121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #42005
    annak látszik, ...garázsnak..., mindegy hol készült

    persze könnyű fikázni, elismerem, de ettől még nem lesz több
  • darkSectorxxx #42004
    Nekem már az tetszik hogy ekkora projekt van szinkronnal. Azért nem hiszem hogy olyan garázs ha veszik a fáradtságot kiadni pc után konzolokra.
  • Moby
    #42003
    Az a végcél (írtam, hogy átmeneti).
    A probléma, hogy jelenleg nincs helyem, mert a gyerekek miatt az egész cuccom a hálóban van. Ott egy notebookasztalom van, de azon a keyboard+egér nem fér el rendesen. Januárban költözünk, ott már lesz játékbarland, ott lesz rendes asztal, lehet megkűdöm nagyprojival, mittudomén. Ott már biztos pécé.
    De.
    Lehet, hogy már itt is pécé lesz, és feleslegesen vettem a one-os verzát, mert kb két perce rendeltem egy Razer Tartarus Chromát. Ezzel meg az egérrel elférek a kisasztalon is rendesen. De soha nem volt a kezemben ilyen, szal nem tudom. Ha beválik, akkor a one-os bfront felesleges. Ha nem, akkor meg ez :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.16. 14:41:21
  • AntiHero
    #42002
    Hát én mióta megvettük Dark-al.. Alig aludtam ki magam. :(

    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.11.16. 14:35:48
  • Tikal #42001
    de miért nem PC-n? ...
  • Moby
    #42000
    Nem fut 1080p-ben. PS4-en 900p, ONE-on 720p.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.16. 14:12:21
  • mucsácsó
    #41999
    ...ez egyszerűen brutális, a létező legszebb játék szerintem perpill, és 60 FPS-sel fut konzolokon, 1080p-ben. Hát hogy lehet ez...?! :))
    És valakinek volt pofája egy Fallout 4-et így kiadni ilyen grafikával és frémmel... :D szégyen....
  • Moby
    #41998
    Ez a Bfront keményen keresztülhúzta a számításaimat. Gyak. az érdeklődésem 110%-át fogja le, és nem tudom meddig tart a lendület, de amíg tart, addig nem igazán van bármi másnak esélye. Emiatt minden áll. A Fallout, a TR, a MadMax, az ORI...fel sem tudnám sorolni. Minden. Az előbb mondtam le a Syndicate előrendelésem. Totál felesleges az is most.
  • SlickAdam
    #41997
    ertes :)
  • Moby
    #41996
    Illetve akkor még nagyon reménykedtem, hogy valamire jó lesz, és a bfrontot talán arra is vettem volna, HA nem jött volna az eaaccess, amiben elég jó progreszt futottam már vele, ill. live-om még két évig van, psnpluszom meg már nincs, ill ez amúgy is csak átmeneti megoldás.
    Szal végül megint nem lett semmi, amiért belátható időn belül bekapcsolnám, vagy amit megvennék rá egyáltalán.
  • Moby
    #41995
    Akkor minden akartam adni. Most csak a gépet és a plusz kontrollert dobtam. A fülest megtartottam pécéhez, a játékokat is, stbstb.
    Most is tárgyaltunk, de nem lett bót.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.16. 12:47:19
  • SlickAdam
    #41994
    es ezert kellett csalodnia szegeny norbertnek... :(
  • Moby
    #41993
    Legalább valamivel játszik...
  • Kandurex
    #41992
  • Moby
    #41991
    Na, a szitu az, hogy mivel a múltkori eladomaps4et akcióm óta eltelt egy hónap, és odaáig jutottam, hogy az akkori fotózás óta nemhogy bekapcsolva nem volt, de össze se dugtam a kábelekkel, azóta a polcon hever ahogy fotóztam.
    Ezt még tetézte, hogy közben jött a TR, kurvajó, egy rossz szavam sincs rá, de elindítani sincs kedvem. Ugyanez lett volna az uncsi4-el, ill. a kollekcióval, aminél még arra is lusta voltam, hogy elmenjek érte (találtam egy olcsót belőle).
    Lényeg a lényeg: bizonytalan ideig ismét ps4 nélkül tengetem a napjaimat. Mondjuk nem nagy változás, a jelenléte nélkül porosodik a polcnak azon része.
  • SlickAdam
    #41990
    3-ig en meg se allnek
  • Kandurex
    #41989
    ...hát....unboxing megen


