121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #41245
    Jogos kérdés, de valahogy ott sehol se került szóba, hogy rövid lenne. From játéknál a halál a játék része :D
  • Moby
    #41244
    Ezen logika mentén a BB nettó játékideje mennyi lehetett? Megütötte a 8-at?
  • SlickAdam
    #41243
    jo lenne, ha visszaköszönne az agyament törtenetmeseles is, atvezetök, hangulat... :(
  • arty
    #41242
    ujra kéne kezdened normálon, hogy eldönthessük a "vitát" :D
  • Totti5
    #41241
    Amúgy lövésem sincs milyen és mennyi a normal. Én heroicon tolom és az könnyű.
  • Totti5
    #41240
    Jaja. Na ott attól tartok hogy 5 órás h&s veszedelem lesz, mert annyira nem kiforrott amit mostanában csinálnak. Mechanikájuk király minden játék alatt, a tartalom viszont kevés. Érdekes lesz hisz a Nier 1 27 órás akció RPG volt. Persze szavam nem lesz rá ha ez egy Bayonetta tartalmú h&s lesz.
  • SlickAdam
    #41239
    semmivel se vagyok elörebb. csak tisztaztuk a mellebeszelest.

    most jöhet az, hogy mi a megoldas a problemara.:) mar akit erdekel...

    szerk.: azt meg nem mondtam, hogy szar. nem ismerem a sorozatot. nem is fogom, mert nem szimpi. de valamiert sokan szeretik, nyilvan nem ok nelkul.
    teknoban szar meg ezek szerint balanszban.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.04. 19:28:18
  • arty
    #41238
    "sajnos" többre tartalak, semmint ezt elhiggyem :))

    ---

    "DE A NORMAL AKKOR IS 5 ORA!!!! frikkinfakkin FACT!!!!"

    annyi. (szerintem nem, de másképp ennek sose lesz vége)

    és mivel magy most előrébb? mert erre továbbra sem alapozhatod, hogy "a halo szar", hiszen leírtuk, hogy elbalanszolták :)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2015.11.04. 19:25:08
  • SlickAdam
    #41237
    mas:

    totti! tudtad, hogy a Nier Automata-t a Platinum Bayonetta bandaja kesziti?
  • SlickAdam
    #41236
    ertelek totti. lövöd a pro tippet, ugy is nyomNAM, ha erdekelne.

    DE A NORMAL AKKOR IS 5 ORA!!!! frikkinfakkin FACT!!!!

    -------------------------------------------------------------------

    megint a szokasos modern kori problema:
    - totti! kedvelt jatekod, a Halo 5, 5 ora normalon?

    normal valasz igy nezne ki:
    - annyi.

    helyette (vedjük a szarunkat meg a nem-igazunkat meg a ... forum 2015. föld bolygo):
    - öööö hat neeeem, mert .... XXXXXXXX, meg .... YYYYYYYY, de amugy .... ZZZZZZZZ.


  • SlickAdam
    #41235
    normalon toltam. azon fogom a 4-et is, meg akkor is, ha maga Shu küld kezzel irott levelet, hogy "bazzze Adi, kurva könnyü ugy, told extreme-en!"

  • arty
    #41234
    unchartedet easyn toltad?
    és ha olvastad volna, hogy még a hard is könnyű, akkor is azon toltad volna? vagy normalon?
  • R0GUE
    #41233
    Nem eldöntötte hogy 5 órás,hanem neten többszörösen leírták 5-8. Lehet ágálni ellene hogy "de toljátok hardon" meg lehet ágálni minden ellen,de csak a szokásos szemellenzős rizsa megy xbot fanoldalról mert sérelem éri a szent grált...Unalmas...

    SOSEM nézik egy játék hosszát a nehéz fokozatokon. Nem véletlenül. Pont annyira nevetséges "elszámolás" mint amikor valaki szerint egy AC 4-500 órás játék mert annyi idő minden kis szirszart összegyüjteni benne...

