121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #33264
    Hát valami olyasmi :P
  • Totti5
    #33263
    Nextgen még nem igazán érdeződhet az odább van.

    Kurrgen minden egyes címnél látványos, csak olyan régen volt 2013 hogy mindent elfelejtettek az emberek ami az előző 9 éves genben volt. Mindent, totál mindent.
  • Ragnar360
    #33262
    Ööö passz, nem tudom mire gondolsz, vagy nem esik le most, de talán mert szinte videóból áll az egész játék?xd
  • darkSectorxxx #33261
    " Hasonló kinézetű címek jöhetnének igazán és máris érződne a "nextgen" hangulat a generációban."

    Gondolom sejted ez miért néz ki így.
  • Ragnar360
    #33260
    Grafra, színvilágra tetszik. Hasonló kinézetű címek jöhetnének igazán és máris érződne a "nextgen" hangulat a generációban.

    Tatyla: Mi lett intézkedve?:)
  • darkSectorxxx #33259
    Igen 1-el, a Beyond, azt később vettem meg.
  • Totti5
    #33258
    Megjelent már egy pár ilyen, azokkal játszottál?
  • darkSectorxxx #33257
    Ezzel én is így vagyok.
    Nem tudom hogy ez most játék vagy film?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.27. 17:58:18
  • Totti5
    #33256
    Sámánokból nekik is kijutott. Tetszik, még az UC4 előtt biztos el lesz kapva a grabanca.
  • Moby
    #33255
    Mi van ma veled? :)
  • Totti5
    #33254
    Nem ez a szöveg most.

    PS+ és GWG-ben.
  • SlickAdam
    #33253
    500 forintert 2018-ban
  • TDC Geronimo
    #33252
  • darkSectorxxx #33251
    Én nem ítélkezem senki felett, aki rám haragszik azt sem utálom. Én ha vitatkozom is, baromira nem tudom komolyan venni ezeket a dolgokat. :)

  • Ulthane
    #33250
    Abu Nazír?
  • Ulthane
    #33249
    Ez alapján Moby-nak már alulról kéne szagolni az SG fórumát!

    Meg ki is az az állandóan képet beágyazós fazon, aki nem vágja spoilerbe?
  • n000rbi
    #33248
    Pozitívan vaze :D
  • SlickAdam
    #33247
    na akkor meg is lennenk, pont az lesz amit irtam.:)
  • n000rbi
    #33246
    A mercurysteam nem igazán erről híres. Pletykáltak állítólag egy Contra újragondolást, akár az is lehet.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.07.27. 10:28:04
  • SlickAdam
    #33245
    hat azt szoktak mostanaban. vagy ezt valami konkret cimet sugall? nem vagom.
  • n000rbi
    #33244
    ??
  • SlickAdam
    #33243
    valami homokos n+1. coop multi team baszast.
  • SlickAdam
    #33242
    thx
  • n000rbi
    #33241
    Vajon mivel rukkol elő a Mercurysteam a gamescomon?
  • n000rbi
    #33240
  • Moby
    #33239
  • Tatyla
    #33238
    Intézkedtem a warez dologgal kapcsolatban
  • xalyy
    #33237
    Köszönöm!
  • TDC Geronimo
    #33236
    Bandai Namco is focusing on two titles for this year’s Gamescom. The publisher is bringing Dark Souls III and Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4.

    Dark Souls III will be playable for the first time to attendees. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 will, of course, also be playable.

    “Gamescom is THE event you need to attend if you are a videogame fan or a professional,” said Bandai Namco Europe VP of marketing Herve Hoerdt in a press release. “As always, this is a great opportunity for Bandai Namco Entertainment Europe to make sure that we are perfectly aligned with our fans’ expectations and to unveil new details on some of the most-awaited games.

