121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #37708
    #4theplayaz
  • Kandurex
    #37707
    És ez kinek jó? Csak úgy tényleg érdekel, mert hát igény az van, de miért jön rá elutasítás? Miért?
  • arty
    #37706
    prevgenen is tűzzelvassal irtotta a mérés lehetőségét, most sincs másképp :(
  • SlickAdam
    #37705
    nincs ilyen :(
  • daario01
    #37704
    Valaki megtudná mondani, hogy a ps4-en valahol meg lehet-e nézni, hogy melyik játékba hány órát öltem eddig bele,ha van ilyen funkció?
  • Moby
    #37703
    Mer megvettem ezt a fost. Mondjuk 9 eurot fizettem érte, de az sem esik jól.
  • SlickAdam
    #37702
    nem is ertem miert foglalkozol most ilyenekkel. elkapott a pixel-countin' laz?
    ott az [email protected] W3. arra koncentralj inkabb es meselj rola!
  • Moby
    #37701
    Jó akkor nemláttam, és ezzel a nemlátással nem piszkálom meg sohatöbbet. Énnekem ez is mindegy :)
  • Moby
    #37700
    Amúgy ha már ilyen bujkálós fiszemfaszom, akkor már ott az alienizoláció, és az is elmerül félúton az unlomtengerben. Ez meg csak ilyen alibifasságokkal van tele, hogy MINDENT meg tudsz fogni, meg el tudod dobni, de semmivel semmit nem tudsz csinálni, kivéve amit ilyen gyengeképességű kisiskolásszinten megrág, majd 3x visszaöklendez a szádba a program.
  • SlickAdam
    #37699
    fasztot erdekel engem, hogy ronda. miota szamit az barmit is? tul sokat idözöl mostanaban a leald-area-ban...
    art-ot meg ketlem, hogy lattal 5 perc alatt...

    az ö jatekaikat a hangulat miatt szeretjuk.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.23. 10:05:58
  • Moby
    #37698
    Ennek a rondasága nem koncepcionális, mert amúgy tele van mai technóval, csak vagy igénytelen, vagy ty class sajátosságból fakadóan (budget hiány). Teknó van alatta, és semmimás (főleg art nem).
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.09.23. 10:03:34
  • SlickAdam
    #37697
    beleneztem a kezdesbe. halvany lila fingom sincs mi benne az okadek. elvarazsolta az agyadat a sok AAA shit, ugy tunik.
    mindenesetre ezek utan a Gone Home-nak meg csak a kozelebe se menj soha (mondjuk nem hiszem, hogy tervben lett volna :)) !
  • Moby
    #37696
    Akkor ezt sajnos elbaszták az okádék kezdéssel. A helyzet az, hogy negyvencsilliárdszor jobban érdekel a dishonored backlog az első 1 órája után, pedig az sem túl szép. Szal inkább avval folytatom. Aztán jöhet a DaS2...


