121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #33344
    Sony has released its financials for the first quarter of the financial year, revealing the PlayStation 4 continues to exceed all expectations.

    3 million consoles were sold in the three month period ending June 30, up from 2.7 million sold in the same window last year. This means lifetime sales for the console now stand at 25.3 million - and it hasn't even been out for two years yet. In contrast, it took the PS2 a comparatively sluggish two years and eight months to hit 20 million units sold.


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.07.30. 13:00:53
  • SlickAdam
    #33343
    thx
  • nayrobi
    #33342
    Minden hónap első keddjén.
  • SlickAdam
    #33341
    hogy is van mostanaban, mikor teszik fel az aktualis ps+ cuccokat? 8.-an lejar az elöfizum, meg behuznam az ujakat gyorsan. aztan majd 1 honap mulva ujra vennek.
  • Tikal #33340
    Az első bekezdés nekem se hiányzott.
    De volt egy Scarface nevű játék, na abban voltak jó ötletek... :)
  • arty
    #33339
    nekem valahol felüdülés volt, hogy nem kellett gyúrni járni, vagy más aktivitykben bohóckodni a karakteremmel, hogy nem repült ki minden sz*rból az XP, hogy csajoznom se kellett és ugyan a gtaban se KELL, de azé zavar, hogy hátrányban vagyok ahoz képest, ha mondjuk 50 órát grindeltem volna a karim bevetés előtt....

    márpedig a verd meg, hajtsd be, törd be az üveget küldetések iszonyat grindfesté tudnak válni.... nekem elég, ha autófizikából - lévén most 70es évek jön - kapom a szokásost, nagy böhöm hajókkal... mint amilyen anno volt a Driver 1 :) Nekem bejön, hogy a mafiákban fogják a kezem és nem kell (nincs értelme) elcsatangolnia városban... jó, igen, az M2 rövid volt, szal az ember joggal érezte úgy, hogy többet akar a világból .... de azt több sztori küldivel oldják meg, ne grindel, léccilécci :D
  • arty
    #33338
    LC:Osirissel coopban el lehet szórakozni, szal ez most nem rossz pakk....

    (limbo, gow4 szerintem megvolt már mindenkinek, de egyébként azok is ütősek.)
  • Tikal #33337
    Az volt a bajom a maffia 2-vel, hogy ott volt egy nagy és gyönyörű város, de minek. Szinte sajnáltam kocsikázni, mert rossz volt nézni hogy van egy csomó remek helyszín de nincs kihasználva,... a másik meg hogy kivágták a játék egyik legérdekesebb részét, ugye mikor feltornázta magát a ranglétrán, mi csak elmesélve láthattuk miket csináltak, pedig milyen jó lett volna, ha én törhetem be az üzletek ablakát, ha én verhetem agyon azokat akik nem fizetnek stb... rengeteg kihagyott ziccer volt a játékban, mindezek ellenére persze imádtam én is, mert a hangulata nagyon jó volt... én remélem hogy több szabadságot kapunk ezuttal.
  • Totti5
    #33336
    +1

    Teszek a benzínkutakra. Hangulata, storytelling, zenék az egész olyan szinten egyben volt és lüktetett végig hogy nehéz volt letenni. Az ótóka meg kuriózum szinten volt megcsinálva. Rendesen munkás volt kontrollerrel hogy jól eltudd vezetni a vasakat.

    Különösebben nem tudok egy okot sem arra hogy miért kellene nekem egy GTA szerű Mafia. Nem igazán akarom hogy GTA ellenefel legyen, mert abból jó nem sül ki úgy sem. Legyen Mafia, legyen önmaga, és ne legyen teljesen nyitott 100órás sandbox. Nem mindig az a jó....
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.07.29. 18:07:49
  • SlickAdam
    #33335
    PS+ augusztus:

    - Lara Croft and the Temple of Osiris (PS4)
    - Limbo (PS4)
    - God of War Ascension (PS3)
    - Stealth Inc 2: A Game of Clones (PS4, PS3, PS Vita)
    - Sound Shapes (PS4, PS3, PS Vita)
    - CastleStorm Complete Edition (PS3, PS Vita)
  • Tikal #33334
    Trophy screenshotokat ki lehet kapcsolni??
  • n000rbi
    #33333
    Ment egy privát!
  • TDC Geronimo
    #33332
    ja tehát ők csak más néven+új emberek
  • arty
    #33331
    és mi lett a csehekkel??? :(

    jaoké:

