121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #40325
    Szerintem maszekba esztergályos is olcsóbban farag egyet. :D
  • R0GUE
    #40324
    Szuperságos, hasonlóan "konstruált" fénykardot tavaly nyáron az álltakert mellett az egyik árusnál láttam 2900 forintért!!

  • darkSectorxxx #40323
    Anti mond vissza a digitális pre-orde!t
    MOST!!!!!!! F:P
  • SlickAdam
    #40322
    240 euro :D
  • darkSectorxxx #40321
    Lopják a frosztbájtot? :DF
  • n000rbi
    #40320
    PocsolyagenTM :)
  • TDC Geronimo
    #40319
    Én csak annak örülök, hogy végre normálisan fut. Este meg esőben kifejezetten szép.
  • TDC Geronimo
    #40318
    alapon túl világos, mosott, egyel visszavéve meg már túl sötét :y
  • darkSectorxxx #40317
    Hát én ezt mondtam.........

  • Moby
    #40316
    Az őrület határára sodródott a vállalat.
  • Totti5
    #40315
    AC : brájtneszt egy egységgel vedd vissza menüben, sokkal jobbak lesznek lesznek a színek, fények, árnyékok ( legalábbis X1en, alapon magasan.

    Voltam már olyan helyeken ahol azt a kurva. Hatalmas "vásár" épület ( passz nem néztem mi a neve ), parkok. Csodás. Az éjszaka meg szintén nagyon látványos ahogy a pocsolyákon és a macskakövön megy a tükröződés. Pazar.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.23. 15:28:30
  • n000rbi
    #40314
    Csináltam accot és kaptam egy 5 ojrós kedvezményt, két hétig érvényes, szóval szerintem csapjunk bele :) (de innentől privátban)
  • SlickAdam
    #40313
    ugy latom 4-5 euro a posta ide hozzam, viszont innen Mo-ra meg szamolnod kell vagy 10-12 euroval a meret miatt... :( szal gondold meg. en szivesen segitek termeszetesen.
  • darkSectorxxx #40312
    Mikrohullámú sütővel, meg kávéfőzővel komunikáló cell processzorok mi?

    Most néztem meg a Terminator Genesys-t.
    Most mindenre vevő vagyok.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.23. 15:23:02
  • Kandurex
    #40311
    Most valami software -es mágikus, kiafaszomhisziel, dologt lenget?
  • n000rbi
    #40310
    Hát, lehet mégis behúzok egy ezüst, vagy fekete "sehr gut"-ot, aztán meglátjuk. Végülis van garancia is rá...
    Ja hogy ők nem küldenek csak Németo.-ba és Ausztriába. Akkor viszont lehet tényleg kellene a segítséged, ha megoldható :)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.10.23. 15:20:28
  • n000rbi
    #40309
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igazából valamiért ragaszkodom az első szériához (holott úgyse használnám ki a digital out-ot), de ha jól tudom, akkor a freeloader se nagyon megy az újabbakon, ha esetleg valamikor nem csak pal cuccokat néznék.
    A két SW játék és egy memkártya már úton vannak, szóval ja, egyelőre egy géppel is beérném :)
  • darkSectorxxx #40308
    Pontosan 20 körül.

    Mint mondtam: próbálj itthon. :D látom van szürke 8900ft-é
  • SlickAdam
    #40307
    na ez a kerdes, hogy a reBuy "sehr gut" jobb-e ettöl a siman "gut"-tol. arban kabe ugyanannyiak lennenek.
    tipus miert fontos?
  • n000rbi
    #40306
    Köszi!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ebay.de-n már nézelődtem, 20ezer körül már lenne postával, lila, DOL-001, képen egész szép
  • darkSectorxxx #40305
    Ja értem, de az húzós szerintem.
    Csak becsukott szemmel saccolok hogy a posta kb 6-8k-tól indul egészen akár 10k-ig. :)

