121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #40885
    Na most indul be a "nextgen", csak sorra mutatkoznak meg látványosnál látványosabb játékok.
  • Evoluti0N
    #40884
    Szeretem a h&s fasságokat. Meg nem csak erről van szó. Sok játékot bejelentettek, ami érdekes(nek tűnik). Tudtam, hogy úgyse úszom meg a PS-t ebben a generációban se, de eddig legalább reménykedtem.
  • TDC Geronimo
    #40883
    félhivatalos

  • Kandurex
    #40882
    Mi? Csak én látom egy h&s fasságnak?

    Hol a hányós szmájlim?
  • Evoluti0N
    #40881
    De váó ám!
    Érik az a PS4, hogy ... meg a ...
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2015.10.29. 19:30:39
  • Totti5
    #40880
    WÁÓ!!!!!!!
  • Tikal #40879
    nekem úgy tünik csak az elején találta el, aztán lemaradva követi... mellesleg ha eltalálja sem repült volna el a francba, csak leesett volna...
  • darkSectorxxx #40878
    Egy biztos a TLOU-nak olyan túlélő feelingje volt, van, az íj benne pl, hogy ha ez a játék rémisztőbb, nyomasztóbb helyeken játszódna, zombikkal, akkor üdvözölhetném az igazi Resident Evil 7-et.
  • darkSectorxxx #40877
    "Nincs komolyabb bajom a lentebbi képpel sem, csak úgy látványosabb lett volna, brutálisan odafigyelnek a fizikára, és ilyenre nem. Poén lett volna amikor telibevágja a skuló elrepült volna a francba ahogy kell, és nem így lescriptelve jön mintha mi se történt volna.:)"

    Ja értem, de mint Ulthane-nek írtam ez amolyan meseszerű kaland, mint indiana jones filmek. :) Nem nagyon szabad tűl sok mindent úgy szemlélni hogy ez a valósáágban hogy van....

    "A Last of usnak meg a remaster szintű látvánnyal és teknóval is örülnék,csak jönne már,hasonlóan húzós sztorival és cselekménnyel,új területeken új ganéjokkal,stb...:)"

    Persze én sem dobnám félre ha jönne egy remastered minőségű folytatás, de azért na...nem lenne rossz kicsit ha a környezetben legalább kicsit dobnának, a karakterek minősége fasza nagyon, vagyis fasza volt, csak azért valljuk be a környezet csak inkább összeségében látványos ha szétnézel bele lehetne kötni dolgokba.

    Pl a textúrák, anyagok jellege, ahogy kb az Order-nél is szóvá lett téve, a fa fának hat, a textíl textíl, a fém fém és így tovább. :)
  • R0GUE
    #40876
    Nincs komolyabb bajom a lentebbi képpel sem, csak úgy látványosabb lett volna, brutálisan odafigyelnek a fizikára, és ilyenre nem. Poén lett volna amikor telibevágja a skuló elrepült volna a francba ahogy kell, és nem így lescriptelve jön mintha mi se történt volna.:)

    A Last of usnak meg a remaster szintű látvánnyal és teknóval is örülnék,csak jönne már,hasonlóan húzós sztorival és cselekménnyel,új területeken új ganéjokkal,stb...:)
  • darkSectorxxx #40875
    Valamelyest egyetértek, bár én még 2pofára szívesen venném a sok Uncharted-et mert nem érdekel mennyire egyszerű a gameplay olyan kalandot ad 10+ órában hogy behugyozok.

    De igen a The Last of Us-t meg kéne mutatni mosdtani technológiával is.
    Kíváncsi lennék, akár játékmenetben is hozzátehetne a tech.
    Főleg Uncharted fizikával nézve.
  • darkSectorxxx #40874
    Nem biztos hogy szar mert nem nextgen látvány. :)
  • SlickAdam
    #40873
    igazabol az a helyzet, hogy rohadtul nem szamit milyen a konzol. tovabbra is a jatekok fontosak.

    "a bugyuta szar játékok meg jók voltak haza a hülyegyerekeknek"

    nos igen, tudjuk mar egy ideje, hogy te igy velekedsz miszter hardcore, de azert volt az eletciklusa alatt nehany univerzalisan elfogadott GOTY + raklapnyi egyeb fasza cucc.
  • R0GUE
    #40872
    Ez egy igen helytállò és okos példa volt, köszönöm.....:)
  • Ulthane
    #40871
    Miért, az nem barom jelenet bármilyen játékban, hogy meghalsz, aztán feléledsz?
  • R0GUE
    #40870
    Ez effektíve egy jò nagy barom jelenet, 1 kézzel kapaszkodik a paraszt telibekapja AK-val jòl láthatòn (permet) de jön tovább...
    Látványosan le kellett volna essen, jobban mutatna.:)
  • Ulthane
    #40869
    Sajnos a legszarabb konzol a Wii, hiába eladtak belőle 100 millát. (Tudod, a szar sem finom attól, hogy legyek milliói dongják körül). Tetszik vagy nem. Olcsó, a népnek jó volt, a bugyuta szar játékok meg jók voltak haza a hülyegyerekeknek, akikkel így nem kellett foglalkozni, lekötötte már 4 éves korától a hadonászás a tévé előtt.