    "2K has finally revealed the name of their new studio in Novato, California today as Hangar 13. Formerly 2K Czech, developer of the Mafia series, the studio at Novato was created after 2K shut down their offices in Prague and relocated the team at 2K Czech to the new studio."
    Utoljára szerkesztette: arty, 2015.07.29. 16:10:49
  • TDC Geronimo
    #33330
    Ahogy néztem a 3. részt teljesen más dev csinálja. Valami hangar 13. Életemben nem hallottam róla.
  • arty
    #33329
    én ugyan nem néztem a benzinkutakat, de igen, lehet hogy egy két tereptárgy többször is szerepelt a térképen.... ettől lett volna rossz játék?!

    az elsővel kapcsolatban meg szépülnek IS az emlékek, sandboxként az is egy nagy 0 volt!
  • Moby
    #33328
    Me elbaszták a dátumot a linkben. Amúgy nagy fos az egész, az alien isolation van talán jó árban, és ha nem untam volna bele gecimód, talán még meg is venném, de még gondolkodom rajta picit.
  • TDC Geronimo
    #33327
    hm pedig nemrég még ment
  • Moby
    #33326
    Page not found.
  • Ulthane
    #33325
    A második rész nagyon kiherélt, nagyon amatőr volt. Minden tekintetben. Emlékszem, besírtam azon, hogy minden egyes benzinkutas meg benzinkút centire ugyanúgy nézett ki. :-D

    Jó lenne, ha végre összepakolnának egy tisztességes Mafia-játékot, amiben morális döntések vannak, hadd dönthessem el, kihez leszek lojális, kihez nem, fejlődhessek, lehessen bizniszt csinálni, legyenek mellékküldetések. Attól függően, hogy a jó vagy rossz oldalra állok, másképp alakuljon a sorsom, a történet, többféle befejezés legyen. Hadd építhessek saját családot, a tagokat én választhassam meg.

    Tartok tőle, hogy nem ilyen lesz.
  • n000rbi
    #33324
    Na azért, már megijedtem (durva, hogy manapság már ezt is kinézném bárkiből...itt tartunk :( )
    Ha nem is most, de kosárban lesz ez is.
  • TDC Geronimo
    #33323
    We play through the entire first quest of the first chapter of King's Quest and brave the perils of a dragon-inhabited cavern.

    Első quest csak.
  • n000rbi
    #33322
    Ez full playthrough? 18 perc 1 epizód??
  • TDC Geronimo
    #33321
  • n000rbi
    #33320
    The Telltale Games Collection
    Original price £79.99/€99.99
    Offer price £99.99/€49.99



    Viszont az árnyékvájárt lehet behúzom most már ennyiért :)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.07.29. 14:05:54
  • Ragnar360
    #33319
    Batman verdict - aki végigtolta az nézze.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát hol is kezdjem... a filmeket nagyon bírtam, de alapjában nem vagyok nagy Batman vagy DC fan. Ha olyan van azért megnézem.
    A gamekből az előzőek kimaradtak mondjuk. Na de egy kis értékelés, vélemény pár dologról az Arkham Knight-ot illetően.

    A játék eleje jól indult, mind sztori, videók stb.-t tekintve. Körülbelül 20-30%-ig teljesen robosztus volt az egész - lásd ACE Chemicals például. Remek átvezető videó(k) kamera repkedések, story-telling amiket kicsit hiányoltam is utána. Tehát nagyon erősen kezdett az elején. Aztán kicsit változtak a dolgok, és persze megmaradt még több minden ami pozitívum, de valahogy kicsit lentebb adott maga a sztori színvonala, bár ez így erősen hangzik, egyébként nem az... csak most így a végére kicsit felemás az egész, úgyhogy inkább csak ömlesztem a továbbiakban.

