121197

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • AntiHero
    #43930
    New Tracks are coming to ‪#‎DRIVECLUB‬ in 2016. Here is a tease of what you can expect!




  • Moby
    #43929
    Félrekattintás volt, nem neked szólt :)
  • Seth
    #43928
    Nyilván csak erre a jelenetre értettem, ahol egy 10m -es kockában van egy jelenet megcsinálva, miért ne menne real time? A játék meg nyilván nem néz ki ilyen jól , mindenki látta a gameplay videókat.
  • TDC Geronimo
    #43927
  • Moby
    #43926
    Már nagyon vártam, hogy valami elvegye!
  • ppista
    #43925
    Valami nem stimmel, az biztos. Lehet csak feltörték az SG fiókját, és valaki más írkál a nevében.
  • TDC Geronimo
    #43924
  • TDC Geronimo
    #43923
    maszter rész elvette az eszed
  • Kandurex
    #43922
    ha beton 30 FPS - nem hibás lett volna,... eszembe nem jutott volna átkurválkodik race -re...

    szar vagyok és gyenge szeretem a PS -t
  • Moby
    #43921
    >mert hát valahogy én itt érzem magam otthon

    Bőven 18 felett fizettél érte. Használhatod a ds4-et. Nvidiainspectorban 30-ra tudod majd korlátozni a frémet. Oké, evvel picit fölélősz, de szinte minden adott hozzá, hogy az "otthon" ölelő karjaiban érezhesd majd magad!
  • Kandurex
    #43920
    hátha ott van az na!

    egyébként rendesen fáj a DaS PC előrendelés, mert hát valahogy én itt érzem magam otthon,...csak...csak :(
  • Moby
    #43919
    Amúgy meg sosem gyaláztam, sőt. Leírtam sokszor, hogy mennyire igényes munka az uncsi4.
  • Moby
    #43918
    Ja, nem tol rosszat, főleg amikor tőled 10m-re dobálja a popint a LOD. 900P-n.
    Nem gyaláztam semmit, csak vicces, amikor bele akarod még mindig haluzni az exkluzív turbókapcsolót, amit mindenki elöl elrejtenek :D
  • Kandurex
    #43917
    Mé? a battlefront se tol rossz grafikát egyik konzolon se...és 60fps?

    Nem kell ezt a szériát gyalázni, így is elismerésre méltó mit szednek ki belőle....

    .....jó.... a DaS 3 vállalhatatlan szemét frame ügyileg, vagy pacing ügyileg, mindegy, de akad pár gyöngyszem is

    Szerk: tudtam én, hogy nekem címzed
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.12.21. 14:41:59
  • Moby
    #43916
    #43913
    Az. És 144fps-el fog menni, csak freesynces monitorokon. És természetesen 4K-n. Riöltime minden porszem fizikázva.
    Hestegpáuörofdipéesnégy.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2015.12.21. 14:38:57
  • TDC Geronimo
    #43915
    CG, amit nem értek, mert kb majdnem így fog kinézni ingame is :)
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2015.12.21. 14:35:58
  • Seth
    #43914
    CG trailer. De nem látok semmit rajta, ami ne lenne megoldható akár real time
  • Kandurex
    #43913
    ez...ez, ez...EZ..ingame?
  • TDC Geronimo
    #43912
  • LoSA
    #43911
    Srácok, 90 napos PSN livet honnan tudnék venni? Amire nem kell sokat várni, nincs posta stb....
    LIVEKODOK most nem műxik....
  • darkSectorxxx #43910
    fps mennyi benne?
  • TDC Geronimo
    #43909
    Nem az
  • darkSectorxxx #43908
    Hát már most látom mennyire idegesítő lesz hosszútávon.
  • TDC Geronimo
    #43907
    Mi a gond vele?
  • darkSectorxxx #43906
    :D
    Szerintem nehézkes lesz irányítani, mármint ha sokat játszol irritáló lesz. :D
  • Seth
    #43905
    Csak balf#sz aki játszik :D , de ez még mindig dögunalom számomra. Azt hiszem megcsömörlöttem a cover shooterektől, ez már a vég...
  • darkSectorxxx #43904
    Nagyon jó az irányítás ahogy nézem.... -.-

  • darkSectorxxx #43903
    Na az jó. Mindegy elsőre majd single az is január felé.
  • Tikal #43902
    lehet azt is.
  • darkSectorxxx #43901
    Ja, hát én is félek tőle.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2015.12.20. 13:30:24
  • darkSectorxxx #43900
    Aha, hát de lehet hogy nem akarok másokkal gyilkolni hanem mondjuk csak gyűjtök pénzt, veszek házat, kocsikat? :D
  • TDC Geronimo
    #43899
    Hát nem tudom én 1-2 óra alatt meguntam és R ahelyett, hogy single DLCt csinált volna az online részt csinálja csak :(
  • kill3r21
    #43898
    ŐŐŐ igen kb mindent, vannak küldetések, elég sok, vannak csapatos Heistok, versenyek, Live cselendzsek, elég sok a lehetőség, de a legfontosabb hogy barátokkal játszd, akkor az igazi, nekünk van már benne vagy 200 óra :)
  • SlickAdam
    #43897
    es nem is ok fizettek ki :D
  • Moby
    #43896
    >sőt alig van közük a játékokhoz...és a helyszíneket sem kevesellték.

    Sokkoló!
  • Amiga
    #43895
    Tegnap volt nálunk egy kis buli, és megmutattuk a vendégeinknek a SW: Battlefrontot.

    A legtöbben nem konzolosok, sőt alig van közük a játékokhoz, de eszméletlenül élvezték és végigizgulták a játékot. Nem tudtam olyan módot mutatni, ami ne tetszett volna nekik és a helyszíneket sem kevesellték.

    Ezeket senki nem tanította meg gyűlölködni??? :-(
  • SlickAdam
    #43894
    until idealis jatek karacsonyra a havas környezet miatt. nem is ertem miert augusztusban jelent meg.:)
  • TDC Geronimo
    #43893
    Nézegettem pár videót és elég jónak néz ki. Lehet 2 az egyben akcióban behúzom meg mellé untilt
  • darkSectorxxx #43892
    Srácok, valaki felvázolná nekem ezt a GTA 5 online-t?
    Tulajdonképpen mit lehet benne csinálni?
    Csak bebasz a térképre és egymást kell ölni? vagy lehet küldetéseket csinálni?
    stb stb.
    Az összes érdekes részlet érdekelne, nem kell regény, csak 1-1 pontban a lehetőségre lennék kíváncsi, mert hallottam hogy akár házat is vehetek, kocsikat gyüjteni meg ilyenek.
    Szóval ha valaki összefoglalná nekem a lehetőségeket az ONLINE részéhez, megköszönném.

    San Andreas óta nem játszottam GTA-t amúgy.
  • SlickAdam
    #43891
    Fallout 4 nincs meg befejezve, de kedvem sincs mar elinditani... helyette wasteland 2 lesz, itt van a pócon. DE majd csak jövöre. karacsony a nintendoe, aztan divinity következik.