121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #42485
    Jó de az egyszerűbb felszerelés, meg a gyorsabb tempó az nem azt jelenti hogy könnyű. :)
  • Kandurex
    #42484
    bírtam is, szerettem is, és nehéznek is tűnt,...kb. 5-6 órán keresztül...utána már kilógott a lóláb

    mindegy, csak megjegyeztem, hogy általában a FS DLC -k nehezek, mint ahogy nehéz volt a DeS és a DaS 1 is,...
  • TDC Geronimo
    #42483
    "I spoiled myself on the new bosses, and without spoiling anything to you all, goddamn they look amazing. :O Seriously can't wait for the DLC to hit."

    Egyelőre ilyeneket olvasok.
  • TDC Geronimo
    #42482
    Mást nem hallani tőled csak BB fikát. Akkor biztos bírtad csak nekem jön le másképp lol
  • darkSectorxxx #42481
    Hiába ásítasz, elsőre iszonyat szopás tud lenni, igaz hogy magán a boss-okig vezető utakon kevésbé nehéz, míg a többiek fordítva alkalmazzák a nehézséget. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.23. 21:13:09
  • SlickAdam
    #42480
    lehetne. de ez a kibaszott internet.:)
  • darkSectorxxx #42479
    háde basszus, mert nem szereti még lehet igazságosan szidni. :D
  • Kandurex
    #42478
    egeen...
  • Kandurex
    #42477
    [ásít]
  • TDC Geronimo
    #42476
    Hagyjad. BB hater. Kár vele vitatkozni.
  • darkSectorxxx #42475
    Nem tudom miről beszélsz, hogy mi langyi nehézségű.
    Ne kezd már megint, egyeltalán nem könnyű, abban igazad lehet hogy a tárgyakból kevesebb van, a lehetőségek, gyorsabb akciósabb, oké.

    DE NEM VOLT EZ KÖNNYŰ, kicsit sem, a nehézsége a sebesség miatt van főleg.
    Kurvára nem könnyű. Persze ha kitanultad már akkor igen, de ha kitanulsz bármit az ugyancsak egyszerűbbnek fog tűnni.
  • Moby
    #42474
    Nemtudom, most láttam hírben, Nagyjából 1 hónapja néztem az oldalát, még nagyon rébuszokban beszélt, hogy hátmég az idén valszeg lesz alpha demo, meg ilyenek. Ezek szerint felpörögtek a dógok.
  • TDC Geronimo
    #42473
    Szerdán elvileg nem? Kipróbálom majd kíváncsi leszek
  • Moby
    #42472
    Mire elkészült a pécés remoteplay, pont tökéletesen érdekmúlt lett nekem az egész témakör LOL
    De titeket még érdekelhet. Naszal elkészült.
  • Ulthane
    #42471
    Holnap este mar tolom. :) majd Darkkal koopolunk :)
  • Kandurex
    #42470
    én nem értem ezt a fossoftware, kiadják a játékot langyi nehézséggel, aztán a dlc -kel meg a fejükhöz kapnak, hogy, "ja bameg, kihívás is kellene!"

    ua. volt a Dark Souls 2 -vel is
  • TDC Geronimo
    #42469
    is-is :)

    mostani patchel próbáltam coopot 174es szintemre 1-2 perc alatt dobott be 2 másik ember mellé 3* is egymás után. Próbáltam 2 különböző bossnál. Patchel ugye bejött ez az új coopos covenant is.
  • SlickAdam
    #42468
    közösen, azaz felelesztve a BB topikot, vagy van mar benne kúp? (tenyleg nem tudok semmit a DLC-rol :))
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.23. 20:24:16
  • TDC Geronimo
    #42467
    Ne szarozzál vedd meg és 4 óra múlva toljuk "közösen" :D
  • TDC Geronimo
    #42466
    Nem nézek semmit belőle
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.23. 20:14:53
  • AntiHero
    #42465
    Már van végigjátszás is (első része legalább is) :D

