121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #38356
    Twitch sokkal jobb közvetítésben és megy mobil meg tablet is piszok stabilan. :)
  • Kandurex
    #38355
    Csak illet a képbe :)
  • Kandurex
    #38354
    Ez a hulladék nem érhető el tableten (YT game)
  • Moby
    #38353
    Van benne igazság, a ps4-et uncsiig el is adhatnám, ha nem tudnám Norbi példáján mekkora retekszar az uj széria is, és hogy csak véletlenül fogtam ki egy normálisabbat.
  • darkSectorxxx #38352
    "Super Meat Boy - a PlayStation verzió más lesz mint a többi

    Napokon belül megérkezik a Super Meat Boy a Sony platformjaira is, viszont ez a kiadás különbözni fog az eddig változattól.
    Pár napon belül, egészen pontosan október 6-án érkezik meg PlayStation 4-re és a Vita kézikonzolra a Super Meat Boy, ami egyből PlayStation Plus ingyenes címként kezdi el pályafutását. Ez a kiadás azonban egy fontos részletben különbözni fog a PC és Xbox 360 verzióktól.
    A Sony konzolokra érkező változat ugyanis teljesen új zenét kap majd. Ennek az okát a játék dizájnere, Tommy Refenes árulta el. Elmondása alapján az indok igencsak prózai, ugyanis nem tudták az eredeti zenék jogait megtartani az újrakiadáshoz. Szerinte azonban minden rosszban van valami jó is, a kialakult helyzet pedig lehetőséget biztosított számukra, hogy a kedvenc művészeikkel dolgozzanak együtt az új anyagokon.

    A korábbi zeneszerző, Danny Baranowsky saját blogján kommentálta a történteket. Szerinte olyan díjazást ajánlottak számára, ami még arra sem volt elegendő, hogy egyáltalán megfontolja a összeg elfogadását. A játék új zenei anyagát több művész készíti el, együttes erővel. A csapat részét képezi Matthias Bossi és Jon Evans (The Binding of Isaac: Rebirth), David Scatliffe (Hotline Miami) és Laura Shigihara (Plants vs. Zombies) is."
  • darkSectorxxx #38351
    Mindenhol jó, de legjobb otthon. :D
  • balee4
    #38350
    Egy kis DS 2.
  • Moby
    #38349
    Ja és a tomb raider term.
  • SlickAdam
    #38348
    akkor a csucsot kb. december elejere saccolom :)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.10.04. 10:41:59
  • Moby
    #38347
    Van néhány játék ami most is gecimód érdekel, és várom: halo5, fallout4. F4-től picit azért tartok, h5-re már nincsenek kétségeim.
  • SlickAdam
    #38346
    nem tokeletes (idöben nem voltam biztos, lehet 3 de akar 6 honap is egy ilyen ciklus), de a lenyeg benne van (esetleg elmenthetö linkbe banner ala)
  • Moby
    #38345
    Jaja. Kéne tolnom valami sub30 fps-es ps4 exkluzív digitális szemetet, csak hogy visszataláljak a géminghez :D
    Eladó untildawn keresek! :DD
  • Kandurex
    #38344
    Az egész világot? lehet semmilyen játékot nem kellene most erőltetni.

    Egyébként csak én vettem észre, hogy azóta van nála ez a zsigerből jövő szenny mindenre mióta visszapróbál a PC-re? Persze nem kell párhuzamot vonni , de...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.04. 10:16:07
  • SlickAdam
    #38343
  • Moby
    #38342
    Nem vagyok nyugodt mostanában, ez tény, de olyan szinten gyűlöltem meg ezt a játékot, és ezen keresztül ezt az egész világot, hogy arra már szavaim sincsenek. Bloodborneostól, mindenestől. Egy állat vagyok, hogy ennyi idő basztam bele ezekbe csak azért a néhány pillanatért, amikor a trialt épp success követte. Borzalom. Maga a kénköves pokol ha belegondolok.
  • Moby
    #38341
    Vágjátok le helyettem is, a köv. részben lévőkkel együtt. Csókoltatom őket.
  • SlickAdam
    #38340
    na jo. jon a baba, megertjuk, hogy tiszta ideg vagy.:)
  • Kandurex
    #38339
    Esélytelen? Mondjuk én kézzel vágtam le...igaz tényleg nehéz, de könnyen tanulható, sőt, ha levágtad, minden pályán előjön, mint miniboss. De lesz tőle sokkal nehezebb majd és ott nem lesz ballista.

    Hogy a sima mobokon nem jutsz tovább? Nem tudom. Lehet tényleg kell egy kis szünet.

    Szerk:
    Egyébként nem értelek, az baj, hogy nehéz vagy az, hogy nem? Mert néha ezen, néha a másikon sírsz. Legyen homogénen analrodeó?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.04. 09:45:26
  • Moby
    #38338
    Pursuer.


