálisan (és fent van neki a 5-ös fw). Nem tudjuk mi a rák van.
  • Mephike
    #112369
    Pár sort majd írhatnál néhány nap múlva, ha már agyon nyúztad a gépet. Kíváncsi vagyok a véleményedre és a tapasztalataidra. Ha elkezdenek megjelenni az exkluzív játékok erre a konzolra is, akkor biztos veszek egyet én is.
  • Ulthanito
    #112368
    Semmi bajom nincs vele, hibátlanul megy.

  • Mephike
    #112367
    Ha netán valaki úgy dönt, hogy valamilyen okból kifolyólag a berendelt PS5-je nem kell neki, az ne mondja vissza a rendelést, mert átveszem Tőle szívesen. :)
    /Tudom, vegyem ki a kezem a biliből, mert belelóg... :)/
  • n000rbi
    #112366
    Akkor biztos csak Pistike lassú, köszi az infót.
  • deep
    #112365
    Nekem is 2 napja válaszoltak arra a pontosítós emailre. Szerintem nem kell aggódnod.
  • n000rbi
    #112364
    "Mailben megerősítve" és a 20k előleg is le van vonva a végösszegből.
  • Moby
    #112363
    A rendeléseidnél mit látsz?


    /egyébként az adategyeztetésre nekem sem jött semmi
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.11.13. 07:30:15
  • n000rbi
    #112362
    Egyébként kezdek ideges lenni, mert tegnap több ismerősöm is kapott válasz-emailt a KV-tól (korábban volt egy adategyeztetéses levél, azt én is megkaptam és kitöltve visszaküldtem), viszont ez a válaszlevél, amiben írják, hogy köszönik és akkor 19-én érkezik a gép, hozzám nagyon nem jött még meg. Pedig az előleg befizetve, minden jónak néz ki... ezt leszámítva.
  • Moby
    #112361
    Szerintem nem véletlenül van az letiltva egyelőre. X-en is mindenkinek mindféle nyűgjebaja van a 120Hz@vrr-el. Rohadtul béta ez még.
  • n000rbi
    #112360
    Meg a VRR
  • Moby
    #112359
    Ebből eddig nem sok látszik. Az eddig tesztelt játékok ugyanúgy, vagy jobban futnak ps5-ön. Ráadásul jobb a kontroller. Ugyanolyan csendes a két gép, stb. Nem olyan a helyzet, mint az előző genben volt. Most egyetlen dolog szól az xbox mellett: a gamepass.
  • lwb
    #112358
    TLDR: multiplatform játékokra a XSX lesz a jobb, exkluzívokra a PS5. Magyarul ugyanaz a helyzet, mint eddig volt a PS4 Proval és az Xbox One X-szel.

    Nagyobb baj, hogy kb a játékok 99%-a is tökugyanaz egyelőre, mint az előző generációban. Vicc lett ez a launch, olyan 2020-as, beleillik az évbe faszán.
  • darkSectorxxx #112357
    Godfall.....

  • deep
    #112356
    Ez az abu mindenről tud úgy írni, hogy 5 sor után már azt se tudjam mit olvastam az elsőben.
  • Mephike
    #112355
    Prohardver cikk.
  • kutyakiki81
    #112354
    Anglia - Game.co.uk