121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #112473
    Nekem semennyire, én az alkalmazottját ismerem :)
  • Ulthanito
    #112472
    Lelke rajta! :) Ki az a hülye, aki ennyiért vesz konzolt?!

    Annyira haverom, mint a tiéd amúgy, a boltjából ismerem.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.11.16. 12:40:25
  • Moby
    #112471
    Ráadásul a gamerteches haverod hirdeti :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.11.16. 12:35:38
  • Kandurex
    #112470
    Félrebeszélsz. Nem ezekről írtam.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2020.11.16. 12:32:55
  • Ulthanito
    #112469
    CD Keys-en 9600 forint az éves PS Plus USA accra.
  • mucsácsó
    #112468
    iszonyat nagy visszalépés ez a tavalyi MW-hez képest minden téren... :(
    legalábbis a multi egészen biztos, de látványra/technora/funkciókra is is ortó szerintem, ezeknek fordítva kellett volna megjelenniük :D
  • Ulthanito
    #112467
    Pont ezt akartam írni, hogy tuti megveszik ennyiért is.
  • lwb
    #112466
    Tuti lesz rá vevő, az a szomorú az egészben.
  • Mephike
    #112465
    Más oldalakon is van ilyen hirdetés. Élmény elolvasni a kommenteket, amit ezek alá írnak :)
  • Zozo76
    #112464
    https://www.jofogas.hu/budapest/Playstation_5_Ps5_825Gb_Lemezes_Szerdan____112196506.htm

    Ha valakinek kell NAGYON JO ARON ps5, itt a lehetoseg! :D
  • lwb
    #112463
    100%-ban egyetértek.
  • Mephike
    #112462
    Pár hónappal ezelőtt még magam is azt gondoltam, hogy az MS elbaltázta a dolgokat. De aztán jöttek a felvásárlások, és most kicsit biztatóbbnak látom a jövőt. Ha adnak ki olyan ex játékot, amire azt mondom, hogy ez már döfi, akkor még az is megtörténhet, hogy veszek egy konzolt tőlük is.
    A PS5vsXBox teljesítményt szerintem korai megítélni most. Már leírta más is, beszúrtam én is a prohardveres cikket, ez most nem csak annyi lesz, hogy az egyikben több tflop van, akkor az jobb is lesz. Szerintem ha erősebb is lesz az Xbox, akkor csak hangyányival, pont annyival, hogy Pistike verhesse a mellét, hogy neki erősebb a konzolja.
    Az Ex játékokról pedig egyszerű a képlet. Az MS-nél most nincs, a PS-nél meg van. Tudom a MM csak egy DLC, a DS pedig remake. De a DS nekem pl totál új lesz, egyszer sem játszottam végig, szóval nekem abba rengeteg időm lesz majd... ha egyszer hozzájutok a konzolhoz :)
  • deep
    #112461
    Szerintem az lehet, hogy a gyorsabb I/O a PS5-nél ellensúlyozza azt a plusz 1.7 vagy mennyi tflop-ot...
  • Moby
    #112460
    Lassan elfogynak a játékok, amivel bizonyítani lehetne ezt a legerősebbet. Ezt a 12TF-et úgy eldugták benne, hogy egyelőre nem találja senki. Lehet, hogy majd előkerül, addig is biztos-ami-biztos alapon az MS inkább szakított a világ legerősebb konzolja marketinggel.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.11.16. 08:43:37
  • Ulthanito
    #112459
    Kicsit demagóg dumát tolsz, mint általában. Miért lépett vissza a Microsoft? Van egy gépe, egyelőre az a legerősebb. Egyelőre az összes játék gyorsabban tölt azon a konzolon, mint a csodassd PS5-ön, egy csomó játékba performance mód került, a 30 fps igenis szaggat a 60-hoz képest. Launch content lófasz ott is, de van mire alapozniuk, majd tolják rá az elkövetkező 1-2 éven belül. Ugyanannyi indie szemét van PS-en, sőt, ha megnézed a PS Store-t, több ezer értékelhetetlen szemét van benne, ami még az indiek szintjét sem éri el.

