121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #41045
    nagyitoval kell keresni a hibakat benne

    "A Witcher 3 nagyon jo jatek, a hibakat nagyitoval kell keresni benne"

    Ja, azert jott hozza 30 giga patch...
  • TDC Geronimo
    #41044
    Most néztem végig. PBRos FB engine egy csoda. BF5 meg következő mass effect glorious lesz :y
  • Totti5
    #41043
    Ennél nagyobb gondja senkinek ne legyen, de ha ennyire baj, fáj hogy igényes, gyönyörű és működik ahogy kell mind a két gépen, akkor én dobnák víz tesszlációt PS4re aztán hajrá.............
  • arty
    #41042
    ujraolvasva eurogamert: überminimális különbség rivalsban: jobb dof/hbao, 0 difi fifa16-ban ... mer' egyformák a gépek

    röhej, h a jócskán gyengébb one szinvonalát kell nézned ps4en is, miközben kevesebb mint fele annyi gép van a gémereknél is... érthetetlen.
    korábban nem ijedtek meg a ps3as fifát beblúrozni, csak mert nem volt meg a 360 ereje....

    mindegy, annyira nem fáj azér' :)
  • TDC Geronimo
    #41041
    Karakterek,2 főhős személyisége, london, story, küldetések változatossága (fő és mellék is), progression rendszer + 2 óta rakat újdonság jött a sorozatba, ami pozitív.
  • Kongy
    #41040
    De mitől múlja felül a 2. részt? Erre tényleg kiváncsi lennék.. (jöhet akár spoilerbe is)
    Megvenni nem fogom az fix, mert csak az derülne ki, hogy megint minden ugyanaz, mint volt.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.10.31. 18:35:12
  • TDC Geronimo
    #41039
    rivalsba is voltak effektek, amik jobbak voltak psen meg frém is. Fifaba is ha jól tudom hiányzik motion blur talán visszajátszásnál vagy nem tudom. Nem egyforma egyik se
  • arty
    #41038
    720p-t nem merték eljátszani ps4en, avagy nemtom ... de mondom: meg lehet nézni, h a fifa/rivals (tehát a legkommerszebb címeik) mennyire odafigyelősen hozzák ugyanazt, ide a bökőt h nem lesz difi :(

    de ne legyen igazam!
  • TDC Geronimo
    #41037
    Na pörög AC:S credits.

    A pozitívumokat nagyjából leírtam az elmúlt napok/hetek során most jöjjenek a negatívumok

    -modern story

    Teljesen feleslegesnek érzem. Pár db 1-2 perces CG átvezető, semmi értelme már.

    -AI/stealth rendszer

    Teljes revampra van szükség, sok magyarázatra nem szorul.

    -Frém

    Jobb jóval, mint Unity esetében, de még közel sem tökéletes.

    -Bugok, glitchek

    Jóval kevesebb akad ezekből is, de azért még mindig lehetne kevesebb. Ennek ellenére nem volt zavaró mennyiségű, de azért besorolom negatívumok közé.

    Summa summarum. Számomra ez a rész a sorozat királya. Már elején éreztem és írtam is, hogy 2 közelében van, de a végére túl is szárnyalta azt. Jövőre nem tudom hova látogat a sorozat, de remélem nem Unity féle minőséget kapunk megint.
  • yesname #41036
    Nem is erre utaltam, hanem arra hogy nem csak egy kiemelt dolog számít egy termék (játék) élvezeténél.
  • TDC Geronimo
    #41035
    Baromság. Battlefrontal is MS seggébe vannak? Olyan co kampány megy sonyval, hogy félelem mennyiségű PS4+BF bundle lesz eladva.
  • TDC Geronimo
    #41034
    Hát abból witcherben sincs hiány
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.10.31. 17:29:26
  • arty
    #41033
    az ea totálisan az ms seggében van, semmi pluszra ne számíts (lásd még fifa16 és korábbi nfs rivals)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2015.10.31. 16:50:21
  • R0GUE
    #41032
    Ennyi erővel nem lehet generációs különbséget érezni a Bloodborne-nál, a Batmannél, az MGS V-nél,szinte semminél....
  • yesname #41031
    Igaz, de van egy olyan is, hogy Hangulat...
  • TDC Geronimo
    #41030
    "majd talan mozgasban."

