121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #35433
    Pörög a Dark Souls credits.
    A játékban lévő összes boss halott.
    Kereken 50 óra. Lvl 88.
    Mit mondjak, szájbevrtkikúrt módón őrületesen gyó vót. Kár, sőt, végzetes hiba lett volna kihagyni, viszont csak ebben a minőségben szabad.
  • Kongy
    #35432
    Na végigvittem az Until Dawn-t. Jó volt, fordulatos izgalmas, elég sokan túlélték nálam, aki meghalt 1 kivételével, nem sajnáltam, mert nem szerettette meg igazán magát velem. Kedvencem túlélte. :) Most újrajátszok 1-2 epizódot, megnézem mit csinálhattam volna esetleg másképp.
  • Paranoia
    #35431


  • darkSectorxxx #35430
    Az fasza.
    Max régió miatt tudnám elképzelni, voltak játékok amikkel 1 nap elcsúszás volt indításnál, lehet itt e letöltésnél van ez.
    Mert tudtommal az előtöltés a megjelenést megelőző 48 órában történik.
  • Tatyla
    #35429
    nem ir semmit pont ez a gond és nem is tudok semmire rányomni
  • darkSectorxxx #35428
    Pimary-nek elindul.
    Másodiknak rá kell még nyomnia utólag.
    Ha ezután sem jön le akkor elvileg írja a download menüpontban a hiba okát.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.30. 20:47:55
  • Tatyla
    #35427
    megosztva vettülka metal geart meg a mad maxat havernek akinek primary a us accom elindult a letöltés nekem az istenért se mi a megoldás?már vissza primaryztem de semmi
  • AntiHero
    #35426
    Lesz attól még epicebb rész is mint mondtam. :)

    Ja és 1 csalódásom van...a pre-order dlc.. na az a kis rész a játékban..kb semmit nem ér. Ha nem keresek rá youtubon azt hiszem, hogy simán a játék része.

    Másrészről így platinába láttam minden lehetséges helyszínt, meg opciót. Meglepő amúgy milyen helyekre jutsz el, meg milyen szemszögből látod a dolgokat néha.

    Kíváncsian várom, hogy kap e majd DLC-t. Báááár eheza storyhoz nagyon nem tud már hozzátenni..Max ha azt a vég befejezést veszi elő amibe...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Josh-t mutatják lent a barlangba, hogy mi történt vele. Na akkor jöhetne egy olyan dlc, hogy a mentő csapatot irányítod.

    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.08.30. 20:24:11
  • darkSectorxxx #35425
    1:02:00-tól (4.rész)

  • darkSectorxxx #35424
    Beírtam a google-ba hogy UD végigjátszás, ere ez volt a 2 felső találat:

    Until Dawn All Deaths
    Until Dawn Ending
  • Moby
    #35423
    Jajhát mindenki pontosan tudja, hogy egy fakezű vén marha vagyok, akinek ez az egész videójátékosdi csak ilyen időelbaszás


    Norbi: a végjátékot megpróbálom natívban, 60 frémen közvetíteni. Ergo YT. Remélem nem zabálja fel a gépem, és lesz hozzá sávszélem is. 2 boss, elvileg meglehet ma is.
  • darkSectorxxx #35422
    Ja egyszeri alkalommal köbö egy Order.
    Még a gameplay-átvezető rész is kb kompenzálódik.
    Igaz orderben szabadabb, de kevés helyen, itt sokszor kell cselekedni, de nem összetett dolgokat.

    Annyi hogy az Order-ben a látványos harc kötött le, itt meg a látványos történet. :D

    A táv-os rész még mindig bennem van mint epic ingame jelenet.
    WTF lenne ha ezt egy normális tps-ben látnám, asszem 1 napig nem tudnám hogy hívnak.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.30. 20:12:29
  • AntiHero
    #35421
    Igazából ha nagyon "pro" vagy is akkor is 5 óra a játék kb. Ha nem vagy "pro" akkor 8-10 óra.

    Ragnar.: Nem mondom el, mert spoileres lenne. :D A totemek meg vagy segítenek, vagy nem... előre jeleznek dolgokat\lehetőségeket.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.08.30. 20:06:48
  • Moby
    #35420
    Én sem, viszont eddig minden ps4 ex lemezesen fentvan a polcon(nem kell értelmet kreseni benne, ez ilyen fétis). Sajnos ezzel sem tudok kívételt tenni, szal jelenleg ez a vezérlő elv.
  • Ragnar360
    #35419
    Közbe, szerkesztettem még hozzá kérdést, illetve a spoileres rész : ) Köszi:)
  • Moby
    #35418
    Ennek a nemjátéknak a platináját én ballisztikus pályán kakkantom le. Egyszer szórakoztasson végig, többször úgysem állok bele. Akkor legyen fasza, ami őgylátom megvan, csak ezek a játékidők amiket itt emlegettek, ez kínzóan szar.
  • AntiHero
    #35417
    Időbe passz..igazából ha elsőnek úgy vittem volna végig a játékot, hogy mindenkit megmentek akkor 1 nap se lenne. Mert utána könnyű chapterenként megcsinálni azt, hogy megölök mindenkit, stb.. :D

