121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • AntiHero
    #38316
    Most ment le a Mirror Kinght. Végre eljöttem abból a hülye kastélyból. :D
  • Moby
    #38315
    Csak az elejébe néztem bele, jó előre vagy már :)
    Jó látni, hogy itt is lesz stamina booster ring (vagy valami olyan cucc van nálad), de én ezt a tank geart az egyben is talán egy bossnál használtam :)
  • AntiHero
    #38314
    Amúgy ez a Drangelic vár merő szopatás, nem tetszik ez a helyszín.
  • AntiHero
    #38313
    DaS 2 csapatás akit érdekel. :)
  • Moby
    #38312
    Tevékenykedni??? Ez nem gta:)
    De a legszebb, hogy verseny közben beledurransz valamibe, elhúznak a versenytársak csilliárdal, de azért a szakasz végén állórafékez mindenki, hogyha totál segg vagy akkor is beérhess legalább másodiknak. LOL
    Igazi parasztbait agyfasz nongaming.
  • LBandi77
    #38311
    Van még bőven+a dlc területek.
  • Totti5
    #38310
    Persze, bemutatja a karaktereket.

    Viszont a béta városa kihalt, íztelen, semmi különleges a város látképén kívül, ami baromi szép, de ennyi ( nem nem a graf, az gyönyörű ). Nyilván béta, mert ennél sokkal több kell, mármint egy élő lélegző város, ahol jó tevékenykedni.
  • Ryanever
    #38309
    Gondolom a játék elején több az átvezető, de semmi baj
  • TDC Geronimo
    #38308
    Hát én fél órája tolom, de most nem tudom eldönteni, hogy valami b kategóriás sorozatot nézek vagy játszok. 2 perc átvezető, fél perc ótóka...
  • n000rbi
    #38306
    Igen.
  • Moby
    #38305
    Belevertem még egy órácskát ebbe az nfs-be, ha már ittvan, hátha.
    Fogalmam sincs hogy sikerült ez ennyire fűrészporízűre. Darabonként is mérhetőek a problémák, de ahogy összeáll az egész az valami siralmas. Ettől a rivals is nagyságrendekkel szórakoztatóbb volt. Remélem erre a mocira valaki majd csinál játékot is, nagy pazarlás lenne veszni hagyni (mármint hogy lesz még valami racingjáték a pbr-es frostbitera).
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.03. 12:12:04
  • darkSectorxxx #38304
    H264 + MPEG4
  • Moby
    #38303
    Szerintem má minden új bundle új gép.
  • arty
    #38302
    ps4 drake collection bundle már az uj gép vajon?
  • AntiHero
    #38301
    Most jön a lávás boss. (meg van egy pók boss elmaradásom, a többi amit megtaláltam az halott). Nem tudom hány %.
  • Kandurex
    #38300
    Nem neked szántam a kérdést :)
  • sublimaze
    #38299
    Hogy érted, hogy mennyi van még vissza?
  • Kandurex
    #38298
    Nem tudom. Mindenestre most vagyok a Drangelic várba. Kurva jó. És egyre jobb a DaS 2. Nagyon borzongató a mirror knight ahogy megidéz valakit. Zseniális!

