121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #40645
    Megnézem télleg bekapcsol-e a ps4 :)
  • TDC Geronimo
    #40644
    20 perc és kezdődik a stream




    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.10.27. 17:27:11
  • darkSectorxxx #40643
    Hát igen ez így van.
    Engem sem érdekelt volna egy Killzone, edgy Uncharted vagy Order ha nem tenne látványban hozzá, a valjuk be sekélyes középszerű, mégis szerethető és a játékhoz elegendő kerettörténethez.
    Vagy akár a God of War, mert 1-2 részt kivéve ott is a brutális látvány vagy a sima brutalitás, amit a látvány mutat be legjobban.

    És vannak olyan cuccok ahol nem annyira fontosak a látványelemek vagy legalábbis a normál közepes szint is elegendő, mert más miatt ülsz le elé.
    Mondjuk ennek ellenére ha hozzájutok egy X1-hez a Halo sem fog kimaradni, de azért többet nem fizetek érte mint a Killzone-t is vettem (4k).
  • Moby
    #40642
    Azt köll érteni, hogy van ahol ez nagyon okés, van ahol nem. Ahol a mechanika gurítja a játékot, ott jó a 60 frém. Vagy eleve olyan a tervezés, hogy 60 mellett is okés a látvány, arra van ráhúzva (MGSV). Nade egy egybites játékmenetnél a azzal lehet gyalulni, ha az utolsó részlet is nagyon a helyén van. És ezek az a prevgenről örökölt szériák valljuk be, meglehetősen egybitesek a játékmenetet tekintve (a nagyrrészük meg is fáradt mára rendesen, abba is kellene már őket hagyni jórészt). Itt azzal lehet góltrúgni, hogy a szél úgy fújja drake hónaljszőrét ahogy kell, meg hogy a haloban benézek az utolsó pályaelem mögé, és ott is beszarok a látványtól. És amikor ez nincs meg, akkor nem nagyon maradt semmi. Ettől még szeretem őket, de az már javarészt az emlékeknek szól.
  • darkSectorxxx #40641
    Már csak azzal tudnak újat mutatni ha végigjátszanák a dlc-t. :D
  • darkSectorxxx #40640
    Sőtt talán 2 mondatban érdemes gyors megemlítenem a Medal of Honor-t (legutolsó rész).
    Nagyon érdekes és aránylag jó húzásnak, vagy ötletnek tűnt amikor megalkoták azt, hogy a single és multi eleve 2 külön motorral futott, csak ugye tudjuk hogy a nem is rossz elképzelés a gyakorlatban egyébb okok miatt besült kicsit.
  • SlickAdam
    #40639
    nem köll. nem nezem. veszem.
  • darkSectorxxx #40638
  • Moby
    #40637
    Magyarán spoilercunami várható :D
  • darkSectorxxx #40636
    Igen most egyetértünk.
    CoD 4 multi jut eszembe mindig, mikor belekezdtem komolyabban.
    Single-ben akkoriban beszarás volt, látvány minden, az akkori technikával.

    Multiban ez a max látvány maximum az első 2 órában érdekelt, utána inkább levettem a sok csillivillit hogy legyen mondjuk fix60 vagy fix125 stb.

    Meg most nem rosszból nem ide tartozik de Totti visszakérdez hogy mert szerintem nem kell annyira gyorsan, pontosan reagálni itt a Halo-nál mint más egyébb játékban, nem annyira.
    Szerintem legalábbis semmi sem indokolta ezt a 60-at, hogy alapokban mire ment a cél nem tudom, de könyörgom a Haloban még az sem igazán jó kifogás, hogy a lágyabb animációk, mert egy ilyen ürlényes témában szerintem nem tűnne fel még ez sem, én nagyon elégedett voltam a régi részekkel fps-ben x360-on....mindegy. Így alakult.

    Persze a youtube elemzős videóban tapasztalt hibákkal nem tudok télleg mit kezdeni.
    Igazán azokat javíthatnák akár minőségveszteség nélkül is...remélem fogják.

