121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #42445
    Nektek bazze, nektek lesz nehéz. :D
  • TDC Geronimo
    #42444
    Azt írják jó nehéz a DLC, főleg a bossok.
  • Kandurex
    #42443
  • SlickAdam
    #42442
  • TDC Geronimo
    #42441
    6k
  • SlickAdam
    #42440
    mennyibe is kerül?
  • TDC Geronimo
    #42439
    Na bb kieg megveve. Mit tudni ejfeltol lehet mar tolni?
  • Moby
    #42438
    Egy jó második résszel el tudnának adni nekem egy gépet :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    mármint egy PS5-öt, amin majd lenyomnám a remasteredjét :D
  • darkSectorxxx #42437
    Nagyon durva.
    Pár szóban:

    18:45

  • TDC Geronimo
    #42436
    Bizonyos jelenetek ennél a játéknál engem még mindig agyonütnek. 3 végigjátszás és ennyi idő után is

  • darkSectorxxx #42435
    igen a 38 perc a fák között telt, ez mellett 1 perc volt a repülős próba és 1 perc a spawn téma, a többi élményem mind beta idejű. :D
  • Moby
    #42434
    Ez mind abban a 40 percben történt, amikor is feltérképezted az endor fáit is? :D
  • darkSectorxxx #42433
    Huh ez nekem is szép emlékeim közé tartozik, volt sokszor hogy respawn után fasznak oldalba vagy hátba lőttek....
    A legszebb mikor ki kéne mennem a havas mapon a bunkerból és lószart nem látsz ki a barlang szájánál bentről csak ha kisétálsz kicsit de akkor meg kintről ledarálnak.
    Szóval ilyenkor én is kicsit otthagytam pihenni a kontrollert, és nyomattam egy szódás málnaszörpöt.
  • Moby
    #42432
    Minden olyan rendszerre, ahol a respawn point bevehető az enemy által.
  • TDC Geronimo
    #42431
    Igen még van kb 4 hátra :)

    Mire gondolsz az általános spawn rendszerre vagy partner rendszerre?
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.22. 22:04:12
  • Moby
    #42430
    Az EAA 10 óráját nyomtad ma? Egy kicsit ma megbocsájtottam a játéknak, de a két kezemmel tolnám vissza az anyjába, aki ezt a respawn fosrendszert belecsinálta.
  • darkSectorxxx #42429
    Ez se gyenge:

    PS 4 - 1TB + Uncharted Collection + God of War Remastered + The Last of Us Remastered 139990ft
  • darkSectorxxx #42428
    Star Wars Battlefront - játékosok száma

    PC: 38,643 (24h csúcs: 49,137)
    XBOXONE: 50,371 (24h csúcs: 113,696)
    PS4: 138,221 (24h csúcs: 189,191)
    Total: 227,235
  • mucsácsó
    #42427
    Okés, köszi a tanácsot. :) Most már csak a honnan a kérdéses... :D Kutakodtam neten, de mindenhol készlethiány...
  • darkSectorxxx #42426
  • TDC Geronimo
    #42425
    Mass Effect Andromeda pletykák

    My summary:

    Same party-of-three setup of the last three games: you plus two squadmates.
    Two of the squadmates include a petite, buxom, blonde human woman. And a krogan (spotted in the E3 trailer).
    Play as "Pathfinder".
    Tasked with finding a new home for the human race.
    Other races included too, obviously.
    Squadmates + yourself have jetpacks that play a key role in exploration.
    Omni tool is more versatile with situational interactivity. EG: deploy a shield in combat.
    Similar weapons as per previous games.
    Quality of facial features and character models a major feature of rendering improvements.
    Destructible cover.
    New ship is an entirely new design plus new layout from the Normandy. Has a balcony to observe lower levels, and see stuff like the Mako, and a "Pathfinder's quarters".
    Conduct "Strike" missions from ship.
    Meeting room to interact with squad.
    Mako more or less identical to what appeared in the E3 trailer. Likely customisable.
    Character customisation includes armour, helmet, gauntlet, etc.
    Traditional galaxy map navigation gone. Galaxy traversal now done via first person view of the ship, manually flying to locations.
    FTL drive for rapid travel.
    Markers on planets and what not for guiding.
    Main alien enemies described as a cross between Vorcha and Collectors.
    During early build combat enemies dropped in via Cerberus ships. Unsure if this is a placeholder or legit.
    One antagonist is a human soldier, armoured similar to you but without the N7 branding. Can spare/kill him. Motivations unknown.
  • TDC Geronimo
    #42424
    Alapot semmikép se vegyél. Az új kiadásba benne van az alap, 2 dlc meg a kieg. Azt kell megvenni
  • mucsácsó
    #42423
    Srácok, hátha valaki itt vágja a Destinyt.
    Kipróbáltam ma, hát engem megvett kilóra a trial... Taken King nélkül ha beszerzem lemezesen, akkor azzal szart nem érek, igaz? Vagy mennyire használható anélkül? Ebben a Taken King Legendary Editionben bennevan az "alap" játék is, vagy még azon felül azt is bekell szerezni? Köszi előre is a felhomályosítást :))

