121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #42605
    Ha odafent is úgy akarják én jövő hétfőn, vagy kedden jövök.
  • Moby
    #42604
    Tutter, hogy eljön az idő, amikor majd hiányozni fog, és vágyni fogok rá. Biztos, hogy így lesz. Jelenleg ez nincs.
  • SlickAdam
    #42603
    "Vajon mi olyat élhetnék át általa, amit eddig nem?"

    atmegyek buta parasztbacsiba: a DLC-t meg nem elted at...

    es mifele multi tema? nem ugy volt, hogy mar a sztarvarszt is dobtad? vagy van valami mas? mindegy, mert ez a hobort is par het max. a bb meg örök.
    tru talk
  • Moby
    #42602
    Vennék én, semmiféle bálkirányé öltözék nincs, de totálba rácsavarodtam a multitémára ismét. Az a helyzet, hogy már csak nagyon kevés potenciál maradt a singleplayer játékokban, és hogy ebből kimozduljon, ahhoz vagy akkorát kell gurítani mint a witcher3, vagy valami nagyon egyediség kell. Ez nem a játékok hibája, ez az egész VG teknóban sokkal jobban fejlődik, mint az ember gondolatisága.
    500 óra felett vagyok az idén fromjátékokban. Szerinted mi olyat tudna elmondani a BB kieg, amit hallani akarnék? Vajon mi olyat élhetnék át általa, amit eddig nem? Miért akarnám ugyanazt még 20-50-ben átélni, amiből mögöttem van 500?
  • darkSectorxxx #42601
    Moby szarja le a BB-t max DS 3-nál megy vásárolni, még tart a BattleFRONT. :DDDDDDDD
  • SlickAdam
    #42600
    Moby!
    vesd le a bálkirályné öltözéked es holnap huzzal vegyel egy PS4-et! BB topik feltamadt, ebböl te se akarsz kimaradni.

    (nem, ne magyarazz! jo kis moby, megy es teszi amit kell.)
  • darkSectorxxx #42599
    Vagy szar a monitorom. :D
  • n000rbi
    #42598
    Ezt kicsit túltoltad.
  • Totti5
    #42597
    Figyu, te kérdeztél rá, normálisan válaszoltam. A te gondod, mint a huzat úgy elmentem volna mellette. Kicseréled és kész, leírták sokan mi a teendő.

    Megint olyat állítasz aminek semmi alapja, ergóó hazugság. Volt gondom a 360al és volt az X1el is. Mind a kettő garban volt az MSnél. X1 2 hónap után. De köszönöm hogy így állsz hozzám... hülyefanboj mi?
  • Moby
    #42596
    ROFLSSADSDBNCBVBNVASMVDbnvnmbcvkgahsfkuZGFSAKGHFDGHAVMSA?MC N?MXCNnmcbxYN?MXVCBN?BVCYBN?VNMBVASGHKVFDGSHKADV



    LEL
  • Moby
    #42595
    Szerintem még azzal is 100 felett van :DDD
  • n000rbi
    #42594
    >Majd ha nekem is lesz nem jó, akkor elmondhatom hogy volt és h nem jó.

    Jajj, dehogy fogod elmondani. Egyébként ne is legyen ilyen, az én reszortom kifogni a szart mindkét gyártó termékeiből, ebből nem vagyok hajlandó engedni :D
  • darkSectorxxx #42593
    Az egy dolog, de ráközelítve fos homály az egész.
  • TDC Geronimo
    #42592
    Hát eredeti szerintem jobb. Nem ájultam el főleg 30-40 fpst droppol ha jól olvasom?
  • Totti5
    #42591
    Ilyet nem mondtam sosem, szóval ne hírdess ilyen baromságot. Kösz.
  • Totti5
    #42590
    Keresem a színeket, de elmentek. Nekem nem jön be.
  • TDC Geronimo
    #42589
    :DD

    Valahogy éreztem kommentje előtt is, hogy nála MS termékkel gond nem lehet
  • Totti5
    #42588
    Fogalmam sincs hogy van e gond. Attól hogy a tied nem jó még az én 2 kontrollerem ( fekete ) nem lesz rossz, ha egyszer jó. Majd ha nekem is lesz nem jó, akkor elmondhatom hogy volt és h nem jó.