    Hátőőő, jó animokról se híresek Bethesdaék :D
  • TDC Geronimo
    #41029
    Nagyon szép, de az IQ totálisan szét van barmolva ezzel a film grain meg tökömtudja milyen effektekkel
  • SlickAdam
    #41028
    ezekkel pont nem gyöztel meg.:D
    nyilvan vegig lehet menni pixel-rol pixel-re, hogy "jajjj kicsit tobb a fü", "ott sürübbek a fak", "a kutya olyan ari, mintha a looney tunes-bol szabadult volna", ... de mint egesz... nem erzek generacios kulonbseget. majd talan mozgasban.
  • SlickAdam
    #41027
    XO, de naggyabol ugyanez a PS4 is gondolom (stabilabb fremmel vagy magasabb felbontassal)
  • R0GUE
    #41026
    Oké hát akkor tessék egy kis f3 vs f4...:D

  • SlickAdam
    #41025
    elöbb neztem kepeket, + par hete beraktam epp New Vegas-t (X360).
  • Moby
    #41024
    Mint mondtam: sosem a vizualitás volt az erőssége.
  • R0GUE
    #41023
    b. variáció: helyet hagytak konzolon is a grafikai modoknak...
  • arty
    #41022
    screenshot topikban állandóan jönnek-mennek fallout3 és vegas képek.
    blöe :D

    (viszont majdnemcsak nongamer kollegák a fosinger céges notikon vígan végigtolták... mert nem játszanak, KIVÉÉÉÉÉVE fallout)

    r0gue: jajne, skyrim ne öregedjen :((( még 1 percet nem voltam, pedig pár órát szánnék rá .... :D
    Utoljára szerkesztette: arty, 2015.10.31. 16:11:02
  • R0GUE
    #41021
    Rakd fel azt a sok sok évest és meglátod hogy az idő mennyit szépített rajta neked..:D
    New Vegas-t tolom és szénnémodolva is messze van ettől.:)
    Animációkban legfőbbképp.
    Skyrim szintén (alap),moddal TALÁn szebbet lehet tolni,csak gépigényben megvan az ára.
    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.10.31. 16:05:50
  • Moby
    #41020
    Szerintem ez azért ezen képek ellenére is meglesz. Az idő nagyon megszépítette az emlékekekt, de ha tudod vedd elő, mneg nézd meg a képeket. Olyan nagy kihívás elé azért nem állítottad evvel :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.31. 16:03:46
  • SlickAdam
    #41019
    en csak annyit varnek el, hogy a sok-sok eves F3-tol ne csak a nagyobb felbontasban mutasson tobbet...
  • Moby
    #41018
    Az ám itten a baj, nagyjából minden játékra nézve ami nem valami csőfasz, hogy a w3 annyira más univerzum mindentől, hogy jelenleg sajnos muszáj kimondani, hogy nem érvrendszer. Lehet elvárás persze, de ilyen gyors hajók jelenleg nincsenek a csillagközi térben, amik a most játékait od tudnák repíteni. Egyrészt kurvajó, mer főkűdte a lécet a gecibe, nem is látja senkise még. Csakhát ezért még most kell taposni mint a güzü, hogy valahogy látótávba kerüljön. Ami most jelenik meg, ott ez még nem lehet meg. Irreális.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.10.31. 16:01:34
  • R0GUE
    #41017
    Ezvan mindenesetre MGS V 60 fps-es csodája annak köszönhető hogy ahogy írtam a karaktereket leszámítva mindennek csak a távolság állt jól.:)
    Egyébként nem tudom miért várt bárki is grafikai orgiát a fallout 4-től,azt eddig is látni lehetett hogy attól messze lesz. De hogy 60 frémmel ezek a konzolok ezt nem az tuti.:)
  • SlickAdam
    #41016
  • Moby
    #41015
    40 órám nekem is beleugrott, láttam benne ezeket, de hidd el, ebből is tudnak majd ilyeneket fotózni, ez már most látszik a shotokon. Ebben az volt a gáz, hogy ezene aspektusban a pc-s max ekvivalens volt a konzol, és a c64-pénztárgép verzákkal is.
  • TDC Geronimo
    #41014
    Kezdem érteni már bethesda PR stratégiáját. Megértem miért nem özönlöttek a gameplay videók ebből bejelentés után.
  • SlickAdam
    #41013
    ennyi lett butitva. DF szerint inkabb jobb lett a LOD (összessegeben).
  • R0GUE
    #41012
    Visszavett fények, visszavett tüzek,stbstb...:)
  • TDC Geronimo
    #41011
    Butítva? LoD is jobb lett, textúra popin se olyan gáz mint volt, de te tudod.
  • R0GUE
    #41010
    *Mobynak:

    Ez biztos?




    (És ezek pc maxok,nem ps4 shotok...)
    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.10.31. 15:55:23
  • Moby
    #41009
    Vedd meg külön az audiocd-t, a többit meg hagyd a boltban.
  • R0GUE
    #41008

    *majdnem
    *10 patch után
    *és tovább butítva a grafot.


    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.10.31. 15:57:13
  • TDC Geronimo
    #41007
    Még abban bízom esetleg day 1 patch hoz valami + optimalizációt lod, árnyékok stb terén, mert gondolom 11 nappal megjelenés előtt az még nem live. Bár csodát ezektől nem várok.
  • TDC Geronimo
    #41006
    Jó, akkor majd úgy játszom, hogy nem nézek oda