121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tatyla
    #112593
    Felhívtam az Emagot,sikerült kifognom egy fogyatékost aki a közönség segítségét kérte és közölte hogy nekik még nem érkezett, erről ennyit
  • Was
    #112592
    Ne ijesztgess, innen már nem lehet bukta, az MPL írja, hogy a kézbesítőnél van.

    Egyébként 2 hete tettem félre a Tsushimát bízva abban, hogy 60 fps-sel folytathatom. Lehet, hogy egyedül vagyok ezzel, de egy kicsit már untam is a sok küldetést benne. Persze most már befejezem, a fővonalra kiváncsi vagyok, de valahogy a Days Gone jobban bejött.
  • Kandurex
    #112591
    Nyugi, a gép nekem sincs még meg, rendeltem pluszba kontrollert és játékot, az máshonnan jött :)
  • Moby
    #112590
    Easy boy, mindjárt ott lesz az! ;)
  • n000rbi
    #112589
    Így van, forgasd még a kést :D
  • Kandurex
    #112588
  • Moby
    #112587
    Mondtam fél éve. Nem kell a DUDOR! :D
    #108417
  • n000rbi
    #112586
    Az enyém még itt kóvályog a városban valahol. Kiszállítás 7-10 között my ass...
  • Kandurex
    #112585
    Én is most nézem a kontrollert!

    Tényleg nehezebb és szerintem jóval nagyobb, még nekem jó, de a gyerek már lehet panaszkodni fog :(
  • blackfire001
    #112584
    Semmi mást nem ad? :D Mert már eléggé délen vagyok, és mocival mindent megoldok. :D Sétálni nem szokásom a 2. régió óta, és azóta tetszik a játék :D

    - ja meg van egy lopott autóm de azzal a hegyekben sz#rra se megyek
    Utoljára szerkesztette: blackfire001, 2020.11.19. 10:32:35
  • Moby
    #112583
    Remélem!
  • j0nNyKa
    #112582
    fanboy leszel ujra!
  • Rage47
    #112581
    Igen, mert gyorsabban haladsz utána ott mindenképp. Én azt csináltam, hogy más központokból szállítottam a nyersanyagokat, úgy azért nem vészes. Valaki pl. lopkodta a MULE-októl a cuccokat, sztem az macerásabb.
  • Moby
    #112580
    Töfike!
  • Moby
    #112579
    Folyik az adatátvitel, laza másfél óra, mire áttelepedik a Próról minden az új csodára. Desktopon nem ciripel, nulla hangja, majd játékban lesz érdekes. Gyönyörű a gép, de NAGY :D Ezt tudtuk. Halálosan véletlen, de PONT befér a tévé alá állítva. Milliméterre pontosan. A HDMI kábel kurva rövid, erre készüljetek. A kontroller csodás, de egy kicsit nehezebb, mint a régi. Egészen patent rajta minden gomb nyomásérzete. A gép az 1 gigás patchet úgy húzta le, hogy pislogni nem volt időm. Szerintem az 4-500 megás wifim korlátozza. Eddig perfekt minden!
  • blackfire001
    #112578
    .. és megéri megépíteni? :D
  • Mephike
    #112577
    Gratulálok! Nem mondom azt, hogy most nem vagyok irigy :D
  • kutyakiki81
    #112576
    Bontottam korán reggel egy ünnepi sört is! Jó játékot Mindenkinek!

  • Ulthanito
    #112575
    Lopott kódokat nem lehet bedobni a lemezmeghajtóba.
  • Kandurex
    #112574
    Adj neki! Fúrj...FÚRJ! MOST!
  • Tatyla
    #112573
    Helyes, már azt hittem csak nekem kell digitális
  • Tikal #112572
    Szerintem ezek az év eleji, nyári előrendelések elég szemét húzások voltak. Gyakorlatilag a nagy semmire elkezdték gyűjteni az embereket, sok embernek esélyt sem adva.
  • mucsácsó
    #112571
    gratula, szépike :)
    mehet rá a fúrás az oldalára ennek is akkó
  • Tikal #112570
    Már úton van
  • Moby
    #112569
  • mucsácsó
    #112568
    német Amazonon ma lesz elérhető 13:00-tól a PS5 (nyilván 1-2 percig), ha valakit érdekel.. :D

    mondjuk a gari miatt nem tudom, hogy mennyire bevállalható/itthon gariztatható-e, de jah..
  • Voltan
    #112567
    "Vallhalla miatt PC-t vennének, ott Uplay+-ba free a játék"
    Azért remélem, érzed a logikai Marianna-árkot ebben a fejtegetésben. Minimum kétszer annyit költ hardverre (de inkább jóval többet), azért, hogy tizenpár ezer Ft-ot megspóroljon egy játékon - azt is csak egy hónapig, mert akkor újra elő kell fizetni.
    Tök logikus ja.

