121120

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • AntiHero
    #112914
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem nincs. Ugyan ez kb csak ugye akkor nem kisétàlsz hanem megölöd a csajt.

    Hát sajna ez volt anno az első Souls jàték..gondolom azért is van sok hasonló boss a későbbi DS-ekben...mert làttàk, hogy ezt szeretik a jàtékosok.


    De amúgy ezt figyelembe véve..még többet nőt a szemembe a BB és a Sekiro. Azért ott màr volt kellő kihívàs a bossok terén.

    Nem tudom milyen lesz az Elder Ring. De remélem lesz ilyen hangulatos mint a DeS és baszó bossokal lesz tele.

    De azt is remélem, hogy ebben a generàcióban még kapunk ,egy BB2-tőt is.
  • Ulthanito
    #112913
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen, a nevéből tudtam, hogy ő, de akkor is fura.


    Amúgy pont akartam írni, hogy ő volt az egyetlen olyan boss, akire azt mondtam, hogy na, ez már kicsit jobb, kicsit ügyesebb, kicsit darksoulsosabb. Ilyenekből vártam volna többet.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A bad endingnél amúgy van itt egy másik boss?
  • ppista
    #112912
    A fekete-fehér csak akkor számít, ha platinázni akarsz. Más értelme nincs.
  • AntiHero
    #112911
    Az a good ending volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A làrvàt meg előtte màr legyőzted rendes formàban. Az màr csak bónusz, hogy ott kínlódik. King Allant ugye..aki amúgy tök jó lenne, ha nem lenne ilyen egyszerű a movesetje..bár neki van olyan tàmadàsa is, hogy elszívja a soul lvl-et. Az ötletes, de nagyon bénànak kell lenni, hogy azt a tàmadàst benéztem az ember
  • Ulthanito
    #112910
    Nem tudom melyik a jó és a rossz befejezés, és azt se, hogy min múlik. Nem akartam guideokat nézni az első végigjátszásnál, jött, ahogy jött.


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De szerintem bad, mert a végén azt írtak ki, hogy [spoiler]a maid joined the black demon soul vagy valami ilyesmi, nem emlékszem. Levertem azt a magatehetetlen lárvát, utána a maid megnyitott valami féreglyukat, azt mókolta ott, én meg kimentem a ködön. Ennyi.
  • AntiHero
    #112909
    Good vagy Bad ending volt?

    Bàr ezt nem tudom ng+na jelent e valamit is.

    Ja meg sikerült nekem is kihagyni sok npc questet. De volt amit szerencsére végig vittem. Meg maradt 1 "piros" ellenfél is hàtra..de hàt a vége miatt az ott is maradt..na majd ng+ba.

    Planitànzni lehet nem fogom. Mert ezekhez a varàzslat cuccokhoz hozzà sem nyúltam..aztàn most azért nem kezdek egy teljesen új karit.

    Max ha a mostanival is meglehet csinàlni akkor begyűjtögetem.
  • Ulthanito
    #112908
    Befejeztem én is DeS-t, 29,5 óra lett a vége, lvl 70-en álltam meg. Bár a befejezés itt
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az teljes mértékben röhej, ugyanis az utolsó boss az minden, csak nem boss. Egy földön fekvő lárva, aki semmit nem csinál, csak forog, de még úgy sem sebez
    nekem hatalmas csalódás volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Felkészültem a végső harcra, lélekben, testben, hogy hátha ez most egy keményebb boss lesz, és gyakorlatilag ez nem is boss. :(


    9/10 az értékelésem, a nagyon gyenge bossok miatt, a játék többi része csodálatosan megkomponált, hatalmas pacsi a Bluepointnak ezért.

    Jön az NG+, most alaposabb leszek, minden zegzugot megnézek, elolvasom az NPC-kről mit kell tudni, meg erről a fehér-fekete szarról.
  • Tikal #112907
    Horizon Zero Dawn :) Nem is értem ezt miért hagyták ki a Collections-ből.
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2020.11.25. 12:35:17
  • mucsácsó
    #112906
    jaja, tuti a kövi hónapra gondolt, mert azt még nem tudni, hogy decemberi PS Plusban mik lesznek - és főleg a PS5 miatt lehet érdekes, majd ma du. 5-6 fele kiderül szokás szerint
  • AntiHero
    #112905
    Miért volt erről szó? Vagy a decemberi?
  • Seth
    #112904
    Ma kiderül miket adnak PSPlus-ba a PS5-höz. Kíváncsi vagyok :)
  • AntiHero
    #112903
    Azok is azok voltak aztàn addig bóklàsztam, hogy nem lettek. :D

    A kéket nem öltem meg. Nem is próbálkoztam vele.
  • ppista
    #112902
    Ennek semmi, de tényleg abszolút semmi értelme nincs. King Allant "legyőzése" meg az egyik legszánalmasabb dolog, amit valaha láttam.
  • Ulthanito
    #112901
    Én tegnap érkeztem el a végső bosshoz, de este 10-kor már nem álltam neki. Így ma délelőtt leheli ki majd a lelkét. :)

    Én ezt a white tendency-black tendencyt nem értem, nem is figyeltem, nem is érdekel.

    "A vilàgok mind white tendencibe..kivéve 2-tőt "

    Tehát akkor nem mind. :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A két sárkányt is elfektetted?