    /MSGV-ben tegnap letoltam két küldit, és a rohamosan zuhanó érdeklődésem elérte az egysejtű zigóta szintjét. Lehet, hogy majd egyszer folytatom, de a soha lényegesen valószínűbb. Minden porcikájában csodálatos az a játék, csak épp a figyelmem képtelen fenntartani :((( Jó lett volna belőle egy story-driven kiadás. Inkább azt vettem volna.
  • SlickAdam
    #37695
    szerintem ennel szamit.
  • Ulthane
    #37694
    Miért, ez kiejtésben "kongi" vagy "kondzsi"? Nem "kongy"?
  • Moby
    #37693
    Számít ez? A legelején kellett volna tolni rá a quitet, a keresdmegakódotafiókbanfüzetben típusú őrületes momentumnál.
    Class "TY" szemét.
  • SlickAdam
    #37692
    5 vagy 6 percig probaltad?
  • TomStorm
    #37691
    De.Volt olyan.Most más a véleményem erről.
    Sok minden változik időről időre
  • Moby
    #37690
    Soma gyorsjelentés: megnevegyétek! Pusztító shitstorm á'lá untildawn, csak ez még kibebaszottronda is, de valami sokkolóan. Az már csak a koktélcseresznye a hab tetején, hogy a konzolos még szarul is fut a bedzámolók szerint.. Szerintem 32 példányban tudnám futtatni, és mind 60fps-el menne.
    Shiftdelkickbanburn. Nukeitfromorbit.
  • Moby
    #37689
    Várj, nem te voltál a "énmártúlléptemakonzolokon-csakapc" srác? :D
  • TomStorm
    #37688
    Na sz.tem itt hagyjuk abba lol
  • Totti5
    #37687
    A fosozást hanyagold amúgy meg nem mindegy. Attól hogy mondod január még nem lesz igaz... Januárban nyilván nem lesz, aminek több oka van.
  • TomStorm
    #37686
    PC?Az mi?
    Ja várj!Nem köszi:D
  • darkSectorxxx #37685
    Fos minőség?
  • R0GUE
    #37684
    Teljesen mindegy.
    Annó még 1 évvel késöbbi megjelenés is volt vízionálva...Nem lesz az fél év sem. Ennyit megéri várni hogy ne fos minőségben toljuk.
  • Totti5
    #37683
    Persze január.... Március - április időszaka lesz az.
  • R0GUE
    #37682
    Pc 2016 eleje sztem január február magassága maximum.
  • TomStorm
    #37681
    Az igen-.-
    Szerzem X1-et be PS mellé újra Elite kontroller-el.Nekem kell TR meg ott figyel acc.-on GTA5 is meg sok minden!

    PS-re úgyse jön semmi ami érdekelne..

    Na köszi!
  • TDC Geronimo
    #37680
    azt nem sokat hallottam, de karakteresebb jóval, minta dinklebot volt
  • shaddam
    #37679
    Én is mentem vele egy kört a patch után és pont ezt tapasztaltam. Sőt talán még Nolan North szinkronja is szarabb mint ami volt :D
  • darkSectorxxx #37678
    Volt ahhoz pofájuk hogy "csak" ~4 bolygót rakjanak a játékba?
    Úgy emlékszem volt.

    Mi tagadás a multi beta alapján megtetszett, de ez a kevés helyszín.
    Én előttem a trailerek, hírekben úgy volt beállítva hogy az atyaúristen játéka lesz.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.09.22. 20:37:39
  • darkSectorxxx #37677
    Jó nem utasítgatlak, nehogy holnap avval rukkoljon elő nekem valaki hogy átküldelek másik topikba. :D

    Csak jót akartam, hogy béke legyen. :D
    Hoppá "jót akartam?" ....

    Gec vágom ám a fát magam alatt. :D
  • TDC Geronimo
    #37676
    ja értem...
  • Totti5
    #37675
    Nem haladtál a játékkal, nem játszottad. Ez van...
  • Totti5
    #37674
    Jön PS4re, 2016 tele.
  • TomStorm
    #37673
    Ja Fallout nekem is biztos.TR miatt meg lehet veszek újra X1-et ha PS4-re nem jön.

    Battlefront még kérdéses
  • SlickAdam
    #37672
    el kell egetni a faszba
  • TDC Geronimo
    #37671
    Már akkor is készen voltak szinte vele, amikor bejelentették. Viszont az igaz, hogy azóta semmit nem mutattak róla csak zárt ajtók mögött, ami számomra érthetetlen...
  • TDC Geronimo
    #37670
    Felraktam újra destinyt, mert jókat hallottam új updateről meg kiegről. 8+ hónapja toltam kb. Lehet azért, mert egész jól ment, de eléggé élveztem. Mondjuk Így kieg nélkül lófaszt se lehet csinálni, mert még az alap dolgokból is kizár a játék, ami előtte megvolt. Az meg pofátlanság hogy az egyetlen vételi opció számomra a 60 dolláros, mert ha nincs meg a 2 korábbi dlc akkor csak olyan verzió van, amiben benne van az alapjáték is + 2 dlc + 40(!) dolláros kieg. Van pofájuk.
  • SlickAdam
    #37669
    megjelenik egyaltalan a F4 nov. 10.-en? masfel honap es meg nem ömlenek a videok...