121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #112553
    Akciósan még lehet jó, de megijedtem ettől most hogy ebben izometrikus nézetről mesélnek, ezt se tudtam például, majd nézni fogok tuti gameplay-eket ebből. :)
  • darkSectorxxx #112552
    Hát ja ennek vannak okai, de igen így van.
  • darkSectorxxx #112551
    Vallhalla miatt PC-t vennének, ott Uplay+-ba free a játék.... ez enm a legjobb példa szerintem PS5 eladásokra. Inkáb elfogadom hogy valaki márkahű és azért vetet mintsem ez a játék miatt.
  • mucsácsó
    #112550
    jhah, nézegettem azt is ma, azért ömlik a fos rendesen :D
    de jah, rip esgé... :(
  • Moby
    #112549
    Nem, ez nem 2020. Ez az sg. Akkoriban még 30 ember aktívan posztolgatott ide. Ma jár ide kb 6 ember.

    /ph-n 586 poszt a mai termés. És ott nincs összevonva a ps4 és ps5 topik. Hát ennyi. SG lassan kivégezte magát.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.11.18. 22:20:38
  • Mephike
    #112548
    Nagyon várom. De most kicsit megrémisztettek, hogy még ki sem jött a játék, de már van 3 kieg hozzá, és alig várják, hogy a gyatyámat is legombolják rólam. :S
  • AntiHero
    #112547


    Ez amúgy még mindig vàrós.
  • Kandurex
    #112546
    Egy Banderas hullám itt jöhetne...
  • Prof William
    #112545
    Kár. Egész jól boldogultam random emberekkel is addig. Sőt szinte mindig jól sikerült a dolog. Nem állunk össze, amíg végigvisszük? Csak 4 ember kellene...
  • Tikal #112544
    Ha hiányzik a sok hozzászólás, akkor nézz át prohardverre, óránként 200 hozzászólás. Ennyi hülyét mint ott ritkán látsz egyszerre, egymást kérdezgetik hogy fognak e kapni :D
  • Rage47
    #112543
    ez nem hiba. a keszitok szerint a raid csak a barataiddal teljesitheto mikrofonnal. oriasi pofancsapas nekem is. nem is jatszottam vele azota, miota elertem odaig, teszem hozza, full random emberekkel.
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2020.11.18. 19:13:01
  • mucsácsó
    #112542
    Jól tükrözi az egész 2020as évet a launch is... :)
  • Kandurex
    #112541
    Oké, de akkor a megjelenés előtt egy nappal majd 200 hozzászólás volt,....ma 17?
  • Seth
    #112540
    PS5-ön jobb a performansz, grafikailag meg mint két tojás

  • sgfool
    #112539
    Én az összes multis küldetést más-más játékossal vittem végig, egyiknél se volt olyan, hogy nem engedte volna hogy ne legyen coop.
    Valami érdekes hiba lehet nálad
  • Prof William
    #112538
    A Ghost os Tsutshima multijának az utolsó 3 küldetésében (amikor Ijo világába megyünk) tehát miért van kikapcsolva a társítás? Az összes többi küldetésben csapattal voltam, de itt valamiért nem. Egy emberrel lehetetlen megcsinálni ezt a küldetést, pedig Gjozen a narrátot folyamatosan többes számban beszél rólun + vannak Oni kincsek is a pályán, amihez mindenképpen minimum két ember kell.

    Ez valami hiba, vagy esetleg ki kell oldani valamit a hogy ezeket a pályákat is társaságban játszhassam?
  • Ulthanito
    #112537
    Készítem a kisgatyamat! :)

  • Rage47
    #112536
    Nekem is ment az egész útszakasz megépítése, menni fog :D Hajrá :D Keep on keeping on.
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2020.11.18. 16:43:08
  • AntiHero
    #112535
    PH-rol.:
    Pénteken akciós SONY PLAYSTATION PLUS: 12 MONTH MEMBERSHIP
    Notebook.hu - 13.500.-
  • darkSectorxxx #112534
    Valhalla Xbox-on a szebb.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.11.18. 15:07:53
  • blackfire001
    #112533
    Xbox is jól fogy, még sincs exklúzív játék.
    Szerintem többen vettek PS5-töt a jobb grafika miatt a Valhallában mint a DS-ért.
  • darkSectorxxx #112532
    Így is az, mert ez NEM PICI változás, sokaknak pl alapon kimaradt a régi, meg itt sok hülyeséget javítottak, alapoktól lett újraépítve, ritkán láthatunk majd ennyire látványos játékokat egy ideig, nemhogy SOULS játékok nem fognak így kinézni egy jó ideig.

