121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #38193
    Dark, larifari amit irsz!
  • darkSectorxxx #38192
    Tegnap néztem hogy az Order-hez (ott is észrevettem a fotómodban) hasonlóan itt is kamerával látni hogy a töltényhüvelyre is kihat a pálya bevilágítása, ezt nem is gondoltam volna. :D

  • darkSectorxxx #38191
    Jó csak mondom hogy más meg nem így van jáátszani szeretne és ennyi erővel a 90%-át nem kéne megvenni a játékoknak...:D
  • Kongy
    #38190
    És ki mondta, hogy én akarok bármilyen más AC játékot? Nem mérgelődök, ignorálom, nem veszem meg, ennyi.
  • darkSectorxxx #38189
    "Uncharted - Nathan Drake úgy nézett ki, mint Johnny Knoxville a Jackassből

    Már lassan 11 éve annak, hogy megjelent az Uncharted sorozat első epizódja, és teljesen máshogy nézhetett volna ki, mint amilyen végül lett.



    Persze most mindenki odáig van érte, de nem volt ennyire menő a koncepció annak idején. Az Uncharted: The Nathan Drake Collection megjelenésének ünnepléseként a játék írója, Josh Scherr megosztott néhány részletet a fejlesztésről.
    A Crash Bandicoot és a Jak and Daxter sikerei után a stúdió valami merészebbet akart összehozni, és elég hamar ráéreztek arra, hogy a komolyabb sztorihoz már csak egy emberi szereplő kellene. Dobták az állatokat és néhány vázlattal később előjöttek valami ilyennel:

    Scherr számára mindig is csábító volt, hogy valami Indiana Joneshoz hasonló játékkal jöjjenek elő. "Imádtam Az elveszett frigyláda fosztogatóit gyerekként. Akkor láttam moziban, amikor még csak 10 éves voltam. Mindig is szerettem az ilyen romantikus kalandokat" - mesélt Scherr az ihletőjéről.
    "Az elejétől kezdve a történetre és a karakterekre akartunk koncentrálni. Úgy éreztük, hogy ez valami olyasmi - főleg 2005-2006-ban, amikor elkezdtük a fejlesztést - amit általában másodlagos szempontként kezeltek a játékok. Mi nem csak ezt a ponyva sztorit akartuk eladni, hanem szerettünk volna néhány mély, szórakoztató karaktert is, és egy történetet, ami keresztülránt a játékon."

    Drake eredeti koncepciója Johnny Knoxville-en alapult, de több átalakítás után kaptuk meg azt a sármos gazfickót, akit ma ismerünk. Az érdekes karakterek és kidolgozott történet mellett az animációkra is nagy figyelmet fordítottak a fejlesztők, hogy ezzel még jobban átadhassák a szereplők érzelmeit. Még úgynevezett adaptív animációkat is használtak, ami azt jelenti, hogy bizonyos helyzetekben másképp reagált a karakter. Például Drake futása: ha kergetik, akkor egy őrült módjára rohan, de ha nincs ellenfél a környéken, akkor kicsit lazább. "Akkoriban rengeteg olyan dolgot csináltunk, amit még senki sem próbált előttünk."



    Nolan North, Drake hangja is jelen volt a kezdetek óta, és alakítása kritikus szerepet játszott a karakter fejlődésében. "Amikor Nolan bejött, elég egyértelművé vált, hogy ő lesz, aki nekünk kell" - mesélte Scherr. "Megvolt a hangjában a »teszek rá« stílus, de komoly is tudott lenni, ha arra volt szükség. Még ennél is fontosabb volt, mikor felfedeztük, hogy milyen hatalmas figura is ő." A humora és bársonyos hangja mellett a fejlesztőket az is lenyűgözte, milyen remek színész.
    Jövő héten érkezik a boltokba az Uncharted: The Nathan Drake Collection, a demó már letölthető a PSN-ről."
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.01. 18:06:36
  • darkSectorxxx #38188
    Értem, de ha játszani akarsz mivel nem lesz semmilyen más ac játék, vagy megveszed és mérgelődsz tovább vagy nem és egyel kevesebbt adnak el.
    Én csak azt mondom ez nem a felhasználók döntése.

    Erre a legszebb példa a Capcom....ki akart iyen resident evilt?
    szerintem senki....
  • Kongy
    #38187
    Én is szeretek játszani, és akarok is játszani, de nem egy huszadik AC-vel, vagy COD-dal. U-NAL-MAS! Nem tud újat mutatni.
  • darkSectorxxx #38186
    Ezt most nagyon rosszul látjátok Konggyal most, ez olyan mint a pc-sek felől a tévhitek hogy a csicska konzolosok 10évesek, cod-ot 14 év alatt játszák, szar kell a konzolosnak, minnél gagyibb annál jobban veszik mert ez kell a butáknak.

    NEM, ezt kikérem magamnak is, ez nem így van.

    Mi a valóság?

