121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #35233
    Igen, de ez itt most tényleg off lenne.
  • Totti5
    #35232
    Nem tudom mire írni. Minőségben szar az a pálya ahol nincs eső, mint ahol van eső? szerintem nem. Ennyi erővel verd a falat hogy csak 460 autó és nem 1000, amikor a Forza 4ben 600 volt, a GT6ban meg 1000.

    Asetto Corsa - sem éjszaka, sem eső. Imádom.
    Raceroom Experiance - sem éjszaka, sem eső. NAGYON IMÁDOM
    CARS - van minden, de nem élvezet játszani, sosem lesz kész, optimalizálatlan
    F1 2015 - van eső és 2 pályán este. Imádom.
  • SlickAdam
    #35231
    picsaba, mar megint off-boi vagyok

    szori
  • SlickAdam
    #35230
    persze, hogy jatssz vele! csak nem birod leirni, hogy "hmm, ez tenyleg nem teljesen okes". inkabb full defense...
  • SlickAdam
    #35229
    igen. szamit?
  • Totti5
    #35228
    Mondom nyomorék vagyok, rúgj belém te is. Érdekel szerinted?

    Most mit toporzékoljak? azt hozza ami. Mindent tudni róla, vay játszom vagy nem. Inkább játszom mint nem. Igénytelen lenne vagy min kellene most hümmögni? majd ha 50 fps lesz a 60 helyett akkor jövök. Amíg ez a játék az autósok szent grálja igényességben, frémben addig ahogy adják úgy kell. Nyilván nem fogom végigjátszani ezt sem, annyira nem vagyok kontroller Forza fan, de elleszek vele, és ha elindítom akkor egy igényes, átgondolt, optimalizált, kurrgen játékkal játszhatok.

    Nekem ennyi elég.

    Ha meg nem lenne elég akkor ott van a csúcs dinamikus CARS, csak az nekem PCn is akad és moslék a minősége. Nyomd azt, neked az kell nem a Forza.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.28. 20:21:26
  • Moby
    #35227
    Játszottál bármelyik korábbi részével?
  • SlickAdam
    #35226
    tudtad a lof.-t! csak elfogadsz mindent ugy ahogy eled teszik es ra is huzod a defense grid-et azonnal.
    kettöezertizenötben ez LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!

    vegeztem. vegyetek!

    hibas termek
    felesleges termek
    fellabu termek
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.08.28. 20:18:09
  • Totti5
    #35225
    Nem, nem gondoltam és nem ért sehogyan sem, mert már tudtam. E3 után, az interjúk után már mentek a pletyik erről hogy nem mindenen. Hivatalos most lett, de azóta volt egy GC is. Utána még erősebben érezni lehetett.

    Nade mire a GT7 megjelenik addigra felveszi a ritmust a Forza, aztán akkor lesz értelme ezen filózni, attól függően hogy a japók mit mutatnak. Most van a F6 és a CARS. Lehet választani!


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.28. 20:15:45
  • Moby
    #35224
    A kritériumaid bár reálisak, de egyben eszetlenek. Nincs annyi időd játékra, amennyit majd ezzel a setuppal bele lehet verni. Ám ez kevésbé fontos mint az, hogy nem úgy jelenik meg, ahogy te elvárnád :D
  • SlickAdam
    #35223
    nekem most meglepi, neked 1 hete volt. dinamikus nem lesz, az okes, az egyertelmu volt elsö pillanattol kezdve.
    viszont esö bejelentese utan felteteleztem (mint ahogy minden bizonnyal te is), hogy minden palyan lesz sötetseg !!!ES!!!/vagy csapadek.
    "kukit neked dzsoni boi! 2017 a te eved"
  • Moby
    #35222
    Meghát tod (vagyis nemtod, de...) a csaknappal menő ötbe is bele lehet verni százmilliárd órát. Namost ez így négyszázzal szorzandó.
  • Totti5
    #35221
    2 év ennyire elég. Ezek nem kontár leszarom SMS és PD banda. Amit beletesznek az ki van maxolva, mind az autók, mind a pályák, mind a kondíciók. Mindent lehet adni, a CARS megtette. Ha az a minőség kell akkor az a te játékod.
  • Moby
    #35220
    Amúgy tutter, hogy minden mindennel jött volna megjelenésre, ha lenne konkurencia. De nincs. Így ráérnek bárhogy megjelenni, és lesz így is benne kraft. Meg 450 autó. Amik nem ilyen pre-prevgenről át taknyolt-heftölt belsőnézetnélküli fosomok. Szal azért _annyira_ így sem érződik rajta a spórolás. Így is agyonbasz mindent.
  • Totti5
    #35219
    Semmi meglepi nincs ezen. Sosem mondták hogy dinamikus lesz és azt sem állították sosem hogy minden pályán lesz minden. Sajteni lehetett hogy mixelve lesz, mert erről nem beszéltek. De már 1 hete tudni h pontosan melyik pályán milyen kondíció lesz és pontosan ki lett aadva mint a 460 db autó is. A tartalmat 100%ban ismeri már mindenki, semmi titkolózás nincs. Ha ez nem elég kedden még demót is kiadnak.