    Legdurvább az árnyék hiba, nem hittem a szememnek.
    A többi nem biztos hogy nekem játék közben nagyon szembetűnt volna.
  • Moby
    #40635
    Hasonló okból visszakoztam a ps4 eladástól is. Csak ezt most kiderült idejében, hogy milyen riotka jó példány. A procival úgy voltam, hogy ilyenkor gen végén már annyira ki van reszelve a gyártástechnó, hogy főleg nagyon tiszta procik gördülnek le. Hát nem. Vagyis ez sem olyan rossz, de a régi az betonkemény volt.
  • TDC Geronimo
    #40634
    BB dev retweetelte eseményt. Úgy néz ki lesz BB kieg trailer is
  • Moby
    #40633
    980Ti-re már kezdtem elgyengülni, de már elengedtem. Majd a pascal :) Ezt az eladáshülyeséget pécével mégegszer nem játszom el. A legjobb procimat kötyavetyéltem el az előzővel :(
  • SlickAdam
    #40632
    skylake + 980Ti, ne szoposkodjal! oda kell baszni, mielott eladod az egeszet.:D
  • Moby
    #40631
    Szerintem az 30-ra készülhetett az elején, aztán valami hülye kitalálta gondolom az ms-nél, hogy konkurenciaharc van, nagy számok kellenek, legyen 60! miközben az animációk 30 frémesek, a csodálatos minőségű cutcenek 30 frémesek (olyan arcok...üti az ordert, mindent), minden az, csak a moci nem, ami kíntszarik a 60-ért, sok helyen hibázik is emiatt(meg figyelmetlenségek miatt). Egy single kampányban a LÁTVÁNY a fontos. Az atmoszféra, amihez látvány kell. Bénaságmentes, wowfaktoros látvány kell. A multiban mehet a 60, senkit nem érdekel, ha egy árnyék nem fasza. Időd sincs észrevenni.
  • darkSectorxxx #40630
    Hát Witcher ügyben nem tudom, de a Halo-nál nem értem a 60fps fontosságát...Forza mint autósoknál oké egye bassza, de a Halo....
    Tudtommal a régi részek fix30-asok voltak, és egyszer sem jutott eszembe hogy basszus ez a szar frame....valahogy ment minden ott is, és szerintem azok nem 60-asok voltak. Csak gondolom az volt a fasza benne hogy nem ingadozott.
  • Moby
    #40629
    Egyszerűen az nem fér a fejembe, hogy miért ennyire painintheass az iparnak, hogy lehessen setupolni konzolon. Nem azt mondom, hogy most AO típust lehessen állítani, de mondjuk 2 preset: IQ/frém. És akkor dönthetek, hogy nekem mi fontos. Űgy átbasztam volna frémre a w3-at, hogy csak fütyül. A halo5-öt meg IQ-ra...
  • darkSectorxxx #40628
    Csak viccelek, ne vedd komolyan. :P
    Kb mint a kritikáim. :P

    Amúgy én örülök hogy sikerült szerezned gépet és az a játék amivel van dkedved is játszani, úgy tudsz ami ahogy neked elvárható lenne. Ahogy másnak is.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.27. 16:30:15
  • Moby
    #40627
    Ilyet nem mondtam, max per cím, de jó nagy a kontraszt, ez vitathatatlan. Sehol nincs kolbászból a kerítés, csak más azért küzdeni, hogy ne essen be 57-re a frém, vagy ne essen 25 alá. És ez (megint) jó sok pénzbe kerül. Pedig nem voltak teljesíthetetlen elvárásaim, csak a minimumra is basznak rá a fejlesztőkök. Meg a szotyi. Meg úgy mindenki. Vagyis néha basznak rá, néha nem, de nem az én izlésem szerint válógatnak. Én köpök erre az egész remaszter hullámra, bojkottra tettem az egész téma örökre. Köpök az áncsártidra, de minden másra is. A ma játékai legyenek jók! És a w3 az idei, de talán az utóbbi évek legfontosabb, legmeghatározóbb, leggrandiózusabb trendszettere, és beng...mit basznak el? Hát pont azt. Pedig brutálminőségben nemhogy évjátéka, de nincs semmi, ami egyáltalán meg bírná közelíteni ha minden aspektust figyelembe veszek. Ennek a fele is csúnyán odabaszott volna konzolokon, de azt sem sikerült hozni. éS innentől mindegy is, hogy a gép miatt, a cdpr miatt, vagy a nagyanyám miatt. Konzolon nem érhető el tisztességes verzióban (ergo nem látezik). És ha nem érhető el, akkor elérhetővé kellett tennem.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.27. 16:25:06
  • TDC Geronimo
    #40626
    grafika meg animok tipikus bethesda. Nem is várok ilyen téren tőlük semmit. Mondjuk illett volna legalább gen váltás után felzárkózni ebben a többiekhez, de nem nagyon sikerült
  • darkSectorxxx #40625
    Csak eddig ahol a pecsája pihent az most egy nagy büdös pöcegödör szerinte, ez a baj. :D
  • Moby
    #40624
    Jóhogy. gyakorlatilag emiatt pakoltam össze. Minden másodpercben önigazolnom kell, hálisten elég egyszerűen megy, csak rá kell kattintanom a w3 ikonjára ;)