    /2x bementem hozzá, megpróbáltam levágni, esélytelen. Másodszor észrevettem a ballistákat, bementem, lőttem bele kettőt, és meghalt. Bossfight. De az utolsó senkiházi royal gárdista geci is olyan könnyen vág le, mintha ott sem lennék, mer a cuccaim meg a statom egy rakás szar bárhova, amerre menni tudok. Lehet jobb lenne, ha ez a játék csak bossból állna, és néha megszakítaná egy ilyen utolsó senkiházi, nullmobbal, akik egyébként ötvenszer ügtyesebbek/erősebbek/többen vannak mint a bossok.
    Na mindegy, nem akarta ilyen mélységben belemenni. Részemről instant skip az egész genre, mer csak a vacsorám jön fel minden este ezektől a trial&error szaroktól
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.04. 09:31:40
  • Kandurex
    #38337
    Ki volt a 3. boss?
  • Moby
    #38336
    Én az SM3DW-től agyfaszt kaptam(szemben az SM3DL-el, ami rohadt jó volt), de ez nem az a topik.
  • Totti5
    #38335
    Persze kimagaslóan igényes és jó platformer Yoshi, de N platformon a Super Mario 3D World, Captain Toad még jobb szvsz. Yoshi azok után levezetésnek jó, de sajnos nincs meg benne az a folyamatos bizsergés mint az előbbi kettőben.
  • Moby
    #38334
    Be. Nekem a dark souls név azt a játékot jelenti, és a jövőben is azt fogja jelenteni.
  • Ulthane
    #38333
    Lol, pedig neked tokre bejott az elso is!
  • darkSectorxxx #38332
  • R0GUE
    #38331
    Nem döntöm el, csak leírsz ordító baromságokat tényként. És de a képességeid hiánya miatt is leszaroztad.....:)
    Nézegesd a Domestos reklámokat.:)
  • R0GUE
    #38330
    "Én azt mondom be tudnának, de teljesítmény miatt lejebb kellett volna húzni a látványt, mert ez egy TECHDEMO feeling....egyértelműen...nem furcsa senkinek hogy az átvezetők valós emberek? :D

    Mert nem tudtak volna a kocsikhoz mérten technikailag még embereket is modellezni, ez full egyértelmű....."

    Darksector mai Frostbite szakértése NFS témakörben....Komolyan SÍROK....
  • Moby
    #38329
    Nemtudom mi kell nekem, semmivel nem játszok szívesen. De a sok szar között ez volt a legrosszabb választás, és ezt csak tetéztem az újbóli nekifutással. Megint elvittem a 3. bossig, és megint feljött a hányásom ettől az elbalanszot világszarától.
    Én elbúcsúzom ettől a szériától az 1-el, nem igazán izgat hol a lejtő alja. Nem kell azt nekem látnom.
  • n000rbi
    #38328
    WiiU-kúra kell neked, meg egy kis Yoshi's Woolly World :)
  • Moby
    #38327
    Na én odaáig már nem jutok el. Második nekifutásra is üvöltvehányás lett ennek a iszonytatóan kurvaszar második dasnak a vége.
    Egy évig nem kívok from játékot látni. Vagy kettőig.
  • darkSectorxxx #38326
    Dem. :D
  • Totti5
    #38325
    NEm.
  • darkSectorxxx #38324
    Az elmúlt 32 évemből tapasztalat alapján....ez a végleges demoja, amit hívhatnak alfának, bétának....bárminek....ugyanaz. :P
  • Paranoia
    #38323
    Vegyes érzések keringnek benne ettől a N4S-töl.
    Azzal győzkődöm magam,h ez mégis csak egy béta és nem egy demó.
    SZÉP.Vannak benne gondok amik remélem tényleg csak a béta fázis betegségeit hordja magával,de mind orvosolható.
  • SlickAdam
    #38322
    semmi gond, mar ismerjuk a szereplöket. csak a szokasos koroket futjuk.:)
  • Tatyla
    #38321
    Nyugalom gyerekek...
  • Ulthane
    #38320
    Imadom, ha te dontod el, hogy nekem melyik jatek kell, hogy tetsszen, melyik nem..

    Az mgs nem az en kepessegeim miatt szar jatek. Hanem azert, mert olyan repetitiv, mint a metronom kattogasa, es dog unalmas egytol egyig az osszes kuldetes. Az a jatek pdig szamomra, ami olyan unalmas, hogy meg egy domestos reklamban is tobb izgalom es cselekmeny van, szar. Akar tetszik neked, akar nem.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.10.03. 20:47:44
  • R0GUE
    #38319
    Neked gyakorlatilag minden szar, ha balf*sz vagy egy játékhoz szar. Ha hülye vagy egy játékhoz szar. Ha egy játék nem tetszik szar. A minapi szösszeneted az MGS topikban kifejezetten "üdítő" volt.:)

    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.10.03. 20:35:18
  • SlickAdam
    #38318
    nekem nem faj. csak feleslegesen karomkodsz (mar megint) :) professzor uuuuur
  • Ulthane
    #38317
    Atttol szamomra lehet otvaros meg, mert masik 5 millionak tetszik. A szar sem finom attol, hogy legyek millioi dongjak korul. De amugy miert faj az neked? Nem azt mondtam, hogy Slick, a jo edes neniked, hanem azt, hogy ratyadek szar a jatek. Nem mindegy, higy mit mondok egy jatekra? Felolem mas szeresse, en nem banom. Attol szamomra meg nem lesz jo.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.10.03. 20:27:44