121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #39759
    ott van a piros vonal a kardnál, vagyis, hogy mennyire sérül, csak nem aktív,.,,

    egyébként ha nem lenne ennyire gyors, ...szerintem teljesen rendben lenne! de tényleg...remélem lassítanak...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.16. 23:04:57
  • TDC Geronimo
    #39758
    vége :(

    greatsword L2 R2 combo. DAYUM
  • Moby
    #39757
    Én ebből nem láttam semmit. Greatsworddel végigvertem mindenkit. A scimitar is jó, de az olyan lesz mint az egyben: egy darabig elleszel vele, aztán be kell gyűrni valami köztéri szemetesbe. A lényegi részeket megfejteni sem engedi, mert nem lehet beletúrni a menübe. Nem nagyon látok fegyó/itemsérülést sem, szal az is valszeg olyan lesz mint a BB-ben. Szerintem ez totál BB szinte minden aspektusában,, csak átvették a karaktert, az itemjeit, és a movesettjeit a korábbiakból. És épp ezaz, ami nekem nem jön be: a mobok úgy támadnak, mint a BB-ban(szinte teleport sebességgel néha), én viszont gurulok előlük, mégha gyorsan is. Az EGÉSZ harc sokkal közelebb van a BB-hez, mint a DaShoz, de ha már lehetne választani akkor ebben a setupban inkább választanám azt a stílust. Itt, ebben egy felesleges hozadéknak éreztem az egész shieldes témát. Én nem azt érzem, hogy egy gyorsított das vagyok, hanem egy "visszafogott" BB.
  • Kandurex
    #39756
    ...mi a tetves faszomért ilyen gyors? De komolyan?! Ezt komolyan lereportolom BUG -ra!

    ...frame...na ha ez így marad akkor PC -re veszem, mert ez így gyász nagyon.

    Sok minden emlékeztet a DaS 1 részére, maga a pálya felépítés és a hangulat is. Gyönyörű, részletes grafika, amik tele vannak a DaS –ra jellemző hatalmas terekkel, gigantikus mélységekkel! A megjelenő sárkány vérfagyasztó és nagyon, nagyon hangulatos elem már az elején! Gyönyörű és csodálatos a képi világ, eszméletlen...és mocsok szar a frame :( ja ezt már mondtam....
    Jók az ellenfelek és akadt pár kegyetlenül veszélyes is. Visszatért ugye a DaS 1 elején szereplő kámzsás lovag és brutális lett, minden szempontból, olyan trükköket csinált, hogy csak lestem. Azért a bossnál az a 4db! enyhén durva, jó, persze lehet őket csalogatni, meg hát kell is… Haltam párszor, annak ellenére, hogy benne van a DaS bugi az ujjaimba. (ugye most fejeztem be a 2. –at) DE. A pálya végén lévő Boss elsőre lement! Ez nem jó jel. Volt pár mini boss is (kettő) ezek hozzák a szintet, veszélyesek, gyorsak és kellő körül tekintéssel lehet csak nekik menni.

    A játékmenetről: Visszatértek régi jó bevált mozdulatok ill. még valami, ami nagyon megváltoztatja harc menetet. Még pedig a speciális mozdulatok. Itt érezhetően kell a taktikus kardváltás egy jó pillanatban és használni kell a kard művészetet. Ez egy olyan plusz, ami a harcosnál a mannát fogyasztja, de rettentően használható ! Kicsit felemeli a kardot a karakter és egy vagy két új mozdulatot tudsz vele csinálni. Jó időben, jó helyen, nagyon hasznos! Pl. felvettem valami Great Swordot, hát valami istentelen brutális ahogy szó szerint felbassza a levegőbe a mobokat a harci mozdulat. Ez úgy elképesztően látványos! Apropó, egy csomó minden változott, legfőképpen a kardok használata és más mozdulatok. Mondok példát: nyomod a futást majd L1 eleddig csak suhintott egyet, most felugrik a levegőbe és úgy nyom egy támadást. Vagy, az R1 ameddig nyomva tartod kardfüggőként egyre nagyobbat csapsz. A Great Sword –el szó szerint belevertem őket a várfalba. Vagy ha megpróbálod kimozdítani az ellenfelet rúgással, és ha az épp a pajzsával blokkol, már mehet is a back stab. Szóval ez az új harc dolog nagyon sokban megváltoztatja a taktikát, látszik, hogy minden fegyver egyedi harci stílust kíván. És bizony használni is kell őket!

