121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • kutyakiki81
    #112634
    Nekem megvolt az első durva lefagyás :(
    Pókember lemezes, Spidy elkezdett körbe-körbe forogni, majd kép megfagy és onnantól semmi.
    Se kontrolleren nem tudtam kilépni, se a gép kikapcsoló gombja nem ért semmit, csak az áramtalanítás....
  • Tikal #112633
    Ezzel a ps4 transferrel én is megszoptam. Azt hittem már mindent felrakott, mert a storage már tele, de a játékok sehol, letölteni meg engedi őket... ez kicsit zavaros. Szóval a transfer valójában még csak 15%, csak a helyet befoglalta magának :)
  • j0nNyKa
    #112632
    nemar nem akartam erre kolteni

    irjad mar le egy fel ora mulva hogy amugy meguntad es szar az egesz
  • Moby
    #112631
    Nah, nem is tudom hol kezdjem :D
    A gép csodálatos. Semmi, de semmi hangja, hűtésből eredően. Kicsit berreg a coil, de csak nagyon közelről hallatszik. Jókorát szoptam MINDENNEL :D Kezdődött ott, hogy azthittem áttett mindent. Hát a ló nemi szervét. A profilokat, és a mentéseket tette át. Majd bejött a rendszer, és kiírta, hogy még 10 óra, mire a játékok is átmennek. Na mondom ok, köszi, akkor ez nem, majd letöltöm netről. Hát azóta már rég letöltöttem, meg sokkal többet is. Telivertem az SSD-t :DSADSD
    Aztán folytatódott ott, hogy minden 30fps-el ment. Astro is, menü is, minden. Közben azt írta 60Hz. Hát mondom ez most mi? Na, kiderült, hogy annak ellenére, hogy a tv felismerte a PS5-öt, és be is állította az ikonját, nem tette magát game módba. De hogy ettől miért ment 30fps-el minden ez máig homály, mert a kimenet 60Hz-en állt. Viszont ezt egy egységsugarú user úgy beszopja, mint a huzat, és talán fel sem fog tűnni neki, mert nem tudja mi az a 30fps. És ez egyértelműen az ALLM hiányából fakad. Aztán folytatódott ott, hogy SEMMIT nem találtam a menüben. Hol látom, hogy mi töltődik? Nem találtam semmit. Aztán rájöttem szépen mindenre. Nagyon idegen minden elsőre a PS4 után.
    A kontroller...hát ez KÉÉÉÉÉÉÉÉÉSZ. Olyan erő van a trigger határolóban, hogy nem hittem el elsőre. A haptic feedback, meg az egész működése...next-nextgen. A rendszer úgy működik, mint az álom. Játék előtt-alatt-közben egy millisecnyi gondolkodás nincs bármit kérek tőle.
    De hogy mondja rosszat is: a parental control kezelhetetlenül szigorú. Szülőként sem tehetek már kivételt a ps5 játékokra a gyerekemnek. Enyhíteni nem lehet az age ratingen, csak szigorítani. Kivétel nincs.PS4 játékokra viszont továbbra is enyhíthetek. Ez mondjuk hülyeség.
    Játékok: eddig astro ment. Zseniális. Egyelőre nincs is kedvem semmi máshoz :DD
  • Rage47
    #112630
    én is :D
  • n000rbi
    #112629
    Söund Arts, magyar cucc
  • Tikal #112628
    A hely probléma máris beütött, egy két játékot nem tudok áthozni ha még helyet is akarok biztosítani DeS-nek vagy másnak :(
  • Tikal #112627
    milyen hangfal állványt használsz? pont keresek :)
  • Evoluti0N
    #112626
    Csak PS4 játékokhoz.
  • n000rbi
    #112625
    Hirtelen azt hittem be se kapcsol :D
  • blackfire001
    #112624
    PS4 kontrollert lehet használni PS5höz?
  • AntiHero
    #112623
    Meg sem mukkan ez a gép.
    No man's sky alatt sem.
    Olyan gyorsan tölti a dolgokat, hogy néha nem is tudom mire nyomtam.