    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2020.11.25. 08:19:36
  • Zozo76
    #112900
    Most hogy hianycikk a PS5 es az XSX is, egesz jo aron lehet PS4PRO-hoz jutni:

    https://www.vatera.hu/sony-ps4-pro-1tb-fifa-21-jatekkonzol-2979690230.html

  • AntiHero
    #112899
    Demon's Souls Remake befejezve.
    Baromi jó jàték volt, nagyon szép remake.

    Viszont ennyi Dark Souls, Sekiro és Booldborne utàn màr túl könnyű volt a jàték. Igazàbol a pàlyàkon többet szopatot a jàték mint a bossoknàl.

    Bossok közül meg sajnos egyet nem tudok mondani aki felcsatolta volna..sőt..sok annyira gyenge volt, hogy nem is értettem ez minek került bele (nyilvàn story miatt).

    Ennek ellenére minden Souls fannak kötelező. Főleg annak, akinek anno kimaradt (mint nekem).

    Lvl 71en mentem neki a fő bossnak. A vilàgok mind white tendencibe..kivéve 2-tőt amit nem értek..de gondolom npc halàlok miatt..

    Mehet az ng+ :)
  • Kandurex
    #112898
    Re.
  • AntiHero
    #112897
    Most ment le. Elsőre..hát ez kb vicc boss volt.
  • n000rbi
    #112896
    Ment pü!
  • Ulthanito
    #112895
    Vigyázz, mert Penetrator majd felcsatolja! :)

    (Elsore fogod verni, max második)
  • Kandurex
    #112894
    Valaki árulja már el, hogy az Ipon-ba, Oázis és még jó pár (“ismeretlen”) boltban is ilyen 23-24e pénz a Demon Souls,...mi az anyámért kerül ez a játék a többi helyen 30 ezerbe? Le akarnak húzni a kis snecik?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2020.11.24. 19:34:18
  • AntiHero
    #112893
    Amúgy ez mekkora király már, hogy a ps gomb megnyomásával kvázi ugrálhatok az előző helyszínekre.

  • AntiHero
    #112892
    R6:Siege PS5 upgrade
  • AntiHero
    #112891
    Ihhh hát ettől van nevetségesen boss is. Ma 4 bosst úgy öltem meg, hogy 2 boss nem is tudott sebezni. De a többi se volt kihívàs sajna.. :/
    Amúgy lassan én is a végére érek szerintem. Csak hát holnap màr meló. :D
  • mucsácsó
    #112890
    hát, valszeg nem véletlen, jah...
    lesz bőven lowres textúra + popup parádé, ez szerintem borítékolható, sajna...
    viszont a pár napja kiszivárgott ~20perces PS4-es stream az base PS4-ről ment, és amúgy meglepően vállalhatónak tűnt, igaz egy 720p-s stream minőségből nem sok szűrhető le, de összképre jónak és fluidnak tűnt jónak pár percre a game, ráadásul ez még a patch előtti változat volt ugyebár

    de amúgy szerintem kb egy olyan szintű eltérés várható majd, mint egy Witcher 3 switch verzió és PC ultra settingje között :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2020.11.24. 18:38:27
  • Mephike
    #112889
    Előrendeltem, de meg fogom várni vele azt a 10 napot még, amikor megkapom a PS5-t. Utána viszont nem lesz megállás :)
  • Evoluti0N
    #112888
    Érdekes, h mind az Xbox, mind a PS videóban nem mutattak alap Xbox One és alap PS4 gameplay videót. Ez nem sok jót sejtet. :D
  • mucsácsó
    #112887
  • deep
    #112886
    LOL. Mindent okkal csinál nyilván...
  • n000rbi
    #112885
  • Moby
    #112884
    Elhozom vmelyik nap.
  • Ulthanito
    #112883
    Ez a csávó annyira menő, hogy az első pálya legelső helyén 5 méter futás után meghalt! LOL. Ott ki is léptem a videóból.
  • Ulthanito
    #112882
    (DeS) Én azt hiszem megtaláltam a játék legnevetségesebb bossát.



    Ez még egy DS újoncnak sem okoz nehézséget.
  • n000rbi
    #112881
    Nekem jó úgy is, ha Neked belefér a postázás. (természetesen fizetem)
  • Moby
    #112880
    Oké, csak egy bibi van: személyes átvételre van. Most vagy elhozom neked, és feladom postán, vagy nemtudom.
  • n000rbi
    #112879
    Moby!

    Olvastam, hogy van egy fölös charging station-öd, átvenném.
  • darkSectorxxx #112878
    Én imádom hogy van USB lehetőség a netre töltött mediat az összes felület szarrá tömöríti... nyers screen-t csakis pendrive-on tudsz kiszedni.
  • darkSectorxxx #112877
    Igen brutál hamar le lehet futni. :D Das 3-ban nekem 2.5 óra volt 1 run a saját buta tempómmal. :D
  • darkSectorxxx #112876
    Pont ezaz, és 667GB-ra még alsó hangon is 5 játék ráfér, ami 130-140-GB, de nem lesz egyhamar ilyen mert egy mostani cucc is 50-60 GB.
    Max ilyen cod-ok meg nem tudom, de ott megvan hogy letöltheted elvileg csaka multiplayer részét stb.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2020.11.24. 14:03:35
  • darkSectorxxx #112875
    Akkor jól emlékeztem hogy cserélhető az Xbox-ban.... hát figy én tuti nem veszek semelyikhez semilyen plusz tárhelyet, mindegyik horribilis összegért megy, inkáb várok napokat és ujra letöltöm ami kell.