    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.16. 22:51:05
  • Moby
    #39755
    Nincs is hozzá játékom jut eszembe.
  • Moby
    #39754
    Az nekem skip. Majd egyszer talán, valami csapkodásínséges időkben. De egyelőre úgy fest, hogy a köv években hasonló intenzitással érkezik majd egy souls, amiben majd megtologatják kicsit a potikat.
  • SlickAdam
    #39753
    day1 majd irja, hogy "RENDBE LETT TEVE, TÖK MAS MINT A SZARHUGYLÉ "DEMO" VOLT. INSTANT GOTY JELÖLT. TELJESEN RA VAGYOK CSUSZVA, EZZEL ALMODOK" ... stb

    öreg mac... mobyyyyy.:)

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.10.16. 22:44:31
  • AntiHero
    #39752
    Na majd a BB dlc meghozza a kedved xD
  • Moby
    #39751
    Valaminek a harmadik része (ami inkább már az ötödik) akkor se lesz goty, ha amúgy a világot váltaná meg. És ez nem fogja. Hozza majd azt, amit az ötödik fromgame-deriválttól elvár a nép. Csak már assacreed ez, még ha eleve jóóóval magasabbról is indul, mint amaz.
  • TDC Geronimo
    #39750
    Csak a szokásos. Megjelenés előtt meg majd jön a hype és az üvöltvehányós végigjátszás. goty aztán sose lássam többet :D
  • AntiHero
    #39749
    Nem törlik ha nem rakod publickra. Én nfs videoim is fent vannak.

    Moby

    Amugy is irtad, hogy kicsit sok volt a From játék neked mostanában. Biztos vagyok benne ha most nem is tetszik, de megjelenéskor első napos lesz neked is. :)
  • TDC Geronimo
    #39748
    Ez a frostknight nehezebb, mint a boss
  • Moby
    #39747
    Tegnap hagytam abba a das2-t, de nem tudok különbséget tenni, mer gyerekem született, amitől rosszul látok, vagy megőrültem, vagy mittudoménmér, de tutter attól van.
    Nekem ez szar. Ennyi. Lehet, hogy ha nem két frém alatt fogok látni egy kombót akkor tetszeni fog, bár kétlem. Jelen pillanatban nullára csökkent az érdeklődésem a játék iránt. Vagy inkább -3 alá valamivel. A demót sincs kedvem elindítani többször. A pályákat majd megnézem közvetítésben. Nagyjából idáig jutottam most vele.
  • TDC Geronimo
    #39746
    Én se értem mi szar ebbe, na mindegy.
  • Moby
    #39745
    Hát az nincs.

    /vállatvon
  • SlickAdam
    #39744
    az erzekelesed nincs rendben. nem szar. ha szar, akkor az eddigi összes "Souls" jatek is szar, amiket toltal.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.10.16. 22:25:22
  • Moby
    #39743
    Nekem psn-es szokás szerint senkivel nem működik. Egyetlen egyszer egy valakit tudtam behívni, azóta 100-ból nulla.
    De legalább ment megint picit a gép. Hihetetlen, de ezek tényleg megcsinálták a csendes ps4-et. Márcsak valami játék kéne hozzá :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.16. 22:20:56
  • TDC Geronimo
    #39742
    Ki játszik még? Próbáljunk már meg egy summont összehozni. passwordnek írjátok be sghu

    Boss ajtaja előtt állok. Lerakok majd jelet. Kíváncsi vagyok itt hogy működhet
  • Moby
    #39741
    Én nemtudom az én élethelyzetemnek mifasz köze van mindehhez, de legyen. Az élethelyzetem miatt szar.
  • balee4
    #39740
    Bár youtube-ról lehet, hogy törlik, nem?
  • balee4
    #39739
    Na felvettem kb. másfél órát a játékból, 12 gb lett a videó. :D Reggelre feltöltöm. Viszont valamiért a képeket nem mentette el, pedig olyan jókat vettem ki. :(
  • AntiHero
    #39738
    Full páncélba legalább? :)
  • TDC Geronimo
    #39737
    Mi szar a harcban? Online. Engem jel letétele után 1 sec alatt berakott 3 másik játékoshoz...