    Az esőt úgy csinálták hogy esős időben ott a helyszínen szerezték az adatokat és az alapján van modellezve a pálya, a tócsák, az elhelyezledésük. A legjobb esőt kapod ami kb valaha autós játékban megjelent, de még nem minden pályán. Valamit valamiért szitu.
  • SlickAdam
    #35218
    akkor huzzanak 10-et, nem az en problemam.
    baze.
  • Moby
    #35217
    Hát az nem úgy van, hogy lehúzunk egy csúszkát baze :D
  • SlickAdam
    #35216
    na de meg a sötetseget se lehet megoldani mindegyiken? huzzanak mar ... erre NINCS magyarazat 2015-ben!
  • Moby
    #35215
    Szerintem ezeknek is jön majd mindenféle változata. Nürburgringből nyitáskor jön minden verza. Dinamikus sose lesz. Azt 60-al nem lehet.
    Ennek a hányingernek a negyede elég lenne systemseller játékra ps4-en.

    Teljes lista:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Alpes: daily;
    Bathurst sunset;
    Brands Hatch: day and rain;
    Catalunya: daily;
    Circuit of the Americas: daily;
    Daytona: day and night;
    Hockenheim: daily;
    Indianapolis: daily;
    Laguna: daily;
    Le Mans: day, night, rain;
    Lime Rock: daily;
    Long beach: daily;
    Monza: daily;
    Nurburgring: day, night, rain;
    Prague: daily;
    Road America: sunset;
    Road Atlanta: daily;
    Rio: daily;
    Sebring: day, night, rain;
    Silverstone day and rain;
    Sonoma Sunset;
    Spa: day, night, rain;
    Track Test: day;
    Top Gear: day and rain;
    Watkins Glen Day;
    Yas Marina: day and night!

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.28. 19:58:00
  • SlickAdam
    #35214
    ujabb XO-s (negativ) meglepi: Forza 6 hivatalos oldalon irjak az esös es (kulon) ejjeli palyakat. nos ez nalam annyit tesz: skip, majd a Forza 7-ben talan lehet mindegyiken. aztan Forza 8-ban talan dinamikussa is teszik.

    hanyinger.
  • TDC Geronimo
    #35213
    Avalanchenek van US meg van az eredeti svéd fejlesztőcsapata. Nos ezt az eredeti svéd csinájla. A játék meg a tipikus ubi féle open world. Főstoryval, sok mellékküldetéssel meg ezer opcionális zónatakarításos melléktevékenységgel, megspékelve batman combattal és látványos autós harccal.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.08.28. 19:29:58
  • Totti5
    #35212
    Az ember óvatosan közelíti meg az ilyen játékokat. Eddig a Batman tudott kitörni skatulyából úgy hogy mára pl az AK az AAA szegmens egyik alázógépe lett.

    Mad Max-et nem tudom, a film kellő hype neki! Trélerek is jönnek belőle folyamatosan, nyomatják.

