121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #34910
    Mert ennek a legjobb a def/súly aránya.
    A streammen megpróbálom emelni a bitratet, hátha. Az érdekes az, hogy nézem magam a notin a twitchen, és nálam jó.
  • n000rbi
    #34909
    Az az érdekes, hogy tabról appon nézve tökéletes, viszont konzolon szintén appal meg akad, mint a kurvaélet...
  • Kandurex
    #34908
    Gányul megy... de durván látszik, hogy első game, nagyon gyenge cuccban van Moby!

    De ha melee -ben tolja miért egy fürdőköpeny van rajta? Talpig vasban kellene lennie!
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.08.25. 21:32:54
  • Kandurex
    #34907
    Lándzsával nincs backstab?
  • n000rbi
    #34906
    Neked is feszt bufferel?
  • roolandsan
    #34905
    Valakinek sikerült MGSV gyűjtőit előrendelni? Az én rendelésemet lemondta a Platinum :/
  • Kandurex
    #34904
    Szar a stream és a staminád is genyó kevés!
  • Kandurex
    #34903
    Szóval lándzsával tolod? A spider pajzs az elején jó, de később!?
  • Moby
    #34902
    Gratulálok!


    /Megy a stream.
  • Kandurex
    #34901
    2 gyerekem van :) a kislányom 3 hete született.
  • Moby
    #34900
    A gyerek nem percrepontosan alszik ám el :D (de mintha neked is lenne, vagy rosszul rémlik?)
    5 percen belül indul. Ha egyszer csak megáll a karim a semmi közepén azon se csodálkozz. Betegen rohadok itthon, az időm jelentős részét a klozeton töltöm :(( Ráadásul befelel megyek még bele, ha nem igértem volna meg a streamet ma valszeg kihagytam volna ajátékot, de hős leszek, és feláldozom magam a közszolgálatért :D
  • Kandurex
    #34899
    Na mi van? 9 óra és sehol a stream!
  • TDC Geronimo
    #34898
    De már felkészültem belőle! :y

    Olyannyira, hogy tegnap láttam egy MGS rendszámú autót és egy mai híradós shaky cames felvételről is az mgs átvezetők jutottak eszembe
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.25. 20:38:06
  • Moby
    #34897
    Navávávávárj! Ha jól tudom neked ez az első mgs-ed lesz(?)
  • n000rbi
    #34896
    LOL
  • TDC Geronimo
    #34895
    szept elsején találkozunk :D
  • Moby
    #34894
    Valszeg a framepersecet cserélték megabitpersecre
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.25. 20:11:17
  • Moby
    #34893
    Na gondoltam hátha sikerül bedaráltarnom magam a hypeal, megpróbáltam videók és google által felépíteni az mgs univerzumot.
    HOLY MOTHER OF GOD! Egyre távolabb kerülök attól, amit már küldetésszerűen szeretnék elérni :(((
  • darkSectorxxx #34892
    Dícséret az Until Dawn-nak.
    Úgy csorog lefelé a szerverekről ahogy az a nagy könyvben meg van írva....semmi buziság, meg lassulás.
  • darkSectorxxx #34891
    Akit érdekel 0:00-kor mozi!!!!!!!!

    UNTIL DAWN stream.....végigjátszás, persze csak 1-2 órát kb. :D mert melóba megyek!
  • Ryanever
    #34890
    Októberben tervezem venni a ps4-em alig várom hogy elteljen a szeptember :D
  • n000rbi
    #34889
    Ja,megvan már, statikus ip kapcsolót nem próbáltam... Viszont még semmit nem állítottam és most mindenhol megy. (előtte se chrome, se app, se ps4-en) Akkor ez elintézve, nyomhatod a streamet :) (és kösz a segítséget)
  • Moby
    #34888
    De amúgy se chromeban, sem az appban nem jön be?
  • Moby
    #34887
    Dehogyisnem. Nyomvatartod a csatlakozott wifin az ujjad, hálózat módosítása->speciális tulajdonságok, dhcp-ről átváltod statikusra, megadod az ip-d,, átjárót, és megadod a dns-t.
  • n000rbi
    #34886
    Tabon (N7) nem tudok ilyet.
  • Moby
    #34885
    MountainDew legyen mellé!
  • darkSectorxxx #34884
    Ha letölt akkor este Until Dawn stream.
  • darkSectorxxx #34883
    Nekemis volt hogy nem volt kép. Azt újraindítottam a ps4-et.
  • zzeN
    #34882
  • Kandurex
    #34881
    Estére készítem a doritos -t
  • TDC Geronimo
    #34880
    Az elején meg a közepén az átváltozós rész zseniális

  • SlickAdam
    #34879
    megneztem. latszik, hogy fel labbal kint van az irodabol kojima mester. epik meg igyis, de ezek az "ultimate thrill" feliratok times new roman-al max 1 oras munkat sugallnak.:D
  • SlickAdam
    #34878
    +1
  • Moby
    #34877
    A routert??? Simán a gépeden álllítsd be a 8.8.8.8-at dns-nek.
  • TDC Geronimo
    #34876
    Na íme, az utolsó kojima mgs trailer. Ezt megnézem és blackout elsejéig

  • Totti5
    #34875
    Ha jó az a story akkor jó a játék. Filmek már ezt az éjszaka, trancsír vonalat úgy 150szer eljátszották. Játék még annyiszor nem. Ha kihatnak a döntések és a pillangó hatás, akkor jó a játék. Egy ilyen légkörtől óriási drámát nem kell várni...

    Teszem azt a Witvher 3tól sem azt vártam h olyan fordulatokat stroyt ad amitől leborulok a kanapéról. Java tök klisé rpg dolgok voltak. A főszálon sem történt olyan dolog ami új volt. Minden megtörtént aminek meg kell. Megvoltak a kellő pillanatban a kellően szomorú veszteségek stb.. kliséhegyek abban is. Hasson az emberre érezze át, élje bele magát. Akkor jó. Feltalálni azt amit már megtettek nem kell, csak úgy adagolni ahogy eddig senki. HR is ebben volt mocsok jó. Beyond már nem tudott olyat mutatni.
  • AntiHero
    #34874
    Yep. :) szépen leszed 46gb-ot. :)
  • arty
    #34873
    ... azt ugye nem nyóctónégyig írják :)
  • TDC Geronimo
    #34872
    -.-

    Én kibírom, főleg elejét nem akarom lelőni bár tudom hogy kezdődik, mert trailerekben láttuk, de a lényeget nem.
  • n000rbi
    #34871
    Az lesz, köszi, de még nem lövöm újra a routert, mert a jobbik felem dolgozna :)