121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tatyla
    #34870
    Belenéztem metal gear streamjét, beszarás áááááá
  • Moby
    #34869
    Nem. Próbálj googledns-t.
  • n000rbi
    #34868
    Akkor más se menne, nem?
  • TDC Geronimo
    #34867
  • Moby
    #34866
    Behányt a dns-ed.
  • n000rbi
    #34865
    Nekem twitch be se tölt tegnap óta.. mi van ezzel?
  • Moby
    #34864
    Majd 9-től. Most csak egy gyors menetem volt, amíg a délialvása volt a gyereknek. Elmentem a képhez, kiderült kell a baba. Visszamentem undead asylumba, megvan a baba, levágtam a bosst lent. A többi majd este.
  • Kandurex
    #34863
    na, akkor toljad neki, had lássuk! a lentebbi link szerint offline...
  • TDC Geronimo
    #34862
    Nem csak annyit tölt. Egészet szedi. playgo rendszer... Az emberek nem csak a patch rendszert nem ismerik, hanem a letöltést se úgy néz ki :P
  • TomStorm
    #34861
    Ami jó hír,hogy éjfélkor van Until Dawn start.Ami rossz,hogy csak 10GB-ot tölt:S
  • Moby
    #34860
    OBS-el tökéletesen megy stream, még ablakos módban is. Köszvídia.
  • Moby
    #34859
    Én is :)
  • Moby
    #34858
    Még nem. Ez hivatalosan is egy moslék. Mondjuk eleve kevéssé érzem maga felelősnek azért, mert a ma szoftverfejlesztésre alkalmazott munkavállalók jelentős része funkcionálisan idióta, és nagyjából tökéletesen alkalmatlan a feladatra, amiért fizetik.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.25. 13:09:56
  • Kandurex
    #34857
    komolyan, nem gondolkoztál még rajta, hogy Te meg a modern technikai nem szeretitek egymást?
  • TDC Geronimo
    #34856
    zs kategóriás filmeket az a baj nem éjjel adják, hanem főműsor időben. Éjjel a jó filmek mennek mindig :p
  • Moby
    #34855
    Najó nem megy a stream. Ez az nvidia féle streamelés egy határ szar.
  • Kongy
    #34854
    írtam skypon :)
  • Moby
    #34853
    megy a stream
    Bár néha leáll, fasztudja mér.
  • Moby
    #34852
    "NEKEM" <- :)
  • Kandurex
    #34851
    A máriós ugrálás, hogy megszerezz mondjuk valami cuccot, az rendben van, nem odavaló, de hogy egy szirten vagy várfalon való ugrálás nem oda való...az nem egyértelmű!
  • Moby
    #34850
    Kotaku 8 órát mond. De dobtak rá egy Yes-t szóval valszeg behúzható.



    Majd 2-3 hónap múlva hatezerért. Annál többet akkor sem érne, ha stabil fix30 lenne.
  • Moby
    #34849
    Ez ebbe a játékba egyszerűen nem való. Ha ennek a játéknak a harc az egyik alapköve, nos éppen ettől kerülsz távol. Nincs éppeszű ember, aki ezeken a helyeken nekiállna tusakodni a mobokkal azért, hogy aztán több 10K-t bukj egy kibaszott leeséssel. Énis (és szerintem a játékosok nagyrésze) ezek a részeket egyszerűen kifutja. Mert vagy leesik, és repeat, vagy nem és örül. Ez nem egy tomb raider. Ebbe a játékba NEKEM erre semmi szükségem. Nem oda való. Disszonáns.
  • Kandurex
    #34848
    Persze, hogy nem fogsz 40 tonna cuccot használni, nem is ez a lényege, hanem, hogy különböző emberek, különböző stílusban, fegyverekkel, felszerelésben játszanak, míg a BB -ben ugyanazokat a dolgokat kell használnod, hiába szeretnél valami mást. És ezt minden új n+ -ra produkálja a játék. VÁLTOZATOS, sok színű és tud igazodni igényekhez.