    Menü rendszer tovàbbra is szokatlan. Vagyis néha keresgélni kell milyen gombot nyomjak bizonyos dolgokhoz. Majd idővel berögzül.

    DeS-ben meg megölt az első boss. :(
    Azt viszont addig kezdem újra amíg nem fekszik.
  • n000rbi
    #112622
    Ja, nem fért bele az árba, pedig azt olyan jó mindig lehúzni :D

    A kontroller fogása tényleg atom, eskü ebből az egész nextgenből a kontroller viszi el a showt..
  • Kandurex
    #112621
    Szerintem nincs.
  • n000rbi
    #112620
    Ezen a fényesfekete részen jól látom, hogy nincs fólia?
  • Kandurex
    #112619
    Na, ott van vagy nincs ott?
  • Rage47
    #112618
    ennyit ad, könnyebb haladni
  • AntiHero
    #112617
    Köszi. Már megy is. Még kicsit szokni kell itt a menürendszert. :D
  • n000rbi
    #112616
  • Kandurex
    #112614
    Megjön. Nem lesz baj. Ott lesz. Abban a pillanatban ott lesz!
  • Mephike
    #112613
    Ezt találtam, remélem segít:
  • AntiHero
    #112612
    Nekem kb 20 perc alatt lejött a DeS.
    De most AstroBot-al mókàzok.

    Na meg a streamet szeretném belőni twicth-re..de nem jövök rà ps5-ről, hogy lehet..valaki tudja?
  • Kandurex
    #112611
    Sajnos még dolgozok, de holnapra már szabi van...soon :)

  • Mephike
    #112610
    Nálam ez most aktuális lesz még egy ideig :)
  • Moby
    #112609
    Ezt mamár én is elsütöttem párszor, meg a banderaszt is, de nem lehetelégszer :DDD
  • n000rbi
    #112608
  • Kandurex
    #112607
  • Tikal #112606
    Red Dead 2-t fogom elindítani, nálam az volt a leghangosabb játék.
  • Moby
    #112605
    Hátteret szerintme nem másolja át mer minek...PS5-ön nincs custom háttér, meg téma. Azt mutatja a háttérben, amin éppen a fókusz van.
  • Kandurex
    #112604
    :)

    emlékszem, most a Valhalla és ugye a DeS lesz :)
  • Moby
    #112603
    Mindent. Ez most nálam 300 gigát jelent (játékok, accountok, mentések, stb).
  • Mephike
    #112602
    Ez a költözés funkció gondolom akkor a mentett állományokat és a saját beállításokat (fiókok, háttér, stb) is átmásolja az új konzolra? Jól gondolom?
    Utoljára szerkesztette: Mephike, 2020.11.19. 11:23:17
  • Moby
    #112601
    Egyszer végeért a költözés (70%) állok is neki letölteni a DeS-t meg a MM-t.
  • Moby
    #112600
    Visszanéztem valamelyik nap a PS4 launchot. Tudod mi volt az első játék amit feltelepítettél?

    hagyok egy kis hatásszünetet


    Battlefield4!
    Hogy változnak a dolgok :)
  • AntiHero
    #112599
    Gratula.

    Tudom én mivel tesztelem le, hogy a gép hangos e... Egy jó kis no man's sky-al. :D
  • Moby
    #112598
  • Kandurex
    #112597
    Megjött nekem is végre :)
  • Moby
    #112596
  • AntiHero
    #112595


    Itt is megérkezett. A HDMI kábel tényleg viccesen rövid.
  • Tikal #112594
    Az autópályánál jobb a kötélpálya, szerintem abba fektesd az idődet, később hatalmas segítség lesz a nehezebb terepen
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2020.11.19. 10:50:51