121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • kill3r21
    #42525
    Srácok, nem mától érhető el a Beyond Two Souls Ps4-re? Én sehol nem látom a storeba.
  • SlickAdam
    #42524
    par eves jatekok (es nyilvan ujak) eseten jo a szitu, de regebbiek nem mind tamogatjak xinput-ot...
    pl hiaba akarnek zuppaszép mass effect-et tolni, otvaras szövegbevitelre tervezett keszulekkel kene iranyitanom...
    ugyanez Oblivion. pedig szivesen jatszanam.:(
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.24. 12:43:13
  • Moby
    #42523
    Mindkét rész??? AZ első kurvajó, a második....nos a második egy fos :(

    Amúgy nemértelek. Ha végre összeraknád, a pécéd olyan igényesen remasztereli a játékaid, hogy beszarsz vázzeg! INGYEN!
  • Moby
    #42522
    Azt azért már csaknem merik!
  • SlickAdam
    #42521
    en szivesen megveszem kedvenc jatekaim pimpelt kiadasait, ha azok tenyleg szebbek es jobban futnak.
    mert az emlekek szepek, de mar most ha berakok egy szeretett ps3-as jatekot, ramjön a hanyinger. szal miert ne jöhetne csinosabb formaban?
    csak ne adjanak ki MINDEN szart (most divat ugye), mert annak tenyleg nincs ertelme (Sleeping Dogs, Darksiders 2, ...)

    (bar Darksiders-t huznam HA mindket resz benne lenne es jobb fremmel...)
  • mucsácsó
    #42520
    Elsősorban a remasterek remastereire gondoltam :D :D De amúgy jogos teljesen...
  • Moby
    #42519
    Az egész cikk az. Wattonként 5x teljesítmény. Az....Az AMD-nél. LEL.
  • TDC Geronimo
    #42518
    baromság
  • Moby
    #42517
    Jaja. Ismerem már eztjól. Ez is ennek a generációnak a hozadéka. Akkor fontosak a számok, amikor jók/megvannak. Amikor szarok(jó sokszor az), akkor mindig születik rá valami iszonytató bullshit, amivel szőnyeg alá söpörni.
  • Amiga
    #42516
    Sőt, pislogni is szoktam játék közben, oszt' olyankor sincs meg az fps.
  • Amiga
    #42515
    Ez igaz, ezért én játszottam C-64-en is, ami a logóddal ellentétben rólad, aki igényes vagy, bizonyára nem mondható el.
  • Moby
    #42514
    Nem. neked igényeid nincsenek. Az nem ugyanaz!



    /amúgy üzletileg semmi nem indokolja a váltás, még 2019-ben sem. Megcsinálták a perfekt prolikonzolt. Szarpénzértszart. Ha lesz is új mondjuk akár 2017-ben, az is ugyanezt a vonalat fogja képviselni, csak nem 2012-es hardverből, hanem a tavalyiból. Instantskip.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.24. 11:26:44
  • Amiga
    #42513
    Nekem már van olyanom.
  • Moby
    #42512
    Nem 4K-ra kellene konzolt csinálni. Egyelőre csak FullHD-re.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.24. 11:20:43
  • Amiga
    #42511
    Kizárt a 2017. A konzolbiznisz nagyon pörög, időarányosan jobban állnak az eladások, mint az előző generációban. Egyre jobban megéri majd a játékosbázis miatt erre a generációra fejleszteni. 4k-ban pedig elég nagy kockázat van, mert még sokaknak nincs és nem is lesz addig erre alkalmas megjelenítője, illetve a stabil 4k-s technológiának is be kell érnie, csak azután megy majd konzolra.

    2019 lesz az.
    Utoljára szerkesztette: Amiga, 2015.11.24. 11:20:18
  • Moby
    #42510
    Oszt mibő? Lesz mondjuk bloodborne remaster (az mondjuk jöhet is), megmegmeg...meeeeeeeeg. Mi is?
  • mucsácsó
    #42509
    Jah, és ne legyen egyetlen egy darab kurva remaster se... :D Elégvótmá ezekből a szarokból, hogy ezektől hemzseg a store. De tuti lesznek Ultrahipersuper4K edísönök, 60 FPS-sel....
  • n000rbi
    #42508
    Adok érte 250-et is, csak jöjjönmá'!
  • mucsácsó
    #42507
    Én is 2018at tippelek. De akkor már tényleg. És igen, bivaly vassal jöjjenek, inkább legyen drága, de odabaszós és STABIL. :D És ne konzolnak álcázott porszívó legyen.
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2015.11.24. 11:07:47
  • Moby
    #42506
    Hája, feledni kéne minél gyorsabban ezt a generációt.
  • n000rbi
    #42505
    Jöjjenek, minél előbb, normális hardverrel, hűtéssel, 200-ért.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.11.24. 10:54:49
  • Kandurex
    #42504
    Szerintem 2018. lesz a váltás.
  • mucsácsó
    #42503
    Xbox Two és PS5 - 2017-ben - what
    Mondjuk 7-8 éves generáció tutira nem lesz, de valahogy nem tudom elképzelni momentán a témát :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2015.11.24. 10:48:23
  • darkSectorxxx #42502
    "Need for Speed - nem olyanok lesznek a neonok, mint gondolnád

