121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #39598
  • TDC Geronimo
    #39597
    Hát dlct kezdtem el, de ez alap terület még
  • SlickAdam
    #39596
    DLC vagy alap?
    nalam parbeszedek meg cutscene-re valtaskor szokott a szokasosnal hosszabb ideig gondolkodni / tolteni.
    meg a miniterkep szokott lassan betöltödni.

    -----

    tegnap atmentem vegre Skellige-re. atomszeeeeeep.
  • darkSectorxxx #39595
    És az Ac amúgy feltételezem ingame is így néz ki ugye semmi render....
  • darkSectorxxx #39594
    Hát nem vagyok programozó. De azt nem hiszem el hogy az Unity -ba csoda történt volna.
  • TDC Geronimo
    #39593
    Hát tényleg jól fut witcher, de olyan kibaszott bugos, hogy félelem. fél órája játszom, de volt itt már minden. levegőbe gyalogló npck, geraltnál a kamera bement belső nézetbe, törött lábbal levegőben gyalogoltam stb. A menürendszer meg még mindig szaggat, mint a picsa.
  • Moby
    #39592
    Gondoltam keresek összehasonlító képeket a feleolyanszépre, de 10 perce nem tudom abbahagyni a sikítóröhögést
    (ééés az év foga díjat kapja...)




    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.16. 11:56:48
  • Moby
    #39591
    Hát mondjuk az tény, hogy már csak azzal tudták volna elminiálni azt a szennyet, ha abba a 60 négyzetméterbe, és a sperűnyél bonyolultságba még bugot is sikerül belecsempészniük. Az lett volna csak az igazán parádés :D Mondjuk az talán még szórakoztatott volna.
  • Moby
    #39590
    A vicc az, ha ac motornak annyit kéne kipakolnia, mint annak a játékban és technóban egyaránt bohózatnak, az a konzolokon is 60fps-el futna.



    Valszeg 4K-n.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.16. 11:35:30
  • darkSectorxxx #39589
    Mármint AC bugok vagy az hogy feleannyira sem néz ki jól?
  • Moby
    #39588
    LOÁLSDAASFGDGFDGFSDAFDHASDGFdJSAD
    LÖL
    Ha lehet az izléstelenséget ne reklámozzuk. Otthon, zárt ajtók mögött elfér, de tartsuk is ott ha kérhetem.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.16. 11:32:46
  • darkSectorxxx #39587
    AC is moslék fps , bugok. Sandbox, de feleolyan jól nem néz ki mint a Until. :)
    Mi a hasonlitási alap? :)
  • darkSectorxxx #39586
    +2
  • R0GUE
    #39585
    Techre moslék. Egy qte csőjátékot nem tudtak stabil 30 frémre megoldani, kabaré...
  • Moby
    #39584
    Nem különösebben izgat. Megnézem persze, mert kicsit félek tőle, de ez a techdemo totálisan ignoráns nekem. Nemigazán érdekel hogyan fog szaggatni meg zsizsegni ps4-en. A játékból valami kevéske ki fog derülni talán (főleg a mozgás), az érdekel, más nem.

    /ja bocs, nem biztos, hogy a demora gondoltál
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.16. 11:04:22
  • Ulthane
    #39583
    Mondjuk egy DaS3? :)
  • TDC Geronimo
    #39582
    9 óra és DS3 :y

    Remélem a 3 órából nem 2 és fél loginolás lesz meg network szarakodás :y
  • Kongy
    #39581
    Én inkább még kétszer végigviszem az Until Dawn-t minthogy egy új Assassin's Creed-del játsszak.
  • R0GUE
    #39580
    Na EZ a moslék...:)
  • darkSectorxxx #39579
    Hallod rohadjak meg én is azt hittem ez lesz az első amit korrigálnak, nem mintha nekem így nem lenne elég, tetszett így is (a befejezést).
    És itten még nem is lett volna gáz ha a grafika minőségéből vettek volna vissza egy csöppet mint a Witcher-nél.
    De hát ez van.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.16. 10:09:07
  • SlickAdam
    #39578
    "Until Dawnban viszonylag kevés hiba volt"

    persze fakkfész, a 25-ös frem nem gond.
  • darkSectorxxx #39577
    "Until Dawn - mit javít a 10GB-os patch?

    A napokban egy 10,4 gigabájtos frissítés érkezett az Until Dawnhoz - de mégis mi indokolja ezt a méretet?
    Az augusztus végén megjelent Until Dawnban viszonylag kevés hiba volt, néhányan mégis belefutottak valamibe, ami gátolta a továbbhaladásukat.

    Az 1.02-es patch az ötödik epizódot javította, a napokban megjelent 1.03-as pedig a kilencedik részben tesz helyre valamit, ami játékosok egy kis százalékának okozott gondot. A 10,411 gigabájtot nyomó frissítés emellett elérhetővé teszi célzásnál az Y tengelyen való mozgatás megfordítását, javítja az Ashley Snaps és The Exorcism of Emily trófeák megszerzését akadályozó hibákat, az epizódválasztó képernyő stabilitását, és különböző bugokat. Ezek az infók a PS4-en megnézhető Update History-ból származnak, és nem magyarázzák meg, miért ilyen nagy a patch. Talán majd a Supermassive mond valamit hamarosan."
  • darkSectorxxx #39576
    De akkor se beszéljen velem úgy mint a kisöccsével, nem is ismerem, meg csetelésgetésekkel jön, semmi cset nem volt.
    Másrészt akkor azért elnézést, csak nagyon fenyomott tegnap a játék.

