121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Totti5
    #33184
    Egy módon tudsz kibaszni velük, hogy elmész a játék mellett, mintha nem is létezne. Minden más opció ami nem bolti vásárlás simán csak önigazolás és lopás.
  • Moby
    #33183
    Hát hirtelen nem tudnám megmondani melyiket tartom nagyobb türhőfattyúparasztságnak: warezolni, vagy érvekkel alátámasztani. Zavar. Van itt a fórumon éppen elég törhőfattyúparaszt topik, ahol még tapsolnak is ehhez a szarhoz. Remélem ez nem lesz ilyen.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.25. 08:31:16
  • Harlekin
    #33182
    Nem vagyok vállon veregetésre és csak a kérését teljesítettem nagyon szívesen,mert ilyen rohadt rendes vagyok!
  • Harlekin
    #33181
    Nem tudom mi lehet ebben a vicc!?
  • Tikal #33180
    Ha csak nem vásárolom meg ahogy javasoltad az úgy mennyivel nagyobb packázás?:) Mert én mindenképp packázni akarok velük :D

    Egyébként is mit zavar ez téged? ...
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2015.07.25. 00:47:42
  • TomStorm
    #33179
    Jól van,sikerült a végét látnom mikor feláll mindenki^^

    Holnap tervezhetnénk egy Pvp túrát.Vagy szintezés
  • Moby
    #33178
    Akkor irány az enkór. Mutasd meg nekik, hogy veled aztán nem packázhatnak!
  • Ragnar360
    #33177

    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.24. 23:35:29
  • TDC Geronimo
    #33176
    In an interview with IGN, del Toro said, "I love working with Kojima-san. We are still in touch. We are still friends and working into doing something together, but that’s not going to be [Silent Hills]."

    Sonynak lenne esze, felkeresné őket és pénzelné is. Csinálhatnának PT típusú játékot.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.07.24. 23:22:31
  • Tikal #33175
    Ne irigykedj a jobb melojára és a több szabadidejére :)
  • Ragnar360
    #33174
    Azért ne verjük már még mindig erre, meg ilyen büszkén szerintem:D
    gecc. ezek ilyen agymosott dolgok, szerintem akkor sok minden be tud vinni a csőbe, meg a szenny média stb. de ezek már más témák.
    Hagyjuk is, lényeg hogy egy 15 évestől is szerintem(!) gáz ha erre veri (vagy legyen büszke de azért kicsit máshogy és akkor még lehet kap egy kis vállonveregetést is:d) nem még 2-3x annyi idősen. xd De no offense.
  • TDC Geronimo
    #33173
    fél 12től lesz imperial city and beyond ESO panel itt Quakeconról, ha érdekel :)
  • Tikal #33172
    Nem is mentegetőzöm :)
  • ppista
    #33171
    Tévedtem. Ez az új rekord. Ismétlem, nagyon remélem hogy ez csak vicc (annak elsö osztályú), mert ha komoly, akkor csengettek a játékostársadalom jövöjének.
  • Totti5
    #33170
  • Moby
    #33169
    Akkor ne támogasd őket, és hagyd ki a játékot. A warezra nincs mentség, csak magyarázat.
  • Tikal #33168
    Én megvenném PS4-re, akár PC-re is, de ha ők szemen köpnek akkor én is őket. Nem érdemlik meg hogy támogassam őket.
  • ppista
    #33167
    Az utóbbi idök egyik leggázabb kommentje ez. Persze gondolom, remélem, csak poén volt.
  • TomStorm
    #33166
    Az még messze van úgyhogy inkább megveszem PC-re.Köszi!
  • darkSectorxxx #33165
    Pláne úgy , annak a tekintetében hogy mint a Batman-t egyre kevesebb játék törhető pc-n.
  • darkSectorxxx #33164
    Meg fogsz lepődni!
    Ha elmesélném akiket ismerek miket mondanak, panaszkodnak, és utána meg mikre költenek lóvét, nagyon meglepne téged.

    Elhiheted hogy a Batman-t is sokan meg fgják enni annak ellenére mi törtéént, és a TR-t is , sőt előrendelésbe.

    Az a sok fika meg panasz meg duma amik itt elhangzanak a topikokban a felét nem tükrözi a valóságnak.
    Az első részzel is nagy fikkancs volt emlékszem tisztán, és még én mondtam hogy nem lesz rossz, csak várjanak és próbálják ki, utána meg ugyanazok az emberek emeltek neki oltárt.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.24. 20:47:53
  • Netmániás
    #33163
    Szerintem is várható, hogy PC -n anyagi bukta lesz a Rise of the Tomb Raider, mert hát ők úgy gondolják : "minek megvenni, ha le is lehet azt tölteni ingyé' " Ráadásul a trehány Batman-PC-s port után meg főleg...
  • Harlekin
    #33162
    Rendben bocs legközelebb figyelek
    215257GS !!!Csak hogy örülj
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2015.07.24. 18:23:08
  • partizan182
    #33161
    Te ugye nemcsak hogy szuperokos vagy, még jó zsíros is. Kevesen vagytok ezzel a szuperkombóval, csak ezt írtam.

