121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #112513
    Igaz... végül a pronál is csak beletörődtem/leszartam. Na mindegy, holnap már szerda.
  • Moby
    #112512
    Ha ez megvígasztal, a 300ezres vga is coilwhineol. Ez kevésbé guba függvénye.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.11.17. 21:00:06
  • n000rbi
    #112511
    Tudod mi idegesít? Egyre több helyről hallom, hogy a coil whine itt is probléma. Na most én emiatt kb. 5x cseréltem a ps4-et. Lottó megint, de ennyiért ez van.
  • n000rbi
    #112510
    Igen.
  • Moby
    #112509
    Itt is! De nyugi, holnap fogják átadni, tehát 19-én jön meg :)
  • Kandurex
    #112508
    KV?
  • n000rbi
    #112507
    Jaja, itt is. Az elég fasza lenne :)
  • AntiHero
    #112506
    Na màr jelzett a GLS is.

    TERVEZETT KÉZBESÍTÉS:

    ‪2020. 11. 18‬.

    (Amennyiben partnerünk ma feladja a csomago(ka)t.)
  • TomStorm
    #112505
    Nem lett volna egyszerűbb digitbe megvenni lemezest meg eladni:D
    Amúgy az eladónak nem volt fura hogy vett egy digit gépet egy lemezzel??:D
    De a legnagyobb probléma a nyomorultal hogy azt hiszi vicces
  • mucsácsó
    #112504
  • mucsácsó
    #112503
    persze... inkább felháborító, főleg hogy jelenleg alig hozzáférhető a cucc, és akkor inkább az ilyen cigányok a nézettségért összebasznak egy gépet, amit amúgy meg lehetne használni másnak... :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.11.17. 16:28:04
  • Ulthanito
    #112502
    Ez szerinte vicces? Idióta.
  • mucsácsó
    #112501


    úristen.................... nézni is rossz volt :D
  • Ulthanito
    #112500
    Gondolom akkor már nem csak júniusig szolgálnak majd ki, hanem legalább augusztusig. :-D
  • n000rbi
    #112499
    Hülye is lenne a Sony kihagyni a karácsonyi dömpinget.
  • AntiHero
    #112498
    Közben csepegtetik az új PS5 szàllítmànyrol is az infót.

    KV.:
    "Ma visszaigazolták a következő szállítmányt ami karácsonyig érkezik. Várhatóan majd erről is kaptok a partnerektől infót! :)"
  • n000rbi
    #112497
    A másodikon befostam
  • Kandurex
    #112496
    holnapután...



    grátisz :D (régi de aktuális)

    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2020.11.17. 12:24:11
  • Mozes
    #112495
    Köszönöm, nem ismertem ezt az oldalt, megnézem.....
  • Tikal #112494
    biztos olyan sok erőforrást igényelt...de legalább van egy szép uj honlapunk amit valami elsőéves fejlesztő dobott össze egy template-ből.
    Értem én hogy ma már mindent megtudhatsz egy játékról ezer forrásból, de azért egy két screenshot, trailer, link a fejlesztő oldalára nem ártott volna.
  • Ulthanito
    #112493
    Szerintem jobban jársz, ha a psnrpices oldalt követed. Wishlist megszűnt.
  • Mozes
    #112492
    Sziasztok!

    Bocsi a hülye kérdést, de ebben a kurva új Store-ban sehogy nem lehet beállítani, hogy ha egy termék akciós akkor szóljon nekem? Amióta megszünt a Wishlist teljesen meg vagyok lőve, nem is értem. Volt vagy 10-15 termék nekem benne, most jönnek az akciók és nem tudok akciózva vannak-e vagy sem.... egyenként kell rájuk keresnem.

    Köszi ha van javaslat!
    M
  • mucsácsó
    #112491
    picit azért gondolkoztam énis rajta, hogy berántsam, de 20k-t nem hiszem, hogy annyira megérne, vagy nemtom :\
    csipázni viszont iszonyat jó volt a bétában, azt sokkal jobban éltem, mint MW-ben, ezt aláírom :) meg valahogy pörgősebb volt az egész. ugyanakkor pl. a gránát/akna robbanások nagyon gyengék, mintha valami petárda pukkanna :D vagy ezt javították?

    beta tetszett, viszont a dirty bomb az vállalhatatlanul gyenge, és mindenütt ezt hallani/olvasni, szal tényleg nem értem, hogy ez nekik nem tűnt fel? :D

    másik bajom, hogy kevés a map, és ezeket a mapokat már a 2 beta alatt meguntam szinte.
    elgondolkozom rajta, de igazából papíron 1 hónap és CP2077 :D állítólag..
  • TomStorm
    #112490
    Tegnap óta játszom,engem jól megfogott.
    Grafikával semmi bajom nincs.Sztorin nem unatkozok(Hardon kezdtem) de nem a sztori végett vettem meg hanem a multi.

