121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #41285
    Az erdő szép, amúgy kurvagagyinak hat. :D
  • TDC Geronimo
    #41284
    szar minőségű videó, de ígyis agyonüt

  • TDC Geronimo
    #41283
    DEM GFX

  • darkSectorxxx #41282
    Nem is fogok venni szemüveget. :D
    Túl régimódi vagyok. :D
  • Kandurex
    #41281
    "itt viszont egy csillében ülve haladunk"

    nagyon, nagyon úgy tűnik, hogy a mozgásbetegség még mindig fennáll....
  • darkSectorxxx #41280
    Ilyen hamar otthonunkba kerül majd a szemüveg?

    "Until Dawn: Rush of Blood - önálló, teljes játék lesz

    A fejlesztők meséltek kicsit a következő Until Dawn projektről, ami nem közvetlen folytatás, de nem is csak egy DLC.
    Érdekelnek a legfrissebb magyar gaming videók? Kattints és nézd meg őket!

    Az Until Dawn: Rush of Blood egy VR játék, kizárólag a PlayStation VR-hoz. Már az első játék is lineáris volt, itt viszont egy csillében ülve haladunk, minek következtében a fejlesztők úgy tálalják a sztorit, ahogy ők akarják.

    A Supermassive Games kifejezetten fontosnak tartotta elmondani, hogy a Rush of Blood nem egy DLC. "Ez egy külön termék a PlayStation VR-ra, csak az Until Dawn univerzumában játszódik. Ahogy a rajongók végigmennek a sztorin úgy fognak ismerős karakterekbe, helyszínekbe botlani." Azt is elárulták, hogy ugyan egy pálya csak 15 perces lesz, meglehetősen sok pályával készülnek.

    Pontosan nem mondták el, hogy mennyi tartalomra számíthatunk, de majd 2016-ban megtudjuk. "
  • darkSectorxxx #41279
    Az jó akkor már elérhető..
  • TDC Geronimo
    #41278
    patch
  • darkSectorxxx #41277
    Ez a dlc-ben lesz majd nem? :)
  • TDC Geronimo
    #41276
    Major new Bloodborne update adds The League, additional co-op NPC hunters, more
  • R0GUE
    #41275
    Várós egyremégjobban.:)

    *Majd felteszem hardra hogy elmondhassam hogy 1500 órányi gameplay van benne...
  • darkSectorxxx #41274
    Dehogyis csakis preorder full áron. :D
  • darkSectorxxx #41273
    :D
  • darkSectorxxx #41272
    Majd hétvégén. :D
  • TDC Geronimo
    #41271
  • shaddam
    #41270
    Jöhet 1 dolláros bundliban mint az előd

    A sherlock holmes játék mennyire lett jó? Látom 3000 pénz ps storeon
  • TDC Geronimo
    #41269
    Hát remedyt ismerve az már köv genre jön, úgyhogy ne siess :D
  • eje75
    #41268
    Ma már nincs hitelbírálat....
  • SlickAdam
    #41267
    szerintem meg ma is odaernel zaras elött.
  • darkSectorxxx #41266
    LESZ ALAN WAKE 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Holnap megyek venni xboxot.
  • darkSectorxxx #41265
    Pontossan! :)
    Ezért nem lesz nekem megcsinálva szerintem minden, sőtt vannak akik ebből challange-eket csinálnak, nálam automatán skip.
  • heady
    #41264
    Game-nel elorendeltem a Fallout 4 Pip-Boy editiont, folyamatosan kuldozgetik a kis extra finomsagokat. (Androidra mar kint van a Pip-boy app!)



    Utoljára szerkesztette: heady, 2015.11.05. 03:14:07
  • Tikal #41263
    a sötét az még oké, de mikor még esik is, na az a durva :) ott fejből kell menni, ujj memoriábol :)
  • darkSectorxxx #41262
    Most is egyetértek, és ez a messze visszaadás ha megtörténik 1x na akkor fogok a kezeim közé kormányt, addig semmi élvezet.
    Nade szóval ja, érzésre kicsit MotoGP, de annyira nem lehet kifarolni vele, inkább befordul hirtelen, de nem csúszik el a motor, ezt az elsőkerékre félkezést sem vágom, nem látom hol van haszna, és szerintem csak a ppontszerzéses meccsekben.
    Nem vészes a motoros rész, csak most én szinte lehetetlennek látom hogy elérjem a megkövetelet legalább 3. helyet itt a 2. tour-ban, nehéz nagyon, ismerni is kéne a pályát, meg a motort megtanulni kezelni, szóval semmiképpen nem lehet pikk pakk átmenni első helyen mindenhol, eddig a 6 kis meccsben 2 ami teljesen aranycsillagos lett, a többi 4-ben max 2 csillag és a tour-ban hááááát. :D geciszar. :D

    Egy biztos a sisaknézet nagyon fasza, jobb mint a kormánynézet mert a motor a fejedtől kicsit független mozog nem annyira zavaró.