    /tegnap még a gondolattal is eljátszottam, hogy ma lecserélem az alvázat skylake-re, mert a w3 nagyon meghálálja (minden más meg telibefossa), de mára lebeszéltem magam róla :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.27. 16:06:51
  • SlickAdam
    #40623
    ejjj de nagy lett az arcod VAS-al a pecsad alatt!
  • Moby
    #40622
    Toltam azt az igazi gyönyört. Sohatöbbetnelássam. Szerencsére nem is fogom.
  • SlickAdam
    #40621
    "egyetlen létező verzió"

    eleg egy DT is... kösssz.
    1.10 teljesen rendberakta. igazi gyönyör minden session.
  • Evoluti0N
    #40620
    Majd egyszer megtanulnak animálni Bethesdánál. (vagy nem)
  • Moby
    #40619
    Ahogy a végin a npc-k mocorognak, és beállnak támadóba miután leütöd a havernak a fejit, hát az...az gáz. Méghozzá eléggé. Lesz ebben is robotozás dögivel, ahogy látom :(
  • TDC Geronimo
    #40618
  • darkSectorxxx #40617
    Egyik szomorúbb mint a 2. :D
  • Moby
    #40616
    Az első mondatod nem tudom dekódolni, a másodikra meg nem tudok mit mondani, mások nevében nem nyilatkozhatok :)
  • darkSectorxxx #40615
    Egyrészt, másrészt az hogy engem elsőre mire emlékeztet ez az egész felállás és éppen mi jut róla eszembe, ahogy nem tudom hogy jön más izlése vagy észrevétele vagy véleménye. De nem vagyunk ugye bunkók meghallgatjuk egymást.... :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.27. 15:04:12
  • darkSectorxxx #40614
    Mi volt ez a pici élmény? hogy épületek közt lehet versenyezni?
    Komolyan érdekelne, mert megvolt nekem a PRG régen és játszottam is vele. Ezért kérdem hogy mely közös jegyeket vélted felfedezni még ezen kívül.
    Mert hiszek neked, te érzed, csak kíváncsi lennék.

    Meg az érdekelne hány motor van a FH2-ben.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.27. 14:59:31
  • Moby
    #40613
    >A DC nem tartalmaz semmi PGRt.

    És őneki ezt honnan kéne tudni, amikor nem is játszik vele? Legyenek már reális elvárásaid, könyörgöm...
  • Totti5
    #40612
    PGR szerű pici élmény a Forza Horizon 2 városi esős / éjszakai versenyek voltak. A DC nem tartalmaz semmi PGRt.
  • TDC Geronimo
    #40611
    Fallout 4 25gb lesz
  • Moby
    #40610
    Nem erőltetnek azok má semmitse...szerintem jamaucsitól valahol egy szép, japán szanatóriumban türelmes ápolók próbálják meg elvenni a gyerekektől csent játékholdkompot a kezéből, miközben azt ismételgeti a székben dülöngélve, hogy versenyautóversenyautó... :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.27. 14:39:03
  • darkSectorxxx #40609
    Jó ezért van idézőjelek közt a PRG5. Mert ha az lenne akkor a címe is az lenne.
    Bár nem tudom hogy miért feltétlen fontos a cím miatt felhőkarcolók közé rekeszteni a játékteret gondolatban.
  • darkSectorxxx #40608
    +1
    Erről van szó.
  • darkSectorxxx #40607
    Jó csak mondom mielőtt elterjeszted hogy szerintem a DC-hez kormány kell mert azzal más az irányítás. :D
  • R0GUE
    #40606
    MotoGp...Ride...Superbike...Röviden a Tourist Trophy óta NINCS motoros játék a piacon csak ezek a szemetek.
    Vedd le a polrcól a PS2-t (vagy szeggyé emulátort) és rakd be a Tourist Trophy-t... Szomorú hogy a Polifóniék a gány turizmót erőltetik és erről a címükről megfeledkeztek totálisan....