121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • R0GUE
    #41085
    Egy árva büdös szóval nincs benne hogy pc-n szebb lenne és jajj a ps4....
    Mondom..Gyógyszer...
  • Ulthane
    #41084
    Mostanra volt egy-ket tenyleg jopofa fokuldi.
  • Ulthane
    #41083
  • darkSectorxxx #41082
    Visszafelé az a 9x komment.
  • R0GUE
    #41081
    Mondtam LINKELD.
    A többi csak mellérizsa.:)
  • darkSectorxxx #41080
    Én mindent elhiszek.
    Most lezárjuk ezt a témát mert ez télleg nagyon hidegen hagy, megemlítettem mit érzek ezzel kapcsolatban és ennyi.
    Egy plussz komment-et sem akarok erre ezekután pazarolni, vagy lesz változás vagy nem.
    Csak leírtam 1x a vélaméényem ennyi, csak nehogy bárki utólag azért megjegyzést tegyen hogy belinkelek valamit és miért nem olvasok vissza, mert már most szólok hogy a kommentek 90%-át végig sem néztem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.01. 14:18:17
  • darkSectorxxx #41079
    Persze persze semmi konzol vs pc ja értem én , nem is erről híres a topik manapság.
    Persze nyugodtan beszélget mindenki értem én.

    MGS-nál nektek akartam egy topikot, nem gennységből, ha leszarom bannerképet sem szerkesztettem volna.
    Valamint én részben azért csináltam külön, mert volt egy pont amikor le lettem baszva hogy a sok 200 mgs kommentből nem olvastam át mindet és egy hírt előttem belinkeltek már és még én lettem megszólva hogy miért nem figyeltem.
    Ennyi, addig egy büdös szót nem szóltam senkinek hogy MGS-ról beszélget, mert nem zavart.
  • R0GUE
    #41078
    " itt meg 214x-re írja valaki hogy ez pc-n biztos szebb lesz ps4 gyenge"

    Linkeld légyszi ezeket ide.....Úgy tűnik nálam cenzúráz a gép de hasonlót se nagyon látok nagy számban..:D
    Absziolút nem is volt téma hogy húúdeszéplesz ez pc-n és bezzegakonzol..:D


    vagy elgurultak a gyógyszerek vagy többet szedtél be mint kéne...
    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.11.01. 14:13:35
  • R0GUE
    #41077
    Te azért jártad meg az MGS témával mert agyrém amit lemúveltél róla szakértéssel,és hiába mondtuk hogy hagyd, betegesen visszahoztad állandóan példákkal,aláírásban,bárhol, majd csináltál neki külön topikot miközben itt teljesen nromálisan elbeszégletett mindenki a játékról (és szó sem volt pc-konzoltech témáról).
  • darkSectorxxx #41076
    Tudod az nem konzol vs pc ribanckodás volt. a képek ezzel ellentétben 2-3 cm-es spoiler mögé integrált komment volt, itt meg 214x-re írja valaki hogy ez pc-n biztos szebb lesz ps4 gyenge, milyen csúnya, milyen volt a trailer minősége stb.

    Nem említhető egy lapon a 2 dolog. :)

    különben is nem érdekel senki nem fog elküldeni titeket, csak megjegyeztem hogy mit érzek ez a téma iránt, ahogy ti minden képemre írtatok egy egy véleményt anno.
    Enyni nem lesznek szankciók, következmények, csak írtam, és nekem inkább az a hátrány ebből hogy ilyenkor 200hsz-t kell végignéznem a konzol vs pc cunamiban hogy akár egy kibaszott uj hírt lássak ps ügyben aminek semmi köze a f4-hez.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.01. 14:11:32
  • darkSectorxxx #41075
    Nem kellett volna, énis megjártam a mgs-al, csak nem tartom értelmesnek ezt, mert míg más témában képek-videók-gameplay segítség van, itt konzol vs pc tech rovat.
  • R0GUE
    #41074
    Vegas is ugyan olyan szintelen, és szarrámodolva sem néz amúgy így ki megközelítőleg sem, én sem értem a rinyát most.
  • darkSectorxxx #41073
    pl igen ez is.
  • R0GUE
    #41072
    Egyszerűbb és spórolósabb lett volna egy Darksector agymenés és szkrínsát topikot nyitni, rendszerint csak az ő szivfájdalma ha egy témában sok a HSZ,de amikor jött a 67123647824 darab UC rematser szkrinsát és csöpögés tőle napiszinten 20szor az nem volt gond....