    Moby. : 6k az reális, de én simán támogatom a fejlesztőket teljes árral is akár. Még-még ilyet. :)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.08.30. 20:03:30
  • darkSectorxxx #35416
    Nem, arra gondolt hogy a platina 1 lehetséges végigjátszás.
  • darkSectorxxx #35415
    Már semmiben nem vagyok biztos, ja mert most pár napig este 9-ig dolgoztam. :D Majd talán holnap.
  • AntiHero
    #35414
    Kösz. :) Igazából amikor mindenkinek túl kell élnie 3x kezdtem újból a 4. chaptertől. :D

    Meg hát a többinél is volt szarakodás. :D
  • TomStorm
    #35413
    De már újrakezdtem csak lehet pár napot pihentetem
  • Ragnar360
    #35412
    Az szép, végülis mennyire volt nehéz a platina, [s]illetve időbe mennyi volt? [/s] Szerk ja most látom szerda óta. - akkor nem vészes annyira. : ) Hány végigjátszás lehet benne, ami viszonylag nem kényszeres és tényleg úgy adja, azért kérdem, hogy a videók néza nem unalmas másodjára mondjuk, vagy inkább nem fárasztó? Illetve első végigjátszás olyan 8-10 óra megvan kényelmesen ?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy nagy spoiler nélkül, ezek a totemek hogy illeszkednek a játékba meg mi a szar, felveszed és jön ilyen vízió vagy mi?:D Olyan furának tűnt. Viszont néztem gameplayt ma, és egyre jobban kipróbálnám a cuccost. Szintén nagy spoiler nélkül, ki a faszom az a doki benne és kivel beszélget, meg milyen idősíkba vagy mi?:D Vagy inkább érdemes lenne tolni és kiderül ez is?


    Ha valaki digitálba megvette Untilt és nem oszt még, annak fizetnék 8-10k-t Until-ért osztásba. Szerintem ő is jól jár.
    Utoljára szerkesztette: Ragnar360, 2015.08.30. 20:02:51
  • Moby
    #35411
    Pontosan mire gondolsz? Menjen inkább 6 alá? :)
  • AntiHero
    #35410
    Szerda hajnalban kezdtem. :) De így sem játszottam amúgy minden nap. Ha figyelmes vagy hamar megvan.
  • TomStorm
    #35409
    Grat!
    Én jól elcsesztem,simán meglenne nekem is.2 Totem hiányzott csak és lazán így epizodonként ment volna.

    Nagyon idegesít
  • Moby
    #35408
    A megjelenés után 3. napon platina?
    Hm.
    Pontosan beáraztam magamnak: 6K. Ezen az árszinten vagyok hajlandó megvenni :D
  • AntiHero
    #35407
    Biztos vagy benne? :P Amúgy még mindig ott tartasz?

    10 chapter van. Ugye a játék elején írja is 10 óra hajnalig.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.08.30. 19:56:40
  • darkSectorxxx #35406
    A 4. pillangóból már tudom hogy jól csináltam és a nemrégi észrevételem nem helyes a képekkel. :D
    Jól nyomtad akkor ha kész lettél....

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mikor a farkaskutyának adsz csontot attól kb milyen messze a vége? még1x annyi?

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.08.30. 19:55:14
  • AntiHero
    #35405
    ..ééés kész az Until Dawn Platina

    Platina kép spoileres a trophi leírások miatt. Így spoilerbe raktam.

    Amúgy első platinás játékom ps4-en.
    Ugye BB-be azóta se öltem meg a chalice queent. (ott is csak az hiányzik)
    Na majd egyszer. Akkor az lesz a 2. :D


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.08.30. 19:43:46
  • Moby
    #35404
    A fikaszűrőjén csúszik át :DD
  • darkSectorxxx #35403
    Ezzel?
  • TasManXT
    #35402
    Csak nem értettem a csúszás alatt mit értesz, mert a megjelenés október 9, amiről a videóban beszéltek az elején az az Uncharted 4 multi béta ami jövő év eleje. :) De ha félreértettem valamit, akkor bocs. :D
  • TasManXT
    #35401
    Ezzel a Sony eladott nekem megint egy PS4-et:

    természetesen előrendelve. :D

  • Kongy
    #35400
    szóval akkor a helytelen döntést helyre lehet hozni, ha újra betöltesz egy epizódot, vagy mi? :D

    amúgy én nem a játék kedve szerint döntök, hanem beleélem magam, mintha én lennék ott az adott szituációban, és az életösztönöm azt mondta, hogy ne magamat lőjem fejbe, hanem azt, aki velem szemben ül.. :D de azt is csak az utolsó pillanatban nyomtam meg, ha nem csinálok semmit nem tudom mi lesz.
  • darkSectorxxx #35399
  • Moby
    #35398
  • TomStorm
    #35397
    Hát ez van,mindenesetre köszi az infot!
  • AntiHero
    #35396
    igen
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.08.30. 18:22:30
  • TomStorm
    #35395
    OMG én kezdtem új játékot.Ezt nem hiszem el.Akkor ez miatt buktam mindent??
  • darkSectorxxx #35394
    Úgyám. :D