    Ez már most System Seller, vagy szerinted miért vesznek idén ennyi PS5-öt egy Pókember DLC-ért ami PS4-en se csúnya?
    Vagy Astobot-ért?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.11.18. 13:56:10
  • mucsácsó
    #112531
    szerintem abból nem lesz semmi... :D
  • blackfire001
    #112530
    Mi a helyzet a Beyond Good and Evillel..? :D Az még berobbanhatott volna úgy, hogy 1 év sony exklúzív. :D
  • mucsácsó
    #112529
    hát, végülis még jöhet :D bár gondolom nem tőlük... max egy DLC-t tudnék elképzelni a "kimaradt" részekből is akár, de nem tudom, hogy FROM nélkül mennyire tudnának vagy akarnak "újat" alkotni..

    de egy Elden Ring / BB2 durvább lett volna... :(
  • Kandurex
    #112528
    Egyetlen pici változás és felrobban a internet.

    Minden elismerés a remake -ért, de egy folytatás lett volna a system seller cím.
  • blackfire001
    #112527
    Míg ti már a PS5-töt várjátok én a Death Strandingben eljutottam a centrál régióba és már építgetem az utakat, autózok, motorozok. Nem tudom, hogy mennyi van még vissza játékból, az elején a sok séta nem jött be annyira, de így, hogy van motor és lophatok (khm kölcsönkérhetek) autót hihetetlenül felpezsdült az egész. :D Szeptemberben rendeltem elő a PS5-öt, karácsonyban bízok, de most ez valahogy nem is érdekel mert leköt ez a játék.

    Jó lenne megépíteni a teljes útszakaszt a játékban, de valami eszméletlen, hogy mennyi nyersanyagba kerül. :(
  • AntiHero
    #112526
    DeS Secret Door.
  • Ulthanito
    #112525
    Media Markt nem nyilatkozott még, és ha jól tudom, az eMAG sem. Ha esetleg innen rendelt volna valaki.
  • Rage47
    #112524
    hát inkább a kontrollert érzi az ember :D ahogy olvastam, az a legnagyobb ugrás most, kár, hogy a PS4-gyel nem kompatibilis, pedig még a Steammel is az.
    Utoljára szerkesztette: Rage47, 2020.11.18. 09:56:10
  • darkSectorxxx #112523
    Most se lenne más ha nem ilyen szar lenne a kiszolgálás....

    PS4 korában még PLÁNE sokkal kevesebb fejlődés volt, szóval az miatt nem lehetett jobb. Mert akkor történt az a váltás hogy kb ugyanazt láttad csak régen statikus fények voltak, stb PS4-en meg rendes fények árnyékok.... de kinézetre nem tudtad megkülönböztetni....

    Most meg nézz rá egy Demons Souls-ra és esélytelen hogy bárki azt hidje hogy ez így elfutna egy régi konzolon.....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.11.18. 00:37:55
  • Zozo76
    #112522
    faja video! biztos neki sem tetszett a gep formaja... :)
  • TomStorm
    #112521
    Hát azért az más volt Ps3-ról Ps4-re mint most:)
  • darkSectorxxx #112520
    Sajnos sok embernek nincs launchkor gép, akkor nehéz mit hype-olni. :)
    Nekem nem gond várok én, de sokat hozzátenni nem tudok. :)
  • darkSectorxxx #112519
  • Mephike
    #112518
    Remélem mindenki gépe jó lesz és hibamentes. Majd írjatok pár sort, hogy milyennek érzitek a masinát.
  • n000rbi
    #112517
    Előző genváltáskor nem volt ennyire bizonytalan minden :D (persze lassan már elhiszem, hogy tényleg lesz belőle valami) Na meg aki itt volt, mindenki kapott, nem csak páran. Szegény Slickadamnek volt peche akkoriban, az övének a hdmi portja beszart már a legelején.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2020.11.17. 21:49:54
  • Kandurex
    #112516
    Kicsit azért elszomorító, hogy az előző generáció váltáskor, itt, akkora Banderas party ment :), őrület volt.... most meg full light...
  • n000rbi
    #112515
    Majd ha itt lesz Darky, majd ha itt lesz :)
  • darkSectorxxx #112514
    + Norbi, és mindenkinek!

    Gratula a géphez majd és használjátok egészséggel és jó szórakozást majd hozzá!