    Egy kicsit többet tudtunk meg a Need for Speed hamarosan érkező, első frissítéséről, ami neonokat is hoz - de nem az autó aljára.
    Mit szeretnél karácsonyra? 12 steames játékot, egy extra dobozos PC-s játékot vagy hardvert, és még GameStar előfizetést is? Most ez egyben lehet a tiéd!

    Icons néven érkezik a Need for Speed első update-je, mely egyrészt javítja a csúzlizó ellenfelek problémáját, másrészt elindítja a közösségi eseményeket.

    Közösségi események alatt bónusz pénzt adó eventekre, leárazásokra és bónusz REP-ekre kell gondolni, melyek az elkövetkező hónapokban folyamatosan cserélődnek. Az első holnap indul, és 40% kedvezményt ad minden, a teljesítményt érítő fejlesztésből. Emellett érkezik két autó, az egyik Ken Block Hoonicornja, a másik pedig Morohoshi-san Lamborghini Diablo SV-je, melyeket a Style és az Outlaw szálak teljesítése után kapunk meg, teljesen ingyen. Utóbbi lesz az első (és egyelőre egyetlen), amire neonokat rakhatunk, de ne padlóvilágításra, hanem Knight Rider-szerű LED-ekre gondoljatok.

    Az Icons frissítés része még a Color Picker 2.0, avagy az új színkeverő, amivel pontosabban állíthatjuk be a felnik, az autók színét, válogathatunk előre kikevert színekből, anyagokból. Lehet majd tükrözni a matricákat az autó egyik oldaláról a másikra, a maximális REP szint pedig 50-ről 60-ra nő. Három új trophy és achievement jön, az egyiket bármelyik új, fent említett autó megszerzéséért kapjuk, a másikat úgy, ha ezekkel nyerünk egy-egy eseményt, a harmadikat pedig, ha a Mental Block versenyben 350,000 pontot szerzünk drifteléssel, Ken autóját használva. Arról, hogy mikor jön, még mindig nem tudunk semmit."

  • darkSectorxxx #42501
    :D

    Megnézzük vagy 576 beszámolós vagy T-home részletes vásárlást tudok elfogadni. :D
  • SlickAdam
    #42500
    lehet valamelyik konzolbolban beszamolnak csirkeket. probald meg szerintem! :)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.23. 22:14:34
  • darkSectorxxx #42499
    Demozgattam, aranyos, ötletes, de hogy pénzé vegyem és órákig nyomjam....hát.
  • SlickAdam
    #42498
    cép ez a Tearaway, de egyelöre csak belekukkantottam. szupi 60 frem, csodas Media Molecule latvany & hangulat.
  • darkSectorxxx #42497
    PONTYOSSAN. :)

    Egy win10 kell csak, meg egy haver aki stream-el x1/ps4-ről és Ultimate platform.. :D
  • darkSectorxxx #42496
    Jó én is kilengek néha, van hogy játszok orba szájba, van kedvem, most pont egy hét telt el kb hogy szinte sg elé is nehezen ülök le, nincs kedvem beindítani a konzolokat, de a DLC-t holnap meglesem mindenképpen, pedig lenne mit végigvinnem játszanom.
    De majd apránként, jönnek az ünnepek, majd lesz még időm.
  • darkSectorxxx #42495
    Jó én is csak a nehézségre reagáltam, ha a tartalmat mondod nem szólok. :)
    Milliméterre a nehézéget nem lehet nagyon összenézni szerintem.