    Ilyenkor átmenekülhetne oda és megvitathatnőá magával az UC shotokat meg hogy mekkora fejlődés...
    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.11.01. 14:06:12
  • Totti5
    #41071
    Képeket végignézve nagyon kellemes a látványa. F3 ( Vegast sosem láttam ) színtelen világához képest ( ahol óriási megkönnyebülés volt valami különlegeset is látni ) ez nagyon változatosnak ígérkezik és nem hót lerobbant szürke egyenkinézet az egész világ.

    S az hogy mozgásban a fények, effektek, blurok, dinamikus változók meg mit adnak majd megint más kérdés, ami a képeken ahogy haladunk előre a teknókkal kevésbé vagy egyátalán nem jön át.

    De kurvára nem ennek a grafribanckodásnak kellene a lényegnek lennie, hanem inkább annak drukkoljunk hogy a mozgások, animok jók legyenek, a gunplay áramvonalas legyen, mert abban volt fapados az előző és nem feltétlen annak kellene a legfontosabbnak lennie hogy azon a ku. képen egy 700 ezredik textúra a 900 ezredik objecten nem patent éles.

    Agyrém.
  • SlickAdam
    #41070
    FALLOUT 4 KONZOLOS TOPIK! hogy ne legyen rinya.:)

    KATTTTTTTT
  • TDC Geronimo
    #41069
    semmi köze a 120 ezres gépnek ahhoz ahogy a fallout kinéz. Jobb ha megszokod fallout kommenteket, mert 10 nap múlva nem nagyon lesz más :p

    Amúgy meg nem tudom milyen AAt használ a játék, de az nagyon jó, nem tűnik post process AAnak és AFet is látok. Mondjuk valószínű nem zabál sokat ez az engine és bekapcsolhatóak így a szűrők.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.01. 13:50:27
  • darkSectorxxx #41068
    Szerintem túl sok és felesleges a F4 komment.
    Akinek látvány kell elővásárol az Uncharted-re, aki meg a Fallout szériát szereti szerintem kellően jó a látváány a játék méretéhez képest.
    Egy 120 ezres gépen ne várjon senki manapság csodát egy sandbox játéknál.
    Vannak korlátok ennyi.
  • TDC Geronimo
    #41067
    Nem frém hibás, mint bethesda termék, jó vicc. Ez sose lesz atom 30.
  • TDC Geronimo
    #41066
    ez sima kidnap mission nem? Nálam pl egy se bugzódott be, ha ilyenek miatt vissza kéne adni a pénzt akkor a játékok 90%át manapság ki se lehetne adni.
  • Kongy
    #41065
    Igen, sokkal jobban nézett ki a 3-ban.
  • Totti5
    #41064
  • Kongy
    #41063
    Mi az isten ez az okádék HUD?!
  • Kandurex
    #41062
    Jó ez a garfika, már csak egy nem frame hibás beton 30 kell és oké. Ellenben, ha ez is valami DaS3 frame problémás genyósság, felgyújtom az egészet!
  • Totti5
    #41061
    El kell adni, neked ezt meg sem kellett volna venni.
  • Ulthane
    #41060
    Nekem tetszett a játék anno, de technikailag egy rakat fos volt Művészileg és küldetésileg pedig egy csoda. De sanos mire már igazán élvezhető minőségben lehetett volna végigtolni, már végeztem vele, s még egyszer nincs kedvem belekezdeni.

