121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Prof William
    #112834
    Úgy értettem, hogy normálisan fut-e a PS4 játék a Ps5-ön.
  • Tikal #112833
    -Mit jelent hogy jól? Szerintem ugyanolyan hangosan :)
    -Igen, a PS4-es játékaid ott lesznek a könyvtáradban.
  • AntiHero
    #112832
    Közben amazon raktárban:



  • Prof William
    #112831
    Akkor a PS5 jól viszi a PS4 -es lemezeket is? Nem szeretném kidobni a klasszikusokat (Bloodborne, Last of US 1-2, Days Gone, God of War, Tsutshima) sőt néhányat újra is szeretnék játszani az új konzolon.

    Az account/store az ugyanaz? Tehát ha bejelentkezek, akkor a storeba megvett játékok ugyanúgy játszhatók lesznek? + mentések?
  • Ulthanito
    #112830
    Az szép, én most vagyok 21 óránál, és talán a harmadik világnál (kőnél járok csak). Szóval nekem lesz benne még egyszer ennyi, az tuti. A bossok könnyűek, ott nem szívok, csak az odajutással. Igaz, én sokat nézelődök is, olyan szép a pálya.
  • Ulthanito
    #112829
    Én nem használok nyilat, de lehet, hogy fogok, mert az íjászokat utálom. :-D
  • Ulthanito
    #112828
    Pont rögtön ott tudsz füvet farmolni. Hátrafordulsz a bonfire-nél (nem a nagy kapu irányába), és egyenesen kifutsz, levágod akik ott vannak - összesen öt ember - és ők dobják a füvet. Az egész szerintem nincs 30 másodperc.
  • Kandurex
    #112827
    Szerintem mi sima maxtor hdd-vel kaptuk :)
  • n000rbi
    #112826
    Mondom én :D Lassan kiderül, hogy a csodassd-ből is szarabbat kaptam bele :)
  • AntiHero
    #112825
    Nàlam még nem akadt sose.
  • n000rbi
    #112824
    Oké, ezt nem tudtam.

    Azért meg-meg tud akadni, de gondolom ez is csak nálam fordul elő :D (volt már, hogy ilyen kb. 1 mp-re kimerevedett a képernyő)
  • Moby
    #112823
    Az még az volt, amit az első kiadott gameplay videó alapján mértek. Aztán amire megjelent a játék ténylegesen, szépen felpimpelték a felbontást.
  • n000rbi
    #112822
    Nekem a DF-es dev interjúból 1440p rémlik...
  • AntiHero
    #112821
    Én 1 bosst lenyilaztam a picsàba. Tudom szégyen..de túl akartam lenni rajta, mert mindig csak egy pici hiànyzott, hogy feküdjön.. Mondjuk a nyilazàs is op sajnos..mondjuk nem mindig lehet.
  • Moby
    #112820
    Ok, de egyszerűen szégyeltem magam miatta. Olyan könnyen lemehetett volna, de csak a végén jöttem rá. Én meg futkostam mint egy hülye, pedig
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    simán tudtam volna sebezni a fejét úgy is, hogy áll, el sem kellett volna fektetnem. És vagy 3x elfektettem, mert egy béna hülye vagyok :((
    Egyszerűen nincs így kedvem továbbmenni.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2020.11.22. 21:20:08
  • AntiHero
    #112819
    Az mindegy azt úgyis tudsz venni/farmolni.
  • Moby
    #112818
    Nincs időm játszani :((( Tegnap lement a , de olyan agyatlan béna módon, hogy elgondolkoztam, hogy újrakezdem az egészet. Felzabáltam az összes füvet hozzá :(((
  • AntiHero
    #112817
    7 boss utàn én is azt mondom könnyű ez a jàték. Max addig nehéz amíg 1x végig nem mentél a pàlyàn és beszopat a jàték.

    Azért emlékszek Sekiroba többet szenvedtem..még videókat is néztem a bossokrol annyira nem ment 1-2.
  • deep
    #112816
    Én a végére értem a demon's-nak. 22 óra volt. Varázsló karakterrel nagyon nagyon könnyűek a bossok, csak néhány pálya kergetett az őrületbe :D Eddig egyébként 1 fagyásom volt, de csak a játék crash-elt, a konzol nem. És 2 alkalommal a kontroller nem reagált semmire sleep-ből felébredéskor. Újra kellett indítani a gépet.
    Utoljára szerkesztette: deep, 2020.11.22. 21:12:16
  • Ulthanito
    #112815
    Engem is elért a hibajelenségek hulláma.

    Épp egy boss fightot szerkesztettem és töltöttem fel YT-ra, amikor egyszer csak se kép se hang, leállt a konzol. Próbáltam kontrollerrel újraindítani, semmi. Megnyomtam a főkapcsolót a konzolon. Semmi. Megnyomtam megint, semmi. Harmadik nekifutásra elindult, és egyből ellenőrizte is, hogy a meghajtón nincs.e sérülés, majd utána elindult rendesen.

