121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #34750
    "Uncharted: The Nathan Drake Collection - több lesz, mint egy egyszerű port

    Bár elsőre talán nem egyszerű észrevenni az Uncharted: The Nathan Drake Collection változásait például a PlayStation 3-as változathoz képest, de alaposabb elemzés után kiderült, hogy a Bluepoint nem kevés munkát ölt a gyűjteménybe.
    Akármennyire is azt hihetjük, hogy egy játék felújításával rengeteg időt és pénzt spórolnak a kiadók (ami valószínűleg így is van), de azért nem érdemes azt hinnünk, hogy az ilyen projekteken dolgozó fejlesztők egész nap csak lazsálnak. Miután erről beszélt nemrég a Coalition csapata is a Gears of War Ultimate Edition kapcsán, a Digital Foundry részletes elemzéséből kiderült, hogy a Bluepoint is rengeteget dolozott az Uncharted: The Nathan Drake Collection elkészítésén.
    A technikai részletekbe gyakran belemászó csapat szerint még a portok és újrakeverések területén gyakorlott Bluepoint csapatától is különösen leyűgöző munka az Uncharted-sorozat PS4-es felújítása, és az újraalkotott sztori-trailer "minden beállításában találunk új modelleket, vagy művészeti anyagokat". A modellek közül nem csupán Nathan, hanem a környezet, és a mellékszereplők is komoly minőségjavuláson mentek át, a textúrákról, és a különböző effektekről nem is beszélve. Az Uncharted: The Nathan Drake Collection kapcsán az is elismerésre méltó, hogy három, több év eltéréssel megjelent játékot hoztak a fejlesztők azonos szintre, ami 1080p-s felbontást, komoly élsimítást, és szinte tökéletesen fenntartott 60 FPS-t jelent.

    A Digital Foundry, miután nagyítóval végignézett mindent a játékból, amire rá tudták tenni a kezüket, arra a végeredményre jutott, hogy a Bluepoint tapasztalata rengeteg ért, és az Uncharted: The Nathan Drake Collection nem annyira a Last of Us Remastered érzetét kelti majd, hanem sokkal inkább emlékeztet arra a munkára, ami a Grand Theft Auto V jelenlegi generációs portjaival mutatott a Rockstar."
  • n000rbi
    #34749
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja persze, a narancs köddel lezárt helyek csak akkor nyílnak meg, ha a lordvesselt a firelink altarra teszed.

    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.08.24. 17:43:03
  • Moby
    #34748
    Semmi olyan hely nem nyílt meg, ahol ne jártam volna. 2 helyre tudok még menni: az erdőben a lezárt kőkapu (már megvan a kulcs hozzá a kovácstól), meg a katakombák. Mindenhol máshol voltam már. Legalábbis én nem látok olyan helyet, ahova ezeken kívül még mehetnék.
  • AntiHero
    #34747
    Ezt eddig is tudtuk. Eleve így reklamozták tudtommal, hogy "B" kategorias tini horror filmekre hajaz.

    Igaz attól még lehet fordulatos.
  • n000rbi
    #34746
    > +Top notch AAA presentation

    Az rendben van, hogy szép, de úgy is fut? Eddigi pár streamen diafilmet láttam. Ja várj, az manapság nem fontos, a glitcher is 9/10...

    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.08.24. 17:33:07
  • zzeN
    #34745
    Nagyobb oldalak tesztjeiben pont a sztorit húzták le, B kategóriás kliséhegy.
  • n000rbi
    #34744
    Remélem a gen legjobb címét hagyják ki
  • n000rbi
    #34743
    Nagyszerű, akkor meg is nyílt még vagy 3 hely, ahová mehetsz, nehogy egyszerű legyen :)
  • AntiHero
    #34742
    Na egy 8.4-et már kapott is az Until Dawn.
    Pro:
    + Top notch AAA presentation
    + Story is surprisingly good
    + The fact that you can’t reload brings tension

    Against:
    – If you hate QTEs, forget this game
    – The beginning is a bit boring
    – Replay value is “double edged sword”
  • AntiHero
    #34741
    Jó telefonról még mindig nem tudok írni. XD
  • AntiHero
    #34740
    Igen lehet.

