121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kongy
    #43689
    Az a fos még ennyiért is rablás.
  • darkSectorxxx #43688

    Meg Destiny is van!

    Vigyázzon mindenki!
    A sima 7k-ért csak 2 dlc-t adnak, a 9k-sban van a sima játék....
    Azért kibaszott érdekes, hogy csak 2k-val többért megveszed az alapjátékot is pluszban illetve pár apró itemet kapsz....lOOOál
  • darkSectorxxx #43687
    Milyen olcsó lett a NFS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    12k Normal és 13.5k a Deluxe.....

    Nem semmi.

    Látom ez a 6. karácsonyi kiemelt akciós AAA cím, valaki tudja mi volt az első 5? :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.12. 18:09:15
  • darkSectorxxx #43686
    Ja nem para kiderült hogy egy másik rendelés jött meg, ráér nyugodtan.
    Megkaptam végre a Gears kódokat, öröm és bódottág, jó volt 5 Gears 6k-ért. :D
  • Moby
    #43685
    Azon komolyanm meglepődsnék, lévén el voltam utazva, majd hétfpn tudom elküldeni :D
  • Seth
    #43684
    2 év múlva talán kiadják nyugaton is
  • zola2000
    #43683
    o_O yakuza6

  • SlickAdam
    #43682
    sokat javult. az az extrem drop toronyban az ritkasag, azert en mar nem vagok eret, de sajnos boston kornyeken meg mindig sok a beakadas/belassulas, ami nyilvanvaloan a zonak betöltesenek koszonheto.:(
    vegulis jatszhato, 1.01-el is belement az a 30 ora...
  • TDC Geronimo
    #43681
    Kérdem én erre megint miért kellett 1+ hónapot várni? nem tesztelték játékot? Ezek a hatalmas droppok a játék első 1-2 órájában vannak. Miért akkor kell ezeket javítani, amikor már a többség túl van ezeken?
  • TDC Geronimo
    #43680
  • TDC Geronimo
    #43679
    Itt egy 35 perces Division gameplay. Dailymotionon van úgyhogy innen nem hiszem, hogy leszedik
  • TDC Geronimo
    #43678
    Na egy nagyon fasza kis Dark Zone élménnyel zártam a Division alphat

    Remélem már januárban lesz PSre beta.
  • SlickAdam
    #43677
    300!!! font volt a prestige :D LOAL
  • Kandurex
    #43676
    [vállatvon] ha egyszer ilyen lett...de...

    Pont hasonlítgattam magamba a Souls szériát és arra jutottam, hogy hangulatba, artba a BB nagyon godzilláskodik, majdnem a legjobb. Csak az a fránya sok butítás :(
  • Totti5
    #43675
    Túl sok az ostobázás ( és megint... ), a lényeg meg elvész és csak a folyamatos elégedetlenkedés marad meg az utókornak, ami nem jó.
  • Kandurex
    #43674
    He? Olvasd el az összes leírt véleményem! Meglátod a gyors játékmeneten kívül semmibe nem hasonlítottam a full ostoba BB-hez!
  • Totti5
    #43673
    "Túl gyors a játék, inkább a BB -re emlékeztet,...ez nagyon nem jó, ez nem Dark Souls"

    De inkább élvezd mint a rinya. Jobb így.
  • Kandurex
    #43672
    Én ilyet nem állítottam, összekeversz valakivel.
  • Totti5
    #43671
    Már nem BB másolat?
  • TDC Geronimo
    #43670
    Marad sima. Azon a napon jön quantum break meg azon a héten a ratchet. Úgyhogy drága hónap lesz.
  • SlickAdam
    #43669
    ja. errefele is 38 :(
    apocalypse (femtokos) 22.
    prestige-t meg ugy tunik mar el is kapkodtak. fingom nincs mennyi lehetett.
  • TDC Geronimo
    #43668
    be van árazva már collectors?! 35 k :(

    psre 40k oO

    Marad a sima azt hiszem :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.12.11. 19:16:53
  • Kandurex
    #43667
    Nem bírtam ki

    Rendelés időpontja: 2015. december 11. 19:09

    Rendelt termékek: (Platinumshop)