    Áramszünet nem lehetett, mert mellette ott volt a tévén, és az nem kapcsolt ki.
  • Ulthanito
    #112814
    Nagyon hallgatsz a DeS-ről, hogy mi újság vele. Az elején dicsérted nagyban, azóta egy mukk se.
  • Ulthanito
    #112813
    Nem nagyon találtam helyet, hol lehetne. Egyedül a második boss után lehet , de ott sem lelkeket, hanem a gyógyító szart. Azt szoktam párszor, de volt, hogy szintet is léptem többször úgy. Szóval mértékkel, de igen.
  • Moby
    #112812
    Nem, dynamic 4K-ban fut.
  • AntiHero
    #112811
    Farmolsz is külön? Mert én utoljàra màr elkezdtem. De még így is előttem vagy lvl-ben jóval. :D
  • Ulthanito
    #112810
    Én meg nem tudom letenni. Lvl 50 vagyok.
  • AntiHero
    #112809
    Sajna nekem ma kimaradt munka miatt. De holnap tolom tovàbb..de vàrom màr. :D
  • n000rbi
    #112808
    FullHD? 1440p-ben fut performance módban. A filter alkalmazása gameplayben nem új, már az Order 1886 is tudta.
    Egyébként elkezdtem én is komolyabban játszani vele: mit mondjak, az eleje elég unalmas (nyilván mert anno souls-szűzkènt itt szoptam a legtöbbet :D), de azért jó lenne ps5-ön is végigjátszani.
  • Ulthanito
    #112807
    Én már nagyon régen Twitcheltem utoljára, de a kedvedért nyomok egy kicsit, ha gondolod. :)
  • Ulthanito
    #112806
    (DeS) Ez a játék komolyan mondom csodálatos. Elképesztő jó, hogy én anno ezzel csak fél órát játszottam, és most teljes valójában lehet az enyém. Ez a Bluepoint, komolyan mondom, sámánok. :) Olyan gyönyörű a játék full HD-ban is, hogy döbbenet. A fotó módját meg nézzétek majd meg. Lehet tenni filtereket is rá, amik átvihetők a játékba, akár monochromban is végig lehet nyomni. Ilyet még nem láttam korábban, csak a fotót lehetett filterezni, a játékot nem.

    Termékeny voltam ma, levertem vagy 5 bosst. Azok tényleg nem nehezek, a legtöbb 2-3. alkalomra fekszik, de az oda vezető út az mindig szívás.

    Elképesztő a játékélmény, már csak ezért megérte volna megvenni a PS5-öt, és még el se indult a generáció. Rá vagyok teljesen függve, csütörtök délután 4-kor üzemeltem be a konzolt, és azóta már 20 órát beletettem a DeS-be.
  • mucsácsó
    #112805
    azt hittem, hogy csak én vagyok ezzel egyedül :D
    a decemberben érkező MediaMarkt-os már a kosaramban volt csütörtök, de végülis pont a gari miatt offoltam.. van azért épp elég bajuk a gépeknek, sajnos :\ bár nyilván az már az elején kiderül, hogy szar, de jó lesz az 2 év garival...

    meg amúgyis, mi a francot tolnék rajta DeS után :D max PS4-es gameket...
  • LBandi77
    #112804
    Twitch nem nyomja senki?
  • AntiHero
    #112803
    Nem arra mentem. Szóval velük nem talàlkoztam.
    Katana nekem +5ös így màr erősebb.
    Meg dex-et jól feltoltam hozzà.
  • Tatyla
    #112802
    Nekem még mindig nincs PS5 és szerintem már az idén nem is lesz fullra lecsusztam minden helyen, pedig azt hittem időben rendeltem. Szomorú vagyok de azzal nyugtatom magam januártól már két év gari lesz rá.
  • Ulthanito
    #112801
    De jó h mondod mert az a boss ahol most vagyok kurva sokat kell futni hozza. Szerintem te már ezt lenyomtad.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A duplaboss - Maneater a börtön feletti pályán


    Amúgy a katana nem ennyire jön be, a Falchion nagyobbat sebez, igaz az egy szinttel magasabb nálam most.
  • AntiHero
    #112800
    (DeS) Azért jó, hogy ilyen gyors a ps5 mert ha meghalsz a bossnàl és gyorsan bezàrod a jàtékot...akkor ha megint elindítod rögtön a boss köd elé tesz le.

    Csak ha valaki unnà a futkàrozàst.

    Az egész művelet nem kerül szerintem 20mp-be.
  • mucsácsó
    #112799


    part2 :D :D
  • Prof William
    #112798
    Jó ilyen pozitívakat olvasni a Ps5-ről. Nekem még nincs meg -bár jelenleg ha akartam volna se tudtam volna venni- de idővel tervezem. A PS4Pro-t is a God of War-al vettem meg, szóval, hogy teljes legyen a kör a PS5-öt a 2021-ben jövő God of War:Ragnarok-kal tervezem megvenni.
    Kis mázlival hátha ezt is olyan szép Special Edition keretében adják majd ki, mint az előzőt.

  • Ulthanito
    #112797
    Okés, köszi. Egyelőre bolyongok a , baromi hangulatos a pálya, szerintem most érek pont a bosshoz. De utána megszerzem azt a katanát! :)
  • AntiHero
    #112796
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen erre mentem. Gyakorlatilag minden kőnek megcsinàltam az első vagy màsodik részét. Sorba mentem rajtuk. Boss utân váltottam követ.

    A katana az a vihar szigeten van. Egy "miniboss" mögött.
  • yesname #112795
    Egyetértek. Az ilyen műszaki cuccoknak nyitott hátfal nélküli hely kell mindenképpen.