    Az a fura hogy a Just Cause 3 fejlesztői csinálják. Ami nem hiszem hogy egy hatalmas csapat. Namost idei évben nekik a Just Cause 3 lesz a top AAA címük. Amellett jön most ez is. Kérdés mennyi figyelmet, energiát, pénzt kapott ez... a film hypból és sikereiből akar merítani, vagy saját lábán megállni a filmtől elvonatkoztatva. Ha az utóbbi akkor jó anyag lehet.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.08.28. 19:26:43
  • TDC Geronimo
    #35211
    Sajnos a megjelenési dátum miatt bukik minden hypeot, mert mindenki az MGSről beszél.
  • Paranoia
    #35210

    nagyon kíváncsi vagyok rá én is,h hogy fog szerepelni az értékeléseken
    nagyon bejön a mad max feeling.az új film is nagyon adja

    kaphatna kicsit nagyobb hypeot
    várom sok szeretetteeel
    Utoljára szerkesztette: Paranoia, 2015.08.28. 19:20:16
  • TDC Geronimo
    #35209
    Ezt meg berendelem X1re mert psen már alig férek el. MGS mellett valahogy szorítok rá időt, de lehet csak utána :y



  • Moby
    #35208
    >Az meg hogy, mi a szar vagy jó az nagyon szubjektív és mióta nincs a demó intézménye még jobban kiszolgáltat.

    Ja. Mert ha egy hónap múlva veszed meg megjelenés után, akkor kimaradsz a aktuálglittegyletből az sg-n/neogafon/akárhol. Borzalom. A kénköves pokol. 1-2 játékot megvettem én is így idő előtt, kurvára semmi értelme sincs. A preordert kell megszűntetni, nem a digitdisztribet.

    2015 van. A lemez egy fos. Egy értelmetlen fennmaradt horgony a múltból. Máshogy kell csinálni? Na ja. Én mondjuk nyomtam egy vote-ot a refundra, ahol lehetett. Más még ennyit sem tesz meg. Ti a lemezért sírtok.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.08.28. 18:58:44
  • Moby
    #35207
    Igen, azért.
  • Kandurex
    #35206
    Ja várjál, szóval azért szar, mert a remote play nem megy? Mert egy normális indokot nem látok és ezzel csak károsítva vagyunk. Az meg hogy, mi a szar vagy jó az nagyon szubjektív és mióta nincs a demó intézménye még jobban kiszolgáltat. Vevőnek ostoba húzás minden szempontból a digitális terjesztés, viszont eladónak a mennyei manna.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.08.28. 18:43:14
  • Moby
    #35205
    Nem. Sőt. Egyáltalán nem kell minden szart megvenni. Azt kell megvenni, amit érdemes megvenni. Amit meg érdemes megvenni, az meg nem baj, ha nem adom el. A lemezes játék meg egy fos. Az eladáson kívül (ami a fenti okok miatt leszaromkategória) csak hátránya van. Összeegyeztethetetlen a remoteplayyel.
  • Kandurex
    #35204
    Aztán miért nem? Netán eladnád? Vagy használtan vehetnéd? Nem kell minden szart örökre megvenni.
  • eje75
    #35203
    Pont így érzem magam, mert ma akartam befejezni az ori and the blind forest-et... ökör módon eddig kihagytam az életemből, most megvettem gombokért, és annyira élvezem, mint eddig még kevés játékot.... A végén járok, ma befejeztem volna, erre itt az MGS.. melyik kezembe harapjak?
  • eje75
    #35202
    pm
  • TDC Geronimo
    #35201
    Lassan már mindenki tolja...

  • Moby
    #35200
    Nemigen veszek már lemezes játékot, de ki tudja, hátha a jövőben szükségem lesz rá: melyik bolt?
  • eje75
    #35199
    Elhoztam az MGSV DayO-t, este tolom, alig várom már...
  • Moby
    #35198
    Innentől csendes szemlélője leszek a topiknak, várva, hogy lecsengjen az MGSV őrület :D
  • TDC Geronimo
    #35197
    WAT?!
  • TDC Geronimo
    #35196
    4ben sem ő volt a hangja big bossnak ha jól tudom. Kojima így is külön akarta választani őket.
  • SlickAdam
    #35195
    ez rendben van. de nem ö snake. pont. vagy lett volna mar a 3-ban is o big boss. a klon meg hayter, keeeesz.
  • Seth
    #35194
    Ezt már cáfolták szerintem. Csak a szokásos átszervezések, de bőven lesznek még tőlük nagygépes játékok is