    Hidd el, örülni fogsz, ha majd a PS5-ön is tolhatod 60 fps-sel a játékokat. A nextgen játékok launch-csa idén sajnos elmarad, de tartok tőle, hogy jövőre sem lesz jobb a helyzet sokkal.
  • darkSectorxxx #112458
  • AntiHero
    #112457


    9.3

    SUMMARY:
    Demon's Souls Remake is a faithful reconstruction of the original game with subtle modern-day improvements. A genre-defining masterpiece, it's one of those games that is not for everyone but should be tried by everyone. Running beautifully in 4k and smoothly at 60FPS, Boletaria will entice you to go further, explore deeper, and dare to die again. Fully worth the PS5 launch price.

    Legyen már csütörtök.
  • darkSectorxxx #112456
    Persze, de itt.
    Nekem is ilyen kell, nem kell 4k, csak 1080p-ben legyen normális fluid a cucc. De akkor 2020-ban 1080p mellett már télleg ne legyenek gondok.
  • Tikal #112455
    Eddig is a frém meg a felbontás volt az egyik legfontosabb tényező a gameplay meg a sztori mellett, szóval semmi új. Nem mindenki itt fosta le a bokáját a naughty game-eken meg a last of us-on, god of war-on hogy milyen szép? De.
  • darkSectorxxx #112454
    Néhány engine-nél kell sajnos a 60, mint a COD-oknál, meg itt sajnos, lehet az effektek miatt.

    DE egyetértek, a stabil 30 nekem is elégmindig más játékokban!
  • darkSectorxxx #112453
    Ja neeem, 1080p only. a 4k csak azért néztem mert PC-n nagyon rosszul fut, az Epic-en a gépigényben 1080p-be 1070-et ir, nekem 2060-on se! megy 1080p-be rendesen.
    Ezért figyeltem fel erre a tesztre. Kíváncsi voltam hogy nálam van-e gond, de nem.....



    Nálam kb így megy, mint a képen ~40fps.... Mediumon van 60.
    De ehhez a játékhoz, valszeg az engine miatt kell a 60fps mint a Cod-oknál, ha valamiért 60 alatt van akkor furán néz ki a mozgás ilyen kicsit akadozós.
    Nem értek hozzá nem tudom miért van így.

    PS5-re megvettem volna később, de kötelező hozzá ugye a PS Plus akkor!

    Még Kena meg Medium érdekel, remélem azok nem így lesznek megcsinálva.....
    Bár Kena addigra lesz PS5 gép majd, azt arra szeretném inkáb.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.11.15. 14:45:13
  • darkSectorxxx #112452
    Engem sem izgat, de látod a médiát igen és most ez határozza meg hogy egy játék jó vagy nem, nem a story vagy fluid gameplay hanem a frém meg felbontás.
  • AntiHero
    #112451
    De úgysem 4k-ban jàtszol. Vagy igen?
  • deep
    #112450
    Mihez képest ugye. A 60-hoz képest szaggatós.
  • Kandurex
    #112449
    30FPS a büdös életben nem a szaggatós szinonimája, megint a költői túlzás. De egyébként ja, azért az észrevehető különbség tud lenni.
  • deep
    #112448
    Nekem a buttersmooth 60 fps MINDENNÉL többet ér, szóval én egyelőre köszönöm szépen, rettenet boldog vagyok ezzel a nextgennel. Az eddigiek tükrében, hogy szinte minden játéknak van 60 fps üzemmódja, ez kb. a legjobb dolog ami a konozlokkal történhetett. A 8k és a 120 fps totális baromság egyelőre, nyilván. Feleslegesek is, és nem is bírja a hardver. Arról nem is beszélve, hogy ár-érték arányban mennyire fantasztikusak ezek a gépek, pécéből egy ilyen tudást összerakni 4-500 ezer ft lenne. Szóval gondold ezt át azért még egyszer. Ha neked jó a szaggatós 30 frém, azt is megkapod a quality módban. Win-win, mindenki jól jár.
  • Kandurex
    #112447
    Fúú, kezdek okádni ettől az ostoba 60FPS és 120 és 8k mantrától. Minden szaros média ezen ugrál. Ki a mocskos lóhere faszát érdekli ez?
    Pláne annak fényében, ha ezeket erőltetik, nem lesz generáció váltás, ugyanezt a grafikai minőséget nézhetjük, tulajdonképpen minden szempontból. Mondjuk az MS -nél, mivel nem generációt váltott, hanem visszalépett egyet (jézus fasza!), ők amúgy se szeretnék ezt erőltetni, látszik is ez az indie berendezkedésükön. De szerintem az 1440p/30/+felhúzott dlls/chekenboard (akármivel) tökéletesen jól járnánk, olyannyira baszd ki, hogy nem tudod megmondani, hogy ez most 4k vagy nem az. De, neeeem, 4k-8k...120FPS....(elmegy okádni)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2020.11.15. 10:09:55
  • darkSectorxxx #112446
    Ma néztem, a Godfall fut 4k 60fps-el PS5-ön....