    Vizint nekem letolti, de pénzt nem conta le azt mondja cancel order..de letölteni letudom xD
  • Kandurex
    #34739
    hehe...van warp és örülsz neki, mert meg kellett érteni küzdeni, mert el kellett érte jutni...
  • TDC Geronimo
    #34738
    a fulton létező dolog

    Nem kell ezeken kiakadni. Ezer + lehetőséget biztosítanak az open world stealth gameplay számára ezek a dolgok.
  • ppista
    #34737
    Mennyi ős Playstation-ös és konzoljátékos van itt, ha a MGS-t és általában a japán játékokban levő fura ámbár rendkivül szórakoztató dolgokat elbaszott hülyeségnek tartják. Pc-seknek, mivel ezek a tényleg minőségi cuccok távolmaradtak a gépüktől a 90-es és a 2000-es évek elejéről, ez biztos emészthetetlen, de azoknak, akik a Sony-Sega-Nintendo gépek emlőin nevelkedtek, ez maga a földöntúli élvezet netovábbja.
  • Totti5
    #34736
    És mi minden lehet még :( képtelen vagyok beleélni magam így.
  • Ragnar360
    #34735
    Ja csak ilyen dobozba szaladgálás, megejtőernyőzetés, kb másik szeme láttára meg ilyen miafaszommostez hülyeségek?:d vagy csak lehet én nem értem és biztos megvan ez magyarázva : )
  • arty
    #34734
    a rázós lószar mi?
    a léggömbre kötött jeep?
  • Moby
    #34733
    Azt nem mondtam, hogy nem is nézem meg :) (ma megyek az új vga-ért, elvileg jár hozzá a kupon).

    Más. Lordvessel bezsákolva, véégre van warp ;)
  • TDC Geronimo
    #34732
    Nincsenek benne elbaszott hülyeségek.
  • Paranoia
    #34731
    nem lennének benne ilyen elbaszott hülyeségek amivel számomra teljesen komolytalan a játék,nulla érdeklődéssel
    egy sam fisher játék jobban érdekelne,ha már best stealth game
  • TDC Geronimo
    #34730
    Moby sajnálhatod, hogy ez téged nem hoz lázba, mert itt van gameplay, nem is akármilyen és technikailag is tökéletes :(
  • TDC Geronimo
    #34729
    MGSre mondják azt is, hogy technikailag tökéletes. Open world. 1080p és stabil 60. Nagyon nehéz ez az utolsó 1 hét :(

    Eurogamer impressions

    The dense zaniness that has defined Metal Gear seems to have been largely transposed from the story to your moment to moment actions, and to a vast open world that's surprisingly taut and refined, coursed with rich strategy that plays both on and off the field. Metal Gear Solid 5 is a different type of open world game, then, and a different type of Metal Gear game. After playing through a chunk of the Phantom Pain's campaign, there's every reason to think that Kojima's last entry in the series may well be his best yet.

    Másik oldalról

    Quite simply, this isn’t just the best Metal Gear game, nor is it just the best stealth game, it is one of the best games ever made.