    Iszonyatos ez a szemellenző amivel a fosbón fanok a HALO-t mérik,közben az eladások és a fórumok sokasága a legszarabb HALO részként emlegeti,de nem,nem érheti sérelem, a grafika szuper a teknó csillagos ötös a multiplayer része a legeslegmultiplayerebb a multiplayereknél, a sztorijához képest a gyűrűkura egy bohóciromány, és az egész úgy ahogy van 10/10,mert HALO és mert fosbón exkluzív (még)......


    Szerk.: Jaigen,és SZARADÁJSZTEKNÓ!!!
    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.11.04. 19:17:29
  • Totti5
    #41232
    Nem igen érdekel hogy dzsoni mit csinál. Neked, nektek írom, Ti fogadjátok meg a tanácsot. Ha meg nem akkor így jártam és gy jártatok. Csak utána ne rám mutogasson senki, hgy hülye fanboy vagyok, mert normalon csalódtatok.
  • SlickAdam
    #41231
    de miert nem? :D
    ha kernek egy gepet a jatekkal es lenyomnam normalon, mennyi lenne szerinted? vagy kikacagnatok, hogy
    "ejjo fakkfész, szaruljaccod, nem ugy köll"
    ? :D
  • SlickAdam
    #41230
    ne beszeljünk a halalrol, de akkor a halal hianyarol se!

    mondom. igy keszitettek az okosok. dzsoni f. elinditja normal, 5 oraval kesöbb kesz. es ez akkor is annyi, ha fejenallsz. a pro-fan-ok majd belövik maguknak, ahogy gondoljak.
  • arty
    #41229
    nem a halálok "lassítják" a játékmenetet, de látom felesleges a részletekbe belemennem, már eldöntötted, hogy 5 órás (nem) és punktum.

    darksector: itt szó nincs arról, hogy túl nehéz lenne a heroic (értsd: hard), hanem behoztak új játékelemet, amitől a korább nehézségszintek minimum egyet, de lehet kettőt is - elcsúsztak.

    egy fps nem arról szól, hogy megállás nélkül mész - mehetsz - előre és START to FINISH a játékidő :)
    a haloban, normálon ezt kb megteheted... tehát a normal jelen esetben easy/very easy, csak bugos a kiírás ;)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2015.11.04. 19:10:10
  • Totti5
    #41228
    Ebből látszik h te sem toltad. Több AIval vagy, ők is lőnek enemyre, ergó könnyebb a normal és még a heroic is mint az előző részekben. Végig segítséget kapsz csapattal ami mellé nem lett balnszolva. Ez jelen formában barátokkal Legendaryn a kellemes opció. Sajnos. Ne a halálokról beszéljetek, mert az egy kis szelete annak amiről mi beszélünk.

    Nade nekem mindegy én vagyok a hülye hogy segíteni akartam.
  • Totti5
    #41227
    Nekem hót mindegy. Toljátok normalon isten módba. Érdekel engem...
  • darkSectorxxx #41226
    De azért az igazság a 2-ő közt van attól lesz normál mértékű játékidő hoy mennyit tökölsz egy négyzetméteren?
    Akkor CoD-nál a 6,5 órás állítólagos single is azértt nem kevés mert elballanszolták, vidd nagyonnehéz fokon, vagy Order 1886...kicsit nehéz ügy mind2 oldalnak van némi igazsága, de szerintem ne attól legyen hoszzú egy gém éppen hogy nehéz, mert ez akkor nem para ha az könnyű fok fed egy átlag időt, de így hogy a nehéz fokozat még az éppen nem kevés időhöz szükséges, hát.
    Nem tudnék konkrétan igazságot tenni a 2 fél között.
  • SlickAdam
    #41225
    szoval nincs halal ezert csak 4-5-6 ora. ha lenne halal, 7-8-9 lenne. nem, tartalom nem is kellene bele. csak kicsi halal. es meg is lennenk.

    ----> ugyanarrol beszelunk.

    ------------------------------------------------------------

    es amugymeg ilyenre keszult. rövid, pont.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.04. 18:59:00
  • arty
    #41224
    nem.

