121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #41925
    +1
  • darkSectorxxx #41924
    Nem is lehet. :)

    BB kieget megnézem meg-e lehet már venni. :)
  • Seth
    #41923
    Nálam Bloodborne, Witcher versenyez, nem tudok dönteni :)
  • TDC Geronimo
    #41922
    Game of the Year Nominees for @thegameawards are Bloodborne, Fallout 4, Metal Gear Solid V, Super Mario Maker and The Witcher 3.

    Nagyon remélem witcher nyer
  • TDC Geronimo
    #41921
    12 milla, édes istenem. Nem rossz játék, de ennyire közel sem jó, főleg konzolon
  • n000rbi
    #41920
    +1 (a W3 óta alkalmazom)
  • SlickAdam
    #41919
    megneztem hasznalt peldanyokat. 1 naposok vannak 45 euroert. es nem kell senkinek (pedig milliok veszik, nem ertem).
    40-ert el tudnam adni lehet. minusz a jarulekok, posta. maradna 38-40 eurom. a 60-bol...

    soha többet nem veszek semmit tech-elemzes elött, az kurvaisten!
  • n000rbi
    #41918
    Félek semmit :(
  • SlickAdam
    #41917
    enyemet ezuttal day -2 kaptak.
    es ezek nem fognak pöcsölni semmit. max quest bugokat. itt alapvetöen egy fos engine-rol van szo. mit kezdenenek vele?
  • n000rbi
    #41916
    Tudom, végigjártam ezt a Witcherrel. Ott is volt törölt topik stb, ráadásul digitálisan vettem, azt meg még kikúrni se tudtam az ablakon. A helyzet, mint tudjuk javult, de jó fél évvel a megjelenés után, az én pénzemet pedig day1 kapták a kis szarosok.
  • SlickAdam
    #41915
    es ha most fognam magam, elsetalnek a Saturn-ba, hogy marpedig en ezt a HIBAS termeket visszaadom, kinevetnenek.
    mert SOFTWARE es ki van bontva.
    es akkor mi van? szarul mukodo krealmany. van egyeb ipar, ahol 750 milliot keresnek szar termekkel es amit ezert kapnak az nehany video a neten? mert az is tuti, hogy ha elmennek a Bethesda forumra es nyitnek egy topikot, torolnek a faszba. bug-ot, grafikai hibakat lehet jelenteni, de szar frémtet nem.

    mindjart kikurom az ablakon es utána vizelek.
  • Kongy
    #41914
    Na igen, ilyen eladásokkal mit javítsanak rajta? :D Jó a szar is a népnek, ezt az évenkénti AC-k/CoD-ok eladásaiból is tudjuk.
    Ha már itt tartunk néztem egy kis Black Ops 3 gameplayt, esküszöm NEKEM volt kínos :D Hogy nem ég le a bőr a pofájukról.

    Majd talán pár hónap múlva veszek én is F4-et, bár kétlem, hogy addigra ki lesz javítva úgy ahogy.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2015.11.13. 16:47:38
  • n000rbi
    #41913
    Hányok.
  • Evoluti0N
    #41912
    Működött a hypegépezet.
  • SlickAdam
    #41911
    "Fallout 4's launch was a huge success. Bethesda announced today that the game shipped 12 million copies worldwide for launch day alone, "representing sales in excess of $750 million." In addition, the game is generating "record sales" at brick and mortar stores and across Xbox Live, PlayStation Network, and PC."

  • SlickAdam
    #41910
    hallgatom Beyond podcast-ot. meg se emlitik a fasszopok, hogy szarul futna. vagyis csak ugy mellekesen dobnak egy fel mondatot, hogy nehanyan panaszkodnak, hogy stutter meg miegymas.
    asszondja a gyöker, hogy sokat baszogattak tavaly a Unity teszt miatt, de igazabol, YOU ARE WHO EXPERIENCES THESE ISSUES, mas lehet, hogy nem. anyad...
    megmagyarazzak, hogy a bugok ugyanugy hozzatartoznak a Bethesda CHARM-hoz, mint a japan gagyi Godzilla filmekben a drot, amit latsz, hogy rangatjak a szörnyet...

