121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tikal #42565
    Legyen nyoma. Nem tehetik meg hogy nem fizetnek mert ez a törvény, ráadásul uniós.

    Amugy melyik ez az otvar bolt, csak hogy soha ne vásároljak náluk?
  • Moby
    #42564
    Easy pal. Tudom, hogy bosszantó, de több megoldás is van. Így nemmarad az tuti.
  • n000rbi
    #42563
    Persze, ha felvennék a kibaszott kurva telefont.
  • n000rbi
    #42562
    Hmm és ha utánvéttel küldeném? :D
  • Moby
    #42561
    Lehet gyorsabb lenne ms-el cseréltetni. A szart ők dobozolták be.
  • SlickAdam
    #42560
    olyan nincs. nem merik megtenni.
    csak ugy kuldd nyilvan, hogy nyoma is legyen es közöld velük pl e-mail-ben (annak is van) is.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.11.24. 14:39:13
  • n000rbi
    #42559
    És ha baszik fizetni, akkor se pénz, se kontroller?
  • Tikal #42558
    Dehogyis. Küld vissza simán. Persze, értesitsd erről a céget és mehet vissza. online vásárlás, 14 nap, ha nem tetszik a csomagolás már azért visszaküldheted, pláne ha még fos is a termék.
  • n000rbi
    #42557
    Igen, legalábbis a kis kör alakú ragasztót én vágtam ketté.

    Beszéltem a NFH-gal is, csak polgári per útján kaphatnám vissza a pénzem. LOL
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.11.24. 14:29:12
  • Moby
    #42556
    Amúgy bontatlan dobozban volt?
  • n000rbi
    #42555
    Nyilván, de mi a büdös lófaszt csináljak? Csak úgy nem küldöm el.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.11.24. 14:18:45
  • SlickAdam
    #42554
    lonak a faszat! ott vannak a kepek. elallas dolog meg torvenybe van iktatva (remelem...). es amugysem sima elallasrol van szo, hanem siman otvaras a keszulek.
    hogy gondoljak ÖK ezt?
  • Moby
    #42553
    Hát a webes vásárlás, az webes. Ez alól nincs kibúvó. Az 14 napocska. Nincs olyandt, hogy az nincs. Vanik, jogzsbályilag vanik. És nem azér mer rossz, azért is vanik, mer nem mondjuk nem ilyen fehérre gondoltál.
  • n000rbi
    #42552
    Várjál: gamertechet felhívom, mondom oké, foshalmaz, elállok, küldöm vissza: ilyen náluk nincs, menjek a microsofthoz, mert hát működik, hogy gondolom én ezt.
  • Moby
    #42551
    Nyilván, nem is a kvaliti a kérdés(korábban már okfejtettem a prolikonzol mibenlétét), de hogy a fos ENNYIRE norbinál koncentrálódik, amögött már spirituális erőknek kell munkálkodia.
  • TDC Geronimo
    #42550
    Nem átok ez. Ilyen fasza a build quality a mostani genben. Nekem is van 2 DS4em meg 2 box kontrollerem és mindegyiknek van valami baja. Foshalmaz az egész. elite controller meg mennyi is boxra 50k? Meg se merném venni még ha kéne se, mert ki tudja az is hogy van összerakva bár lehet 150 dollárba kerül hogy ne szarjanak rá és rendesen összeépítsenek egy kontrollert.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.11.24. 14:11:40
  • n000rbi
    #42549
    Ha így van én dögöljek meg, ha tudom, hogy mivel szolgáltam rá
  • SlickAdam
    #42548
    hat az atok dolog tenyleg igaz lehet :(
  • n000rbi
    #42547
    Ez így igaz, nincs más magyarázat.
  • Moby
    #42546
    Na figyuka. Nem bírom én ezt má nézni se. Csináljuk azt, hogyha akarsz valamit venni szósz, besétáloka bótokba, megveszem a faszát, és elpostázom. Deal?
  • n000rbi
    #42545
    3.5 jack buzi adapter nélkül, végre használható RB és LB, valamint gumi borítás alul. Ennyit szerettem volna, nem többet.
  • n000rbi
    #42544
    A legjobbat szándékosan a végére hagytam:


    SZÉJJELBASZ A KVALITI!!!!
  • SlickAdam
    #42543
    elözö beszart, vagy miert kellett belivingelned a hajpot?
  • Moby
    #42542
    Rajtad valami átok ül
  • n000rbi
    #42541
    2.
  • n000rbi
    #42540
    Off, de ezt látnotok kell.