    Továbbra is csak tapasztalatból tudok bármit is közkincsé tenni. A te tapasztalatod, meg nem az én tapasztalatom.
  • Moby
    #42587
    Alig egy héttel a megjelenés után a userek remasterelték a Battlefrontot pécén. Tessenek inkább ülve végignézni a képeket, csökkentve a balesetveszélyt.
    Ittene.
  • Moby
    #42586
    Már mindenféle módon kifejeztem az elkötelezettségem a játék iránt szóban, és ugyan digitben már megvan, épp ma jött meg dobozosban izs:


    /a másik csak egy kiváló minőségű remaster :D
  • n000rbi
    #42585
    Ha neked hibátlanok, akkor nincs gond
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.11.24. 18:58:35
  • Totti5
    #42584
    Nem érint a problémád. 2 kontrollerem van semmi bajuk.
  • Totti5
    #42583
    Nézd, ha ilyeneket írsz akkor fogadd el hogy van aki talán reagál. Ha nem tetszik nem kell reagálni rá, ha meg zavar akkor gondold át mit írsz.
  • n000rbi
    #42582
    Inkább a kvalitit kommenteld Totti, mit szólsz az überlimited kontrolleremhez? :)
  • Kongy
    #42581
    Szinte tudtam, hogy jönni fogsz, de leszarom.
  • TDC Geronimo
    #42580
    Személyes GOTY-m és még egy 25-30 órás kieg hátravan <3

  • Totti5
    #42579
    Újítottak az új ACban, továbbvitték azt a vonalat amit a Unity elkezdett és összeszedetten lett tálalva.
  • Moby
    #42578
    A konzolokban már nem. Nincs rá igény. Kurvajól működik ez a modell: olcsógêppel behúznak mindenkit, onnantól meg hirtelen hecidrága lesz minden. Beütött, ez lesz a jövőben is.
  • Kongy
    #42577
    Ugyanaz mint az AC esete amúgy. A fost is lapátolják évről évre, minek újítsanak?!
  • n000rbi
    #42576
    Már meg volt írva a mail redvatechnek, de közben felvették ms-nél a telefont és azonnal el is intéztem a cserét. Holnap jön a futár és viszi. Leszarom már.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.11.24. 17:27:57
  • SlickAdam
    #42575
    wat? varsz masfel-ket hetet??? vissza a boltnak a faszba!
  • Moby
    #42574
    Ja nem is mondtam, a boxom vagy 3 napja minden nap azt játsza evvel az új kontrollerrel, hogy a mikit nem lehet bekapcsolni. Első nap buktam egész estére a multit, ma már tudom, hogy "csak" ki kell húzni a fülest, meg visszadugni.
    Meh.
  • n000rbi
    #42573
    Látsz rá bármi esélyt, hogy ezen a "minőségen" javítsanak? Én nem. A tömegeknek ez is megfelel, gyanítom, hogy nem egy ember észre se vette volna a lunar-om szarságait. (na jó, a menügombot talán - ez az igazi limited, meg a "do not use Molybdeum lubrication" felirat az MGS ps4-en)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.11.24. 17:20:57
  • Moby
    #42572
    Nem, csak ezzel a generációval. Ezzel meg mindenki ott áll, ez nem a te hibád.
  • n000rbi
    #42571
    Másfél-két hét és jön a csere MS-től. Mivel viszont ezzel is volt már negatív tapasztalatom, így nem feltétlenül gondolom, hogy ez nekem jó lesz

    Lehet hinnem kellene már a jeleknek és keresni valami más hobbit, mert az utóbbi időben a fasz rossz oldalán állok konzolok terén.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2015.11.24. 17:10:43
  • Moby
    #42570
    Jóhogy nem. Kerülni fogom én is őket innentől.
  • darkSectorxxx #42569
    Na nézzük ezt a BB DLC-t. :D
  • darkSectorxxx #42568
    Jah ezaz előferdülhet gyári sérülés de ahogy mondod fasznak kell genyóskodni, én rühellem amikor egy bolt üzlet elérhetetlen vagy szar a jogaidra, baszik segíteni....

    Én ilyenektől nem azért nem vásárolok mert mindig szart küldenének hanem lehessen őket elérni és számítani a segítségükre.
    Szóval ezt a boltot nem a termék miatt kell hanyagolni hanem a bánásmód miatt, egyelőre ők vannak érted és nem fordítva.
  • n000rbi
    #42567
    Gamertech (nem tagadom, hogy lehet tőlük hibátlan dolgot is venni és itt esetemben lényegében a MS a hunyó, de ezt akkor sem így kellett volna lereagálniuk, ahogy tették)
  • n000rbi
    #42566
    Most beszélek MS-sel, talán összejön a csere. (még folyamatban a hívás)