121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • LBandi77
    #39638
    Das2 van olyan sapka hogy 1000-es átok védelme van,gyakorlatilag nem fog rajtad az átok.
  • Moby
    #39637
    /najó, term. ment volna, csak "elfáradtam" a végére. Varázslóval viszont walkinthepark lett volna, mert nem kellett volna rizikózni sem a curse-t.
  • Moby
    #39636
    Jaja, teáskanna roxx.
  • Moby
    #39635
    Mondjuk das2 végén én is szoptam öblösen a csóri meele buildemmel. Végül hívtam segítséget, pont egy varázsoló gyött, nélküle nem ment volna. Varázsolók gépi ellenfelek ellene gecijók, de ahány bejött hozzám pvp-ben, az mind szopta a faszt, mert a vasalódeszka kistunnolta őket, be sem tudták indítani a varázslataikat.
  • AntiHero
    #39634
    Faszom a magicbe.. Az mindenütt erős. Itt is a varázylók lesznek elönybe akkor...

    Amúgy BB-ben is 50es arcane-al meg a "gőzölős teáskannával" 1 perc a defiled Amygdala....
  • Moby
    #39633
    Dehogynem, csak nem adta azonnal, nem a kargen pillanatától építetted. Ulthane talizott egy csokával, aki ezta magic füstöt nyomta. Úgy vágta le a bossokat, hogy a közelébe sem ment.
  • Kandurex
    #39632
    majd ha én mondom szép öcsém...:) akkor hihető a legjobb DaS cím
  • SlickAdam
    #39631
    egyszer tölt elejen, meg ha elpatkolsz (beeeena).
    fast travel baromi gyors.
    tehat mi a gond? :)
  • TDC Geronimo
    #39630
    Viszont néztem boss killt. Magic-kel leszpemmelte... Ezért tetszett BBben, hogy nem volt, mert melee harc volt minden bossfight, nem ilyen olcsó magic :y
  • TDC Geronimo
    #39629
    Olvastam pár véleményt DS3 test alapján. Már most odaadják neki a legjobb DS címet lol. Azért nem szaladnék annyira előre, de várom az estét
  • Moby
    #39628
    Mondom: soha nem lett volna szabad ezeket kiadni. A vicc ugyanis, hogy a pécés verza faszig tolt graffal, ugyanilyen kettőfeles, ötnégyes hdd-ről (hogy totális kuss legyen a pécémben) úgy tölt be, hogy észre sem veszem.
  • Moby
    #39627
    Pontosan. Ugyanaz a napi rutin, amivel tolod AC fing nélküli szagértést. Vagy épp a forzát, vagy kitudjamég mit szemben pl. ezzel az izléstelen fossal. Pedig nálad ezeknek is csak az az egy bűnük, hogy nem pléjsztésön exkluzívak. Ha azok lennének, ki se látnánk a screenshotokból. LOL
  • Totti5
    #39626
    Hogy van a logaban? Improve..... .
  • TDC Geronimo
    #39625
    Najó ezek a witcher töltési idők. Mindjárt abba is hagyom, mert felidegesít.
  • TDC Geronimo
    #39624
    vótmá
  • darkSectorxxx #39623
  • darkSectorxxx #39622
    Ugyanaz min lent.

    Valamint miből fakad részetekről a tanulmány hogy a minőség és mennyiség szorzata állandó.

    Ha ez igaz lenne az összes techdemo csuklóból játszható lenne bármilyen gépen 120fps-el.
  • darkSectorxxx #39621
    Feltűnt hogy kérdőjelek is vannak?
    Vagy csak napi rutin?
  • Kongy
    #39620
    Ajjmár legyen már november :D
  • TDC Geronimo
    #39619
    epic :D

  • R0GUE
    #39618
    Ha ugyan azok követték el akik az előző részeket akkor 1 ezredmásodpercet nem néznék belöle...
  • Kandurex
    #39617
    kezdődik .... 1 percet nem nézek belőle...majd este....
  • TDC Geronimo
    #39616
    DS3 network test stream
  • Paranoia
    #39615
    wrc5 proálta már valaki? szeretem a rallyt ,nagy pangás van e téren :/ DiRT rally meg hogy mikor jelenik meg ps4re....
  • R0GUE
    #39614
  • SlickAdam
    #39613
    yt walkthrough nalam nem mukodik. ha nem en nyomom (akarmennyire non-game a cim), akkor 5 perc es annyi.

    de ugyse veszem meg, csak mondom. vagyis nem, amig >15 euroba kerul.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.10.16. 13:51:40
  • R0GUE
    #39612
    Mán megint ott tartunk hogy egy nyílt hatalmas látványbeli tartalommal (objektumok, npc-k, stb) hasonlítasz össze tech szempontbòl egy csőjátékkal...:)

    Ráadásként sokmindent el lehet mondani a Unity-ről, de hogy ronda lenne vagy meg se közelíti az Until-t... Na azt nem....
  • Moby
    #39611
    Venni? Minek? Nézd meg youtube-on. Gondolom kibírod, hogy nem te tolod az előrekart.
  • TDC Geronimo
    #39610
    Ugyanaz, mint neked
  • SlickAdam
    #39609
    szep az until dawn, csak - ismet - azok a fogak... lenne fog-dlc, vennem.:)
  • Moby
    #39608
    A posztodból látszik hogy továbbra sem sikerült egy szippantásnyi fingot sem szerezned AC ügyben. Ami nem baj, csak ne posztolj már kényszeresen bele mindenbe. Járd a táncod a áncsártiddal, az legalább szórakoztat. Kicsit.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.16. 13:21:32
  • Totti5
    #39607
    Nem értem.
  • Totti5
    #39606
    Unityben van min. 50 NPC ami átvezetőkben van és ki van dolgozva úgy hogy beszarsz. Járókelők kit érdekelnek? van belőlük több 100 egy képernyőn ( jól néznek ki, kidolgozottak ). Hány karakter van a Untilban? kétlem hogy negyed annyi is lenne mint a Unityben.
  • darkSectorxxx #39605
    Mondjuk énnekem is csak 1, mikor egy olyan totem loszart hiába forgattam nem ment a képsor, egy restart checkpoint....de ez 1x.
  • darkSectorxxx #39604
    Olyan technikai bravúrra akartam kitérni mint pc-ken...ha felhúzod a textúrákat, meg shader meg kutyafüle akkor sehun nem vagy kb fps-ben.

    Oszt nymatol egy mondjuk fény-árnyék+akár kis tesszalállás akár kis AA vagy PP és tádám felére esik az fps.
  • AntiHero
    #39603
    Én nem tdom milyen verziód van neked, de 18 órás dlc alatt 1 bugom sem volt. Alap játékban sem nagyon.

    Menü az fos azt aláírom.
  • darkSectorxxx #39602
    Látom amit látok, szép, de a háttérben is techno?
    Mármint értesz, programozói szemmel, a mérték?
    Unity-ben semmi köz nincs az éjszkának effektek, fényjáték, hóesés.
    Csak 2 karakterarc?

    Unity-ben a főszereplők lehet ilyen arcot viselnek, de a sima járókelők szerintem nem wasisdász.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.16. 12:37:51
  • Totti5
    #39601
    *odaver
  • Totti5
    #39600
    Nem kell feltetelezni az AC techben odavan.
  • darkSectorxxx #39599
    Volt tv-ben tv reklám hogy lesz star wars a tv-ben, azt hittem néhány rsznél, havas , lépegetős, hogy a Battlefront snitt megy. :D