    “All of our manga and anime fans will be delighted to discover brand new content for the future hit Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 and let’s not forget the players out there who are looking to get their hands on the next epic adventure with Dark Souls III, we are looking forward to see you all at Gamescom soon!”
  • Ragnar360
    #33235
    :DD Rengeteget, épp eleget:) Szóltam is nekik, hogy ezt gyorsan írjátok át, mert ez így jó ha megüti a 7 pontot, de inkább 6, miközben ennek egy erős 9-nek kellene lennie:D legalább.
  • n000rbi
    #33234
    +1
  • Totti5
    #33233
    Mennyit láttál belőle?
  • Ragnar360
    #33232
    Jó szar ez a Hairworks, meg ez a Hitman is elég ratyi lesz, pedig már 1 éve is hogy rebesgették mikor a játék FB oldala is fellendült (és ott van is van pár millió kedvelője) hogy milyen komoly lesz az új Hitman játék, az Absolution után rendesen követelte a nép a folytatást és eléggé magasra tették a mércét és ismerté is váltak mégjobban.
    Aztán jött a nagy csend és most mintha teljes fordulatot vettek volna, és a fél brigád eltűnt volna és láthatóan egy vmi kis low budget hitman játék készül. Ami gyanús több minden alapján is, hogy vagy 2x biztosan előlről kezdték a fejlesztést. Eddig ez egy sötét tematikájú visszabutított szar, amit próbálnak szépen álcázni egy két dologgal. Ja milyen komor lesz... Aztán persze ne legyen ez igaz.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.26. 20:40:56
  • TomStorm
    #33231
    +
  • SlickAdam
    #33230
    +1
  • Moby
    #33229
    A konkrét eset nem kívánt beavatkozást, főleg elvi síkon folyt a diskurzus, és meg is állt idejében, de lehet ezt intézményesíteni: Kedves HG( vagy akinek jogosultsága van erre). Kérlek szépen nyilvánítsuk a topikot warezmentes övezetté avval, hogy a fejlécbe írjuk ki: a warezzal kapcsolatos minden hsz. törlésre kerül. Mivel van más szabály is kihírdetve ugyanott, gondolom elfér ez is, de azzal ellentétben ezt foganatosítsd is, illetve ha már szóba került, lehetőleg azt is, ha már ki van hírdetve!
    Aki egyetért pluszolja meg, aztán benyújtjuk az indítványt a Tatyla-nak ha megérkezik.
  • darkSectorxxx #33228
    "Miért kit szerinted ha más nem tud törölni?"

    Szerintem senkit. Max akik gurítják a hogolyókat.

    "Meg nem hibáztatva volt hanem csak megemlítették,jogosan."

    Már formában igen, csak a végeredmény ugyanaz.
    Mi jogos, ki sértett, milyen szabályt?

    """"Hozzászólások törlésére vonatkozó szabályok:
    Mások szólásszabadságának csorbítására alkalmas hozzászólások, fenyegetés, személyeskedés, rágalmazás, emberi méltóság megsértése, a vitapartner lejáratása, szidalmazása, minősíthetetlen hangnem.
    Üres hozzászólások, illetve a véletlenül duplán beírt hozzászólások egyike.
    Moderátor által törölt hozzászólások visszamásolása.
    A kulturált, folyamatos társalgást feltűnően és szándékosan akadályozó és zavaró, agresszív vagy off-topic hozzászólások.
    Céltalanul vitát szító hozzászólások.
    A szándékosan nagyméretű képek, szövegfájlok indokolatlan felmásolása ami a rendszer működését lényegesen lassítja.
    A moderálással és szerkesztéssel kapcsolatos véleményeket, észrevételeket kifejezetten az erre a célra létrehozott "Moderátor figyelmébe" topicokba lehet beírni, ellenkező esetben törlésre kerülnek.
    Bárki személyes adatának (pl. név, munkahely, lakhely, beosztás) engedély nélküli közzététele.
    Szándékos flood és reklám esetén."""
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.26. 20:09:29
  • darkSectorxxx #33227
    Ja de mégis mindig szóba jön, én a warez-t akkor tartom géznak ha szó szerint leírás van hozzá, mit honnan hogyan , mire mivel....

    De hogy valaki csak magáról a fogalomról beszél eléggé elkerülhetetlen szinte.
  • TomStorm
    #33226
    Miért kit szerinted ha más nem tud törölni?
    Meg nem hibáztatva volt hanem csak megemlítették,jogosan.
  • SlickAdam
    #33225
    a warez tema normalisabb topikokban nem megengedett. es ebbe szvsz nem csak az esik bele, ha arrol beszelunk, hogy konkretan mit es honnan lopjunk, hanem ugy altalaban nem beszelünk rola.