    Megérkezett gamertechtől a Lunar White LIMITED kontroller (valamiért hsz-enként egy képet enged ez az istenverte sg feltöltenem)
    1.
  • Moby
    #42539
    >Tuti nem, eladhatatlan lenne szerintem a mostani gép.

    Amit nyilván nem akar a sony, hisz ki az a hülye, aki drága gépet akarna eladni, amikor ugyanazoknak eladhatja az olcsót is?
  • darkSectorxxx #42538
    Ne is emlegesd csak kiadás. :D
  • darkSectorxxx #42537
    Tuti nem, eladhatatlan lenne szerintem a mostani gép.
    Bár eleget árusítottak belőle, de minek belenyomni a tőkét másba amíg tejelnek a mostani generáción?
    Hiába kevés az fps ha fizetnek érte. :)

    Meg jóhogy meglett mind2 generációm most adjam el 1-2 év múlva?
    Nagy faszt. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.11.24. 13:28:08
  • Tatyla
    #42536
    26
  • Moby
    #42535
    Ja. Ez a második hobbim :DD



    /amikor már minden elcsendesedik, gyerekek elaludtak, minden otthon töltött este egy pohár bor és a géming a jutalmam azért a napért. Magamtól :)
  • SlickAdam
    #42534
    nagypapitol kaptam meg par eve
  • n000rbi
    #42533
    >borozgatok

    Szigorúan kompetitív multi közben, kell a célzóvíz
  • Moby
    #42532
    Az ott egy notebookasztal. Amit akár az ágyon dögölve oda tudok húzni magam elé (becsusszan az ágy alá a lába). Folytassam?


    /oké én nem így játszok, és nem is így akarok, odaátra is inkább egy ilyen racing fotelt fogk venni. Én géming közben most is notebookolok is-twitchet nézek-tolok, fórumozok, borozgatok, ilyesmi. Nekem kell hely, kell az asztal.
  • SlickAdam
    #42531
    na ennek mar az elsö nehany masodpercetöl elkezdek szedülni
  • Moby
    #42530
    A vicc az, hogyha akarná a sony, kijöhetne akár a ps4 MELLÉ is. Nem tartanám ördögtőlvalónak. Hótugyanaz a architekt lesz úgyis, simán kompatibilisek lehetnének egymással (persze alulról-felülről). Nem lesz ilyen, nyilván nem, tudom. Sajnos.
  • darkSectorxxx #42529
    Ezzel a jöjjönmával nem lene gond, csak azzal van hogy szökőévente jelennek meg játékok, ha 2017-ben zárnánk a gent, kb 200 játékkal, a PS2 kb 2000 játékával szemben? :D
  • SlickAdam
    #42528
    amugy mibe faj egy ilyen?
  • SlickAdam
    #42527
    tudom vettel ilyet, nezegettem is es elhiszem / tudom, hogy kenyelmesEBB, mint a sima.
    de nekem nem fekszik, hogy egy targyra rahelyezeve a kezemet gombokat nyomkodjak. meg hiaba a kenyelem, valamire ra kell tenni a mini bill-t es az egeret is. talcaval az ölemben jatsszak vagymijazatyauristen?!

    kanape + hatalmas teve. aki megtalalja az ultimate megoldast nem-kontrolleres jatekokhoz, az kap tölem egy kiflit.
  • Moby
    #42526
    Mutattam az új ótvaras nem-szövegbevitelre tervezett kis motyeszomat? Olyan kényelmes, hogy beszarol.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.11.24. 12:48:05