121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • sublimaze
    #39317
    :(((( akkor erről bizah lecsúsztam. Ha valaki nem kéri a kódját az nekem adhatná... :)
  • darkSectorxxx #39316
    Most mondjátok azt hogy ne szeressem a sony-ékat. :D

  • Kongy
    #39315
    Komolyan arra gyanakszom, hogy ellopták, mert a múltkor még simán be tudtam jelentkezni a régi jelszavammal...
  • Kongy
    #39314
    Na emberek olyankor mit lehet csinálni, ha "elfelejtettem" a jelszavamat PSN-be, és a születési dátumomat kéri új jelszóhoz, és az a durva, hogy nem tudom mit adtam meg anno XD Ja, és érdekes, hogy emlékszem mi volt a jelszavam, de azzal nem enged be.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.10.13. 10:39:46
  • AntiHero
    #39313
    Bezzeg nekem nem küldtek :(

    Nem baj játszok a witcher 3 dlc-vel ami nagyon jó lett.
    Ejfelkor ültem le elé aztan 03:00-kor vettem észre, hogy aludni kellene mert reggel meló... :D
  • SlickAdam
    #39312
    adam nem hazug ember!

    ----

    norb: danke zér!
  • n000rbi
    #39311
    Nyilván, de már elküldtem :)
  • Kandurex
    #39310
    hazudik!
  • SlickAdam
    #39309
    dill
  • n000rbi
    #39308
    Ha értelmes feedback-et is küldesz nekik a hibákról, akkor megy. Deal? :)
  • Kandurex
    #39307
    én este le is töltöm :o
  • SlickAdam
    #39306
    adam elfogadja :)
  • Tatyla
    #39305
    Lehet hogy csak mobilról az majd otthon megnézem pc-n
  • Kandurex
    #39304
    hm? :) engem az eredeti regisztrációs oldalra dobott vagyis ide:

    ez lenne a veszélyes?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.13. 08:12:46
  • n000rbi
    #39303
    Szerintem nem fake, megvan már a kód is, de oké, akkor nem adom oda senkinek és rám fog rohadni :D

    Szerk.: Storeban kipróbáltam, működik a kód (nyugi, nem nyomtam a redeem-re)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.10.13. 08:16:27
  • Tatyla
    #39302
    Én is kaptam ilyen mailt de ez fake szerintem mert valami veszélyes oldalra akar irányítani
  • Kandurex
    #39301
    akkor szerintem ez kamu lottó volt, ugyanis én még egy gyufásdobozt se nyertem éltembe, meg is lepődtem volna....volt aki nem került be? :)
  • n000rbi
    #39300
    Engem is kilottóztak.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Természetesen közben úgy alakult, hogy pontosan okt. 16-tól 18-ig nem is leszek itthon.
  • darkSectorxxx #39299
    Részletezd ezt a külföldi accal való szenvedést egy kicsit nekem :)
  • darkSectorxxx #39298
    Mi lenne más?
    Megdobálunk kavicsokkal. :D
  • Kandurex
    #39297
    Minek a külföldi acc? Én az EU-son veszek részt. HUN acc-om van.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.13. 07:36:18
  • sublimaze
    #39296
    Én nem is jelentkeztem, pedig szerettem volna, viszont nekem nincs affinitásom a külföldi accal való piszmogáshoz. :)
  • Kandurex
    #39295
    Na most szarok be!

    Bejutottam a DaS 3 bétába!

    "Congratulations! You've been selected."

    Más?
  • Tikal #39294


    erről van szó, ma engem is meggyőzött végleg, ebből vásárlás lesz :)
  • TDC Geronimo
    #39293
    Azt a kemény 5 szintet meg unlockot megszerzed fél óra alatt :D
  • Kongy
    #39292
    Beteeg.

