121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #35072
    Pont azt mondja, hogy gyíkfos mindegyik boss, letolja őket simán, még egy ostoba Micholas is százszor többet tud, mint egy DaS boss.
  • Kandurex
    #35071
    szóval gyík vagy a játékhoz, lever a Boss és megy a hiszti...
  • shaddam
    #35070
    Egyre jobban behypeoltok itt az until dawnra, de a metal gear már berendelve, és azzal is elleszek egy jó ideig.
  • Moby
    #35069
    Valakit beválogattak innen a rendszerbétába? Vagy mikortól van az?
  • Moby
    #35068
    És ettől mér laposodna el?
  • darkSectorxxx #35067
    Nemaz. Hanem hogy vannak mellékes dolgok amivel ellébecolsz és úgymond másnap harmadnap mész előre. Míg más singleben pörögnek az események.
  • Moby
    #35066
    Én már nem futkorászok, hogy letolajam magamról az átkot. Gyakorlatilag ez pecsételte meg a sorsát.
  • n000rbi
    #35065
    Azt tudod, hogy a DeS-ről beszélsz? :) DaS sose volt psplusban. Egyébiránt az alapmechanika mindegyikben ugyanaz, a BB gyorsult és elhagyta blokkolást, tehát mondhatni annyival kevesebbet tud. Nem kell erőltetni semmit, ha nem tetszik, hagyni kell.
  • Moby
    #35064
    Nem néz ki rosszul egyáltalán. Kicsit kopár, meg kicsi sivár a BB-hez képest, látszik hogy prevgen, de a pécés tool meggyógyítsa szépen a prezit.
    A mechanika egy-az-egyben BB. A pályatervezés, pontosabban az azt megalapozó irányelvek nagyon mások a két játékban. A BB inkább harcközpontú. Olyanok a pályák, olyanok a bossok, olyan minden. Harci skill kell hozzá. DaS-ban sokkal inkább az itemek megszerzéséhez kell harci skill, a többihez inkább csak "információ" meg futás. Futás és futás, futkorászás, és mászás, és futás, és egyensúlyozás és...ha akarsz persze harcolhatsz is, de elég sokat megettem a játékból, nem találkoztam senkivel, aki megközelítene egy gehrmant, vagy keepert, vagy akár a 3 muskétást. Annyira foslékok a bossok, hogy eygszer sem éltem át, hogy remegett a kezemben a kontroller a bossfight után. Szóval más a balansz. De prevgenen én sem állnék neki (minthogy nem is tettem). Szarul néz ki, és szarul is fut. Azt is meg tudom érteni, ha valakinek ez jön be jobban, csak az én már nem leszek. Érdekes tapasztalatszerzés volt, a hasznossága viszont kérdőjeles: jobban félek a das3 elbaszásától, mint eddig bármikor.
  • Moby
    #35063
    Az már megtörtént :DD
  • Ulthane
    #35062
    Tudnám javasolni a Bloodborne-t. Biztos van még olyan, amit nem csináltál meg benne. :) Mondjuk told fel beast clawt 10-re, és told végig vele a játékot.
  • Ulthane
    #35061
    Hát, szerintem aki 2015-ben játszik a DaS-zal, az hogy is mondjam, hülyeség. Ratyadék ronda, elavult mechanikájú játék. A kettő dettó olyan lehet, kicsit szebb köntösben. A felújított része is.

    BB az király. :) Kurva jól néz ki, kellően parasztul szopatós, de mégis sokrétű, és még pont beszippantja az olyanokat, mint én, aki egy DaS-tól elmenekül. Anno PS Plusban volt ingyenes, a mai napig fent van a PS3-on, de fél óra után azt mondtam, hogy hányjon sünt az, aki ezt végigjátssza, vagy élvezi.
  • n000rbi
    #35058
    He? 2 perc alatt ott vagy a bossnál az erkély melletti bonfiretől, vegyél fel curse resistant pizsamát. A dlc-t meg se nézed? Pedig rohadt jó.
  • AntiHero
    #35057
    Khmmm.

    Witcher 3 sandbox. Olyan története van ott még a legapróbb kis mellékküldinek is, hogy ihaj. A fő story meg szintén nagyon jó.
  • Moby
    #35056
    DaS progress:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Vége. Ebbe a Crystal Cave - Seath the Scaleless etapba sikrült kivonatolni, és sűríteni mindazt, amiktől korábban is hánytam az elmúlt 35 óra alatt. Végtelen futkosás balfaszkodás, leesés, majd a vége egy boss, aki megátkoz. Nos itt nekem ennyike. Kereken nullára zuhant az affinitásom a játék iránt.
    Gyó volt sok helyen, de gránitkeménységűre szilárdult a véleményem, hogy a legeslegjobb ami a fromjátékokkal történhetett, az a BB.
    A 2-t kihagyom, látom a videókon, hogy ugyanez a futkosós vonal. A 3-hoz meg egyelőre óvatos várakozással vagyok.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.27. 10:55:38
  • sublimaze
    #35055
    Én is úgy "jöttem rá", hogy jobban utánanéztem, mert először engem is felcsigázott, aztán tájékozottabbak írták, hogy ez a The Secret World című mmo spinoff-ja. De ha tegyük fel nem is "csak" egy spinoff lenne, akkor is kétkedve várom egy olyan csapattól akik kimondottan mmorpg-kbe utaztak... :/
  • darkSectorxxx #35054
    Attól hogy az első 3 rész kurvajó volt , semmi infó alapján nem tudom elképzelni hogy jobb lenne vagy hasonló az 5.rész.
    Eddig nekem az a kép alakult ki hogy a történetmesélésből átfodultak egy csinálj amit akarsz sandboxba.

