121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • ppista
    #40121
    Totál egyetértünk.
    Arról dumáltunk a barátokkal, hogy ha nem lenne a régi csapat benne, akkor semmi esetre nem mennénk megnézni a filmet a moziba, mivel ez az egész Csillagok háborúja annyira fel van vizezve, hogy szinte semmi érdeklődést nem vált már ki belőlünk. Nem, mellesleg köszönhető ez a harmatgyenge és teljesen elkúrt előzmény trilógiának.
  • sublimaze
    #40120
    Fastnfurious huszonharmadik évad meg az ilyen és ehhez hasonlók kimaradtak a felsorolásból.
  • sublimaze
    #40119
    Mert a cél közönség gondolom az a tuskó réteg, akiket a nemiségen, a nyers erőszakon, illetve az akción túl mással nem tudnak a kképernyő elé szegezni. Ezért van igény n+1-ik szállítóra meg arra liamneesonos filmekre is. +Úgy gondolják, ha te csippantod a terminatort akkor ez instant leköt téged is.
  • Kandurex
    #40118
    De miért erőltetik ezeket a hiteltelen nőket? Nyilván mind olyan, hogy egész nap dugnám, de itt nem az lenne a cél...képtelen vagyok megérteni...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.20. 16:16:28
  • eje75
    #40117
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem Harrison Ford akkor csinál blockbustert, amikor akar (nyilván kell hozzá történet és rendező is)... ráadásul, ha az egy Star Wars film, az akkor is blockbuster lesz, ha közben elviszik a rohamosztagosok dialízisre.... ÉN a szinészetről alkotott fogalmaiddal se tudok 1et érteni.... ha Te Daisy Ridley-re akarod fényezni a bohócodat a te dolgod, de a 60-70 éves szinészekkel semmi baj szerintem... én és 40 millió kortársam arra a négy 60-70 éves szinészre fog jegyet váltani... de elfogadom, hogy neked az a véleményed...
  • R0GUE
    #40116
    Látom nem érted a fő problémát,nem várnám el hgy ők vigyék végig és jöhetnek a fiatalok is. De az hogy totálisan mellékszereplők legyenek pár másodperces szereppel, a Skywalker vonalat megszakítsák szinte totálisan és egy ilyen maximálisan jellegtelen feka legyen a főszereplő, na abból köszi de kösz nem....
    Kismilliószor inkább nézném akkor inkább hogy csak az öregek vannak a képen.
  • sublimaze
    #40115
    Azt a címet eltemettem már a gépek lázadásával. Kezdek beállni azok közé akik aszondják, hogy hagyják inkább békén a régi, valamit jelentő címeket.
  • Kandurex
    #40114
    ez kb. olyan, mint a Terminátor filmek, erőtlen ripacs pinákat válogatnak olyan szerepre (Sarah) amihez semmi köze nem kellene, hogy legyen
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.20. 15:51:38
  • sublimaze
    #40113
    Nem is az a gáz vele, hogy feka, hanem hogy totál jellegtelen arc. Ugyan ez a bajom a kylot alakító suhanccal is... Mégis hogy gondolták, hogy egy ilyen kis takony buzigyereket tesznek meg ilyen badass főfasznak? A kiccsaj maradhatna, de a többi szereplőtől nekem totál fanmade hatása van az egésznek. Nem akarom az előzmény trilógiát védeni, de ott legalább invesztáltak színészekbe és nem ilyen semmit se mondó pofákkal készült. .. :/
  • Tikal #40112
    remélem viccelsz te is...

    mégis mit szóltál volna ha annak idején 70 éves színészekkel lett volna tele a Star Wars? :D A nosztalgia faktor eladja nekünk a filmet úgy is, de a mai srácoknak már új arcok kellenek... és jobb is hogy nincs tele ismert színészekkel szerintem.
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2015.10.20. 15:48:13
  • Tikal #40111
    A Harrison Ford nevű színész mégis mikor csinált utoljára blockbuster-t? Az ő neve egyedül ma már nem elég.

    Nekem is kitágult a pupillám, de el kell fogadni, hogy azok az idők már elmúltak... nem adhatnak el egy filmet a mai gyerekeknek 60-70 éves színészekkel... nekünk ők voltak a hősök, a mai gyerekeknek meg majd Bodega meg Ridley lesz.. és őszintén szólva én is inkább Daisey Ridley-t nézném olyan göncben karácsonykor mint anno Leia-t... persze lehet te ezzel is máshogy vagy;)
  • R0GUE
    #40110
    Négy öreg.. (Luke,Han,Leia,Chewie).
    De hogy nem liberáldizni formában az unszmpatikus fejű nigró köré kéne építeni az egészet na az is biztos - és remélem nem is így lesz.
    Ennyi erővel Chewie is lehetne főfőszereplő...:D
    Eleve a Skywalker vonalat egy vicc ha a háttérbe tuszkolják.... Csak remélni tudom hogy a kiscsajról kiderül hogy Skywalker....