  • Moby
    #40868
    Pediglen ez jóság.
  • Kandurex
    #40867
    Nem az én játékom. :(
  • TDC Geronimo
    #40866
  • Moby
    #40865
    Jóhogy! :)
  • SlickAdam
    #40864
    hepi?
  • Moby
    #40863
    >most azert allnak szarul, mert nem jott be az uj gimmick

    *...most azert allnak szarul, mert nem jott be az uj gimmick, miközben a vas nem volt kompetitív, így a multiplat játékok messze elkerülték...

    Fixed.
  • SlickAdam
    #40862
    nem az otvarfos hardver + az "alacsony" ar volt a siker titka, hanem az az otvarfos motion controller, amit most nyilvan lefujoz mindenki, de biztos vagyok benne, hogy anno ugyanezek az emberek is fennakadt szemmel probaltak felfogni mi tortenik...
    most azert allnak szarul, mert nem jott be az uj gimmick + az uj masina szinte ugyanugy nez ki (es neve is ugyanaz), mint a regi gep. konfjuuuuzsön + negativ hype

    -----------------

    Ratchet: passz, valamikor tavasszal.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.10.29. 08:51:45
  • Moby
    #40861
    Van dátum? Lusta vagyok... :)
  • Moby
    #40860
    De majd ezt iratom a koszorúszalagra, ha meglátogatom a sírjukat: "akik mindenkit seggbeöklöztek. R.I.P."
  • Kongy
    #40859
    Durván jól néz ki, nagyon város. És az a Pixelizer fegyver... hatalmas :D
  • Moby
    #40858
    A teszkósparizter mindet seggbeöklözte. De figyukamán, ha ennyire ez a tuti siker receptje, mármint hogy ótvarfost kell gyártani, akkor mér áll-e ilyen frankón pénzügyileg a nintendo? Szépek ezek a számok, de nekem úgy tűnik, hogy ez a seggbeöklözés nem volt más, csak egy fura gusztusú fétis, értelme annyi volt, mint a zsírharangnak.
  • SlickAdam
    #40857
    "Egy darabig"

    Lifetime sales:

    Wii: 100-102 Mio.
    PS3: 80-85 Mio
    X360: 80-84 Mio.

    amugymeg mindegy. mondtam eleg egy DT. seggbeöklözte öket vagy nem?
  • Moby
    #40856
    Jah. Tüök meglepő, hogy az olcsó fosból mindig többet lehet eladni. Egy darabig. Amíg már nem lehet tovább takargatni, hogy az olcsó fos, az leginkább csak fos. Olcsón.
  • SlickAdam
    #40855
    sose ertettem miert vertek magukat az X360 fan-boi-ok, hogy igy meg ugy az eladasok, mikor eleve 1 evvel korabban indult a gep. ezek a korrekt szamok.
    amugymeg fakk Biggie, fakk bedbojz! Wii 4 prezident. PS2-es hardverrel seggbeöklözte szepen a masik kettöt.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.10.29. 08:28:24
  • TDC Geronimo
    #40854
    As of September 30th, Sony have shipped 29.3 million units

    Damn son...

    Kis viszonyítási alap 2 év után korábbi konzoleladások

    Wii- 34.55m
    PS4- 29.30m
    PS2- 24.99m
    PS3- 16.60m
    360- 13.40m
  • Tatyla
    #40853
    Mutatja csak menj a nevedre és nyisd le
  • shaddam
    #40852
    Látom lett wishlist a ps store-ban, viszont az accountom egyenlegét meg most nem írja :D Ha megjelölök egy játékot kapok értesítést leárazáskor?
  • mucsácsó
    #40851
    Brutálisan néz ki, jó lenne egy fasza kis platformer végre :)
    Amúgy meg fél karomat egy ilyen grafikával bíró Psychonauts 2-ért... *.*
  • TDC Geronimo
    #40850
    Jön az is nem kell izgulni. 2 ND csapat van. Neil meg Bruce szerintem már rég azon dolgozott, amikor átrángatták őket UCre. Jövőre mennek szépen vissza és folytatják a munkát. 2017ben meg megkapjuk a folytatást :p
  • R0GUE
    #40849
    Mocskosul remélem, mert kismillaszor jobban örültem volna már annak is ha az UC helyett a Lou folytatás jönne 2016 elején... Az UC trilògia adott pár kellemes emléket, de ennyi. A Lou-t négyszer toltam ki és a mai napig libabőrös leszek ha felcsendül a zenéje, az a sztori a történések....
  • SlickAdam
    #40848
  • TDC Geronimo
    #40847
    NDtől szerintem tutit. Az már más kérdés, hogy Drake nélkül egy másik fejlesztőcsapat megpróbál-e majd az UC néven lovagolni.
  • Ulthane
    #40846
    Ez finom lesz, johetne mar!