121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Seth
    #40925
    Tisztességgel végigtoltam a kieggel együtt, de nekem az első óra után már semmi újat nem tudott mutatni. Annyira klisé ijesztgetések voltak benne, hogy hamar immunissá vált rá az ember
  • SlickAdam
    #40924
    hóli frikkin fakkin jessz!!! bar meg a Whistleblower-t is le kene tolnom.
  • Moby
    #40923
    Jónak tűnik, igen. Van benne cucc rendesen.
  • Moby
    #40922
  • Ulthane
    #40921
    Az se lenne baj, ha sose jönne! :)
  • darkSectorxxx #40920
    Van egy oldal, ahol 94000 környékén van használ, ingyenes futárral.
  • spybot919
    #40919
    December idejére lehet számítani Valami konzol vásárlási akcióra? Ha igen milyen formban és értkben? Venni én használtan is de közelben egy száll se :)
  • R0GUE
    #40918
    Én nagyon finnyázok tényleg a New Vegas volt az Morrowind óta az első és utolsó Beth cucc amit végigvittem,mindet meguntam. Jött a Witcher és gigamagasra tette a mércét. Viszont a Fallout 3 világát imádom, és most napok óta agyonmodolva tolom újra a New vegas-t....Egyszerűen kell az a 4...Biztos bugos lesz biztos problémás lesz. De kell valahogy na.:)
  • SlickAdam
    #40917
    az a zene! meg azok a fenyes tipikus gömbök! meg az a 60 frem!!!

    remelem lesznek benne szivbemarkolo dallamok is, mint az 1-ben!
  • TDC Geronimo
    #40916
    12 nap és fallout. Lassan szerintem lesznek kint lévő példányok meg leakek. Szívesen néznék róla gameplayt, de úgy vagyok vele, ha már bethesda szart se mutatott, akkor bele kéne menni vakon a dolgokba, csak nehéz lesz, ha lesz kint videóanyag :y
  • Evoluti0N
    #40915
    Hál' az égnek, én eddig azt se tudtam, hogy van pontos megjelenési dátuma. Szóval, amikor megláttam, hogy májusban jön, akkor nem úgy voltam, hogy "oh, csak májusban jön :(", hanem "jej, májusban jön az új ME!".
  • Kongy
    #40914
    Kell hozzá lemez.
  • Moby
    #40913
    Én inkább csak visszafogottan...nem akarom túltolni, csodavárás lenne.
  • Moby
    #40912
    Picit azért sír a lelkem. Mást is eltolhattak volna inkább (nemtudom mit...valami MÁST :D)
  • TDC Geronimo
    #40911
    Mirror's Edge Catalyst delayed to May 24, 2016

    Jó döntés. Annyi minden jön Q1be, hogy nem is baj.
  • TDC Geronimo
    #40910
    Azoktól kérdem, akinek megvan UC collection. Volt benne UC4 beta kulcs? Vagy majd kell hozzá a lemez és játékból lesz elérhető a beta?
  • Kandurex
    #40909
    Viccölsz ugye?
  • TDC Geronimo
    #40908
    Honnan tudod? Toltad má'? :P
  • R0GUE
    #40907
    +1....
    Egyre jobban várom.
  • Kandurex
    #40906
    Na ez rendben van. Ez OK, mint játék, de amikre néhányan nyáladzanak..
  • Evoluti0N
    #40905
    Hihetetlen, hogy mennyire be vagyok indulva a Fallout 4-re. Ha már csak fele olyan jó lesz, mint a Witcher 3, akkor boldog ember leszek.
  • R0GUE
    #40904
    Ebben a szentmágus pillanatban...
  • Moby
    #40903
    >The graphics are 100% made with GPU Compute. It doesn't use the PS4 GPU for rasterization (normal polygonal rendering) at all.

    Hát ennek aztán kuvasok értelme van ám. Még meddig fog menni ez a tekdemózás? Mer még ha lenne is benne, aztmondom, de már két éve nyomják ugyanazt, amire kibaszottul pofára estek a cellnél is. Le kéne már álni ezzel, és nekifeküdni tartalmas játékokat csinázni a remaszterfaszkodás helyett. Ja hogy ott nem lehet fújni a finglufit....világos.
  • Moby
    #40902
    Az. Most. Pont most! :)
  • TDC Geronimo
    #40901
    Media Molecule teasing Dreams VR support

    Dreams uses a non-polygonal engine supporting seemingly 'infinite' amount of detail.
    The graphics are 100% made with GPU Compute. It doesn't use the PS4 GPU for rasterization (normal polygonal rendering) at all.
    Your paintbrush or 'imp' is controlled using DualShock 4 gyros, camera is optional adding more-refined positional tracking. For the pure artists you have PS Move.
    You can export all your characters/models/sculptures to 3D printers and even other game engines like Unity.

    And now PlayStation VR support is seemingly coming as well...
  • TDC Geronimo
    #40900
    jobb, de nem jó :) Majd ha végére értem elmondom azt a pár negatív dolgot, ami zavart, de nálam első helyre lépett ez a rész, AC2őt is megelőzve.
  • Moby
    #40899
    Jó a frém
  • Totti5
    #40898
  • TDC Geronimo
    #40897
  • TDC Geronimo
    #40896
  • R0GUE
    #40895
    "Na most indul be a "nextgen""

    Nincs annyi ujjam ahányszor ezt hallottuk..hagyjuk...
  • Kandurex
    #40894
    Én nem tudom, PS3 -nál olyan játékok jöttek, hogy csak úgy csorgott a nyálam...itt bazdmeg lófasz jön nem csillag....csikánók...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.29. 19:47:53
  • darkSectorxxx #40893
    Fantasztikus, 50 eurós fizetős multi mellé.

    De komálom mikor lebontják nekem az egységárat hónapokra, mivel kecibutavagyok és fejben nem tudom kiszámolni, illetve mintha baszottmód számítana hogy mennyire jössz ki 1 hónapban, ha ígyis úgyis 50 euro-t kell egybe fizetni.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.10.29. 19:48:20
  • darkSectorxxx #40892
    Ez igaz.
  • Kandurex
    #40891
    Nem akartam mondani, hogy íme, micsoda fantasztikus játékokkal próbálnak levenni a lábamról,...de nem szeretnék folyton negatív hullámokkal jönni.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.10.29. 19:45:12
  • TDC Geronimo
    #40890
    Ezek legalább jók
  • Evoluti0N
    #40889
    Jó nekem? Dehogy jó. :D Az lenne a jó, ha jönne PC-re minden, ami érdekelne.
  • darkSectorxxx #40888
    2 kis arcade megint
  • Kandurex
    #40887
    Hát, jó neked...én meg most tervezem eladni, mert számomra nulla érdekességű exkluzívokat mutogatnak. Na jó, talán az uncsi...
  • Totti5
    #40886
    Harc biztos király hisz P+ elrontani sem tudják. Remélem nem a 4 órás dara platinum módra... ettől tartok csak. Zene az első részt idézi és feltűntek mechanikai elemek is onnan szóval hangulata jó. Story is legyen jó, mert az egyben erős volt.

    Nier Gestalt & Replicant [OST] - Disc One - 02 - Hills Of Radiant Winds

    Nier Gestalt & Replicant [OST] - Disc Two - 04 - Kaine ~ Escape