    Jók a pályák(kempelni nem lehet,sok irány van,sok lehetőség),hangok jobbak mint MW-be,scorestreak-ek is jobbak de ami a legfontosabb hogy feladat orientált lett!!
    Nem a K/D ratio számít.

    Ez a zombi mód meg nagy fun!:)
    Bár ott csak egy kört mentem eddig jól el is buktunk,fogalmam sincs mit kell ott csinálni:D

    Az egész játékon látszik hogy hűek maradtak a hidegháborúhoz!

    Ez a 2 fegyverskin amit kaptunk m16 meg AK-hoz hogy néz már ki:)



  • mucsácsó
    #112489
    funfact:
    lehet vótmá, de ha BT-n van a soundbar, akkor nem elérhető a Game mode :D kellett egy kis idő, amíg rájöjjek, hogy miért nem volt...
    (B9, C9/CX lehet nem érintett, de szerintem esélyes, hogy de :D)
  • Ulthanito
    #112488
    A soundbar HDMI ARC. Korábban volt optikán, de áttettem.
  • Moby
    #112487
    Az optikaiba nem a soundbar van dugva? Vagy az BT-n megy?
  • Ulthanito
    #112486
    Demon's Souls - one of the best launch games ever

    “It’s hard to imagine a better version of this game. Bluepoint established itself as the master of the remake with Shadow Of The Colossus, but in Demon’s Souls they’ve produced a launch game that’s going to be hard to beat for several years.”
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.11.16. 17:58:58
  • AntiHero
    #112485
    Köszi a vàlaszt. 4K úgyis felejtős nàlam. Se a tv, se a monitor nem tudja. Maradok a FHD-nél egyenlőre.

    Majd tv-t egyszer lecserélem 4K-ra azért valamikor.
  • mucsácsó
    #112484
    persze, FHD-n/QHD-n HDMI 2.0-val sincs akadálya a 120Hz-nek, csak a 4K@120@HDR, amihez már a HDMI 2.1 teljesen indokolttá vált (de amúgy PS5-höz jár olyan kábel, és nyilván lefele kompatibilis, ergo semmit nem kell tenned)

    ha jól tudom, PS5-ös WZ-ben még nincs 120FPS-es mód, csak XSX-en, Cold Wart nemtom, ott sztem már megy a 120FPS alapból, legalábbis a lentebb linkelt videóban volt 100+ FPS .. :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.11.16. 15:47:33
  • AntiHero
    #112483
    Amúgy nem foglalkoztam ezzel eddig, de most ha a ps5öt majd monitorral hasznàlom (aoc 27g2u / 144hz / FHD) akkor az automatikusan 120fpst is normàlisan leadja? Teszem azt pl cod-ba.

    Vagy figyelnem kell valami külön beàllítàsra? Kàbelre?


  • Ulthanito
    #112482
  • n000rbi
    #112481
    PS-en a hang hdmi out-on legyen, a TV-n meg Optical-ra állítsd a hangkimenetet.
  • Ulthanito
    #112480
    És az úgy jó lesz? Hülye vagyok ehhez teljesen. Tévét már nézem vele úgy, kiválóan ment. Kipróbálom a gémmel is délután. Köszi!
  • n000rbi
    #112479
    Az Astro optikáját bedughatod a C9-be is.
  • Ulthanito
    #112478
    Ez szívás. 40 euró egy átalakító az Astrohoz. Más 16 rugóért fülest vesz, nem átalakítót hozzá. :(
  • n000rbi
    #112477
    Ha minden igaz csütörtökön.
  • Ulthanito
    #112476
    Király. A konzol mikor jön?
  • Ulthanito
    #112475
    Az ugyanaz! :)
  • n000rbi
    #112474
    Na akkor várakozzunk...