    szerk: közben látom, hogy abban bennevan az alap game is.
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2015.11.22. 19:09:36
  • Moby
    #42422
    Ja. Csodás.
  • darkSectorxxx #42421
    Ja meg annyi hogy a 30 óra amúgy ironizáláson kívül nagyon is jó mert én a CoD AW-vel is max ennyit játszottam és ebben a 3x single végigvitel is benne van. :)
  • Totti5
    #42420
    Menny és pokol 1 hét alatt. Megint.
  • Moby
    #42419
    Kb 30 óra alatt megy el a sw varázsa, amit utána marad az a pöcegödör. Inkább kzsf multizzatok. Tényleg. Az negyvenezerszer okésabb.


    /mármint ha ilyen scifi-lövölde-izé kell.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.21. 22:13:34
  • TDC Geronimo
    #42418
    Na ez se tartott akkor sokáig :D
  • darkSectorxxx #42417
    ugy látszik mostanság ilyenekkel bombáznak minket. :D
  • balee4
    #42416
    Hogy lehet ennyire szarul játszani? :D
  • Moby
    #42415
    Grafban-hangban jó. Nagyon. Minden másban fosfaszlé.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.21. 22:08:30
  • TDC Geronimo
    #42414
    Játékos annyira balfasz, hogy fájdalmas volt végignézni
  • TDC Geronimo
    #42413
    Első mission


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.21. 21:32:55
  • TDC Geronimo
    #42412
    Na ezek a sámánok, de erről volt már szó korábban is


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.21. 20:53:39
  • Moby
    #42411
    Én tartok tőle, hogy ez nem cél. Náluk az fel sem merül, hogy nem tudják, mi kellene ahhoz, hogy okés legyen. De nem ez a megvalósítandó cél, hanem a popularitás. És az meg is lett.
  • Tikal #42410
    Bízom benne hogy hallgatnak a játékosokra, és javítanak majd sok dolgot.. remek kis lövölde lehetne...
  • Soldiers
    #42409
    de egy rohadt vicces
  • Moby
    #42408
    Nem csak az a baj, hogy súlytalan, de elbaszott okádék a pontozás. Ott a cargo(CTF). Ha viszed a "zászlót" nem kapsz érte faszt sem. Node a killért...Jellemző: Winpoint: 500. Játszottál: 1500pont. LEL. Szóval pusholja bele a kezsuelbe minden eszközzel a gémpléjt maga a játék.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.21. 15:56:41
  • Tikal #42407
    Hát ezt szomorúan hallom...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de mintha erről is lett volna szó abban a YT videóban amit az a kretén LevelCap csinált ...
  • Tikal #42406
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Semmilyen yooutube-s oktató videót nem mutattam, amit mutattam azt úgy hívják review, de semmi baj. Mellesleg LevelCap csapatban játszik, rengeteg ilyen videója van, csak meg kellene nézni, de hiába mondom, látom, zsigeri gyűlölet van benned a youtube gamerek felé... pedig nagyon sok jó van köztük, talán még tanulhatnál is tőlük.... ó várjunk, neked már nincs mit, 500 óra Titanfall, meg 500 óra bot lövöldözés a Destiny-ben már megtanított mindenre.

    Azt mindenesetre látom, hogy a BF-ben ügyesebb vagy, de ez elhangzott már a review-ban is, meg több helyen is, hogy casual gamerekre van szabva, szóval az átlag játékosnak is több sikerélménye lehet mint amúgy más játékokban, ami szerintem jó, én sem egy hardcore BF-re vágytam.

    Természetesen abban igazad van, hogy a csapatjáték rendkívül fontos ezekben a játékokban, és nem lehet egy játékost csak a K/D-je alapján megítélni, de ugye a csapatnak azzal is sokat segítesz ha nem halsz meg minden félpercben. Mondjuk pont a Battlefront-nál érdekes kérdés ez a csapatjáték, hiszen, nincs ingame voice chat, csak party chat, egy csapat meg két emberből áll :(
    De nem véletlenül említetted meg te is, hogy leszólnak, meg üzengetnek neked hogy csíter vagy... biztos azért mert sok bázis foglalós pontot szedtél össze ;)