    Meg nem rosszból azért valaki előre írhattta volna ha nem szabad ilyeneket írni, nekem eddig a régi kommentek alapján nem tűnt fel és ezért nem éreztem gondnak.
  • Tatyla
    #39575
    Állj le Dark túl sok alpári kifejezést használtál ezért töröltem
  • darkSectorxxx #39574
    Mié kivagyte.
    Bejötté tegnap és azt hitted 1 kommentbe nem lehet panaszkodni ps4 topikban ps4 játékról.

    És kivel cseteltem főnök úr? Kérek szépen egy nick nevet és megy a bocsánatkérés.
  • Tommy H
    #39573
    Na okos legyél már.Fórumon vagy nem haveroddal csetelsz
  • Moby
    #39571
    DaS2 lepörgött. 70 óra volt DLC nélkül.
    Személyes from preflistám:
    DaS1>DeS>BB>DaS2
    Mostmár nagyon mást kívánok.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.15. 23:45:38
  • TDC Geronimo
    #39570
    Nem lesz
  • mucsácsó
    #39569
    Arról tudni valamit, hogy magyar nyelv lesz-e benne, mint a Fallout 3-ban anno? :D (gondolom nem lesz.)
  • R0GUE
    #39568
    Még furább hogy nem full robotos az animáció beszéd közben...Vagyis így nem tipikus bethesdásnak tűnik...:)
  • TDC Geronimo
    #39567
    van benne 20 sec fallout 4 gameplay!!4



    De fura ilyen conversation rendszert látni és nem a bezoomolt fejét a beszélgetőpartnernek :D
  • R0GUE
    #39566
  • SlickAdam
    #39565
    en nemtom baszod, de valami van, az tuti. különben nem lett volna szarabb 1.10-el XO-n. nem kellett mar hozzanyulni.
  • Totti5
    #39564
    Baromi egyszerű vagy, és egy dolog hajt az valami bosszú és személeyeskedés ami a gamer 365ön is folyamatosan megy, mert mindenhol meg kell jelenned és nyomni ugyan azt a sablon mocsári szöveget. Az ember nem tud sehova sem írni az adott játékról, mert te felbukkansz és személyeskedsz. Légy már férfi és hagyd hátra ezt a gyerekes viselkedést, ÉN sosem ártottam neked. nem bántottalak, nem loptalak meg.

    Nyugodtan vissza lehet keresni a Ryse és a Unity esetében is ugyan úgy szóvá let téve a frém. Witcher esetében meg ha nem érted mi a gondom akkor ne gyere olyan dolgokkal aminek semi köze ahhoz.

    Kérem, kérlek hogy ezt ne csináld. Nekem erre nincs szükségem.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.15. 20:46:38
  • arty
    #39563
    de ez milyen gagyizás már?! talán egy forrást kompájlolnak a két platformra, mindenféle finetune nélkül?!
    ha az egyikre optimalizálják, akkor a másikon el KELL szaródnia?!
  • R0GUE
    #39562
    Az a szerencséd hogy nincs normális keresője az SG-nek jókora arcraesés lenne...Keresgélni nincs se erőm se időm. Nyugodtan hazudtolj meg,így volt ezt bárki megmondja aki az AC Unity vagy akár a Ryse idejében errefelé flangált.:)
  • SlickAdam
    #39561
    es nem is mondta senki, hogy jöjj izgalomba.:)
  • Totti5
    #39560
    Hidd el, teljesen hidegen hagy a PS4 és más verza. Semmi közöm azokhoz.
  • SlickAdam
    #39559
    na azert ne ess egyböl ketsegbe. eddig olyan volt XO-n, mint most PS4-en, szal fasza.
    PS4-et vegul javitottak, szal szinte biztos, hogy helyre fogjak rakni XO-t is ujra. csak remelem nem zuhan vissza PS4-en! :D
  • SlickAdam
    #39558
    teknoban mar semmi* baja. stresszes helyeken a 27-28 frem az siman elfogadhato.

    * neha 1-2 kis bug elöfordul nyilvan, de hat mekkora jatek...

    egyeb küldi bugok tuti vannak meg, de megmondom öszinten en meg nem talalkoztam ilyennel. ellenben iden probaltam Skyrim-et X360-on (volt idejuk pocsolni eleget), s elsö 3 oraban 3!!! olyan bug-ba futottam, hogy ha nem olvasok utana es ganyolok ilyen var ala out of world ugralassal meg ujratoltessel meg istennyilaval, akkor mind a 3 game breaker lett volna.

    szal W3 nalam is ev jateka eselyes (20 fremmel is az volt mondjuk), pedig MGS 4 Life, meg ott volt ugye a BB is...