  • SlickAdam
    #42464
    fasz kivan, vennem szivesen, de lemezen kene, azt meg nem akarom (most) 60-70 euroert...
  • TDC Geronimo
    #42463
    területek újak. Bossoknál egyről tudok, hogy úgy néz ki, mint a cleric beast csak ég, de teljesen más movesetje van. A többi szerintem új boss, azokról már nem olvastam/néztem semmit.
  • SlickAdam
    #42462
    bossok ujrahasznositottak es/vagy ujak?
    teruletek is 100%-ban ujak?
  • TDC Geronimo
    #42461
    Bloodborne: The Old Hunters review - Eurogamer

    Generous, artful and brutally hard, The Old Hunters is the perfect send-off for a modern masterpiece.

    The Old Hunters is the only DLC Bloodborne is likely to get, and the decision to combine two releases into this one was a great call, because this is the kind of depth and richness you dream of in an expansion. The locations and, especially, the boss fights here maintain Bloodborne's incredibly high standards, and manage that magical trick of somehow enhancing the original world at the same time. The best pieces of DLC I have played are Artorias of the Abyss and, now, The Old Hunters - From Software's approach to additional content is a lesson to every other developer out there. This may be the end for Bloodborne. But what a game, and what a way to go.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.23. 18:56:06
  • darkSectorxxx #42460
    Majd megnézheted. :D
  • TDC Geronimo
    #42459
    loál. Alig várom, hogy essél keljél
  • darkSectorxxx #42458
    Szerintem igen. :D
    Akkor nekem max 1 óra. :)
  • TDC Geronimo
    #42457
    Szerinted? :D
  • darkSectorxxx #42456
    Nem is adhattak volna kevesebb pontot, brutális játék, brutális kiegészítője.
    A kérdésem csak az hogy a 10-15 óra halálokkal együtt????????
  • TDC Geronimo
    #42455
    Szivárognak BB kieg reviewk

    IGN - 8.0

    hardcoregamer - 4/5

    Push Square - 9/10

    PSU - 9/10

    Community Voices - 9/10

    Gamespot - 9

    Game Informer - 9.25

    Digital Chumps - 8/10

    "The $20 price tag provides more than a dozen hours of content. My time with the expansion clocked in between 15 and 20 hours" Ez kifejezetten tetszik




    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.23. 16:13:13
  • darkSectorxxx #42454
    Hu én most hallok ilyen hibát először.
  • bexinho
    #42453
    Szeptemberben lejárt az 1 éves gari, és mostanában kezdte a gép random 1-1 alkalommal kiadogatni a lemezt. Volt, amikor kikapcsolt állapotban adta ki. Nem mindig csinálja, de kitudja hányszor kapcsol be csak úgy, amíg munkában vagyok... De a legidegesítőbb, amikor játékból dob ki.

    Van valami ötlet? Olvastam, hogy érzékenyebb lehet a lemez kiadó gomb, aminek az állapotán egy esetleges megtörlés segíthet... sajnos nem jött össze. Egyéb ötlet? Vagy mennyiért lehet megcsináltatni? Gondolom több tízezret elkérhetnek Sony szervizen keresztül.
  • darkSectorxxx #42452
    +1
  • darkSectorxxx #42451
    Wattafakk 6.? Miért?
  • n000rbi
    #42450
    Az enyémnek se volt semmi baja, csak én baromállat elcsábultam az MGS limited gépnek és az első alkalommal el is adtam a régit. Életem egyik legrosszabb döntése volt, azóta is azt nyögöm.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.11.23. 15:41:37
  • TDC Geronimo
    #42449
    Nekem még mindig launch gépem van és tökéletes :(
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.23. 15:26:33
  • n000rbi
    #42448
    Várjál, akkor meglehet, hogy még mindig 1-nél fogok tartani (launch gép) :D
  • SlickAdam
    #42447
    hekas, a szar / hibas gepeket nem szamoljuk!
  • n000rbi
    #42446
    LOL

    ---

    Közben megrendelődött a 6. ps4
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.11.23. 15:05:08