    EZT dobják elénk, nincsen választás, ha lenne választás senki nem ezeket támogatná.
    De mivel gamer-ek, és nem pedig igénytelen emberek, ez egy kényszerbetegség, ha már gamer-ek játszani akarnak és kénytelenek válogatni a kevésbé jók közül amit kapnak alternatíva képpen.

    Szóval ennek a játékosokhoz semmi köze, ha elégedettek lennénk nem menne a sok fújolás.

    Szóval, nem nem a játékosok buták, ők csak szeretnek játsdzani, és ha akarnak játszani, nem fognak évekig hadjáratot inditani meg peticiókat iratni alá.
    ÚGYIS a lúd győz.....az van amit ők akarnak, még ha néha ezt másképpen is hitetik el a játékosokkal.

    Mint a házasságban, mindig az van amit a nő akar, csak max a férfivel van elhitetve hogy ő dönt. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.01. 17:46:43
  • mucsácsó
    #38185
    Mik a tapasztalatok a 3.00 FW-vel? Tényleg szar? :D Olvastam, hogy nem indulnak el a lemezes játékok rajta, csak reinstall után... most ez komoly?! :D
  • Ulthane
    #38184
    Engem az nem zavar, hogy sokan megveszik a szart. Az a része zavar, hogy mivel megveszik a szart, ez a minőség lesz a sztenderd. Épp ezért én kevesebb játékhoz jutok hozzá, ami általam fogyasztható.

    Az AC amúgy művészeti szempontból még mindig csillagos ötöts. Technológiai és játékmechanikai szempontokból meg hányadék.
  • Kongy
    #38183
    Így van. Ez ellen úgysem lehet semmit tenni, amíg a világ tele van birkákkal. :) Ők meg röhögnek a markukban, hogy két kanállal eszik a szemetüket, és ez igaz az AC-szériára is, ahol még mindig a 2. rész sikere és minősége miatt tudják lehúzni az újabbnál újabb bőröket. Mondjuk CoD-nál meg a CoD 4 hatalmas sikeréről. Ezek korszakalkotó játékok voltak anno, ami azon is látszik, hogy már évek óta ezt tolják a pofánkba.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.10.01. 14:34:44
  • shaddam
    #38182
    A valiant hearts meg a mgs volt nyáron plusban
  • Ulthane
    #38181
    Őszintén, mit vársz, ha az igénytelen gémerek ezt veszik? A piacot (ideális esetben) a kereslet irányítja. Amíg veszik, tök mindegy, hogy aki nem veszi, az milyen szarnak tartja.

    Majd ha egy COD-ból összesen 12 ezer fogy el egy évben, akkor kezd majd el gondolkodni a kiadó. De amíg 12 millió, minek törje magát?

    Amúgy őszintén, én nekik adok igazat. Ha lenne egy céged, ami a sikertermékét X óra ráfordítással Y összegért állítja elő, s így fogy, mint a cukor, miért fordítanál rá 10X és 10Y mennyiségeket, csak azért, hogy azok is elégedettek legyenek, akik a termékedet amúgy NEM veszik?

    Minden gazdasági vállalkozás profitmaximalizálsára törekszik. A képlet egyszerű, minél kevesebb ráfordítás, minél nagyobb haszon. Ennyi.
  • darkSectorxxx #38180
    Én jót szórakoztam az összes szinglével eddig. Látványtól nem ájulok el de azért pofás tud lenni. Pl az AW szép volt. Tudtommal az nem iw motor.

    De a Black Ops vonal multija nekem nem jön be, csak a Warfare vonal.

    Látvány szerintem az fps miatt van,
  • R0GUE
    #38179
    Sajnos. Nem véletlen hogy a COD is mélyrepülésben van szinvonalban, és még új motort is csesznek alátenni, több mint 10 éve ugyan azt tolják az ember arcába csak egyre nevetségesebb gameplay szinvonalon...
  • darkSectorxxx #38178
    Ez egyértelmű. Évente bizonytják a cod-ok is megy a rinya még is milliók veszik, hiába a sok negatív hír , komment.
  • darkSectorxxx #38177
    Most nem értem.

    Lehet félreértelek de ugye azt tudja mindenki hogy a psn játékoknál nem lehet válogatni aaa címeket. :)

    A magyarázat egyszerű. Nincs értelme. Így is kibaszottul fogynak az aaa címek. Ide szándékosan rakják be ezeket. :)

    A konzoltulajok nem ezt akarják.
    Mink ia azok vagyunk. :)
  • R0GUE
    #38176
    Bármekkora szenny casual szintű kihívás is az a csodálatos repetitív dögvész játék, csak van aki még így is elvérzik vagy nincs kedve gyüjtögetni. Nosza őket megfejik pénzért extrán. Unityben is volt. Nyugi azon degeneráltak körében akik megveszik még így is terjedni fog,venni fogják a cuccokat is..:)
  • Kongy
    #38175
    Konkrétan a Broken Age végre egy jó játék. Én iPad-en toltam le, nekem tetszett. Töltsétek le bátran.
  • sublimaze
    #38174
    En elvagyok az indikkel, de legalabb 3 havonta megdobhatnanak legalabb egy kozepes cimmel, amit egyebkent nem biztos, hogy megvennek. :) de gondolom ezt jelenti, hogy a sony tamogatja az indit. :)
  • Ulthane
    #38173
    Szánalmas fosszarhugy az egész. De tényleg. Volt egy idő, a PS3 era végén, amikor kurva jó játékokat adtak, mind AAA-s cím. Arra azt mondtam, hogy igen.