    Soha nem lesz egy sandbox játék törtánetben erős mert a sok apró dolog miatt ellaposodik.
  • darkSectorxxx #35053
    Nem ez jött le nekem a cikkből hogy spinoff. :)
  • darkSectorxxx #35052
    Majd talán holnap ha jrajátszom :)
    Érdekes.
    Nincs mentési rendsze, csak simán megjegyzi éppen hol álltál és onnan megy tovább és nem lehet kilépni a főmenübe.
  • darkSectorxxx #35051
    :) én sel látok Dlc-t. Lehet be lett integrálva a story modba.
  • ppista
    #35050
    Ott a pont. A PC Engine az konzol volt, míg az MSX2 számítógép. Asszem. :)
  • sublimaze
    #35049
    Oké, én nem igazán vágom, azért is tettem a kérdőjelet. :)
  • n000rbi
    #35048
    MSX2 volt az, '87-ben.
  • ppista
    #35047
    Metal Gear Solid első része Playstation-on debütált. Amire te gondolsz, az a Metal Gear, és PC Engine-re jelent meg. Természetesen lehet ezt tekinteni az ősanyának, de berobbani a köztudatba az a MGS dicsősége volt.
  • Ulthane
    #35046
    Még az anyanyelveden sem ismersz minden szót, miért várod, hogy egy idegen nyelven minden szót érts? Olyan nincs. A heavy rain-re visszaemlékezve abba pedig nem igazán voltak nagyon különleges, vagy ritkán használt szavak.
  • Ulthane
    #35045
    Amúgy szereted a hagymás babot? :)
  • sublimaze
    #35044
    Az első rész nem Nintendo? :D
  • sublimaze
    #35043
    Szerintem ne éld bele magad... Egy mmo spinoff-ja lesz, kimondottan mmo fejlesztőktől... :/
  • n000rbi
    #35042
    A Ground Zeroes alapján nem is fogod megérteni, "mitől van ekkora hájp" ;)
  • ppista
    #35041
    A hájp leginkább azoknál van, akik már Pllaystation megkedvelték az első részt. Mondhatni, bár elég beteg dolog, rajongás alakult ki náluk. Igen, sajnos én is ezek közé tartozom, bár a PW annyira már nem kötött le, köszönhetően a fostalicska PSP-nek, ami erre teljesen alkalmatlan volt.
  • ppista
    #35040
    Elég jól beszélek inglisül, de pl. a Heavy Rain-nél nem keveset kellett szótáraznom, mert elég sok totál ismeretlen szavakat tartalmazott.
  • Ulthane
    #35039
    Hát nem tudom. Amióta a nagyesküt letettem, hogy márpedig olyan ratyadék szar játékkal, mint a Bloodborne, én nem fogom magam szívatni, kicsit óvatosabban fogalmazok,,,

    De.

    Nekem ez a fantomfájdalom nem jön be valahogy. Nem csak ez, hanem ahogy van az egész fémfelszerelés, mint olyan. A ground Zeros-t megvettem akcióban 4 ezerért pár hónapja. Végigtoltam, de nem lett nedves a bugyim tőle. Szép-szép, 60 fps, oké, de itt kimerült a dolog nekem.

    Mitől van ekkora hájp emiatt? Ráadásul, mikrotranzakciók lesznek benne
  • Ulthane
    #35038
    "választási lehetőségeknél nem mindent lehet érteni.Valahogy nekem ezek nagyon különleges Angol szavak amikkel nem szoktam találkozni...

    mert Németül tudok..."

    Tehát azért nem érted az angolt, mert saját bevallásod szerint nem is tudsz angolul. Nem a szavakkal van ott gond.
  • shaddam
    #35037
    A szösziről is kérünk ilyet!
  • AntiHero
    #35036
    Na igen. :) Kiváncsi leszek neked hányan élik túl. Én végigértem, sajnos 5en maradtunk.. A vége is nagyon epic volt...annyira kis dolgokon basztam el végül, hogy a játék vége fele -2 karakter lett :(

    Amugy a bonus dlc chapter (pre-order) az hol van? Mert letöltötte a játék, de nem találkoztam vele.

    Ma újrajatzok a játékot úgy, hogy senki ne haljon meg. :)
  • darkSectorxxx #35035
    Olyan mintha a Fűrész 5-ből is szipkáztak volna ötleteket. :D

    SPOILER 18+
  • darkSectorxxx #35034
    Mondtam én élőben inkább akkor veszel észre ilyet ha közelről mutatnak akár több szereplőt és akció van de amúgy nekem nem tűnt dfel.
  • darkSectorxxx #35033
    Ezt nem értem, egyszer sem sírtam frame miatt most összekeversz valakivel, sőt nekem pc-n is a 20 már elég szokott lenni.
  • TomStorm
    #35032
    Újrajátszás már garantált.Talán ami zavar,hogy választási lehetőségeknél nem mindent lehet érteni.Valahogy nekem ezek nagyon különleges Angol szavak amikkel nem szoktam találkozni.
    Lehet átrakom holnap Németre feliratot ha engedi mert Németül tudok,talán úgy érthetőbbek lesznek a válaszok
  • TomStorm
    #35031
    Egyébként tényleg nem rossz a Frame ingame.
    Most kaptam bonus tartalmat,hogy találkozás a szereplőkkel(amúgy eszméletlen,hogy hasonlítanak a játékban levőkkel én ilyen hasonlóságot még nem láttam) és az oda vágott jelenetek (amiken már végigmentem) nagyon rosszak voltak,akadt meg ilyesmi.Néztem Youtube videot is kiváncsiságból és ott is borzasztó a frame.
    De ingame nem.Ma is játszottam 1 órát és frame panasz bizony nincs.