121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #37055
    Igen, tudom, nem is arról volt szó :)
  • Moby
    #37054
    Hát ez alapján tényleg kétesélyes :DD
  • Snexi
    #37053
    dice csinálja a battlefrontot
  • Kongy
    #37052
    Az 1 annyira nem tetszett, meg a 3 se, nekem a 2 jött be a legjobban :)
  • Moby
    #37051
    Mér pont a 2? :D
  • Kongy
    #37050
    Visceral elég kétesélyes. Eddig egyedül a Dead Space 2 volt jó játék azok közül amiket fejlesztettek. A többi meg bottal se kategória (ilyen Army of Two meg Godfather lol), mindegyiken érződött a gagyiság szaga valamiért. Bár nálam már félig nyert ügye van egy játéknak, ha Star Wars témájú, szóval én szurkolok nekik.
  • Moby
    #37049
    Tudom, hogy vannak bűneik. De az EA istállóban tiszta lelkűek már nincsenek. Bennük még SP ügyekben tudok hinni is. Vagy - mivel érdfekelt vagyok a kérdésben - mondjuk inkább úgy, hogy bennük van reményem.
  • DanielT
    #37048
    Szar sztori, béna szereplők, béna játékmenet, helyszínek, béna minden. Fillérre ugyanennyiből lehetett volna jó is, de nem lett.

    Senki sem mindenható, a Decpéc fasza volt, de ennyi. Nincs ott olyan pedigré, hogy komolyan kéne venni a stúdiót, aki csak külső körülmények miatt tud gagyit kiadni.

    Játékaik...
    Utoljára szerkesztette: DanielT, 2015.09.13. 16:20:37
  • Seth
    #37047
    1-2 is ilyen vegyes felvágott volt. Működött
  • Moby
    #37046
    Ott gondolom úgy szól a megrendelés, (ahogy minden BF-nél az utóbbi években), hogy a büdzsé 5%-át fordíthatják az sp részre. De nyilván ebben a kérdésben sokkal relevánsabb egy ismerten fos sp franchise rájuk eső része, mint mondjuk deccpéc részek, vagy a Dante's Inferno. A Dice éve óta mást se csinál csak multit.
  • Totti5
    #37045
    És mi a te véleményed? azon kívül hogy állítólag el sem indítottad a nagy büdös semmi. Persze tudom, a külföldi fórumokon írják.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.13. 15:28:10
  • DanielT
    #37044
    Jaja, nagyon értenek hozzá. A Hardline single kampány lett egyöntetű vélemény szerint a legszarabb, ami valaha Battlefieldbe került. Szép munka Visceral!
  • Totti5
    #37043
    Egy dolgot látok ( nyilván nem értek a BFhez, nem is akarok a jövőben sem ). TPS nézetben egy FPSre írt játékot nézni
  • AntiHero
    #37042
    Zsíír :)
    Nálam tuti vétel még ha dark nem is akarja közösbe.

    A 2. Részt mist tolom, de alig tudom letenni.

    Tegnapis egész délután ment. Este kikapcsoltam 8kor.
    Majd 10kor megint csak ott voltam előtte, hogy na még ezt..na még azt..kicsit farmolgatok...hopp fél 1 lett. :D
  • Moby
    #37041
    Ami ebben jó, és sw azt egy moddercsapat 2 hét alatt összerántja.
    Vagyis "ná", ha nem kúrná meg érte a disney.
  • Kandurex
    #37040
    Tudtam, úgy tudtam, hogy ez jön majd válasznak..:)
  • Moby
    #37039
    Minden megvoooolt??? Ezek életükben nem csináltak egy értelmezhető sp játékot.
    Azt meg csinálja a visceral ugye. Várjuk meg, azok értenek hozzá.
  • Kandurex
    #37038
    SW,... és SW -al bármekkora szemetet el lehet adni, legyen az bármennyire is trágyakupac.