    Jokes kibaszottul SOK, volt. Sok, sok sok. Túl sok! Elég sokszor már nem is figyeltem arra amit pofázik. Aztán hopsz megint egy jelenet és egy monológ tőle, na AMI ÉPP tényleg jó volt és hozzátett a feelinghez, de előtte fél órán keresztül már beleuntam a pofájába nem kicsit. Annyira érdektelen és idegesítő volt. Gondoltam is, hogy na baszki ez a duma most tényleg jó volt, de hogy már a többivel elbaszták az is biztos.
    Riddler is sok volt, de ezt nem mondom, mert lényegtelen.
    Viszont tankok... kösz ennyi nem kell - ellenben Batmobile egész jó volt, bár utána ez is megszokott lett. Harcrendszer, elmegyeget.

    A vége: mi ez a szarfos halucináció megint? Annyira gáz. Valamelyik fejlesztő nagyon eleresztette a fantáziáját és elokádta magát. És ezzel akarták bemutatni hogy Bruce Wayne legyőzi a "szérumot"... áhh :/
    A végén már sietni akartam, aztán hirtelen vége lett, bár még van ez-az meg nem tudim mi befejezés lett, de azért keveslem : (

    Technikailag, grafika, részletek (!), programozás tényleg szuper - bár a töltési időn faraghattak volna még azért, elég idegesítő volt mindig a pofázást végignézni és azt loadingolja 1 percig amit azelött 4 perce töltött be. És akkor a dumálásokra azt hitte az ember, hogy az csak úgy van (mikor mindig beszél valaki valami frappánsat) és a végén vettem észre hogy nagyon nyomkodtam a joyt hogy kiírja már ott is hogy Loading.

    Sok minden kimaradt, de a lényeget leírtam... - ja és sok Joker:)) ahelyett inkább több zenét raktak volna alá. Majd ha valami beugrik még leírom :D


    Mindent figyelembe véve, DC fan, nem DC fan, bőven levesz annyit hogy a végére egy 7/10 jöjjön ki, mert ergo mitől lenne így egy 9 vagy 10 pontos. Utóbbitól csak 3 pontal marad le, s ha azt nézzük az nem is sok, viszont egy olyan "értékeléshez" tényleg hihetetlent kellene hozni !végig!. Vagy legyen egy 7.5 :)
  • TDC Geronimo
    #33318
    EU Summer Sale
  • arty
    #33317
    :DDD
  • SlickAdam
    #33316
  • Hoz_Hun
    #33315
    Remek!!
    Köszi!
  • Totti5
    #33314
    Játékot a boltok 90%a megjelenés napján már szállítja ( ők legkésőbb előző nap este átadják a futároknak ) Ritkán ha nem esik be a szállítmány csúszhat 1 napot, tahát azt megjelenés napjén adják fel így másnap érkezik meg, de ha előrendelted, akkor arról kapsz emailt vagy telefont hogy pontosan melyik napra várható. Ha nem akkor utána kell nézni, mert valami nem stimmel.
  • TDC Geronimo
    #33313
    megjelenésre szállítanak
  • Hoz_Hun
    #33312
    Srácok, aki már rendelt a Platinumshop-ból, mennyire gyors a kiszállításuk (Győrben vagyok)? A megjelenés után egy nappal hozzák ki vagy még aznap?
  • TDC Geronimo
    #33311
    2. is nagyon jó volt. Jöhet day 1 ez
  • darkSectorxxx #33310
    Úgy basszák el mint a Bloodborne-t????? :D
    Mert akkor én is remélem. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.07.28. 18:18:28
  • Totti5
    #33309
    Remek volt a 2. rész.
  • Moby
    #33308
    Én szerettem a másodikat is. Vagyis szeretem a mai napig. Jópárszor végigjátszottam. Imádtam a zenéit. Deee igen, jobb lenne, ha az első rész komplexitását hoznák vissza. Nem olyan bonyás ma faszára megcsinálni egy sandboxot. Egyre több a jó példa. Össze kell csak legózni azokból.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.07.28. 18:08:29
  • Ulthane
    #33307
    Szinte egész biztos vagyok benne, hogy elbasszák, mint a második részt. :( Azt is vártuk, mint a messiást, rengeteg éven át, és egy rakat szar lett belőle.

    Ne legyen igazam!
  • Moby
    #33306
    Csak ne kelljen egy évet várni rá
  • Ragnar360
    #33305
    bas*zák meg a 4 karakterrel :/ ez is valami új köcsög tendencia lesz, hogy 1-ről át kell állni 3-ra meg 4-re?
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.07.28. 16:32:30