    komolyan. ezert tartom a kutyakat többre, mint az emberiseg nagy reszet.:)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.13. 16:30:12
  • Evoluti0N
    #41909
    Minden FPS-ért ezer forintot kérnek. Tán csak nem akarod, hogy 30-ba kerüljön a játék?!
  • TDC Geronimo
    #41908
    ótvar szar
  • Moby
    #41907
    Fincsike az a 18 fps. Venném énis kétszer
  • spybot919
    #41906
    Lenne egy olyan kérdésem , hogy a ps-n egyálltalán nem tudom updatelni a játékokat. Mindig a következő hibaűzenet fogad. Error code 80710724 . Valai ötlet?
  • SlickAdam
    #41905
    uj DF teszt (stress)
  • Moby
    #41904
    Mondom: az okokat megértem. Januárig boxon fogom tolni a battlefrontot, mer wasdegéren normális környezeten híján nem vagyok kellően kompetens.
  • darkSectorxxx #41903
    Na azé nem szabad így, megbánta visszavásárolta. Legalább nem warezolta le, szóval nincs baj ezzel. Először nem volt biztos benne, aztán ennyi, ezen ne vesszetek össze. :)
  • Moby
    #41902
    2 napja lűttem egyet 17-ért. Nagggyon faszaság.
  • Kandurex
    #41901
    Arra gondoltam kiskezit csókolom! Majd ha megveszem a bazseválós kontrollert (lunar white), újra nézzük, de az még odébb.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.11.13. 09:09:25
  • Moby
    #41900
    Az okokat értem. Nekem is vannak hasonló gondjaim. A "nemjöttát" részt nem vette be a belem.
  • Kandurex
    #41899
    Mé? Olvastad az okokat?
  • Moby
    #41898
    Gondoltam írok még tegnap, de kitöröltem. Felesleges. Menthetelen vagy.
  • Kandurex
    #41897
    Jah nem, nem a játék, az rendben van! Hanem a race változat és annak körülményei.

    Szerintem Dani ha most olvasná, kifordult szemekkel esne össze :)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.11.13. 09:05:11
  • Tatyla
    #41896
    Nekem is volt hogy lefelé görbült a szám mert nem volt túl sok siker élményem főleg amikor egy deathclaw után azonnal nekem jött egy alfa deathclaw, de most már elég sokat fejlesztettem a ruhán is és nem borulok fel olyan könnyedén
  • darkSectorxxx #41895
    Indul a Rise of the Tomb Raider. Nem tudom mikor fogok aludni. :D
  • darkSectorxxx #41894
    Ja de a multi lefogja ugyhogy survivalt nyomok, repkedés meg minden látványos, csak éppen játszani unalmas és hamar lelőnek, nincs sok sikerélményem. :D

    Most Endor-on vagyok Survival Wave 8
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.12. 23:42:50
  • Kandurex
    #41893
    4 +1* ok.

    1. TV és gép nincs egy helységbe +1 ok: ha együtt van, a Manó* lepusztítja
    2. A dualshock bugos játék alatt forduláskor
    3. Venni kellene One kontrollert, de ez majd az új laptopommal lesz abszolválva
    4. Láttam mindkét verziót, nincs oka szégyenkezni a PS-nek...az FPS-en kívül

    * Manó = Kisfiam
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.11.12. 23:19:34
  • Tikal #41892
    ...vannak akik gépet vesznek és adnak el hetente, egy hibás F4 visszavásárlása már normálisnak kéne hogy számítson, nem? :)
  • AntiHero
    #41891
    Fene a dolgod, már tolod az SW-t. :D

    Holnap megy zsé és rendelheted elő PS4-re. :P
  • SlickAdam
    #41890
    na de mi a f###ert nem a 4790+970-en tolod? örület
  • Kandurex
    #41889
    Felkúrtam magam rajta, meghirdettem és szinte azonnal előreutaltak, aznap éjszakáig nyomtam, de már nem visszakozhattam :(

    Egyébként bukok rajta egy darab ezrest...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.11.12. 23:06:57
  • darkSectorxxx #41888
    És most ugye nem rám gondoltál. :D

    ///////Kis Star Wars és utána éjféltől elvileg Rise of TR. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.12. 23:02:17
  • TDC Geronimo
    #41887
    Hát ez a topik megélt már sok mindent :D

    Nem semmi emberek járnak ide :)
  • SlickAdam
    #41886