    Van egy pár ilyen idézet :y
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.24. 12:36:05
  • Totti5
    #34728
    Goty. Amilyen lila ködben indult az egész annyira undorodom most tőle. Esik szét az egész egyre jobban.
  • shaddam
    #34727
  • TomStorm
    #34726
    Until Dawn,Magyar Store akinek van az tudja már onnan tölteni?
  • n000rbi
    #34725
    Azt

    MGS-ig már nem kezdek bele DaS2-be inkább, mert ottragadok :)
  • Moby
    #34724
    Ne sírjatok. Kaptok newgameplus dlc-t, INGYEN.
    ROFLMAO
  • n000rbi
    #34723
    Hogyne lenne az :D
  • Tikal #34722
    az inventory még mindig szar? tehát lassan tölt be, léptetek és két másodperc múlva lép a következő elemre
  • n000rbi
    #34721


    Tegnap gondoltam nekiülök komolyabban a Witchernek. Én még technikailag ilyen szarral nem játszottam. Miért kell minden vágásnál 1mp ahhoz hogy betöltse a részletes modelleket, textúrát? Miért tűnik el alólam Roach lovaglás közben és jelenik meg 20 méterrel arrébb? A villogó árnyékokról nem is beszélve... Szégyen, pedig maga a karakterek, a párbeszédek zseniálisak, a legjobban eddig a beszélgetéseket élvezem. Ezt én így nem játszom tovább :( Ennyire fosok voltak az előző részek is, vagy az open worldbe tört bele a polákok bicskája? ja nem tudom figyeltétek-e a készítőket: vezető programozó: Török Balázs. Lol, írok már neki magyarul valami szépet, hogy kapják össze magukat... 9/10 a tököm...
  • Moby
    #34720
    Hát engem az egész mgs hidegen hagy, tőlem nem kell tartanod :D
  • SlickAdam
    #34719
    igen, pontosan igy van. megis akarom ezt a "tesztet".
    ha egy emberke miatt nem akarjatok visszafogni magatokat, akkor termeszetesen lelecelek 1-2 hetre. csak szoljatok MOST! :)
  • Moby
    #34718
    Volt. És a legrosszabb ami történt, hogy ugyanarra jutottam vele, mint ha barlangból jöttem volna :) És a legjobb, hogy megtetszett valami TÉNYLEG, amit előtte felszopott a közösség. Ezért fórumozunk, olvasunk, írunk ide, és ezért keressük egymás társaságát.
  • SlickAdam
    #34717
    volt mar olyanod, hogy beszereztel egy magasan ertekelt jatekot es nem igazan tetszett jatek kozben, megis szinte erölködve kerested benne azt a valamit, amiert a tobbiek imadjak? csak minek... nalam volt, többször is. lehet gyenge vagyok.:)

    lelkiallapotom amugy most tokeletes. teljesen ures vagyok, nem jatszottam mar sok-sok napja. s MGS5-ig nem is nagyon fogok, max lenyegtelen puzzle cuccokat.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.08.24. 09:08:11
  • Moby
    #34716
    Semmit nem befolyásolnak. Vagy ha igen, az sem feltétlenül baj.
    Milliószor elmondtam már. A felét teszi hozzá a játék, a másik felét te. Az egyik állandó, a másik nem. A játék objektívnek látszó saját értékelése valójában sosem az, jó nagy részt a saját állapotod egy lenyomata. Az ugyanígy "torzítja" a képet, hogy mivel játszottál előtte, vagy milyen filmet láttál/zenét hallgattál.
    Az a laborvizsgálat amire hajtassz nemhogy kivitelezhetetle, de értelme sincs :)
  • SlickAdam
    #34715
    engem sem erdekel ELVILEG, vannak kedves jatekaim, amiket "mindenki" utal, de valahol melyen lehet szamitanak ezek a pontok. vagyis most letesztelem. letolom es megnezem mit gondol az atlag.
  • Totti5
    #34714
    Kit érdekel h más mit mond?
  • SlickAdam
    #34713
    mert evek ota a kurva pontszamokat lesem es van egy olyan erzesem, hogy befolyasolnak. MGS eseten egy 8-as atlag miatt sztem mar huznam a szamat, ugyhogy most inkabb eldöntöm magamnak, hogy vaccap.:)
  • Moby
    #34712
    Miért lettek gonoszak a pontszámok?:)
  • SlickAdam
    #34711