    Létrákkal nem tudom mi a bajod, nem is nagyon értem.

    A leesés meg,... ha egyszer magas szirtek vagy várfalon ugrál az ember fia... én elhiszem, hogy az embert frusztrálja a sikertelensége, esetünkbe a megfelelő képesség az irányításra, de ilyen a játék, na nem ez, hanem, hogy általában küzdeni, figyelni, összpontosítani, mint minden másban. Ez a sava és borsa a dolgoknak.
  • n000rbi
    #34847
    Lesz, Heavy Rainnel egy pakkban.
  • TomStorm
    #34846
    De kellene Beyond Remaster.Az sajnos kimaradt.Demoztam és nagyon tetszett
  • darkSectorxxx #34845
    Igen kb 8-10-ről beszél mindenki....sokan ezt az értékelésekhez írták be. :DDDDDDDDDDD
  • darkSectorxxx #34844
    Nekem a Beyond 7-8 óra kb untig elegem is lett a végére, már nem tudtak volna hová nyújtani a dolgokat.
    Történetet igen de a sok ismétlés, gameplay-ben elég volt.
    Nem is kéne 20 óra ilyenből nekem.
  • darkSectorxxx #34843
    Egyre, de a filmre én, te meg valszeg az Until Dawn-ra. :D
  • AntiHero
    #34842
    Ja első végigjátszásra mondanak 10 órát a magyarok (akik már tesztelték). Persze, hogy több végigjátszás van benne, mivel eleve tuti nem éli túl mindenki elsőre. (annyira jó senki nem lesz). :D
  • TomStorm
    #34841
    10 óránál biztos több.Azt nem hiszem el,hogy annyi lenne.Heavy Rain 4.ik végigjátszásom is 9 óra hossza volt.Nekem 2 nap játékban eltöltött idő tuti lesz és itt még Butt.effect is mehet..
  • TomStorm
    #34840
    Pocok ebből kimarad mert konzol exclusive:))
    Ha egy személyre gondolunk..
  • darkSectorxxx #34839
    Ja télleg írtad hogy csak otthon tudsz venni. :D

    Na hát igen de nekem valaki azt mondta hogy az is ennek valamilye, asszem a házas előbb volt mint ez.
  • AntiHero
    #34838
    Igen haza, írtam, hogy megvettem a játékot :)


    A reboot ez volt. :)


    (ugye itt is ház, fiatalok, meg ez az, amaz :D)

    Na pont ezért agattják a B kategóriás Tini horror címkét az Until-ra. :) De ez engem nem zavar, kellett már egy ilyen játék. (kiváncsi leszek azért mennyire fog tetszeni nekem. Állítólag olyan 10 óra az egész játék. persze rajtunk függ 8 ember közül ki éli túl a reggelt.. így sok végkifejlet lehet.)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.08.25. 01:00:53
  • darkSectorxxx #34837
    Ez "állítólag" a régi Evil Dead reboot-ja.
    Aullah kedvence.....

    Hazaértél már? :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.25. 00:55:19
  • AntiHero
    #34836
    Most már beugrott hogy láttam. :D De maga csavar nem tetszett (hogy mi is folyik itt). Remélem a játékban nem ilyesmi lesz.

    Minden esetre itt is fiatalok, egy ház az erdőben (igaz nem tél van), meg gyilkos"ok".
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.08.25. 00:55:37
  • darkSectorxxx #34835
    Film+
    Giga-mega anakonda vs Ultra-hyper tarantulla

    :P
    profi filmes utómunkával...................
  • Moby
    #34834
    Amut a kábelcsatornák adnak le éjjeli műsorként adáskitöltőnek. Vagy mondjuk az asylum filmek.
  • darkSectorxxx #34833
    +1
    persze a legjobban azt imádom ha értem is. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.25. 00:42:55
  • darkSectorxxx #34832
    Ez kuvajó. :D
  • darkSectorxxx #34831
    Neeem?
    Nagyon nagy film.