    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.11.16. 12:43:10
  • Moby
    #41988
    Egy biztos: ma ez a motor a videójáték technológiai részének a csúcsa.
  • TDC Geronimo
    #41987
    Hát singlek szerintem eleve 30ak lesznek és valószínű 1080as felbontással.
  • Moby
    #41986
    Majd ha kijött ezzel a mocival az első szinglijáték, teli npc-kkel, stb, és még mindig 60fps, akkor lesz mit számonkérni :)
  • TDC Geronimo
    #41985
    És akkor mindig hallom, hogy szarok a konzolok azért fos a frém állandóan. Hát azoknak ezentúl ezt fogom az orra alá dörgölni. Ilyen grafikával atom 60at is lehet csinálni, ha valaki nem szarik bele az egészbe és ért hozzá.
  • TDC Geronimo
    #41984
    Elnézve egy két 30 fpses címet ami még azt is nehezen éri el meg ezt. Hát sokkoló
  • TDC Geronimo
    #41983
  • Moby
    #41982
    Ha kell valakinek: van egy jó állapotú fehér kontrollerem eladóban. 10K. Ha itt nem köll senkinek, megy a hwapróra.
  • Kandurex
    #41981
    néztem a trailert...hát elég amatőrnek tűnik, amolyan tipikus garázs projekt,...persze ettől még lehet jó (not)
  • Tatyla
    #41980
    na hogy legyen ok lelőni megint a psn-t
  • darkSectorxxx #41979


    Kupolaváros.
  • darkSectorxxx #41978
    Jó azért én nem mindent itt fogok kitárgyalni mindent, most csak Ulthane-el beszéltem aztán ennyi. :)
    Nem lesz ömlesztés. Max akkor mint eddig ha mind2 platformot érinti valami, de azt eddigis linkeltem.
  • SlickAdam
    #41977
    te miert nem nezel be a Boner topikba? semmi offense, komolyan kerdem.
    en is xboxoskodtam itt kicsit a TR vegett, de ne kapjunk ra, mert ez nem az a hely.
  • darkSectorxxx #41976
    oké bocs , de nem ömlengés.
  • Tatyla
    #41975
    oké,de több boxos ömlengés te rakj be ide
  • darkSectorxxx #41974
    Jah nem arra értem, hanem azért akartam még1x megkérdezni téged, mert azt hittem félreértetted hogy ez az Ultimate nem egy sima remastered, ezért akartam tisztázni, hogy biztos kihagynád-e.
    De Sebaj lesz még amit megvehetünk, pl Forza H2
  • Ulthane
    #41973
    Dehogy nehéz utolérned! Írtam PM-et, hogy ezt most kihagyom, de mást vehetünk együtt.
  • Ulthane
    #41972
    Egész korrekt játék lett ez a Tomb Raider. Bő három óra játék után meg vagyok vele elégedve, s ami a legjobb, voltak benne olyan részek, amik tényleg visszahozták a régi TR-feelinget! A 10-15 évvel ezelőttit.

    Kíváncsi vagyok, hogy PS4-en vajon lesz-e hozzáadott értéke.
  • SlickAdam
    #41971
  • darkSectorxxx #41970
    Tudom, csak Ulthane-t nehéz utolérnem....:)
    Megaztán mintha eddig egy kínai nagy fal lett volna a 2 topik közt...szerintem mert valakik rivalizálnak a platformok közt, még bizonyos dolgokban nem kell kirekeszteni a másik platformot....
    Csak tudni akartam, mert ha neki nem kell, akkor szólok másnak, nem para csak mondom lefixálom, mert írta egyszer hogy nem érdekli elég a lemezes régi, csak azt hittem nincs tisztában mit szeretnék venni vele, de ha most azt mondta ez sem érdekli, így, nem gond, csak hogy tiszta legyen kép. :)
  • darkSectorxxx #41969
    Nem, valóban ez egy snassz youtube kép, csak gondoltam ez a szaroff minőség is elég hogy alázat látszódjon a 2 verzió közt, persze ez élőben még jobban távolodik egymástól, csak arra most nincsen szükség, ha ez nem elég valakinek. :D
  • SlickAdam
    #41968
    dark ugye vagod, hogy PS4 topikban vagy?

    vagy neked mar teljesen mindegy, mert ugyis irsz mindket helyre (ugyanazt posztolva ket helyre, vagy ahogy a kattintas sikerul)?
  • Totti5
    #41967
    Sikerült megtalálni az internet legótvarabb faceoffját?!! eleve hibás a két kép. 360on 720p, X1en 1080p. Agyilag feltolt brájtneszt és a 90kra belőtt képminőségről nem is beszélve.

    Ez így nem mutatja meg azt ami kellene neki.
  • darkSectorxxx #41966
    Bárcsak minden játéknál a Remastered kifejezés ezt vonná maga után:

    Gears of War 1:



    Gears of War Ultimate Edition