    Legközelebb ne felejtsd el a gémerszkórodat is beírni kérlek, erre azért illik odafigyelni, eddig nem volt ezzel gondod.
  • Harlekin
    #33160
    Ja igazad lehet,de tudod olyan jó csórónak lenni így legalább jutott 2 év alatt 110 játékra.Tehát kicsit se irigykedek a gazdag ps4 tulajokra!Ja és a játékok 99% letöltött nem a gazdagoknak szánt használt lemezen megveszem majd fél óra alatt kijátszom,hogy ne bukjak sokat az eladáson!
  • darkSectorxxx #33159
    Persze meg mit nem.

  • Zavarodott
    #33158
    Egy gamer fórumon nem hiszem, hogy a BBC meg a Times jelenti a mainstream sajtót... q;)
  • partizan182
    #33157
    350 dodó már egy ideje és még játék is jár hozzá.

    A számok pedig igen, azt mutatják hogy a szuperokosak kevesen vannak (hiszen 2x annyian veszik a szar PS-t, nyilván ők a hüjék). A másik alternatíva hogy a szuperokosak nincsenek kevesen, de csórók, így nem tudják megvenni a Box-ot (Ps-t se tudnának nyilván, de az nem is kellene nekik, hisz szuperokosak). Ezért gondolom hogy kevesen is vannak meg kicsit talán csórók is.

    @Amiga: a mainstream sajtó nem a magyar Gémszar meg valami zugbolt, hanem a BBC meg a Times. Legalábbis én úgy értettem.
  • Harlekin
    #33156
    Ja értem tehát akik a drágább konzolt veszik azok a csórók és még kevesebben is vannak!
  • Amiga
    #33155
    Én úgy tudom, kapott azért publicitást a W3 új patch-ének fps dropja.

    GameStar

    Szarabbul fut...

    És állítólag az options-ban kikapcsolható az új feature, ami okozza. Még nem néztem, hogy ez igaz-e.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2015.07.24. 15:45:55
  • partizan182
    #33154
    Kevesen vannak vagy csórók. Vagy mindkettő.

    XO eladások addig tuti nem ott vannak ahol az MS szeretné amíg nem jelentik őket külön (emlékszik még valaki a csodás "Playstation Family" sales számokra amikor a PS3 szenvedett?)
  • TomStorm
    #33153
    Sokkal többen vesznek már konzolt mint régen.Sőt ilyen PC árak mellett most éli aranykorát a Konzol.
    TV árak is lementek,mindenhol megtalálható már a nagyképernyős TV ami minél több embert csábít gémingre mint egy kis monitor.Megveszik hozzá a konzolt és jól is teszik
  • Harlekin
    #33152
    Most is azok veszik tehát hol itt a probléma?
  • Totti5
    #33151
    Egy senki vagyok, aki azokra a számokra támaszkodik amit a szakmában dolgozók közölnek. Van ezzel valami gondod?
  • ppista
    #33150
    A 360 az utána indult be igazán, mert a PS3, mint konkurencia, a béka segge alatt mozgott, és minden normálisabb játékos Ms konzolt vett.
  • ppista
    #33149
    Oké, nem tudtam, hogy te vagy a könyvelőjük.
  • Totti5
    #33148
    Semmit nem hiszek el senkinek. A tapasztalat, tény, számok.
  • Moby
    #33147
    Ránéztem hirtelen, ha jobban nem is, de kb ott van időarányosan, ahol a 360-volt (360: 2007 jún30: 12M, ONE most: 12,8M). Meglepő, én is azt hittem a 360 sokkal jobban fogyott.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.24. 12:10:30
  • ppista
    #33146
    Én meg egy sellő vagyok angyalszárnyakkal. Ha ezt elhiszed, akkor a Bone profitálás is igaz.
  • Totti5
    #33145
    "The Witcher 3 sells 4 million copies in two weeks"

    Simán meglesz a 10 millió eladás. Ez már egyátalán nem HC, amúgy a játék sem az. Berakod könnyű fokozatra végigmész a storyn, egy teljesen fullos szinematik játékot kapsz, amiben egy kicsit kell lovagolni és használni a gyorsutazást is. Kb mindent ami sandbox benne lehet ignorálni, a harc meg lényegében reflex alapú H&S mint sem taktikai RPG szerű.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.24. 11:12:54