    Vagy tévednék?
  • SlickAdam
    #40304
    nem, de en tovabbkuldok barmit (termeszetesen szamolni kell a ketfele postaval, mert reBuy-nal is van valamennyi)
  • darkSectorxxx #40303
    Szállítanak magyarországra?
    Megéri?
  • SlickAdam
    #40302
    van egy hasznalt cuccokkal foglalkozo oldal, reBuy a neve. ott vannak GC-k. "jo" allapotuak 35 euro korul (gep + kontroller) ill. "nagyon jo" allapotuak 45-50-ert. mindenre van tan par honap gari, meg vissza is lehet kuldeni, ha nem tetszik. kerdes ez jo ar-e. meg hogy mivel tudnam kiprobalni neked (mert gondolom csak gep kene ha kene, bar van sok jatek is az oldalon).
    ITT
  • darkSectorxxx #40301
    Vagy egy emulátort. :D
  • SlickAdam
    #40300
    amugy sima Wii-t lehet könnyebben talalnal, nem? külön GC-re.
  • darkSectorxxx #40299
    Ez fasza, de ez lesz a Battlefront. :D
    Szerintem Noorbinál nagyon aktívan élnek a régi "szép" emlékek ez a játék iránt. :)

    De amúgy itthon is asszem 10-15k egy GC.
    Én is terveztem venni, csak aztán jött a Resi remaster.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.23. 14:50:01
  • n000rbi
    #40298
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    SW: Rogue Leader
    SW: Rebel Strike
    Super Mario Sunshine
    Starfox Adventures
    Luigi's Mansion
    Metal Gear Solid: The Twin Snakes
  • SlickAdam
    #40297
    szetnezek.
  • SlickAdam
    #40296
  • TDC Geronimo
    #40295
    SCE Executive Vice President: Possible enhanced version PS4, no first party for Vita

    On PS4 Performance Boost:
    -"Can't talk about the specific content."
    -"Thinks performance boost might requires a lot of timing when using something better than x86 architecture."
    -"So in other words, it is possible."
    -"For example, there are ideas such as releasing a standard PS4 and a high performance PS4."

    wut?
  • darkSectorxxx #40294
    Minek neked gamecube, az összes létező jó játékot már kiadták(ják) ps4-re. :D
  • n000rbi
    #40293
    Inkább azt mondd meg, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nincs ott künn németbe' valami megbízható hely, ahonnan tudnál nekem küldeni egy durván jó állapotú Gamecube-ot? :D
  • R0GUE
    #40292
    Ahogyan felkapott lesz a hype a látens elvakult fanok között is ahogy az minden AC résznél lenni szokott.
  • Totti5
    #40291
    Senki nem szar le semmit. Viszont a szarozás amit csinálsz semmi köze ahhoz hogy a fanok mit akarnak egy ACban vagy mitől lehet több jobb a jövőbeni részek. De egy métert nem mész ezzel a résszel ( sem ), így h mi új van benne fogalmad sincs. Bár most látom felkapott lesz a szekér fika 1 évig a látens hater szakértők közt.

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.10.23. 14:38:33
  • Kongy
    #40290
    Mivel jön évente, szerintem begolyóztak tőle az emberek, és már csak azért veszik, mert AC, azt leszarják, hogy évről-évre egy trágyadomb az egész, de ez nem is lenne baj, ha legalább a gameplay-en valamit, AKÁRMIT változtatnának. Jó, befejezem, mielőtt még elkezdeném, mert ez egy szélmalomharc, amit folytatok!

    (Juhú van szekérhajtás... PoP Two Thrones-ban 10 éve volt már :-/ AC2-ben volt már. Igazán új feature)
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.10.23. 14:33:23
  • SlickAdam
    #40289
    vagy olyankor forumozni is lehet, ugy tuti nem latsz pop-in-t.
  • R0GUE
    #40288
    De a Witcher 3 készítői fakezű lengyelek. Az hogy az AC is 900p, hogy popupol mint a barom, hogy lezuhan az fps 25 alá az nem goooond mert kiskedvenc játék és szent és sérthetetlen. Fujjlengyelek fujjfakezűek...:D
  • TDC Geronimo
    #40287
    popin gyalogosan nem gáz, sokkal jobb, mint unityben. Lovaskocsival száguldozva van elég látható popin, de ha képernyő közepére koncentrálsz észre se veszed! :D
  • darkSectorxxx #40286
    Valami erdőben voltam nemrég, a friss levegő az oka.. :D

    Bár csak ne tudnék ilyenekkel viccelni, de úgy általában játékokkal meg platfomokkal.
    Az igazi vicc az lenne ha küldenék a Doom alfa kódomat. :)