    Szóval az általad polák sámánoknak titulált, és a végletekig lehordott CD Projekt gyalázat, hogy megengedhette, hogy félkész játékot adjon ki, s ezzel milliók szórakozását bassza el.
  • Ulthane
    #41059
    A sorozat királya:



    Miután a faszit bepakoltam a hintóba, eltűnt körüle a hintó. Ez konkrétan annyit jelent, hogy a csigazabálók elbaszták a küldetésem, és újból végig kell szenvednem azt.

    Hát nem tudom. Minden normális iparágban az ilyet hibás termékként kell azonnal visszavenni, és visszaadni a pénzt érte.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2015.11.01. 10:22:21
  • Tatyla
    #41058
    3-ban is már lehetett állítani a színén
  • R0GUE
    #41057
    Ugye hogy ugye,a lentebbi képek alapból ilyen fosbatömörítettek homályszarok voltak
    1-2 képen kifejezetten jól néz ki.:)

    Kiváncsi leszek milyen modokat engednek majd a konzolra,de szerintem a HUD nem csak neked szúr szemet,és lesz hamar MOD hozzá.:)
  • TDC Geronimo
    #41056
    Na jöttek rendes minőségű png képek. Ettől már nem okádom el magam. HUD színét lehet úgy néz ki állítani, kéken jobb.




















    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.01. 01:24:08
  • R0GUE
    #41055
    Meg akarom várni míg jön a másik, vagy ha F4 befuccsol. Addig nem kezdek bele mert nem végzek.:)
  • TDC Geronimo
    #41054
    DLCt toljátok le mindenképp, mert megéri. Tudván milyen minőségű lett, nagyon várom a következőt, ami legalább 2* akkora lesz, mint az első dlc és lesz új zóna is
  • R0GUE
    #41053
    Egyetértek. Még annyit hozzátennék, pc.-n az 1.04-es patchnél végeztem vele közel 120 òránál. Bugba nem is emlékszem hogy nagyon futottam volna. Persze biztos vannak hibák meg bugok, de a program méretét és tartalmát nézve elenyésző... Abszolút megérdemli az év ha nem az évtized játéka címet, és igen egy új mérce.
  • TDC Geronimo
    #41052
    Egyetértek. Imádtam idén a BBt is, de witcher nálam is év játéka, főleg a kieg után.
  • Moby
    #41051
    Amúgy a végefelé járok a szuperiornak, éshát a helyzet az, hogy mai állapotok szerint a hibák száma kereken nulla volt nekem. Pluszban nem fáj kimondani a kampányom után sem, ami nem ennek szólt, és ez nem azalpján indult: kíméletlenül az év játéka. Sőt, több annál. Egy új sztenderd. Egy új mérce. Egy elég öblös mérföldkő a videójáték történelemben.
  • TDC Geronimo
    #41050
    terület felszabadítós küldetések nem egyenlő a storyküldetésekkel...
  • Moby
    #41049
    Gondolom a fantasztikus pécés verzáról beszél (nemtudom, nem olvastam). Voltak azzal is , de nem ilyen technikai jellegűek, amilyenek miatt fossá kell örökké peccselni a konzolos változatokat. Gyakorlatilag két verza van belőle, és tik csak pont a phos edition láttátok belőle.
  • arty
    #41048
    nekem ez nem gond, mert az ug3 absz. nem érdekel, max 5 euróér' demóznám ... (bár a rivals is így kezdődött, a végére meg jól belezúgtam)

    csak na! :)
  • Ulthane
    #41047
    Az AI es a stealth rendszer miatt az egesz jatek egy egetnivalo szar. Ket karakter ide vagy oda. Amugy meg nekem eddig egyaltalan nem lett nedves a bugyim a kuldetesektol, pedig mar az otodik szekvenciat nyomom... legalabb harom kuldi volt, amiben az volt a feladat h szelepeket tekergess...es volt benne kovetos is..a tobbi meg h szabadits fel a kisgeciket, vagy old meg a templart, es nyird ki a strongholdvan az osszes csicskat. Ebbol all a jatek. Keruletrol keruletre detto ugyanzez.
  • TDC Geronimo
    #41046
    lol