    Jó lesz ez nagyon. Csak győzzem kivárni... már tolnám a teljeset, kár, hogy a béta eredményei nem kerülnek bele.
  • AntiHero
    #39291
    " Hero Hunt mód . Mint ma megtudtuk, ez egy 7v1 játékmód lesz, melyben egy játékos egy hőst (vagy gonoszt) alakít, míg a többiek lázadóként vagy birodalmiként megpróbálják eltenni láb alól. Aki az utolsó találatot beviszi, átveszi a helyét, és ő lesz a célpont. Aki a legtovább tud hősként/gonoszként játszani, az nyer a meccs végén

    A Cargo mód a Capture the Flag egy variációja. A lázadóknak és a birodalmiaknak egyaránt van egy bázisa, ahol található egy szállítmány. Ezt a szállítmányt kell ellopnia az ellenséges csapatnak, és visszavinni a saját bázisára, de a pontszerzéshez nem feltétel, hogy az épp pontszerző csapat saját szállítmánya a bázison legyen. A pontozás 5-5-ről kezdődik, ha valamelyik csapat pontot szerez, 6-4 lesz az állás az ő javukra. Akinek 15 perc után több pontja van, az nyer.

    A harmadik mód a Droid Run, melyben három GNK droidot, avagy három mozgó célpontot kell megszerezni. Mielőtt elfoghatnánk őket, el kell kapni. A 6v6-os meccsek során a lényeg, hogy mielőtt a 10 perces játékidő lejárna, megszerezzük mind a hármat. Ebben a módban csak fegyver power-upokat vehetünk fel, járműveket és hősöket nem. "

    + hősök akik lesznek még: Boba Fett, Han Solo, Leia hercegnő, Palpatine.
    + A kiadó ma jelentette be a 49,99 dolláros (kb. 14-15 ezer forintos) Season Pass-t, amivel négy DLC-re fizethetünk be, melyek mindegyikét két héttel előbb kapjuk meg. A DLC-kről egyelőre annyit tudni, hogy "a galaxis új helyszíneire visznek el minket",
  • darkSectorxxx #39290
    Ja ezt énis melepetten néztem szinte várni sme kell.....hát igen a R6S beta után.
  • TDC Geronimo
    #39289
    A matchmakinget még senki se dícsérte. Ilyen gyorsat még nem nagyon láttam. Instant talál fullos meccseket. Mondjuk BF4be se tart tovább 2-3 másodpercnél
  • darkSectorxxx #39288
  • TDC Geronimo
    #39287
    Csak a legjobb large scale multiplayereket ők csinálják, de mindegy :D
  • darkSectorxxx #39286
    Az is, játékot még mindig nem tud csinálni. :D
    De ha egy cseppet a hóba akár belelőni is lehetne annyira hó lenne, akkor az nagyon hó lenne. :D

    Kibaszott hószimulátor. :D
    Ilyen hófúvás meg csillogás meglábnyomot hójátékban még nem láttam.

    Egyszerűen hóriási! :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.12. 23:29:44
  • TDC Geronimo
    #39285
    Pedig úgy hallottam fakezű a DICE...
  • darkSectorxxx #39284
    Saját.....

  • TDC Geronimo
    #39283
    Ez a dogfightos mód

  • Kongy
    #39282
    A légicsata brutáljó.. 100% Star Wars feeling, bár az irányítást szokni kell, de nem bonyolították túl hála az égnek.
  • TDC Geronimo
    #39281
    Most jöttek ki az infók a maradék játékmódokról is. Supremacy, walking assault tetszik a legjobban, de a fighter squadron is jól hangzik főleg, hogy egyre jobban megtetszett a légicsata is

  • Harlekin
    #39280
  • Kongy
    #39279
    Hát gyerekek, végleg elvette az eszemet a Battlefront :D Az előbb olyan durva capture the pod-ot nyomtunk (nem tudom még mindig mi a játékmód neve XD), hogy az eszméletlen :D Röpködtek a killek, az orbital strike-ok, nagyon adta. Akciódús, starwarsos, villámgyors.... Akármennyire is próbáltam utálni, sajnos day 1 vétel lesz, nincs mese.
  • darkSectorxxx #39278
    Írjunk peticiót a single miatt. :D