    Bár abban igazad van, hogy az AC Valhalla miatt szerintem vajmi kevesen vesznek konzolt.
  • Kandurex
    #112566
  • AntiHero
    #112565
    Nekem még csak Depoban. Szintén Nyíregy. :D
  • n000rbi
    #112564
    Jaja, nekem is 6kor már a helyi depóban volt.

    Na, tiszta ph lett az sg-ből :D
  • Kandurex
    #112563
    Nekem azt írja a nyomonkövetés, hogy a Nyíregyházi futár depóban van, remélem már nem :)

    szerk: "08:13:15 Kiadva futárnak"

    szerk2: "Előrejelzett kézbesítés 10:26 - 12:26 között"
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2020.11.19. 08:24:38
  • Kandurex
    #112562
    de, ez amolyan hagyomány a release -re
  • n000rbi
    #112561
    TERVEZETT KÉZBESÍTÉS:
    07:00 - 10:00

    Yeah, baby :D
  • Ulthanito
    #112560
    Nem day 1?
  • Kandurex
    #112559
    Day 0 srácok, remélem mindenki kap ma PS5-öt!
  • Ulthanito
    #112558
    Én pont így voltam ezzel, tegnap mégis megvettem a DeS-t. Enni nem kér, ha nem jutott volna konzol, eláll a polcon.

    Összességében azért ez a rajt egy epic fail a Sonynak. Beleértve a tökölő bejelentést, a kivárást, a magyar kereskedők teljesen eltérő, nem összehangolt gyakorlatát, a fogyasztók tájékoztatását stb. Az, hogy a megjelenés napja előtt pár órával vásárlók ezrei nem tudják, hogy kapnak-e konzolt vagy nem, az szerintem elég ciki. A darabszám nyilván adott volt mindenütt, hetekkel ezelőtt lehetett volna kommunikálni minden kereskedőnek, hogy ki kap konzolt és ki nem.

    A csalódás természetes emberi érzés, ha valami nem úgy történik, amit nagyon szeretnénk, de azért a mostani keserű szájíz azt gondolom, hogy sok tekintetben jogos.
  • Ulthanito
    #112557
    Mindenki tudja, hogy mi a fő oka.
  • Ulthanito
    #112556
    Ez nem így van, én semmi értesítést nem kaptam hetekkel korábban, tegnap késő este érkezett a megerősítő email a kiszállításról. Mindaddig egy nagy kérdőjel volt számomra, hogy lesz e PS5 vagy sem.

    Más:
    Erről jut eszembe, itt a szövegdoboz jobb szélén azt a PS4 logót lehet érdemes lenne már PS5-re cserélni. (ez nem neked szól, Darky)
  • darkSectorxxx #112555
    Gépet 1000% hogy nem kapsz, már akinek jut hetekkel korábban már kapntak értesítést, ha nem kaptál ezután sem fogsz, szerintme majd március felé....
  • Was
    #112554
    Hát igen, mert ugye van az a hülye helyzet pl. az én esetemben, hogy azt se tudom így megjelenés előtti napon, kapok-e gépet egyáltalán. A mai napig nem mertem megvenni a Demon's Souls-t se, mert minek, ha csak jövőre lesz gépem. Aztán ahogy láttam ma, hogy beesett az ára 24k alá is, mégis vettem a bátorságot. Én annak idején a PS3-at is a Demon's Souls miatt vettem, talán ha 2 játékot vittem még végig azon a konzolon. (A PS4 már jóval többet pörgött)
    És most ahogy írom ezt a hozzászólást olvasom az MM levelét, hogy már be is csomagolták a gépet, kiszállításra átadták. Úgyhogy csak összejön a dolog mégis.