    DS ahogy láttam inkább az uton spekulál, más módon más eszközökkel próbál veled vért kihugyoztatni, itt inkább a boss-okra helyezték a hangsúlyt.
    DS lasabb ott más beállítottságú játékosoknak van előnye, a BB meg gyorsabb ott is más féle stílusú játékosok jutnak előnyhöz, szerintem embere válogatja.
    Amúgy sok régi DS fan, vagyis nem én.....mondta hogy a DS-ekben is így vannak a boss-ok, inkább a mellékes bossok erősek, sőtt asszem a legerősebb többek szerint egy dlc boss, akit ki akartam próbálni tét nélkül de nem odáig elmarhulni, hanem mondjuk egy mentésből kipróbálni, csak nem volt szerencsém.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.23. 21:50:09
  • Kandurex
    #42494
    lehet, de engem ez már nem nyugtat, egy kiherélt játék lett, nekem hiányzik a tartalom, mélység etc. ebbe nincs ilyen

    ettől még másnak simán jó...sőt, a lentebbi videón jót szórakoztam :)
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.11.23. 21:45:00
  • darkSectorxxx #42493
    Ja egyértelmű hogy poénkodásnak volt betéve a Ds-ek "miatt".

    Amúgy nem tudom vágod-e, de a sok peccs után változott ám a játék.
    Jó persze ebbe is bele tudnál kötni, de az elején volt pl ez a rest mod téma is.

    Pl Moby kedvencét, Ebrietas-t első körben én elsőre kinyírtam, mint utólag kiderült egész egyszerűen mákom volt.
    Most próbálja meg valaki megölni úgy hogy elsőre belép hozzá....persze....talán 10-20.-ra hogy ha nagyon izmozol.
    Végülis ja nem story boss ezt is lehet kifogásolni, de legalább akik kicsit kevesebb faszulást türnek végigjátszhatják mondjuk ő nélküle, de ettől még ő és a többi boss is a játék része, és hiába mondja valaki hogy hát persze akkor minden csirának le kell egyszerűsíteni, de nem, vannak a "csírák" és enny, végigvitték? Hátés ettől még vannak acsik stb, na azt megcsinálta valaki nem?
    Ennyi.

    Mert a sima story vonal nem annyira vértizzasztó, hanem úgymond fakultatív a szopás , ettől még a játék részének kell tekinteni, egészében pedig igenis nehéz.

    na fasza, szóval amit akartam 2 bekezdéssel ezelőtt mondani, hogy a sok peccs óta, kb nyáron vagy nyár végefelé úgy átalakult szerintem a játék, hogy a bossok nem kaptak új mozgásokat, meg semmit, de látom a jeleket hogy valami nem a régi, sok boss nem hagy annyi pihit a támadások közt vagy nem olyan gyengéd ritmusban küldi mint az év első felében lévő állapotában a játéknak....

    Szóval ha most mondjuk valaki nyáron vagy nyár után tólta le, sok bossnál többet szopott mint az elején.

    Abygadala és Ebrietas ilyen boss. Ezeknél egyértelműen láttam. És már nincsen könnyü eset, meg nehezebb eset, max a te támadási stílusod tudja kiütni a ritmusból, de különben szinte minden ütközetben egyformán izzaszt meg.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.23. 21:45:28
  • Kandurex
    #42492
    peeeersze, 1 blokk és nincs stamina ....egyébként utánna már nem hiányzott, boldogultam nélküle
  • Kandurex
    #42491
    bekaphatod
  • darkSectorxxx #42490
    Másnak más ez jogos, pajzs azért lehetett volna a kezedben, igaz nem tudtad volna alkalmazni olyan intenzitással mint a DS-okban de 1 pajzs van benne. :)
  • SlickAdam
    #42489
    mondom, internet. dealvidit!


    bics
  • Kandurex
    #42488
    a faszt, az első órában csak az arcomon csúsztam,...olyan szinten más volt a játékmenet, meg hiányzott a pajzs is...

    egyébként mit gúnyolódsz?
  • darkSectorxxx #42487
    Jó én is ezt hiszem magamról. :D

    Amúgy kíváncsi leszek, hogy a boss-ok milyen módon lesznek nehezek, hogy csak sokat sebeznek, vagy egészen egyszerűen nehéz lesz kitérni, mert azért ha az alap játék ritmusát követik a veterán bb-seknek azért a tapasztalat sokat fog sgíteni szerintem, de mindenképpen izgulok hogy mi lesz.
    Nekem nagyon ez az íj tetszik a DLC-ben. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.23. 21:31:20
  • SlickAdam
    #42486
    ö mindenkit vert elsöre es sosenem halt meg sehol. van ilyen. van aki tenyleg tehetseges, nem csak azt hiszi magarol.

    khmmm... :D