    Itt minden meg volt egy jó játékhoz, csak ott kellett volna főbe lőni azt barmot amelyik kiejtette a száján a csak multi mondat kombinációt.
  • TDC Geronimo
    #37037
    tyű mekkora arcade szemét lesz ez



    falábú, félkezű sw fanoknak készült, akik azt se tudják mi az a videojáték. Na mindegy majd jövőre BF5 talán.
  • Kandurex
    #37036
    De azért beborítékolok egy 1-2 hónapos PC csúszást.
  • Kandurex
    #37035
    Simán.
  • Moby
    #37034
    Mert egyelőre csak a japáni reldate lett bejelntve. Ott meg a pécés verza senkit nem érdekel. Ha ez a logika, akkor az eu konzolos is "késhet".
  • Kandurex
    #37033
    És miért lenne külön bejelentve? Egy jó ok is elég.
  • darkSectorxxx #37032
    Ne.
    Más a 2 játék.
    Nyugodtan próbálkozz.
  • Paranoia
    #37031
    Ha nekem a BB is problémákat okoz(attól függetlenül élvezem),akkor az új souls-t inkább felejtsem el?
  • Moby
    #37030
    Nem, ne kavarjál. A pc verza az eu megjelenéssel együtt lesz bejelentve később.
  • Kandurex
    #37029
    DaS 3: A konzol verziók jelenhetnek meg márciusban. PC tólodik.

    Én nem várok 1 hónapot se, PS-re veszem, ha így adódik.
  • TomStorm
    #37028
    Ja egy Witcher 3 dupla dobozos(fém)+térképpel cserélnék GTA5-re ha valakit érdekel
  • TomStorm
    #37027
    Idén még ami biztos:Fallout,PES16.
    Többi már nem hiszem,hogy érdekel.Esetleg Battlefront ha jó lesz
  • TomStorm
    #37026
    Én szivesen váltok Mad Max-re gyakran.Tegnap 100% lett Jeet összes Régió+Stronghold.Valahogy hozzám nőtt az a játék is.
    Idei Q2-Q3 Until Dawn,Mad Max,MGS5 meg kell hagyni nagyon szuper lett!
  • darkSectorxxx #37025
    de akkor is hiányos, most nem mondta senki hogy fordulna a kocka, de kitudja a pc is hol lenne.
  • SlickAdam
    #37024
    ize... jol remlik, hogy ps4 mar kezeli a media fajlokat (video)?
  • Totti5
    #37023
    Nincs ezen semmi hüledezni való. Prevgennek vége pontosan, lassan 2 éve. Halott, pápá. Retró.
  • darkSectorxxx #37022
    Mivel nem tudok adatot, nem tudom megmondani, de az ellenkezőjét sem.
  • TDC Geronimo
    #37021
    Ja gondolom digitálisan vitték prevgenre, mint a cukrot...NOT
  • SlickAdam
    #37020
    japanban 3:1 aranyban ment a PS4 es PS3 verzio. eleg sokat eladtak arrafele.

    konkretan:
    1. [PS4] Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - 293,652 (ÚJ)
    2. [PS3] Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - 117,547 (ÚJ)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.12. 22:01:10
  • darkSectorxxx #37019
    Nyomorék dobozos adatok, semmit nem jelent.
  • TDC Geronimo
    #37018
    MGS V: The Phantom Pain Sales Breakdown: Sold 72% On PS4, 22% On Xbox One, 5% On PS3/Xbox 360

    Minek jött ez prevgenre...
  • TDC Geronimo
    #37017
    MGS mellett elkezdeni bármit is?! Mad Maxem ott rohad boxon, másfél órát toltam kb, de MGS mellett teljesen esélytelen és egy jó darabig minden más parkolópályán marad. Nálam, mint írtam idén ez a top, a jéghegy csúcsa. Nem mondom, hogy hibátlan, mert nem az, de minden alkalommal meglep valamivel és ~40 óránál még mindig úgy ülök le elé játszani, hogy minden percét élvezem
  • Moby
    #37016
    Nem kezdtem el. Az introt láttam.