    Dark Souls III Collector Edition ár/db 34.990 Ft
  • TDC Geronimo
    #43666
    Itt vannak leakek. Nem tudom melyik link él még
  • Kandurex
    #43665
    Minek erőltetik a YT-n az ilyen tartalmat? 10-20 perc és törlika genyóba :(
  • darkSectorxxx #43664
    Dívízsőn. :D
  • balee4
    #43663
    Már törölték. :( Mi volt ez egyébként?
  • TDC Geronimo
    #43662
    Amíg nem törlik. Atmoszféra meg fények nagyon jók









    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.12.11. 16:49:58
  • TDC Geronimo
    #43661
    Na vissza divisionbe <3
  • Totti5
    #43660
    Minden szar. Befejeztük.
  • ppista
    #43659
    "hozhatta" feltételes mód, nem pedig kijelentő.
    Jól írod, a "könyvelőn" kívül mindenki csak találgat. Az Ms, ahogy Geronimo írja, már régóta csak ilyen "szalagcímen faszául mutató" számokat közöl azokról a területekről, ahol nem úgy megy a szekér ahogy szeretnék. Lásd Wp, Bing és a többi kevésbé sikeres üzletág. Mielőtt írnád, a többi multi is imádja ezeket a nyulakat kihúzni a cilinderből.
  • R0GUE
    #43658
    Kár hogy a Halo 5 400 millás bevételébe belevettek mindent ami a HALO V-el kapcsolatos így a HALO V-el eladott gépcsomagokat is. A szokásos MS ferdítés. Kézzel fogható..Az. "Kicsit tájékozódjunk mielött írunk"...

    "Halo 5: Guardians has become the “fastest-selling Xbox One exclusive game to-date,” according to Microsoft, with over $400 million in global sales of the game and hardware during launch week.
    The figure includes hardware sales such as the various Halo 5 bundles on offer as well as the single title. "
  • Totti5
    #43657
    De itt most nem erről volt szó. Bevétel dollárban. Az meg kézzel fogható zöldhasú, ami a lényeg.
  • Totti5
    #43656
    Akkor mi a pontos igazság? mivel ilyen számok a Halo 1 - 5ig mindig voltak, abból a legnagyobb a legtöbb a zsé. De tisztázzuk ezt itt és most, mutasd fel a hivatalos számokat. H mire számított, mi lett és mennyivel kevesebb mint a hivatalos közlemény. Természetesen hiteles forrásból, magától az MS könyvelőktől, és dokumentumokból.
  • TDC Geronimo
    #43655
    MS már elég régóta ezt csinálja box eladásokkal kapcsolatban is. Online töltött óraszámokat meg ilyeneket írnak
  • ppista
    #43654
    Nem bukott, nem kell túldrámázni. Legfeljebb nem hozhatta azokat a számokat amit az Ms remélt nedves álmaiban.
    Ezek a multik által prezentált számok, meg parasztvakításra kiválóak. pl. 400 millió bevétel, 800 millió játékóra, 100 millió óra twiccsnézés stb. Nem hazudnak, csak nem bontják ki teljesen az igazságot. :)
  • Totti5
    #43653
    Akkor bukott. Nem kell ezt ragozni, a bevételi számok ott vannak. Nem, nem az az elsődleges hogy 3 millió. Az a szám a lényeg ami a számlán landol, dollárban.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.12.11. 11:28:56
  • ppista
    #43652
    Jöhetne, csak ne ezzel az elkefélt Rambo Croft-tal.
  • ppista
    #43651
    Talán nem véletlenül nem írnak eladott darabszámot, csak ilyen másodlagos adatokat. Tízmilliót eladott példány nem hiszem hogy egy év múlva meglesz, legfeljebb ha leakciózzák öt dodóra. Végülis mindegy. Nem váltotta meg a világot annyira, ha még amerikában, Bone-land-en is több PS4-et adnak el.
  • Totti5
    #43650
    Ennyi és befejeztem a Halo témát, de kicsit tájékozódjunk, mielőtt leírjuk.

    Halo 3 : Worldwide more than US$300 million worth were sold in the first week

    Halo 4 : generated $300 million in its first week.

    Halo 5 made the biggest sales record in Xbox history, and was the best-selling digital title

    Halo 5: Guardians generated more than $400 million in global sales during its first week ( "biggest Halo launch" of all time )