    frémmel meg ne foglalkozzunk fél évvel megjelenés előtt.
  • darkSectorxxx #39736
    Kéreti magát. :D
  • Kandurex
    #39735
    Fúúú...sok mindenről kell írnom, de egy valami biztos a harc ezerszer színesebb, mint eddig olyan dolgokat tapasztalok...
  • SlickAdam
    #39734
    "Harc szar." "ótvar"

    ugyanolyan mint volt baszod, csak fürge lett a karakter, mint a róka lába.
    nembaj, betudom ezt az elethelyzetednek + hogy a Moby görben hamarosan melyrepülesbe kezdesz.
  • Moby
    #39733
    Ja, mert nincs rajta CA. Van viszont valami AA, meg is fizetett érte frémben. Ugyanannyira nem megy az onlány része nekem, mint amennyire BB-ben (érdekességképp a dasokban pécén MINDIG ment). 5 summoningból egysem jön össze.
    Leveldesign jó. Graf jó. Harc szar. Minden más szar meg ps4 specifikus. Mire megjelenik talán meg is kívánom. Remélem lesz rendes chargen, mer ez így ótvar.
  • TDC Geronimo
    #39732
    tudtam, hogy boss előtt keresni kell rövidítést és már előre tudtam is, hogy melyik útvonal lesz az

  • Moby
    #39731
    Ez pont ilyenvolt das1.ben is :D
  • SlickAdam
    #39730
    es baromi jol nez ki. a sarkany meg a sarkany maradvanyok... hihetetlen hangulatos.

    ugy maga a gameplay nem mutat semmi ujat. tenyleg BB + old school DaS keverek. ami rendben is van. kerem a kesz termeket!

    igy 2016-ra mar van is ket GOTY jelölt.:)
  • TDC Geronimo
    #39729
    nincs CA, jobb IQ és BB frém sokkal szarabb volt azt mondták első network testkor úgyhogy emiatt se aggódok. Nézegetem moveseteket fegyvereknél, de nagyon beteg dolgok vannak
  • SlickAdam
    #39728
    ja
  • TDC Geronimo
    #39727
    Ember van nálad? használtad? felviszi duplájára kb hpd
  • TDC Geronimo
    #39726
    OMG vegyétek dual wieldre a scimitart és nyomjátok meg előre stick+R1et. Nyom egy támadást meg egy cigánykereket hátrafelé :O
  • SlickAdam
    #39725
    hardcore madörfakörök egyedül vagjak a boss-t...



    de en se vagyok az... tovabbi 3 proba se segitett :D
    nem is baj, majd teljesben megpusztitom.

    meg tudtad figyelni a nagy gruppenszex kozepette magat a boss-t? mert iszonyat betegre sikeredet. ahogy ott lepked es koppannak a leptei... aaaaaa

    amugymegemigyugymeg nem latok rajta kromatikus aberraciot es tenyleg mintha kevesebb lenne a zizi, mint BB-ben.
  • TDC Geronimo
    #39724
    A guard break támadás elég jó lett L2vel. Ahogy nézem manat evett bár 0 manaval is tudtam tolni
  • SlickAdam
    #39723
    mirol van szo?
  • TDC Geronimo
    #39722
    Megidéztettem magam. 4en nagyon durván levertük a bosst!44

    wow summon után ember restored és izzik a karakter, mintha égne. Bossnál amúgy egész jó volt frém még 4 emberrel is. BB már 2 fős coopnál iszonyat szaggatott.

    jó lesz ez...nagyon is jó.
  • Moby
    #39721
    Na, ez sokszor olyan mint valami moba :DD az elmebeteg sebesség, és a fosfrém miatt csak értelmezhetetlen csimbummcirkusz megy a képernyőn, én meg csak ösztönből nyomogatom a gombokat, és vagy kiadja, vagy nem :D
  • Moby
    #39720
    Jaja, csak mondom.