    De van sokszor amikor muszáj külső nézetet választanom....

    Amúgy soha nem fogom megérteni a sima versenyeken mikor éjszaka van baromi látványos stb de vezetésnél mikor durva verdákkal megyek szinte nem lehet végigmenni a pályákon mert a sötétben szart sem látok. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.04. 22:31:47
  • Totti5
    #41261
    Persze hogy nem fordul, mert fizika. Motornál lehető leghamarabb kell gázt adni a kanyarban. Nem szabad hogy leessen a fordulat vagy elengedd a gázt és pláne nem fékezni. Azt a féktávon kell:)

    De mivel sosem motoroztam fogalmam sincs, csak ami a MotoGP és SBK alatt rám ragad. Súlypont, centripetális erő,gravitáció, dőlésszög ez mind a motorozás alapjai.

    Játékban ezt sehogy sem lehet visszaadni. Ótó szimulátorok is messze vannak, a motor meg megvalósíthatatlan annyira kell oda az ember teste és az erők.
  • darkSectorxxx #41260
    Ja na akkor nem csodálom, a Witcher 3 szerintem is jobb. :)
  • Moby
    #41259
    Próbálom, de a w3 nem ereszt. Most tértem vissza kaer morhenbe, és könnyek között dagonyázok a látványban és az első rész emlékeiben.
  • darkSectorxxx #41258
    Mostani 4 körös csampin elég kemény volt a verseny. :D
    De furcsa a motor irányítása ezért nehéz is, ha kanyarodáskor csak a féket nyomod nem fordul hanem a gázt is kell, meg lehet gyorsan fékezni ha elsőkerekezel, eléggé oda kell figyelni....
  • darkSectorxxx #41257
    Ja ebben egyetértünk, de nem vészes... :)
  • darkSectorxxx #41256
    Ja fasza nagyon.
    SISAKNÉZET visz mindent! :D

    Amúgy ja ilyen tempóval nekem a medium a max ilyenkor ki tud kockásodni. :)
    Dugd össze kicsit megéri... :D
  • TDC Geronimo
    #41255
  • Tikal #41254
    motorok terén nem, de az autók terén igen.
  • Totti5
    #41253
    Hangok terén ez a studió sem feszegeti a csúcsokat....
  • TDC Geronimo
    #41252
    Nekem knacket nem kell bemutatni. Haverral toltuk le coopba egyhuzamban 12 óra alatt :D
  • Moby
    #41251
    Ránéztem fasza (mondjuk okádékminsőgében streamelsz, csak szólok). Lehet összedugom a tévével ezt a fospermetet :D
  • Moby
    #41250
    Egyébként itt is azért került szóba, mert széles spektrumot jár be a diffi. Túl széleset. A másik ütközőnél meg 4-es coopban 2.5 óra alatt mentünk 2 pályát se. És nem a 6 éves vérpistikék toltuk. Kb ugyanezért pandelt meg a játékosoknál a knack. Csak az ismeretlen volt, ezt meg ösmerjük. De azér mink norbival tudjuk ám jól, hogy a knackban is van bőőőven kraft, csak meg kő pöccinteni a csúszkát.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.04. 20:33:54
  • darkSectorxxx #41249
    Na motorozzunk egy kicsit!!!!! :D

  • Moby
    #41248
    Minden csőjátéknak. Másképp nem tudnak lelassítani. Egy sandboxban nem kell meghalni. tele kell verni interakcióval. Egy csomóban nem is halsz meg, vagy ilyen...5x maximum.
  • Moby
    #41247
    Marhaság. Kevesebb/kisebb terület van benne, mint a halo5-ben. Ha csak szimplán végig kéne menetelni a játékon, úgy sem lenne 8 óra, hogy bejárnád a dungeonokat.
  • AntiHero
    #41246
    elsőre vagy 25-30 minimum.