    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.10.20. 15:33:27
  • TDC Geronimo
    #40109
    Na witcher 3 kieggel végeztem. Következő első napos vétel lesz
  • eje75
    #40108
    Szerintem az a Harrison Ford nevű szinkronszinész egyedül is elvinné... :) voltak gyenge probálkozásai: nem is zabálta a nép... na de a viccet félretéve: a "Chewie, we're home" mondattól konkrétan kitágult pupillájú 7 éves lettem megint.... kétlem, hogy a néger srác ilyet kiváltana bárkiből is... max ha drogot árul az iskolában :)
  • Tikal #40107
    Mert a két öreg elvinné a hátán az egészet, mi? :D
  • ppista
    #40106
    Nem beszélve arról a három lábon guruló szemeteskukáról, aki még beszélni sem tud, csak sípol, meg a transzvesztita, rettentően gáz aranypáncélban sétáló bádogemberről. Mekkora gáz már az egész. Tiszta hetvenes évek szifije.
    Sőt! Peticiót kellene írni, hogy ötven év feletti szinészek ne szerepelhessenek a filmekben, mert tök kellemetlen vénembereket nézni a vásznon. Szólok anyámnak is, hogy csináljon magával valamit, mert az a ráncos arc ami neki van, nagyon retró, és csak a sima, húszéves bőr a nyerő.
  • R0GUE
    #40105
    Nekem meg nem hiányzik hogy a hasonló felfogású idióták miatt csináljanak egy gyenge Star Wars folytatást gyenge színészekkel.
  • eje75
    #40104
    Tök igazad van... remélem, hogy azt a kétlábon járó szőrös kutyát, meg a fénycsővel verekedést is kihagyják belőle... retró majmok...
  • Kandurex
    #40103
    dat...
  • ppista
    #40102
    Engem is sokkal jobban érdekelnekezek ezek a fantasztikusan tehetséges ifjú titánok, mint az a kriptaszökevény, totál ismeretlen, legfeljebb a Barátok közöttben szerepelt Harrison Ford vagy ki a csoda.
  • Moby
    #40101
    Eeegen, nekem ez adja el a sorozatot. Sokáig eladta a sztori is, de abból mára nem maradt értelmezhető/élvezhető számomra benne. Bár ez most lehet, hogy karakterek szempontjából újra erősebb lesz. Majd kiderül. A látottak alapján pozitívan állok hozzá. Egyedülálló élmény lesz a korabeli Londont bejárni. Gero le is bétateszteli nekem, szal mire kijön a pécés remélem készre reszelve kapom meg.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.20. 14:06:03
  • Ulthane
    #40100
    Lehet utálni az AC-sorozatot, van bőven miért. De hogy egy tekintetben egyedülálló, melyet még egyetlen csapat SEM tudott felülmúlni, az biztos: a korhű ábrázolása egy adott történelmi erának. Művészetileg csillagos csilliárdos ötös! Az az elképesztő atmoszféra, amit Párizs, Firenze, Róma árasztott, és most London is fog, az nagyon, de nagyon ott van a szeren!

    ha másért nem, ezért éri meg megvenni a játékot. Csak sétálni benne, bámulni az építészeti csodákat, híres helyeket, s kicsit beleélni magad, hogyan is élhettek emberek akkor. Erre csak az Ubisoft képes. Sajnos másra is csak ők.
  • Ulthane
    #40099
    OFF

    Hétvégén egyik este megnézten a Csillagok háborúját, HD-ben, BluRay kutyafasza verzió. Gondoltam végignézem az egész sorozatot, mielőtt jön az új rész. Hááát, félelmetesen gagyi volt. :) De nem csak látványában, hanem gyakorlatilag forgatókönyvében is, egyszerű, mint a faék. Közel 30 évvel a megjelenés után inkább megmosolyogja az ember már ezt. Akkor tényleg nagyot szólt.

    ON
  • Akra
    #40098
    Olyankor erőt gyűjt a PS.
  • TDC Geronimo
    #40097
    witcherbe menüket miért nem tudták még mindig javítani. Mikor indítom játékot főmenüben sokszor az az érzésem, hogy szétesik PS úgy erőlködik meg szaggat.
  • TDC Geronimo
    #40096
    Hát ha olyan játékról lenne szó, amihez sok közöm nincs nálam is, de toltam korábbi összes részével
  • Kongy
    #40095
    Énis ezt mondanám!! Nem bírod ki, játszanod kell vele :D Én ha nyernék letöltőkódot egyből menne hardverapróra.
  • TDC Geronimo
    #40094


  • TDC Geronimo
    #40093
    Fordék már jó öregek :(
  • SlickAdam
    #40092
    +1 :D
  • TDC Geronimo
    #40091
    Nem fért volna most bele keretbe amúgy se annyi minden jön :(

    Jött 3.1es update, új stickerekkel!!4 Erre vártam nem az online notificationre
  • arty
    #40090
    jajjdeolcsó duma :D

    megvetted, lelked rajta!!! :D
  • TDC Geronimo
    #40089
    lál. Tegnap este egy random angol streamen nyertem AC letöltőkódót
  • Totti5
    #40088
    Fogalmam sincs miről beszélsz.
  • darkSectorxxx #40087
    Jó és Uncsi meg TLOU-ban nincs 30?
  • Totti5
    #40086
    Remélem csak feltünnek aztán lepnek. Nekem nem retro érzés kell öregemberekkel. Vannak ott fiatal szereplők róluk kell hogy szóljon.
  • Totti5
    #40085
    Van. És van amikor meg nem. Mármint a Unity. Black flag fix 30 frém volt.
  • vg
    #40084
    Ópáron. :)
  • darkSectorxxx #40083
    Ac-ben van rendes frame? :D
  • n000rbi
    #40082
    Leia!!