    #41219
  • SlickAdam
    #41223
    most a faszert kell ennyit mellebeszelni? normalon, normal haladva 5-6 ora. kesz.

    hard meg extrem meg benezek minden sarokba ... ez mas teszta. csak blabla. nem igy merik.
  • arty
    #41222
    ha neked a tolom előre és játsza magát olyan egyszerű a "megéri az árát", akkor grat

    (mert nyilván mindenki egyforma képességű, ezért kár egy játékba nehézségi szinteket csempészni)
  • Totti5
    #41221
    Nincs 3 órás COD kampány.
  • Kongy
    #41220
    +1

    Akkor a 3 órás CoD kampány veteránon 10 órás, ebből 7 óra a halál - újrakezdés.

    AC szériára legalább hossz tekintetében nem lehetett sosem panasz. Ebből a szempontból megéri az árát... más szempontból meg, inkább hagyjuk :)
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.11.04. 18:44:10
  • arty
    #41219
    és sosem mérték veryeasyn se :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a halot "elbalanszolták", mivel a társak élesztenek, ergo normalon ~nem lehet meghalni... heroicon se nagyon, de ott már azé' van NÉMI nehezedés.
  • darkSectorxxx #41218
    Dejó.
  • TDC Geronimo
    #41217
    Azt olvastam elég stabil 30 PS4en a cucc. Graf miatt nem meglepő, de bethesda miatt az. Day 1 patchről még nincs hír, de gondolom 2-3 nap múlva jön az is
  • R0GUE
    #41216
    A pc-s shotokról állapította meg....
    Ezen nem vagyok meglepődve (crossgen) lévén ugyan az a motor figyel alatta mint a Skyrim alatt,mindazonáltal a játék a Skyrimhez képest is jókora előrelépés.... A szétmodolt Skyrimhez képest mondjuk nem feltétlen.:)
  • TDC Geronimo
    #41215
    Hát az első leakelt képek tényleg úgy néztek ki. Maradjunk annyiban, hogy nagyon látszik rajta, hogy crossgennek készült.
  • R0GUE
    #41214
    Majd ha leakciózzák cefetül és 4-5ezerért hajigálják,kb annyit talán ér.
  • Totti5
    #41213
    Nem csak erről van szó.
  • R0GUE
    #41212
    Mert nem is az. Sosem mérték a játékidőt aszerint hogy felrakott nehézséggel mennyi idő végigvinni,és soha nem is fogják,csak megint valamivel meg kell védeni ezt a szent címet ha már a legszarabb rész lett....
  • Totti5
    #41211
    Mint mondottam mindenki tudja ( aki játszik vele, tehát te nem ), hogy miről is van szó. Nem jó hogy így van, de ez van. De tudod mit nyomd majd normalon, rohanj, legyen 4 óra 54 perc és fikázd, jó sokat. Ezt kívánom, szívből.
  • R0GUE
    #41210
    Színek miatt jah,mondván elveszi a hangulatot...:D
    De számomra még mindig az viszi a prímet amikor az egyik helyen egy arc kifejtette hogy ez jóindulattal szebb mint a fallout 3 és ha nem modnanák hogy nextgen játék azt hinné ps3...:D
  • TDC Geronimo
    #41209
    Hát a halál esetén megismételt szakaszt én se igazán számolnám a játékkal eltöltött órák közé
  • AntiHero
    #41208
    usaban 17,351 HUF
    magyarba asszem 20.000 HUF
  • TDC Geronimo
    #41207
    Holnap kezdem
  • R0GUE
    #41206
    Hagyjuk már ezt a normal nem normal-t ennyi erővel minden játékban 20-30 órák vannak még egy szaros COD-ban is csak tolja mindenki kimaxolt nehézséggel....
    Sosem így mérték egy játék hosszát és soha nem is fogják, nem mindenkinek az okozza az élvezetet ha egy játékot felb*sz iszonyat nehézre hogy 2 percenként meghaljon és abból jöjjön ki egy szaros 5-8 órás játékból 20 órányi játékideje hogy 2500szor meghal és ujrakezdi az adott szakaszt....