    Egyébként mennyi van még vissza?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.03. 10:41:55
  • sublimaze
    #38297
    Ilyenkor állok tanácstalanul és tűnődöm, hogy ez vajon bug vagy feature. :D
  • Kandurex
    #38296
    passz, nem tudom
  • Moby
    #38295
    Az enyém tényleg csendes. Tudod mennyire háklis vagyok rá, de ezek szerint totál véletlen nyúltam bele :(
  • sublimaze
    #38294
    Igen, kirobbantottam a falat, begyujtottam a tüzet, odaadtam a kovácsnak a cuccot, elmentem majulaba, visszafelé hiába választom ki a helyszínt, de a másikba rak vissza ami a pálya elején van. Pursuernek van hozzá köze? Nem öltem meg, elfutotam előle. A másik gondom, hogy summon sign-al még nem találkoztam emberként sem, pedig pofazok az npc-kel.
  • Moby
    #38293
    Ettől még lehetne jobb, de szarabb. Sokkal.
  • AntiHero
    #38292
    Jaa biztos..én egyből falat bontottam. :D
  • Kandurex
    #38291
    na utána néztem kurvára valami alap van benne, természetesen a net -et meg ellepte a hiéna programok sokasága ami konvertál neked, ...jó pénzért...kérdés: mi az isten faszáért rak bele a Sony egy használhatatlan dolgot?
  • Kandurex
    #38290
    dehogy nincs, van hozzá kulcs is! persze választható a falrobbantás is....kétségkívül gyorsabb is
  • AntiHero
    #38289
    Ha nem robbantottad ki ott a falat akkor nincs meg a bonfire.
  • Kandurex
    #38288
    Egyébként milyen mkv file -t játszik le a PS? Mert csak úgy kíváncsiságból ránéztem egy filmre, de nem igazán látja, pedig még exfatba is formáztam.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.03. 09:29:16
  • Kandurex
    #38287
    Hogy érted? Meg van a kovács tábortűze?
  • n000rbi
    #38286
    A vicc az, hogy az elsőnél még megvolt a régi gép is :( Elvakított (vagy inkább süketített) a szépsége Plázaribancra cseréltem a dolgos háziasszonyt, itt volt a baj
  • sublimaze
    #38285
    Régebben én is fontolgattam, de most ds2-vel nyűglődök, mire túl leszek rajta meg valszeg kint lesz a 3. Talán majd egyszer ha lesz hozzá kedv. Apropó ds2 : (sajna mobilon nem tudom spoilerbe tenni, off, de hátha valaki válaszol ) Lost bastillenél ha a kovácshoz akarok travelni akkor is az első bonfirenél rák le. Ennek mi lehet az oka? :/
  • SlickAdam
    #38284
    en elhiszem, hogy nem jon be. a gond az, hogy ilyenkor elszabadul benned a vadparaszt es lazan nyomod az "otvaras" es hasonlo jelzöket egy 9.5-ös jatekra. kicsit muris. meg az összes hibajat figyelembe, total objektiven is.
  • Ulthane
    #38283
    Most, a jatekgyujtemenyed utan, mutasd meg a konyvtarad is!
  • Ulthane
    #38282
    Azert mert masol, meg lehet jobb. :) konnyedebb benne a mozgas, jobb a karakter mozgasanimacioja szazszor, az meg kifjezetten jol jon, hogy joval kevesebb a cucd benne. Az meg, hogy egy palya? A Bloodborne is az, attol meg lehet jo.

    Slick: 100-szor jobban lekot, mint az az otvaros metal gear.
  • SlickAdam
    #38281
    regit meg nyilvan nem veszel, gondolom (kiadni azert is azt a +X ezer forintot).
    meg kellett volna tartani a regit, amig le nem csekkoltad az uj modellt.:(
  • n000rbi
    #38280
    Azért így első kommentként nem kellett volna leidiótázni a hg-t :D
  • n000rbi
    #38279
    Mert a második mgs gépet dobtam vissza zúgó táp miatt, jelenleg a pénzemre várok. Ha az összes 1216a ilyen (márpedig újfajta - mégócsóbb - táp került bele, így sanszos, hogy egy ideig nem is lesz új gépem) A Mobyé csendes, de az enyémre is ezt mondták a boltban, szóval biztos az én fülem túl jó. Az tuti, hogy a launchgépemnél csak a venti susogását lehetett hallani idle-ben... szóval hirtelen 3-nál tartok, nem tudom mikor lesz negyedik :D
  • Totti5
    #38278
    Fifa passzrendszerétől agyfaszt fogsz kapni, elszúrták :(
  • SlickAdam
    #38276
    ménincs geped?
  • n000rbi
    #38275
    Ma kaptam egy NFS kódot ps4-re is, de egyrészt megnéztem one-on, másrészt jelenleg nincs gépem (nem tudom meddig) Pm, aki szeretné!