    Míg PC-n 1 kártya képes erre! Welcome to next gen!

  • Rage47
    #112445
  • Mephike
    #112444
    Bocs de ezt muszáj volt betennem :)
  • Ulthanito
    #112443
    Kíváncsi leszek erre. A rezgés nálam a systemben tiltva van alapból. Eleinte lehet érdekesség lesz, hosszú távon kérdéses, hogy marad-e.
  • mucsácsó
    #112442
    ezt akartam írni, nekem is 2014 decemberi a PS4 controllerem, és sztem nagyjából olyan ~8-10k órát biztosan volt használva, és szerencsére semmi baja nincsen :D még az akksija is működik... pedig ez aztán nem egyszer esett földre a 6 év alatt, de egyszerűen elnyűhetetlen :D
  • shaddam
    #112441
    Emlékszem amikor megvettem a ps3-at és a killzone 2 volt az egyik első játékom. Amikor alacsony volt a hp dobogott a kezemben a kontroller mint egy szív. Kilóra megvett az addigi pécés évek után
  • Seth
    #112440
    Hát ha 2 évente kell cserélni, az belefér. A 2014-ben vásárolt ,géphez kapott DS4-em mai napig szuperül működik,karoknak semmi húzása nincs, gumi sem kopott le róla. Aztán vettem tavaly év végén egy DS4 V2-t, hogy unokaöcsémmel tudjunk coop-ozni, de most már kéne egy új, mert húz mindegyik kar. És elvileg ugyanaz a bóvli poti van a sense-ben is
  • mucsácsó
    #112439
    amúgy sztem 1-2 év, és ez ki fog kopni a f*szba vagy laza lesz, de ne legyen igazam :D
    főleg hogy ugye rendesen befeszül, hát nemtom...

    de amúgy kurvajó! :D van benne rendesen potenciál... a haptickról meg nem is beszélve, kurvajó lehet az meg aztán pláne :)
  • Kandurex
    #112438
    Jah, az Moby-nak akart menni :)
  • Moby
    #112437
    Mondjuk a kontrollerben szinte minden műanyag, és mi az ami beszarik az összes gyártó összes kontrollerében? Az egyetlen, ami nem az: a potméterek :D
  • Moby
    #112436
    Ez viszont nem azt csinálja :D Ez ellenállást fejt ki.
  • Kandurex
    #112435
    Rühellem, ha rezeg a kontroller. De ez az adaptív ravasz vicces lehet.
  • n000rbi
    #112434
    Az egy gyenge zümmögés volt nulla ellenállással, el is hiszem, hogy idegesítő :D