    Simán adhatnának egy Sleeping Dogs Definitívet, vagy Evil Withint, vagy a Dishonored Defit, lenne cím.

    De amíg a hülye konzoltulajok a gatyájukba élveznek az ilyen szaroktól, mi venné rá a tisztelt Sonyt, hogy rendes címeket adjon?
  • SlickAdam
    #38172
    nagyon indi cimekert sose rajongtam, a gyöngyszemek persze jöhetnem: pl. az a raketaautos uj bizbaz, shovel knight, ...

    ----------------

    hat ez durva. nem hallottam meg ilyenrol. be tud lassulni a jatek neha, de hogy kontroller miatt...
  • n000rbi
    #38171
    Na menj akkor gyorsan Yoshizni, mert már semmi se jó :D

    Apropó Yoshi:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem bírtam felfogni miért van az, hogy amikor elkezdek vele játszani, az első betöltött pálya folyékony 60fps, de a következőn 10mp-nként meg-megakad és kb. játszhatatlanná teszi. Nem hiszed el, de azért, mert pro kontrollerrel játszom és kb. mindig az első pálya után jutott eszembe, hogy kikapcsoljam a WiiU gamepad képernyőjét, ami egyben a szaggatást okozza! Bekapcsolt képernyővel nincs akadás...
  • SlickAdam
    #38170
    en nem. ezuttal tenyleg moslek a kinalat. ehavi Gold-os Valiant Hearts XO + Walking Dead XO & 360 + Ground Zeroes X360 kombo sokkal durvisabb.
  • n000rbi
    #38169
    Októberi plusra megint megy az indieszarozás, de én pl. örülök a Broken Age-nek. Hát ti? :)
  • Ulthane
    #38168
    Ne mááááááááááááááááááááár! Bár úgysem veszem meg. :)
  • Ulthane
    #38167
    Este megkapod! :)
  • Totti5
    #38166
    Mimi? Unityben is volt. Pont annyit ért. Aki nem akart vele játszani megvette a fegyókat meg a göncöket. Én inkább unlockoltam...
  • TDC Geronimo
    #38165
    Assassin's Creed Syndicate Has Microtransactions

    LOÁL még ez is
  • darkSectorxxx #38164
    Ja akkor nem szóltam én még az 1.-ei tolásról tudtam a kodok helytelen kiküldése végett.
    Szuper addig tolhatjuk tegnap ugyis összeomlottak a szerverek nem lehetett játszani rendesen.
  • zzeN
    #38163
    Kitolták 4-ig.
  • AntiHero
    #38162
    Én is kérnék egy invet. :)

    AntiHero_HUN
  • darkSectorxxx #38161
    Jó még van 1 órája valakinek hogy letöltse és játszon. :D
  • shaddam
    #38160
    Rainbow six kódok, ha még nincs tele a padlás

    87KG-QNNC-HC2P
    N8NP-G8NC-8EHJ
    G43T-J5N3-EQ7F
    5KA7-64N7-BJRG
  • darkSectorxxx #38159
    Jó de a fasza start után alap lett volna hogy már akkor marad végleg. :D
  • TDC Geronimo
    #38158
    Nem mindegy? Aki akarta már úgyis leszedte vagy megvette
  • darkSectorxxx #38157
    Giga lol

    "Driveclub - búcsúzik a PlayStation Plus kiadás

    Ennyi volt az ingyen mókából: aki eddig nem töltötte le a Driveclub PlayStation Plus kiadását, az siessen, nem sokáig lesz már elérhető.
    Tavaly októberben jelent meg a Driveclub, de az Evolution Studios által már jóval a megjelenés előtt beígért PlayStation Plus kiadást csak júniusban kaptuk meg.
    Több mint fél évig kellett várnunk, és most, három hónap után vége az ingyen vezetgetésnek. Október 6-án, amikor a PlayStation Plus ingyen játék kínálata cserélődik, a Driveclub PlayStation Plus Edition eltűnik, és csak azoknak lesz elérhető, akik korábban már letöltötték. Kívülről nézve úgy látszik, mintha aránytalanul sok munka ment volna egy sajnálatosan kevés ideig elérhető demóba. Egyelőre nem tudjuk, mi áll a döntés hátterében, és nem valószínű, hogy a Sony meggondolja magát, úgyhogy ha nem akartok lemaradni, siessetek. "
  • darkSectorxxx #38156
    oks thx, már kértem tag meghivót. :D
  • Ulthane
    #38155
    Kuldok, csak mar kikapcsoltam.
  • darkSectorxxx #38154
    de figyelmetlen vaok. :D te azért a rend kedvéért a magyar accountomnak is küldesz egy meghívót? :)
    darkSectorHT